Laukiam: Sūduva – Šiauliai

Šį kartą gal nieko nesakysiu. Imkim ir pažiūrėkim, kaip čia toliau viskas bus. Juolab, kad oficialioji Sūduva įėjo į kažkokią kominę būseną – kone kiekviename svetainės pranešime gali rast keistenybių. Štai šiandienos varžovo pristatyme sakoma, kad yra keli panašumai tarp Sūduvos ir Šiaulių. Vienas jų – garbingas pasirodymas Europos lygoje. Garbingas? Chm, švelniausiai tariant, tas pasirodymas galėjo būti standartinis, tačiau abiejų komandų žaidimus vadinti garbingais galima nebent su kabutėmis. Kitame pranešime treneris antrina teigdamas, kad nuotaika komandoje “normali“, o rungtynių su Vojvodina puslapis jau “užverstas“. Kažkaip verčia ir verčia tuos puslapius Sūduva šiemet, bet, panašu,  skaudžiųjų pralaimėjimų į plaučius neima. Ok, žiūrim, kas gausis šį vakarą. Prasideda lenktynės dėl trečios vietos ir dėl teisės kitais metais pasivažinėt po Europą. Nepaisant visko, linkiu komandai imti tris taškus.

Reklama

4 Responses to “Laukiam: Sūduva – Šiauliai”


 1. 1 keikunas 2012-07-30 11:10

  Kris SIauliai

 2. 2 jotvingis 2012-07-30 12:34

  Gal ir ima į plaučius, bet to skelbimas ir skatinimas naudos tikrai neduos. Suprantu emocinią būklę, gal ir mano panaši, bet žiūrėkime į ateitį, nes kito pasirinkimo mes neturim, o viščiukus skaičiuosim rudenį. Neužmiršk pačio rašyto manifesto :)

 3. 3 p.o.p. 2012-07-30 14:06

  visą šį sezoną skaitant komandos narių pasisakymus atrodo, kad po lemtingų pralaimėjimų apskritai nėra jokių išvadų daroma. visa komunikacija skamba maždaug taip: “paliūdėjom posmelį, bet dabar jau nusiraminom, viską pamiršom ir vėl į ateitį žvelgiam optimistiškai“. Turint omeny, kad paskutinės lygiosios su Šiauliais buvo būtent toks “lemtingas pralaimėjimas“, norėtųsi mažumą prasmingesnių žodžių.

  O manifestas… atvirai pasakius, po praeito ketvirtadienio rungtynių jaučiausi kaip paskutinis durnius. Panašu, kad manifestus reikia rašyt po rungtynių, o ne prieš jas:) Bet aš išvadas darau, todėl šiuo metu rašau “sezono apibendrinimą“. Manifestus paliksiu ramybėj kolei kas.

 4. 4 Varvalas 2012-07-30 18:29

  Atrodo, kad visus interviu duoda ir užrašo vienas ir tas pats žmogus. Ką prieš kiekvienas rungtynes gegužės ar birželio mėnesį šnekėjo anas treneris, tą patį kartoja ir naujas: gavom, pamiršom, kovosim. Ir nė žodžio neišgirsi, kas daroma, kad tas beviltiškas žaidimas liautųsį, kokios žaidimo sritys “remontuojamos“, kaip tai daryti sekėsi. Apie būsimo varžovo stipriąsias puses ir jų “prigesinimą“ taip pat niekas nepamini. Pasakyti tą, ką pasakė vyr. treneris gali ir atsitikti tranzitinis žiūrovas. Galėtų oficialioji svetainė daug nevargti, o tik į stardartinę klišę įrašyti vis kitas vyr. trenerių pavardes ir priešininkų komandų pavadinimus. Ale jau ir tą klišę mintinai mokame, tai nė šito nelabai reikia.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,885 hits
Reklama