Laukiam: Sūduva – Dainava

Geriausiai priešininką išmanantis Sūduvos naujokas.

Ką gi – naujojo Sūduvos trenerio iššūkių metas toliau tęsiasi. Po gražaus, tačiau nelabai sėkmingo (nors prieš žaidimą su Žalgiriu, manau, ne vienas iš mūsų būtų sutikęs su lygiosiomis) žaidimo Vilniuje, Sūduva grįžta namo pasiimt trijų taškų iš Dainavos. Trys taškai yra privalomi. Prisivyt Žalgirį, aišku, įmanoma, nors Sūduvai žymiai svarbiau yra laikytis per saugų atstumą nuo Kruojos. Praeitame ture tas atstumas vėl sumažėjo, o šį kartą Sūduva galbūt turi progą vėl atitolti, nes Kuoja lošia su šiam rate visai neblogai atrodančią Gargždų komanda.

Antroje čempionato pusėje tarp lentelės apačios komandų vilties teikiantį futbolą kol kas rodo būtent tik Banga, kur per pusę trečio rato jau spėjo neblogai savo turnyrinę padėtį pataisyt. Dar Atlanto užsieniečių legionas gimdo viltį, kad šis klubas gal ir ne paskutinis šiais metais likt. O REO, Tauras ir Dainava išgyvena rimtos finansinės sausros metus – žaidėjus klubai tik praranda. Dainava ne taip seniai neteko dviejų lyderių – Buinickio ir Baranovskio. Pirmas – Ekrane, antras – pas mus. Dar pora pagrindo žaidėjų išvažiavo į Latviją. Nežiūrėjau paskutinių Alytaus komandos rungtynių, bet iš komentarų galima suprasti, kad šiai komandai net įprastas entuziazmas bei užsidegimas jau nepadeda. Taip kad Sūduvai belieka susikaupus pradėt rungtynes ir jau per pirmą kėlinį išspręst nugalėtojo klausimą, kaip Anderlechtas padarė Vilniuje lošdamas su Ekranu.

Robertas Freidgeimas – dar vienas naujas veidas Sūduvoje. 

Tačiau rungtynės tokios lengvos greičiausiai nebus. Po praeito turo „nėra ką leisti į aikštę“ klausimas ir vėl iškilo visu gražumu. Taip, Lukšys po diskvalifikacijos grįžta. Leimonas greičiausiai taip pat galės lošt visas rungtynes. Praeitą savaitę Leimonas svečiavosi Lenkijoje ir buvo sakoma, kad jo likimas turėtų paaiškėti dar iki rungtynių su Žalgiriu. Nepaaiškėjo. Tyli oficialioji Sūduva, tyli Widzewo svetainė, net Budraitis ir tas jokių žinių mums nepranešinėja. Pagal jau seniai susiklosčiusią tradiciją (kai visi tyli ir niekas nieko nesako) būtų galima spėti, kad Leimonui pasivažinėjimas į Lenkiją nepasisekė ir jis toliau lakstys po A lygos stadionus. O jei turit tikslesnės informacijos – neslėpkit.

Nebus šį kartą dar trijų žaidėjų – Borovskio, Eliošiaus ir Loginovo. Pirmieji du diskvalifikuoti dėl per didelio geltonų kortelių kiekio, o trečiasis su Žalgiriu gavo raudoną. Visiems LFF davė po vienerių rungtynių diskvalifikaciją. Senokai nesimato ir Broko. Šnekėta, kad jis traumą gavo, tačiau jokių oficialių pranešimų šia tema, berods, nebuvo. Nebuvo tų pranešimų ir apie dar vieną senokai matytą Sūduvos žmogų – Urbšį. Va apie jį ėjo kalba, kad gali būti apskritai atleistas iš komandos. Tačiau ir vėl – jokių naujienų apie šį žaidėją (apart kelių savaičių senumo teiginių apie Urbšio anginą) nėra. Tad čia išlieka tas pats klausimas – vis dar serga, ar jau atleistas? Geresnieji dubleriai lyg ir po Italiją keliavo. Oficialioji Sūduva informuoja mus, kad kai kurie jų gal net ir sugrįžo, tačiau sako, kad toje makaronų šalyje labai nuvargo. Mat buvo karšta ir itališkos treniruotės pasirodė baisiai sunkios. Nepratę mes sunkiai dirbt, ane? Tikėkimės rezervų bus rasta ir pačiam Gvildžiui aikštėn bėgt nereikės.

Tokios tokelės. Kažkokia netinkama ramybė mūsų stovyklą apėmė. Oficialioji komanda snaudžia, jos svetainėje – tik standartiniai pranešimai, o ir šiame bloge pastarosiomis dienomis daugiau komentarų paliko Žalgirio, nei Sūduvos gerbėjai. Marijampoliečiai – susiimkite!!!! Čempionato dar visas šmotas liko ir mūsų laukia dar nemažai visokių intriguojančių situacijų ir reikalų. Aš pats šį savaitgalį leisiu toli nuo padorių stadionų ir be interneto. Susitiksime sėkmadienio vakarą.

Reklama

18 Responses to “Laukiam: Sūduva – Dainava”


 1. 1 Vakar 2012-08-10 08:00

  Apie ka mes ir minėjom, kad didelės bėdos rungtynių galuose ateina iš mažesnių – tokių kaip fizinis pasiruošimas…

 2. 2 Varvalas 2012-08-10 09:23

  prišnekėjo dubleris, kaip reikia sunkiai arti per treniruotes užsienyje, tai daugiau kiti nenorės ten važiuoti. Jūra, palmės, o anie aria, aria. Iš pirmo žvilgsnio sanatoriškai atrodo, o paaiškėja, kad net praleista savaitė tampa “išgyvenimo šou“.

 3. 3 carlos 2012-08-10 09:35

  nu šiaip keista, kad reikia arti, aš suprantu kad pas italus db priešsezonis ir ant fizinio dirbama, bet dažniausiai kai bandai naujus žaidėjus tai tikrai ne per ištvermės treniruotes…nebent jiems ten ir normalios treniruotės per stiprios pasirodė

 4. 4 p.o.p. 2012-08-10 09:40

  spėčiau, kad antras variantas ko gero teisingesnis.

 5. 5 Remis 2012-08-10 09:59

  Kai bando žaidėjus, tai tikrina ir jų fizines kondicijas. Kokia nauda iš kamuolio valdymo virtuozo, jei jis po pusvalandžio aikštėje miręs bus.

  • 6 carlos 2012-08-10 11:40

   pas jaunius tos fizinės kondicijos labai greitai yra pataisomos, o vat technika nelabai…

 6. 7 Juozas 2012-08-10 10:39

  Tai visgi Lietuvoje aiski taktika turetu but futbolo lygio kelimo. Samdyti vaiku trenerius is uzsienio :) Pasirasyciau ant to net jei ir pagr komanda laikinai susilpnetu del pinigu stygiaus. O ir NFA keista kad netreniruoja uzsienieciai. TIek milijonu investuota, tai galetu dar truputi investuoti i pati pagrindini svarbiausia dalyka. Cia taspats kaip nusipirkti pacia geriausia kepimo iranga, o kepti tik kiausiniene

 7. 8 niekas 2012-08-10 11:21

  Kad ir prarado lyderius Dainava, nuvertint jų nereikėtų. Praeitame ture Kruoja prieš juos tik per pridėtą laiką pergalę išplėšė, o žinant Sūduvos žaidėjų požiūrį į silpnesnius varžovus gali ir bėdos sulaukt.

 8. 9 minde 2012-08-10 21:11

  kruoja pralaimejo

 9. 10 misa 2012-08-10 21:59

  Idomybes vyksta. Alaus pilstytojas bando pateisinti savo buvima. Puse mares jau atsiklause Ramo apie Roma. Tai cia ir yra tai ka veike Breive, Kisilevskis Italijoj..

 10. 11 voleur 2012-08-10 22:49

  visi mums padeda, tik mes sau nesugebam padėt :)

 11. 12 Pietietis 2012-08-11 00:13

  Dzūkų tankai nerūdyyyja,

  net jei lyyyja lyyja lyyja,

  o komanda Dainavooos,

  vėl pakiiilo vėl kovos,

  oilylia oilylia oilylia oilylia dainuok linksmai

 12. 13 Anonsas 2012-08-12 22:26

  Dainava praktiškai Sūduvos dvynė (primena tą Sūduvą, kuri buvo ką tik pakilus į A lygą). Tiek atsidavimu aikštėje, tiek demonstruojamu stiliumi, netgi lyderiai praktiškai identiški: mūsų puolimo mašina buvo Radzė (dzūkų Buinickis) ir amžinas varikliukas krašte G. Slavickas (Baranovskis). Ech, gaila Buinickį nugriebė medinukų kompanija, o taip būtų tikęs mūsų stiliui, bent jau Baranovskį nugriebėm. Na tikrai įdomi ta Dainavos komanda, sėkmės tobulėjant dzūkeliams :)

 13. 14 Lukas 2012-08-13 10:16

  Na, visa laimė, kad Šoblinskas įmušė, nes ir vėl būtume likę su vienu tašku – kaip visada, rungtynių pačioje pabaigoje prasileidžiame įvartį.

 14. 15 griezhtas 2012-08-13 10:33

  Del dubleriu, nemaciau pirmo kelinio, bet antram lygtais visai nieko lasevicius suzaide ir gynesi neblogai ir i atakas pasijungdavo. O del paciu varzybu net nezinau koks ispudis… kazkaip atrodo padrikokas zaidimas, bet stengtis stengesi.

 15. 16 ASR 2012-08-13 10:39

  padarė Lasevičius pora klaidelių, netiksių pasų, bet daugiau vaizdo negadino.

 16. 17 voleur 2012-08-13 11:00

  kur ten gvildys mato jaunimą? sako “galiu pagirti jaunimą kurie gerai kovojo“ vienas žaidėjas tai jau reikia sakyt lošė vos ne dubleriai.

 17. 18 as 2012-08-16 20:43

  Bet Lasevičius kaltas dėl pirmojo įvarčio. Nelaikė linijos ir todėl nebuvo nuošalės.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,717 hits
Reklama