10: EKRANAS 2:0 SŪDUVA

Ką gi, stebuklas nenutiko. Ekranas ir toliau nepramušamas. Ir toliau tolsta. Ir jau pradeda primint FBK geriausiais savo laikais. Kaip ir sakiau – rungtynių negalėjau pažiūrėt nei gyvai, nei internetu. Tačiau net ir įsijungus pagaliau internetą rezultatui pažiūrėt, įtampos buvo daug. Vilties išvysti teigiamą rezultatą buvo, nors ir ne tiek daug. Deja. Kas matėt – papasakokit įspūdžius. O aš pamėginsiu rytoj pažiūrėt įrašą – tokias rungtynes verta paanalizuot. O tada… Chm, o tada gyvensim toliau. Sezono traukinys toliau puškuoja – čia dar ne pabaiga. Nenukabinkit nosių. To paties linkiu ir komandai. Kažkaip nuslūgo toji sezono pradžios euforija ir liko normalus gyvenimas. Toks, kuriame reikia kovoti kiekviename žingsnyje. Svarbiausia, štai taip kiekviename žingsnyje bekovojant, nepamiršti, jog svarbiausia – vienybė. Tikslų ir vertybių. Mes neturim pasirinkimo, neturim kitos komandos. Todėl gerai ji lošia, ar blogai – mes nesitrauksim. Viliuosi, kad taip galvoju ne aš vienas.

Reklama

20 Responses to “10: EKRANAS 2:0 SŪDUVA”


 1. 1 ponas pop 2012-05-02 20:27

  Kadangi Griezhtas parašė komentarą prieš man paskelbiant šitą postą, tai leidžiu sau jo komentarą perkelti po juo, nes komentare jau yra šiokia tokia analizė, o ją pratęsti noriu čia:

  “Siaip viskas griuvo kai susitraumavo Slavickas. Vaizdas toks, kad kiek treneris isdresiravo per trenriuotes tiek moka zaist, tik kazkas ne taip kaip buvo surezisuota viskas griuva, nes paskui nei vienas nezino ka daryt. Kita vertus su ekranu reikia visos zaidziancios komandos, kad laikyti centra, kai vietoje zaidziancio zaidejo ileido Ledesma iskrito vienas zaidziantis zaidejas ir centras buvo paleistas. Zodziu ledesma reikia leisti zaisti kartu su dubleriais pries autsaiderius, kai jau nesvarbu rezultatas, o svarbu holivudai. Aisku pop papsakos apie jo pasu tikslumo procenta, bet… as papasakosiu, kad kamuoliu mestu i plota jis nei vieno nepasieme ir prarado kaip minimum 5 kamuolius priekyje darydamas holivudines nesamones, ne laiku ir ne vietoje, be to tempe laika kol teikesi ateiti pramust standarta. Zodziu radau savo pikciui taikini….
  O geriausias varzybu zaidejas cia be abejones chvedukas, gal kartais ir padare klaida kita, bet neprikisi, kad nesistenge kazka padaryti.“

 2. 2 Varvalas 2012-05-02 21:08

  šiaip tau jau viskas neblogai einasi. Iki tobulumo trūksta tik ilgesnių virvučių balionėliams.

 3. 3 Varvalas 2012-05-02 21:19

  trečiajai vietai užimti gal pakaktų ir šios kapelos, bet jai nelemta to sulaukti – tuoj keli brangūs turistai keliaus toli toli. Va, ta tokios senos naujienos laukia

 4. 4 ponas pop 2012-05-02 21:39

  ar apie Ledesmą su Thomsonu kalbi? Apetitas auga bevalgant. Sprendžiant iš to, kada šiedu žaidėjai komandoje atsirado, spėju, kad tokie pirkiniai nebuvo planuoti. Iš kitos pusės – turint omeny, kokių keistų turistų turėdavome ankstesniais sezonais, šio sezono pirkiniai kaip niekad geri. Aišku, pas mus niekaip nepavyksta pusiausvyros išlaužt – jei vienam gale gerai, tai kitam – skylė. Kaip šiemet nutiko su vartininkais. O dar iš kitos pusės – už lietuviškus medalius ne mažesnis tikslas galėtų būti ir europinės taurės. Nes pakanka vieną etapą praeit sėkmingai, kad tokie pirkiniai kaip šiemet atsipirktų.

 5. 5 ponas pop 2012-05-02 21:41

  o kas mane labiausiai kol kas žudo, tai rungtynių aprašymai penalty.lt – kone visų rungtynių istorijos ten skamba maždaug taip: “Rungtynės vyko nuobodžiai. Tada buvo įmuštas įvartis. Paskui rungtynės toliau vyko nuobodžiai“.

 6. 6 neptūns 2012-05-02 21:41

  Žinau, kad naivu sužinoti kas, bet kiek tų turistų bus?

 7. 7 Varvalas 2012-05-02 21:52

  tu, neptūns, jau atsakei į savo klausimą. O p.P. irgi įspėjo maždaug 50%. Man toli toli yra ir Kaunas.
  O klubas šiek tiek sutaupys. Ir nebūtina vėl pulti į turgų.

 8. 8 Tautwis 2012-05-02 21:53

  Na ka gi, sėkmės Sūduviai, užmeskit malkų mūsų senukams čempionams, kaip kad blogo načialnykas mėgsta išsireikšt :) manau blogai nebus, bent taškas tikrai turėtų būti mūsųišvykoj būtų teigiamas rezultatas)…tikiuosi nuojauta neapgaus

 9. 9 Lukas 2012-05-02 23:23

  Nemanau, kad Ledesma vaziuos. Na O Thomsono ir taip kontraktas greit baigsis. O su juo speciau kazkuris is senuku puoleju gal.

 10. 10 ponas pop 2012-05-03 08:53

  jo, pažiūrėjau rungtynių santrauką. štai apie tai ir rašiau rungtynių anonse – palyginkit, veličkos įvartinį smūgį ir radavičiaus smūgį į štangą su urbšio smūgiu pačioje rungtynių pabaigoje. situacijos buvo labai panašios – ir ledesma ten suveikė puikiai – palaikė kamuolį, kur prie jo prilėkė krašto gynėjais ir atidavė urbšiui. tik velička, o ypač radavičius mušė staigiai, iškart, iš eigos, o mūsiškis pasistabdė, patrypčiojo ir kol pramušė, visi spėjo smūgiui paruošt. tai va ir klausimas – kas trukdė urbšiui mušt iškart? bent sekunde ar dviem greičiau?

 11. 11 Remis 2012-05-03 09:12

  ponas pop, tos dvi sekundės ir skiria Lietuvos rinktinės žaidėją nuo tiesiog A lygos žaidėjo :)

 12. 12 ponas pop 2012-05-03 09:35

  tai jau taip:) apie tai, panašu, paskutinius penkerius metus dažniausiai ir kalbam:)

 13. 13 voleur 2012-05-03 10:03

  kad daugeliu atveju sūduvos žaidėjai perlaiko kamuolį neatiduoda, situacija 1 kėlinio pabaigoje prieš pat švilpuką berods chvedukas prie ekrano baudos aikštelės atbėgęs buvo galėjo mėginti pasimesti į kažkurį tai šoną ir mušti, bet ne trynė trynė kol nieko nenuveikė ir galiausiai sušvilpė pirmo kėlinio pabaigą ir tokių epizodų daug, kai jau atrodo vos ne ideali situacija mušti smūgio nėra.

 14. 14 carlos 2012-05-03 10:09

  liubšys su savo “mes turim tik 13 žaidėjų“ atsarginiams sūduvos tuoj depresiją įvarys…

 15. 15 griezhtas 2012-05-03 10:09

  Kamuolio perlaikymas, jau cia legendine suduvos problema. Pirmose varzybose jo kaip ir nesimate, bet dabar matyt pasimete, papuole i streso zona ir vel grizta prie savo senu iprociu. Liubsys tures per treniruote visiems priminti vaikiska “vieno lietimo“ zaidima.

 16. 16 ponas pop 2012-05-03 10:21

  matai Carlos – niekur jis dingt negali. Ir kuo toliau, tos šnekos bus daugiau. Esmė ta, kad daugumoje kertinių pozicijų atsarginių apskritai nėra. Pavyzdžiui, krašto gynėjų Sūduva turi po vieną ir kai toks Slavickas gauna traumą iškart viską perstumdyt reikia. Yra Thomsonas, kuris pamažu jau tampa skylių kamšytoju – tai jis gynėju lošia, tai saugu, tai vos ne krašto puolėju. Tačiau gal dėl to savo vietos škotas ir neranda – čia jau reikia aukščiausio lygio žaidėjo, kad kiekvienose rungtynėse vis kitoj vietoj būtų.

  Aišku, gali ir kritikuot tokius Liubšio pasisakymus, nes tokia situacija buvo aiški ir prieš sezoną – o jei ne Ledesmos ir Thomsono nugriebimas prieš pat čempionato pradžią – jau dabar dubleriai turėtų lošt. Tik su tais Sūduvos dubleriais kita dainelė – jie taip prastai A lygai parengti, kad kiekvienas sprendimas svarbiose rungtynėse aikštėn leisti dublerį yra treneriui didžiulė rizika.

  Yra trečias klausimas – Sūduva yra viena iš tų komandų, kuri mažumą nerealistinius tikslus kelia – net jei garsiai apie juos ir nekalbama. Tačiau užtenka tokių rungtynių, kaip I ture su Ekranu, kai tuoj pat visi pamiršta, jog tapti čempionais komanda tiesiog nebuvo rengiama. Paprasčiausiai visiems jau nusibodo “užtikrintų bronzos medalių laimėtojų“ pozicija ir visi labai jau nekantrauja imti daugiau. Deja, šiemet – tai yra maksimumas apie ką racionaliai galima galvot.

 17. 17 carlos 2012-05-03 10:25

  tai aš sutinku dėl tų atsarginių, bet kažkaip nelabai profesionaliai skamba tas viešas jei galima taip pavadinti kritikavimas…kas liečia tomsoną tai jis visą savo karjerą hearts būtent krašto gynėju ir žaidė…

 18. 18 griezhtas 2012-05-03 11:50

  Beje suduvos puslapyje yra interviu su prezidentu. Kaip ir strategija aiski – daryti daugiau ekonomini varianta ir auginti jaunima, nei, kad “imti jega“ kelis kart didesni biudzeta turincias komandas

 19. 19 ponas pop 2012-05-03 12:01

  permečiau paskubom akimis tą interviu – šį kartą jis man paliko gan slogų įspūdį. piktas prezidentas, akivaizdu ir nenustebčiau, jeigu dar po kelių nepavykusių rungtynių atleistų Liubšį ir pasodinti senuojumi stiliumi kokį kepurėtą pakaitalą.

  deja, nė pats to nepajutęs prezidentas labai gerai įvardijo šių metų Sūduvos esminę bėdą ir ji yra ne sudėtyje, ne formoje, ne pasirengime, o beviltiškai vienas kitam prieštaraujančiuose tiksluose, kurie, prezidento žodžiais, buvo kelti šiais metais (kiek supaprastinant) – a) laimėti aukso medalius ir b) įvesti į pagrindinę komandą kuo daugiau dublerių.

  tai kurį čia dabar tikslą Liubšiui rinktis? Naivu tikėtis su dubleriais čempionatą laimėt. Bet jei nori aukso – tada ir turi pirmiausia verstis su geriausiais žaidėjais, o ne eksperimentuot leisdamas aikštėn jaunimą.

  suprasčiau jei dar būtų sakoma – per pora sezonų kuo daugiau integruoti į komandą vietinio jaunimo ir tada jau pulti į kovą dėl aukso.

 20. 20 Lukas 2012-05-03 12:28

  Kažkoks bardakas.

  Man tai kažkaip Sūduva jau kuris laikas primena Liverpool – atrodo, ir sudėtį gerą turi, neblogus žaidėjus, lyg ir treneriai ne blogiausi, o rezultatas vos vos patenkinamas, ir taip jau eilę metų iš eilės :)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,891 hits
Reklama