Laukiam: Banga – Sūduva

Turiu tamstų atsiprašyti už kiek neįprastą šiems metams ramybę bloge, tačiau kartais taip nutinka, kad įvairiausi gyvenimo reikalai taip užspaudžia iš visų pusių, kad kai kuriuos to gyvenimo elementus esi tiesiog priverstas kiek atidėti į šalį.

Todėl – kad ir kaip būtų gaila – ypatingų įžangų šioms rungtynėms suregzti nesugebėsiu. Gaila, nes Banga verta atidesnio žvilgsnio. Po to, kai čempionatas pasiekė vidurį, Banga buvo vienintelė iš antrojo vagono komandų, kurios rezultatų kreivė kilo aukštyn. Šion grupėn gal dar galima būtų traukti Atlantą, tačiau ši komanda pirmus du ratus lošė taip blogai, kad jai bet koks rezultatas – jau didelis pasiekimas. Antra, visi žinome priežastis, lėmusias pagerėjusius rezultatus – su normaliu komandos gyvenimo planavimu tai neturi nieko bendra.

Tuo tarpu Banga trečiame rate labai planingai renka taškus. Tiesą pasakius, trečiame rate Banga surinko daugiau taškų nei Sūduva. O turint omeny, kad tarp penkių trečio rato varžovų jau buvo Žalgiris ir Kruoja – pasiekimas ne toks jau prastas. Šiaulių Banga ko gero jau nesugebės pasivyti – atotrūkis didokas, o ir Šiauliai nosies krapštyti neketina. Jiems reikia vytis buksuojančią Kruoją, todėl taškų toji komanda daug tikrai nebarstys. Tačiau Banga visai neblogai atitrūko nuo apatinėje lentelės pusėje esančių komandų. O čia prognozė gali būti tik priešinga – kad anoms komandos ko gero jau nebepakaks kvapo Bangai prisivyt ir aplenkt. Tad, kaip sako Bangos treneris, komanda turi realias galimybes įgyvendinti priešsezoninius tikslus – „užimti ne žemesnę kaip 6 vietą“.

O štai Sūduva vis dar tupi trečioje vietoje ir banguoja taip, kaip ir ankstesnėje sezono dalyje. Minimali pergalė praeitame ture prieš Dainava ir du praleisti įvarčiai leidžia džiaugtis tik trimis taškais, o ne solidžiu komandos žaidimu. Mums belieka su tuo susitaikyti – kažin ar šiais metais išvysime Sūduvos žaidime daugiau pasitikėjimo ir kietumo, derančio realiausiam pretendentui į bronzos medalius. Trenerių paseitimas praėjus didesnei daliai sezono beveik visada duoda komandai impulsą, tačiau ar Sūduva pakartos šių metu Chelsea istoriją – labai abejoju.

Praeitose rungtynėse trūko būrio diskvalifikuotų žaidėjų, kuriuos aikštėje keitė net trys tikri dubleriai. Kaip suprantu, didelio susižavėjimo dublerių žaidimas nesukėlė, tačiau stebėtis tuo kažin ar vertėtų. Šį kartą dubleriai ko gero ir vėl galės po aikštę palakstyt. Praeito turo diskvalifikacijos baigėsi, tačiau atsirado nauja – šį kartą dėl kortelių aikštėje nebus Radžiaus. Keletas žaidėjų taip pat važinėjosi į rinktinių stovyklas, tad kaip ir dera Lietuvos futbolininkams dar „bus pavargę“. Iš oficialios komandos tylos suprantu, kad Leimonas į Lenkiją nesikels – pasisvečiavimas Widzewo klube nenusiseko. O va kaip yra su Urbšiu – labai įdomu. Jo nebuvo nei pagrindinėje komandoje, nei pas dublerius. Angina, spėju, taip pat turėjo pasibaigt. Jei kas žinot – papasakokit kas ir kaip, nes iš komandos pranešimo ko gero nesulauksim.

Tiek žinių. Kol laukiam rungtynių – dar galim prabalsuot už praeito turo geriausią įvartį. Jau senokai šioje rubrikoje mūsų kandidatų nebuvo. O šį kartą Šoblinsko įvartis ne tik yra, bet ir turi gerų šansų būti pirmoje šio trejetuko vietoje.

Reklama

16 Responses to “Laukiam: Banga – Sūduva”


 1. 1 suduvietis 2012-08-17 01:48

  Apie leimona kaip lenku puslapi skaiciau, aisku viska verciau verteju, tai nezinau kaip ten man isverte, tai jie leimonu buvo patenkinti, tik va nezinia kokios sumos uz ji pareikalavo VM, zinant jo buda, manau, kad leimonas brangiai butu kainaves lenkams.. nepardave dabar,tai kai baigsis kontraktas iseis dykai ir suduva vel be pinigu liks.O urbsi maciau iseinant is stadiono rungtynese su dainava, tai manau kazkokios sveikatos problemos jam neleidzia zaisti.

 2. 2 diletantas 2012-08-17 06:52

  del Leimono viskas paprasta- lenkai atsiunte tam tikra pasiulyma, kuri blaivus zmones vadina pasityciojimu.

 3. 3 p.o.p. 2012-08-17 10:10

  chm, aišku to pasiūlymo neblaivumo mes nesužinosim, tik, galvoju, turint omeny lietuviško futbolo pastarųjų metų viražus, tikėtis padorių pasiūlymų kažin ar yra prasmės. ypač, kai žaidėjas nėra jauniklis, iš kurio dar galėtum tikėtis, ką nors išskirtinio nulipdyt. beje, kai prieš pora metų paleidinėjo į Lenkiją Lukšį, taip pat jo kalba ne apie “pirkimą“, o apie simboline “kompensaciją“. Tik tą kartą VM didelės bėdos dėl to nematė. Žodžiu, logikos vis viena trūksta – apie vienus žaidėjus sakoma “juk nenorim trukdyt žaidėjui, jei jis turi planų kitur“ (Lukšys, Vitkauskas), o iš kitų kažkodėl tikimasi uždirbti milijonus.

 4. 4 p.o.p. 2012-08-17 10:12

  beje, suvedžiau A lygos komandų 3-iame rate surinktus taškus. Tai lentutė gan įdomi gaunasi: Ekranas, Banga – 13, Sūduva – 10, Žalgiris, Šiauliai – 9, Kruoja, Atlantas – 6, Tauras, Dainava – 3, REO – 0. Tiek Ekranas, kurį jau visi nurašę buvo, tiek Banga, iš kurios to niekas tikrai nesitikėjo, ėmė kone maximumą taškų.

 5. 5 Varvalas 2012-08-17 10:47

  Maža bėda – tas Radžiaus nebuvimas. Labai jau jis nespėdavo reaguoti į kamuolį ir priešininkų veiksmus. Paskutinis įvartis – tik jo “nuopelnas“. Net komentatorius pirmojo kėlinio antroje pusėje stebėjosi Sūduvos gynybiniais veiksmais ir sakė, kaip jie ginsis su stipresnėmis komandomis, jei taip ginasi su nukraujavusia Sūduva. To kėlinio antroje pusėje dzūkai prie Sūduvos vartų darė, ką norėjo. Ir progų susikūrė ne mažiau tris. Nekaltinu vien Sūduvos gynėjų, nes saugai irgi turi dalybauti gynyboje. Gal ir “dalyvaudavo“, bet jokių koordinuotų ryšių tarp šių dviejų grandžių neįžvelgiau. Nebent tik tuomet kai vieni, ir kiti vis raidžiodavo kamuolį atgal, ir vis tikėdavo, kad kažkas (bet tik ne jis) pradės ataką.
  Vietoj Radžiaus turėtų žaisti Urba; jo nereikia nukišti kažkur į neaiškią poziciją priekyje – kaip tose prastai surežisuotose rungtynėse su serbais. O Lasevičius irgi žaidė taip, lyg tas buvimas pagrindinėje sudėtyje jam yra nelabai gundantis reikalas. Padarė ir klaidelių (ne daugiau ir ne mažiau už kaimynus), iniciatyvos varantis kamuolį į priekį taip pat neparodė. Trumpiau – pasirodė kaip tradicinis statistinis neblogai gyvenantis sanatorinis.

 6. 6 Varvalas 2012-08-17 11:49

  atsiprasau, su nukraujavusia Dainava

 7. 7 tobex 2012-08-17 12:43

  tai dubleriai tam ir skirti, kad galetu leisti pailseti pagrindiniems zaidejams ir geriausiu atveju vaizdo negadintu, ar sulostu normaliai (kad treneris nesakytu, jog komandoje turime tik 13 zmoniu). nepamenu tokio atveju alygoje, kad atejas dubleris iskart taptu nepajudinamu starto sudeties zaideju, ar tikrai svarbiu komandai.
  nors tiesa buvo pavieniai atvejai, pvz vaskela kai pavasari net i dubleriu starta nepapuldavo, o rudeni jau vienu perspektyviausiu lietuvos zaideju buvo laikomas. ar dar seniau viktoravicius kazkada debiutuodamas uz siaulius imuse du golus i ekrano vartus. bet tai tebuvo vienkartine sekme. lietuvoje prasimusa tie dubleriai kurie dirba savo darba per nelyg neissisokdami, neversdami trenerio pastoviai griebtis uz galvos ir po biski igaunantis jo pasitikejima.

  tiesa pamirsau viena tikrai isskirtini pvz, tai – linas klimavicius. kad visi tokie dubleriai buti ir 17-18 metu isstumtu senius is starto :D

 8. 8 komentatorius 2012-08-17 12:55

  Ir tą Liną Klimavičių labai galimas daiktas jau šiame ture pamatysime aikštėje REO gretose.

 9. 9 griezhtas 2012-08-17 13:57

  tobex dar pamirsai pamineti Chveduka. Jis isejas pirma karta uz pagrinda (ar tik ne tarptautinese varzybose), zaide ne savo pozicijoje (krasto saugu ar krasto gyneju), bet is visu sulauke tik teigiamu atsiliepimu, o ir po pirmuju varzybu ir siam bloge kilo klausimu kas tas 44 numeris. Aisku kol tapo tvirtu pagrindu zaideju praejo puse sezono, bet ispudi savo draskymusi paliko iskarto. Taip, kad kurie sedi “savo vietoje“ toje savo vietoje ir pabaigs futbolisto karjera.

 10. 10 Remis 2012-08-17 14:08

  Tai labai reti ir išskirtiniai atvejai būna, kai pagal amžių dubleris sėkmingai įsikabintų į pagrindinę sudėtį. Kadaise Darius Žutautas, Andrius Jokšas ir Tomas Tamošauskas būdami 16-17 metų lošė “Bangos“ pagrinde aukščiausioje lygoje. Bet tai jau tikrai išskirtiniai futbolininkai net ir Lietuvos mastais.

 11. 11 Juozas 2012-08-17 16:08

  Na tikekimes su siuo treneriu dubleriai gaus didele motyvacijos doze :) Yra suduvoj keli zaidejai kurie negauna deramo demesio ir laiko aiksteleje, arba bent jau negavo su Liubsiu. Gvildys pobiski juos traukia i prieki, dabar atejo suduvos jaunimo valanda parodyt, kad Liubsio baime leisti dublerius net su silpnais varzovais buvo daugiau nei apgailetina. Atejo jusu valanda chebra, tobulekit valandom ir gal jus pagaliau suduvai po metu kitu nukalsit aukso medalius :)

 12. 12 Pietietis 2012-08-17 17:18

  Lažybų bendrovės gerus kofus duoda už Sūduvą. Reikia imti, ir laukti pergalė + pinigai = geras savaitgalis :)

 13. 13 griezhtas 2012-08-17 20:20

  sanatoriniai tobuleja, tuoj lavonu lygi pasieks….

 14. 14 gaz -mias 2012-08-17 20:23

  komanda kuri nerodo jokio zaidimo negali laimet 0-0 kai kazkas gargzdu stadijone sake lavonai nepykit bet siuo momentu yra tiesa

 15. 15 Rimantas 2012-08-17 20:23

  Suduva lavonai!!!

  Geras garso fonas gargzduose :D

 16. 16 p.o.p. 2012-08-17 23:31

  Gerai, čia su tais lavonais. Kadangi šaukė Gargždų stadiono centrinė tribūna, o ne Pietų IV, tai ir piktintis niekam minčių nekyla. Net juokinga, lyg ir. Čia šiaip – toks nedidelis priminimas toms karštoms diskusijoms po rungtynių Vilniuje apie tai, kad ultros – nepraustaburniai, o visi kiti – šventieji.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,737 hits
Reklama