21: SŪDUVA 1:0 ŠIAULIAI

Štai taip – viskas pagal planą. Žalgiris kukliai laimi prieš Kruoją, o Sūduva – taip pat kukliai prieš Šiaulius. Tačiau šios dvi mandagios pergalės leidžia laimėtojams bent akimirkai atsitraukti nuo persekiotojų per saugų atstumą. Aišku, atsitraukimas gali būti ir iliuzinis, nes kitame ture Žalgiris ir Sūduva santykius aiškinsis tarpusavyje. Bet mums ir tiek šiai akimirkai yra per akis. Gėda prisipažint, bet kone sąmoningai išvengiau šių rungtynių žiūrėjimo internetu. Kažkaip netraukė ir tiek. Matyt, biš per daug emocinio benzino išdeginau pastarosiomis savaitėmis su visokiais manifestais ir panašiom nesąmonėm. O kas matėt ir turit noro, galit šiam kartui mane pakeist bei pakomentuot žaidimo eigą. Įdomiausi klausimai būtų, be abejo, du. Pirma – kokį žaidėjų išdėstymą aikštėje šiandien parodė Sūduva? Iš sudėties atrodo, kad Sūduva šiandien lošė šešiais-septyniais gynybinio plano futbolininkais. Antra – kaip atrodė Sūduvos naujokai? Štai Ekrano naujokėliai jau įvarčių primušė, Žalgirio naujieji irgi nesnaudžia. Ir nė vienam nė vienoje komandoje nereikėjo kokios nors ilgesnio adaptacinio periodo. O ko galim tikėtis iš Freidgeimo ir Baranovskij? Juk, kaip bebūtų, kitą savaitgalį laukia principinės rungtynės su Žalgiriu Vilniuje, kur labiau verta kovoti dėl garbės, nei dėl trijų taškų.

13 Responses to “21: SŪDUVA 1:0 ŠIAULIAI”


 1. 1 Suduva 2012-07-31 00:36

  Gynybos kairej zaide Slavickas, desnej Borovskis, viduryje Loginovas ir Leimonas, vidurio sauguose Radzius ir Soblinskas, kuris lakste daugiau ir i prieki, sonuose zaide Baranovskis desnej ir kairej Freidgeimas, kuris grynai krasto saugu zaide, ir daugiau puolanciuoju, beje abu naujokai stengesi, bet nieko ispudingo, pagal treneri su kiekvienomis rungtynemis geriau jie atrodys, puolime zaide Beniusis ir Ledesma, ledesma labiau po puolejais, po keitimo imuse savo darbini ivarti, ir eliosius kuris suaktyvino zaidima, gal prades zaisti kai konkurencija pajus ir aisku vel gvildys daro klaidas, gale reikia isleisti urba ir padeti apsiginti, bet ne nieko nedaro, o keitimo atveju, laikas tempiamas, urba sustiprintu gynyba, ir kazkiek leistu pailseti zaidejams ir atsikvepti, nes pagrindine suduvos problema, zaidejai neistempia visu rungtyniu fiziskai, per didelis kruvis pagrindiniams zaidejams tenka, ir sunkus rungtyniu grafikas tai itakoja

 2. 2 Vakar 2012-07-31 08:06

  Labai prastai komanda atrodė po įmušto įvarčio, 25 min stovėjo ir nieko nedarė toks jausmas kad jie būtų mažumoje ir stengtūsi laikyt rezultata.
  Geriausiai mano akimis atrodė Freidgeimas, vien dėl to kad turėjau daug daugiau noro žaisti nei bet kas kitas komandoje, o taip pat turbūt ir fizinis paruoštumas buvo geresnis. Kažin kas Sūduvoje atsakingas už fizinę žaidėjų būklę, panašu kad ji smarkiai šlubuoja.

 3. 3 p.o.p. 2012-07-31 09:15

  Rungtynių santrauka atrodo simpatiškai – toks jausmas, kad atakavo viena Sūduva ir visai neblogai. Bent jau aiškios persvaros įspūdis yra. Tik pačioje pabaigoje futbolo dievai mūsų pasigailėjo, nes kaip sakė komentatorius “čia turėjo būti 1:1“.

 4. 4 Varvalas 2012-07-31 09:32

  Žiūrėjau tik pirmojo kėlinio pabaigą ir antrąjį. Sūduvos žaidimu likau nepatenkintas. Turėdami žaidėjo persvarą Sūduvos saugai ir puolėjai vengė veržtis pirmyn: kamuolius priimdavo stovėdami užpakaliu į priešininko vartus ir tuoj pat atmesdavo atgal pagal į kraują įaugusią schemą. Negaliu kaltinti, kad Slavickas, nors ir turėdamas didžiulį koridorių, nesiveržė pirmyn ir vos ne nuo priešininko baudos aikštelės pasuko namo – jis vis tik gynėjas. Tačiau taip darė ir Lukšys, ir ypač Radžius. Komanda, varanti kamuolį į savo vartus, neturi jokios ateities.

  Kita vertus, kiek Eliošius besiveržė į priekį, tiek kartų ir prarado kamuolį. O galų gale sugalvojo patempti laiką, išspyrė kamuolį iš aikštės ir gavo geltoną kortelę. Visiškai piemeniškas elgesys.

  Naujokai tuo ir buvo naujesni, kad žaidė šiek tiek kitaip, negu “seniai“. Gal buvo aktyvesni ir pastebimesni kraštuose (jei lyginti su kokiais Urbšiu ir Eliošiumi), bet neatrodo, kad jie labai pagreitins žaidimą.

 5. 5 griezhtas 2012-07-31 09:36

  realiai vaizdas nebuvo simpatiskas, vietomis net graudus, ataku letumas dar padidejo, nieko greito kurti net nebandyta, visos potencialios kontros galimybes nuzudytos pasais atgal gynejams. Fiziskai nusibaige pirma suduva, nors siauliai pusantro kelinio zaide be vieno zaidejo. zodziu su fiziniu pasiruosimu suduvai isties prastai. Naujokai nemazai klydo ir brokino, bet tikrai draskesi, tikrai mieliau ziurejosi, nei tinginys eliosius ar pasimetes urbsys, aisku nezinia kaip ilgai jie draskysis, bet kol kas galima det pliusa.
  Su tokiu zaidimu tikrai vien nerima kelia busimos varzybos su zalgiriu, na nebent strategas Luksi ant vartu pastatys, Leimona i puolima, Ledesma i gynyba ir zalgirieciai liks soke nezinodami kaip zaisti :DDD

 6. 6 Remis 2012-07-31 10:46

  Kiek žiūrėjau, tai Sūduva atrodė graudžiai. Ypač žinant, kad turėjo vienu žaidėju daugiau. Įvartis apskritai ne tiek Sūduvos, kiek Jurevičiaus “kūryba“. O Baranovskij savo stiliuje. Jis ir Dainavoje ardavo nuo pirmos iki paskutinės minutės.

 7. 7 Varvalas 2012-07-31 10:51

  kaip ir Siauliuose, taip ir Marėje gynėjai gintis iki švilpuko nepajėgė. Kai 90 minutę šiaulietis skersavo kamuolį į baudos aikštelės tolimąjį kampą, prie Vėževičiaus jokio sūduvinio nebuvo 5 – 7 metrų spinduliu, nors baudos aikštelėje jų stovėjo gal penki. Šįkart vartininkas gelbėjo. Gynėjams ar jiems talkinantiems saugams rungtynės paprastai baigiasi apie 85 minutę. Kai kurie taip ir nepradeda žaisti.
  Nežinau, kada jie pavargsta, nes kiek kartų apie 17 val. praeinu popietinių treniruočių metu, tiek jie pavėsyje sėdėdami ant pievutes kazka aptarinėja. O va Ramonas su vartininkais prakaituoja prie vartų. Tai Dvareckas už žaidėjų fizinę būklę atsakingas ar ne? (aš nežinau, kaip ten treneriai pasiskirstę) …

 8. 8 kitas Juozas 2012-07-31 21:50

  Iš tikrųjų tai visas rungtynes sūduva turėjo žaidybinę persvarą. Ir iš futbolo.tv santraukos galima tai pamatyti. Šiauliai realiai tas dvi progas ir teturėjo, kurios buvo parodytos. Pas mus realizacijos trūko. Bet gerai, kad turim Povilą, kuris įvarčius mušą ir pilvu, ir užpakaliu, ir šiuo atveju gulėdamas.

 9. 9 voleur 2012-08-01 09:18

  na man atrodo tai taip: treneris pasikeitė bet viskas liko po senovei ir gali čia nepasakot pasakų apie charakterį ar dar kokį biesą. Kolkas apart nesamonių gynyboje su vojvodina nieko daugiau negalima pasakyt, jeigu nežinotumėt kad kitas treneris tai ir nesuprastumėt. Lyg vienas rungtynes blykstelna kaip su daugava ir vėl sekančios kreivė krinta žemyn…

 10. 11 ASR 2012-08-01 12:42

  netikėta žinia apie Leimą… sėkmės jam Lenkijoj!

 11. 12 p.o.p. 2012-08-01 12:50

  oho, čia tai bent. kaip suprantu – ten bandymai vyksta. bet kokiu atveju, tikiuosi, kad poviliukui pavyks peršokt į kitą lygį. sėkmės!

 12. 13 Anonsas 2012-08-01 14:06

  Sėkmės Leimonui ir tikėkimės, kad sėkmingai bus parduotas. Užteks žaidėjus dalint kontraktui pasibaigus, laikas gaut atlygį už kiekvieną išaugintą žaidėją :)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 406 hits