26: KRUOJA 2:1 SŪDUVA

Fiasko. Šį kartą reikalas yra rimtesnis nei anksčiau, nes baigėsi istorija, mūsų visų pavadinta “Sūduva žaidžia prasta, bet taškus renka“. Taškai prarasti labai svarbiose rungtynėse. Šio pralaimėjimo rezultatas – ir vėl atsinaujinusi kova dėl trečiosios vietos. Ir galim būti tikri – kalba eina ne tik apie Kruoją, bet ir apie Šiaulius. Nuo Kruojos Sūduvą dabar teskiria keturi taškeliai, nuo Šiaulių – daugiau, tačiau turint omeny Sūduvos šiandieninę būklę, tas “daugiau“ labai greitai gali pavirsti “visai nedaug“. Tiesa, likimas kol kas leis Sūduvai lengviau pakvėpuot – kitam ture bus trys taškai be žaidimo (nes priklauso lošti su REO). Aišku, visaip čia dar gali nutikt – kaip suprantu, taškų su REO klausimas vis dar sprendžiamas. Tiesa, santykiui su Kruoja tai įtakos neturės jokios, nes abi komandos su REO sužaidė taip pat – po vieną kartą laimėjo ir po vieną kartą rungtynes baigė lygiom.

Žaidimo nemačiau, tačiau statistika ir interneto tekstinė transliacija leidžia spėti, kad Sūduva lošė labai panašiai kaip ir su Atlantu – beviltiškai. Tik varžovas buvo gerokai stipresnis, todėl prie savo vartų nuveikti nieko neleido, o patys Sūduvos klaidas gynyboje išnaudojo. Interneto transliacija rodo ir dar du dalykus. Viena, kad Kruoja progų turėjo gerokai daugiau (jei Sūduva apskritai jų turėjo) – jau vien išėjimo vienam prieš vartininką buvo 2-3. Tad ir vėl galim dėkot Davidovsui už tai, kad praleisti buvo tik standartiniai du įvarčiai. Kol aš čia rašinėjau, futbolo.tv jau pasirodė ir rungtynių santrauka – o čia įspūdingiausiai atrodo Kruojos atakos, kurios prasideda tolimu perdavimu į priekį kone iš savo baudos aikštelės, o baigiasi tuo, kad keli Sūduvos gynėjai nesugeba įveikti vieno Kruojos žaidėjo. Po tokios situacijos krito pirmas įvartis, tačiau panašių dalykų buvo ir daugiau.

Pavojus iš Sūduvos pusės, panašu grėsė tik iš standartinio pastarajam metui šaltinio – iš Ledesmos kairės kojos. Ledesma Sūduvoje tapo visišku puolimo lyderiu, kurio greičiausiai jau niekas mūsų komandoje nepavys. Per visus oficialius turnyrus Ledesma įmušė 14 įvarčių (2 Europoje, 1  LFF taurės varžybose ir 11 A lygoje). Nepamirškim ir 11 rezultatyvių Ledesmos perdavimų (antras pagal šį rodiklį Sūduvoje yra Šoblinskas su 5 rezultatyviais perdavimais). Antra jau klasikinė Sūduvos bėda – krūvos geltonų kortelių, neišvengiamai vedančių prie diskvalifikacijų pačiame svarbiausiame čempionato etape). Beje, galim pasvajot apie tai, kokia Sūduvos padėtis būtų šiandien, jei Kruojai Sūduva nebūtų padovanojusi jau 12 taškų.

O va kas naujo mūsų kieme nutiko – tai griežtas Sūduvos trenerio komentaras apie savos komandos pasirodymą. Sakyčiau, šiais metais taip tiesmukai ir piktai Sūduvos treneriai komandos dar nebuvo pasmerkę. Įdomu tik ar tai duos bent šiokių tokių rezultatų. O pamąstyti laiko Sūduva turės per akis. Kitos varžybos mūsų laukia tik rugsėjo 16 dieną, nes žaidimą su REO Sūduva praleidžia, o paskui bus šiokia tokia pertrauka dėl rinktinės starto. Tačiau po tos pertraukos Sūduvai teks galynėtis su Ekranu Panevėžyje. Šios rungtynės garantuotai bus labai sudėtingos, nes Ekranas, panašu, nėra linkęs snausti, kai ant kulnų lipa Žalgiris.

Tiesa, yra dar vienas įspūdingas Sūduvos “rezultatas“ – Pakruojis jau beveik pasivijo Marijampolę žiūrovų skaičiumi stadione. Sūduvos rungtynes su Atlantu Marijampolėje žiūrėjo 500 žmonių, o šiandien Pakruojo stadione jų buvo 450

Tokie mūsų reikaliukai. Kadangi pertrauka bus ilga, tai laiko pažiūrėti šio turo rungtynių įrašą bus per akis. O kol kas galima paskaityt dar vieną bandymą komentuot mūsų komandos žaidimą iš gerbėjų pusės. Kai kas šią nuorodą jau įvaldė, o tie kas nespėjo, galit padaryti dabar, spausdami štai čia.

Reklama

35 Responses to “26: KRUOJA 2:1 SŪDUVA”


 1. 1 Dita 2012-08-26 01:38

  šiandien 10 balų galima parašyt tik vartininkui, jis sužaidė tikrai gerai. Tuo tarpu S.Loginovui spėju tai buvo pačios prasčiausios sezono rungtynės. Kruoja atrodė daug geriau, o aš pasirėmus į Pakruojo stadiono tvorą bandžiau prisimint prastesnes komandos varžybas,turbūt jos buvo praeitam rate su ta pačia Kruoja. Nors pralaimėjimams mes jau pripratę, tai kas buvo šiandien trečią vietą užimančiai komandai neleidžiama… gerai,kad bus kelios savaitės reabilitacijai, kad vėl norėtum grįžti į stadioną

 2. 2 Tobex 2012-08-26 09:02

  Tiesiog rungtynėse prieš Šiaulius ‘Suduvą’ truktelėjo teisėjas, prieš ‘Atlantą’ ne tik truktelėjo, o ir ištraukė.
  Taip, kad žaidimo prasme nieko naujo.. Amžinai aplinka padėti negali

 3. 3 Bekas 2012-08-26 09:18

  Kruoja šiai dienai geresne komanda. Turi Zygalova, kuris greičiu ir astrumu suplese Sūduvos gynyba, turi Slavicka, kuris buvo anos Sūduvos simbolis, dabar jau nesibaigianciu kruojos pergalių pries mus talismanas, turi Skrobla kuris kovodamas dėl kamuolio pasirengęs visus nužudyt, turi zelmika, cementuojanty nepraeinama gynyba ir dar yvarcius musanty, tai čia tie vyrukai, kurie neseniai buvo suduvieciai bet dėl vienokiu ar kitokiu priežasčių tapo nereikalingi. Išvada sventvagiska: suduvieciai bekit is Sūduvos jei dar kada norit būti geresni nei individualiai kiekvienas atrodot dabar

 4. 4 Rimantas 2012-08-26 14:53

  Kruojoje net 7 žaidėjai vienu ar kitu metu rungtyniavę už Sūduvą :)

 5. 5 Jack Daniels 2012-08-26 15:05

  Graudžiai žaidė Sūduva ir toks rezultatas dar labai geras, jei žiūrime į turėtas progas. Turėjo būti 4:1.

 6. 6 griezhtas 2012-08-26 15:22

  To ir reikejo tiketis, zaidimas link to ejo jau daugiau nei menuo. Be radikaliu pokyciu pries ekrana pamatysim dar ludnesni vaizda :(((

 7. 7 Varvalas 2012-08-26 15:44

  dabar dairykimės į Rytų pusę, iš kur pavasariop ateis kiniečiai, Sūduvos gelbėtojai!!!

 8. 8 Draugas 2012-08-26 16:01

  Baisu, komanda visai nenori zaist. Per visas rungtynes gal buvo 1a pusproge.Gal ismest puse zaideju ir leist tuos kuriems dar rupi ju darbas, sportinis principas visgi egzistuoja. Ar siai komandai ne?

 9. 9 ltfk 2012-08-27 02:31

  Pagalvokit dabar, Liubšys vienas geriausių turbūt specialistų ir jis iš šitų žaidėjų nesugebėjo išspausti to pastovaus užsivedimo ir noro laimėti, o ką šitas gali padaryti su savo fantazijomis? Manau, jog jei kažkas tikėjosi iš šio trenerio ko, tai seniai klaidą padarė. Einant Lietuvoje komandą treniruoti, nežinau reikia būti atkariavus porą karų ir dar žinių bei patirties bagažą atsitempti, o ne čia vos nuo ledo nulipusį atsiųsti į komandą.
  Manau, jog norint pasiekti daugiau turi keistis 2/3 žaidėjų, o jei pasikeitus nebus geriau, tai kažką ne taip valdžia daro.

  • 10 Draugas 2012-08-27 03:08

   to LTFK, as ir mastau kad Liubsys nebuvo liurbis, ir tai matydavosi aiskteje. Bet nepriverte zaideju netgi agresyviau gintis. Taigi dabar komanda visai pabyrejus, be emociju, be ryzto. Vienintelis Ledesma sugeba kazka padaryt, vien del to kad jis tikrai turi talento :) Bet reikalai liudni, net labai liudni.

 10. 11 fanas 2012-08-27 10:12

  kas dėl žiūrovų tj jei visų marijampoliečių mastymas bus toks durnas kad aj jie pralaimėjo anas rugtynes daugiau neisiu . tj per tokius mūsų stadione renkasi panašiai kaip ir pakruojyje kur gyventoju 6 tūkstančiai

 11. 12 griezhtas 2012-08-27 10:24

  to fanas, cia ne esme, kad nelaimejo, cia esme kaip zaide, o kadangi paskutines varzybos buvo chaotiskas pasivaiksciojimas i kuri sarmata ziureti, tai kam savaitei susigadinti nuotaika.

 12. 13 p.o.p. 2012-08-27 15:13

  čia net nėra esmė tame, kaip žaidė – visko komandos gyvenime pasitaiko. esmė tame, kaip klubas kontaktuoja su gerbėjais (visų pirma), o tada – su žiūrovais (kas kaip taisyklė eina po “gerbėjų“). kadangi sūduvos bendravimo su gerbėjas strategija yra visiškas jų ignoravimas – tai žmonės neina ne tiek dėl to, kad komandoje krizė, kiek dėl to, jog jaučiais šiaip visiškai nereikalingi.

  klubas neturi savo gerbėjo sąvokos – todėl nemažai žmonių eina į stadioną dėl pramogos, nes veikt nėra ką. tačiau natūralu, kad tokie žmonės iškart nustoja vaikščiot ir litus mokėt, kai komanda nustoja rodyt žaidimą bei pergales.

  nemanau, kad teisinga sakyt “blogi tie marijampoliečiai, savo komandos nepalaiko“, norėtų jie tą komandą palaikyt, bet pati komanda palaikymo netrokšta. o, kaip byloja lietuvių liaudies patarlė – per prievartą mylimas nebūsi.

 13. 14 griezhtas 2012-08-27 15:21

  Cia pora linksmu ir ne visai politkorektisku kvietimo i konkurentu varzybas baneriu:

 14. 15 varveklis 2012-08-27 17:07

  Jo. Kazkas sitoj karalystej ne taip. Teisus pop. Ziurovai eina del pramogos, o ju Marijampoleje nera tiek daug kad galetum pasirinkti. Tikrieji Suduvos fanai bent didzioji jos dalis jau seniai nebesilanko stadione. Tai pasekme poziurio i klubo veteranus, i tuos kurie norejo prisideti prie klubo vystymo, i buvusius Suduvos zaidejus, i “ Suduvos sakalus“ ir t.t.

 15. 16 Tikutaku 2012-08-27 22:37

  Manęs visai nestebina Sūduvos žaidybinės fantasmagorijos ir gerokai kritusi žaidimo kreivė: jau kelinti metai po Euro taurių Sūduva krenta į gilią siužetinę krizę. Regis, jog šie metai – taip pat neįskirtiniai. Kita vertus, šiame sezone be kelių blykstelėjimų Sūduva nieko ir neparodė. Žiūrėsim, kas čia bus ir kaip atrodysim sezono pabaigoje, tik gal kiek neramu dėl Gvildžio ir jų kūrybinių plenerų (kaip rungtynėse su serbais). Ateitis parodys, bet trečia vieta, su dabartiniu Sūduvos žaidimu – būtų optimaliausias variantas. Gal net kiek per geras.

 16. 17 Varvalas 2012-08-28 10:14

  P.O.P.ai pataisyk, kad artimiausios rungtynės vyks ne rugpjūčio, o rugsėjo mėnesį. Nors tikrai vertėtų jiems neleisti žaisti vienerius metus. Pailsėtume.

 17. 18 p.o.p. 2012-08-28 17:54

  Jau pataisiau – o griesztam dėkoju už puikias nuorodas:) sory, kad sistema užlaikė komentarą – visada taip daro, kai linkų yra, nes už spamą užskaito.

 18. 19 griezhtas 2012-08-29 14:36

  Del ateinanciu varzybu su Ekranu, tai jas del korteliu tures praleisti Loginovas ir Soblinskas, plius dubleriuos Urba 4 korteles susirinko. Tai Urbos diskvalifikacija galioja tik dubleriu varzyboms ar ir A lygai?

 19. 20 Anonsas 2012-08-29 14:45

  O rungtynės su Reo nesiskaito?

 20. 21 griezhtas 2012-08-29 16:15

  va cia klausimas uzsiskaito ar ne, rungtynes su reo ir su reo dubleriais :D

 21. 22 Varvalas 2012-08-29 18:31

  ale čia indomiai gaunasi: pusė Sūduvos gynėjų už rinktinę kviečiami, o žaisdami sanatorijos komandoje tarpusavyje nesusikalba (arba nenori susikalbėti).

 22. 23 Draugas 2012-08-29 21:50

  Aha tikrai neblogai atrodo kai kvieciama Suduvos zaidejai uz rinktine, bet komanda tai tokia smigusi. Ir man atrodo kad jiems susikalbet neiseina, per mazai darbo ideda treniruotese, pakankint gerai reikia :)

 23. 24 carlos 2012-08-30 09:49

  čia kažkaip įtariu, kad ryšium su gile krize krašto gynėjų pozicijose, kai dar stankevičiaus nėra, tai ir n laiko nežaidžianti andriuškevičių prigriebė ir mūsų freidgemą ir jusiškius, nes kitų kandidatūrų kaip ir nelabai yra…

 24. 25 Favoritas 2012-08-30 22:35

  Su pergale visus. 3:0 laimejom pries REO – oficialu. Seniai tiek ivarciu buvom pelne. O jus dar kalbat kad komanda prastai zaidzia :)))

 25. 26 ST 2012-08-31 00:13

  kas kažin įmušė? :D

 26. 27 Favoritas 2012-08-31 01:02

  Suduva taip uzspaude kad REO neturejo kur detis, patys sau ivarcius susimuse :D

 27. 28 Juozas 2012-08-31 09:40

  Na kol reo neismesta dar, tai turetu korteles pasinaikint suduvieciams net jei neatvyko klubas.Neesu tikras, bet bent taip manau

 28. 29 Remis 2012-08-31 10:59

  Jeigu rungtynės realiai nevyksta, tai visos nuobaudos persikelia (žr. Drausmės kodekso 10 straipsnį).

 29. 30 Varvalas 2012-08-31 18:45

  pagaliau ir aš atspėjau rezultatą

 30. 31 Anonsas 2012-09-02 23:17

  Kauno apylinkės
  teismo sprendimu nuo pareigų
  nušalintas Lietuvos futbolo
  federacijos prezidentas 62 metų
  Julius Kvedaras.
  Jau seniai su nusikaltėlių pasauliu
  siejamas sporto veikėjas J.
  Kvedaras įtariamas tuo, kad
  galėjo praturtėti pasisavindamas
  Europos futbolo federacijų
  asociacijos (UEFA) Lietuvai
  skiriamus pinigus.
  Artimiausiu metu turėtų būti
  pareikšti įtarimai ir iš UEFA
  gautus pinigus skirstančiai
  federacijos Finansų skyriaus
  vadovei, nušalinto LFF prezidento
  sugyventinei Daliai Žigelienei, taip
  pat dar keliems su J. Kvedaru
  susijusiems LFF vykdomojo
  komiteto nariams ir
  verslininkams.

  Gal pagaliau bus švaru?

 31. 32 griezhtas 2012-09-03 08:22

  Greitai svaru nebus, nes Kvedaras buvo isrinktas vienbalsiai, vadinasi federacija supuvus iki pat apacios, o nuo radikaliu valymu metodu gina ta pati UEFA…

 32. 33 Lukas 2012-09-03 09:54

  Liutauras laiku pabėgo. Matyt, jautė, kad jau greit kraneliai užsisuks

 33. 35 Vakar 2012-09-04 08:09

  http ://pilietis.delfi. lt/ voxpopuli/lietuvos-futbolo-rinktines-bilietai-brangiausi-atrankos-grupeje.d?id=59436449


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,885 hits
Reklama