15: SŪDUVA 3:1 BANGA

Na tai viskas baigėsi puikiai – trys taškai yra, o Lukšio statistika pagaliau atrodo kaip normalaus puolėjo. Didžiausia pralaimėjimo Kruojai kaina – kone perpus sumažėjęs žiūrovų skaičius, pasiekęs Marijampolėje sunkiai įsivaizduojamą pusės tūkstančio ribą. Aš pats šių rungtynių nemačiau. Aplinkybės nesėkmingai susiklostė. Tačiau, atvirai pasakius, tų aplinkybių net nesistengiau pakeisti. Kaip visi matėt – šeštadienį sugebėjau pasiekt šiokį tokį emocinį dugną, tai kad apskritai nespjaučiau į šitą reikalą, nusprendžiau pailsėt ir pataupyt jėgas savaitgalio žaidimui su REO. O jei tamstos kokių įdomių minčių apie Sūduvos būklę turite – nesikuklinkite ir išdėstykite ją čia.

14 Responses to “15: SŪDUVA 3:1 BANGA”


 1. 1 Varvalas 2012-06-19 23:11

  o kad cia nera ka naujo pasakyti.60 minuciu vyko atlaidai su geriausiu tradiciju pasivaiksciojimais. Niekur nedingo balioneliai. O Radzius turbut ne vieno kamuolio, spirto pirmyn, neatidave saviems zaidejams. Nykuma. Tas pusvalandis po atlaidu nuotaikos nepagerino. Gruzinu megejai uztemde brazilu gviazdas. Stebejau tik internetine transliacija.

 2. 2 suris 2012-06-20 03:02

  Nu ka ponas pop , buvai minimas kaip puikiai nusimanantis futbola .
  komentatorius varzybu ,ragino apsilankyti tavo bloge .
  puiki reklama tiek suduvai tiek sitam blogui :)

 3. 3 Remis 2012-06-20 07:12

  Man “Sūduva“ Gargžduose net dešimt prieš vienuolika geriau atrodė. Absoliučiai be fantazijos. Jei “Banga“ nebūtų prieš rungtynes trijų gynėjų praradusi, tai kaži kaip būtų pasibaigę.

 4. 4 p.o.p. 2012-06-20 07:40

  chm, na kalbant apie blogo populiarumą ir lankomumą – kaip bebūtų gaila – šiuo metu jis yra grįžęs į tokią stadiją, kurioje buvo prieš ketverius metus, kai tik pradėjau jį apskritai rašyt. žiūrint į lankomumo skaičius akivaizdu, jog čia užsuka tik beviltiški ir nepagydomi Sūduvos bei lietuviško futbolo mylėtojai.

 5. 5 p.o.p. 2012-06-20 07:45

  pažiūrėjai santrauką – tai tikrai tiesa, iš pirmo kėlinio yra išrinkti tik kokie keturi epizodai su sūduva, iš kurių du yra vartininko pražanga prieš Eliošių ir pendelis. Iš kitos pusės, reik pripažint, kad abu antro kėlinio Sūduvos įvarčiai labai dailūs – tiek pirmojo kombinacija, tiek Lukščio veiksmai mušant antrąjį. Va jei taip Povilas kaskart loštų, tai laisvai tarp rezultatyviausių lygos žaidėjų patektų.

 6. 6 kipras 2012-06-20 08:53

  Kaip bevartysi, vakar dienos rungtynėse žaidimo nebuvo. Rezultatas, aišku, geras bet apie žaidimo kokybe nėra ka ir kalbėti. Ka veikia Ledesma aikštėje, nežinau kas gali atsakyti. Ir Urbšys kažkaip formą prarades..

 7. 7 . 2012-06-20 08:58

  Gal reiketu bandyt Eliosiu su Luksiu leist puolime? Biski ataku greiciai padidetu, nes siuo metu Ledesma uz pati Luksi leciau juda ir stabdo visas atakas su savo vaiksciojimais ir holivudais…

 8. 8 Anonimas 2012-06-20 11:27

  Didžiąją rungtynių dalį abi komandos stumdė kamuolį viduryje aikštės. Nuobodokas futbolas. Sėdėdamas stadione kartais netgi prarasdavau koncentraciją ir pradėdavau žvalgytis kažkur kitur. Panašias varžybas mačiau praeitais metais Vilniuje, kai lošė Banga su Žalgiriu, tik ten nebuvo jokių blyksnių ir chebra prastumdę kamuolį 90 minučių taikiai išsiskirstė.

  Nežinau. Sūduvai kažko trūksta. Galbūt motyvacijos trūkumas, galbūt problemos slypi komandos žaidimo filosofijoje ar dar kažkur. Aišku, pergalė yra pergalė, bet trūksta susižaidimo tarp saugų linijos ir puolėjų. Priekyje esantis potencialas neišnaudojamas; centre žaidžiantys saugai – labiau griovėjai, neturim saugo, kuris gerai skirstytų kamuolius. Chvedukas ir Leimonas – gynybinio plano žaidėjai, daug dirbantys aikštės viduryje, tačiau jiems trūksta nestandartinių sprendimų puolant. Šoblinskas – įdomus žaidėjas, daug dirbantis aikštėje, tačiau gali būti nematomas visas 90 minučių. Žodž, po Macolos Sūduva taip ir neturėjo kuriančio, kamuolius gerai skirstančio saugo, sugebančio iškišti savalaikius perdavimus iš aikštės gilumos.
  Kraštai lošia banguotai, ypač Urbšys. Eliošius – taip pat “sėdęs“. Tik Thomsono žaidimas man kažkaip imponuoja. Net tas jo korteles pateisinu: trūksta pas mumis tokių besidraskančių žaidėjų, turinčių kovotojo charakterį.

  Tai vat. Su tokiu žaidimu galime įveikti vidutiniokus ir autsaiderius. Bet anksčiau minėti trūkumai pasireiškia žaidžiant su stipresnėmis komandomis. Geriausias pavyzdys rungtynės su Kruoja, kai puolant buvo atsimušama į sieną, o balionai iš kraštų nieko gero nedavė dėl sutankintos ir gerai veikiančios Kruojos gynybos. Žodžiu, reikia ieškoti naujų sprendimų ir žaidybinių alternatyvų. Tik ar tam Sūduva turi vidinių resursų ir noro – ne man spręst :)

  Ir nepritariu Varvalui dėl Bangos gruzinų. Ypač dėl Nikabadzės. Jei Lietuvoje būtų 2-3 tokie “mėgėjiško“ tipo jauni puolėjai – tada galbūt ateityje išaugtų vienas kitas aukšto lygio puolėjas, galintis mušti įvarčius rinktinėje.

 9. 9 Varvalas 2012-06-20 11:53

  to Anonimas.
  Tavo reikalas man pritarti, ar nepritarti. Aš tik paaiškinsiu, kad tas gruzinas tik kelintas mėnuo žaidžia profesionalų futbolą. Iki tol spardė kišmysą į tarpą tarp šašlyko iešmų pievelėje. O va Gargždų ekipoje jis tapo namber uno. Bandė Sūduva ir lamų piemenis iš P. Amerikos, ir šunų lupėjus iš Kinijos, bet anie iki galo lietuviškuose arimuose spirdžių gebėjimais neatsiskleidė.

 10. 10 p.o.p. 2012-06-20 12:08

  nu nežinau, ką ten tas gruzinas veikė anksčiau, bet toj situacijoj sužaidė. nelabai tikiu, kad ten buvo “išmokta“ kombinacija, man greičiau tai buvo panašu į nepavykusį skersą pasą. Tik va – tas gruzinas labai jau spitriai atšoko atgal ir kamuolį pasiėmė. Kodėl kartu su juo neatšoko Sūduvos gynėjai, tik stovėjo ir pro petį žiūrėjo, kaip gruzinas šoka – aš nežinau. Žodžiu, aš tą įvartį mesčiau į Sūduvos gynybos nuodėmių kapšą – kone kiekvienose rungtynėse Sūduvos gynėjai po vieną kitą tokią progą priešininkams suorganizuoja.

 11. 11 Remis 2012-06-20 15:04

  Varvalai, pasimovei ant legendos. Tam gruzinui “Banga“ pirma profesionali komanda (kur piniga moka už tai, kad loši), o šiaip tai vieno gruzinų antros pakopos klubo auklėtinis. Iki vietinės aukščiausios lygos netempė, o čia (toli nuo pagundų) gali tobulėti. Turi vieną žiauriai gerą savybę – įvarčio uoslę. 5 įvarčiai per 832 minutes – A lygai super statistika (ypač žinant, kad žaidžia arčiau dugno esančioje komandoje ir tų progų neturi tiek jau daug).

 12. 12 suvalk. 2012-06-21 08:03

  bet kokiu atveju tai buvo įsimintiniausias Bangos žaidėjas, ir ne tik įvarčio atveju. Aišku sentimentai neleido nepastebėti ir Grigaičio aktyvumo :)

 13. 13 edmaz 2012-06-21 18:57

  hmn o gal kas bus malonus ir man glusam pasaky kas cia do zaidejas zaidzia uz dublerius A.Dos Santos is kur jis atsirades? Aciu is anksto

 14. 14 p.o.p. 2012-06-22 08:07

  paskaityk atidžiau – dos santos lošė ne už sūduvą, o už bangą:)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,161 hits
Reklama