Rinkimai bus dabar!

Vaidas Slavickas rinktinės stovykloje. Fotografuota – Valdo Knyzelio, nuotrauka skolinta iš “Lietuvos futbolo“ (LFF) Facebook profilio

Dabar jau iš tikro atėjo laikas grįžti į A lygą. Ne, ne – tikrai kalba eis ne apie LFF prezidento rinkimus. Ir ne apie rinkimus į Seimą. Šio blogo veteranams, spėju, jau buvo pradėję trūkčioti akis ar pirštai nejučiomis barbenti į kietus paviršius. Taip, jūs teisūs. Trečiojo rato pabaigoje trūko dar vieno tradicinio šio blogo triuko – geriausio Sūduvos žaidėjo rinkimų. Taigi, iškilmingi duodu startą! Rinkimai prasideda ir jie tęsis iki pat sezono pabaigos. Tiksliau – beveik iki pabaigos. Mat Sūduvai šis sezonas baigsis vienu turu anksčiau, nei kitoms normalioms komandoms. Paskutines A lygos rungtynes Sūduva žais su Kruoja namuose, o paskutiniame ture ims tris taškus iš kojas pakračiusio REO.

Balsavimo taisyklių keisti neturiu jokios priežasties. Tad dar kartą jas primenu.

Išrenkat KETURIS jūsų manymu geriausius šio sezono Sūduvos žaidėjus. Būtinai juos surašote EILĖS TVARKA – nuo geriausio iki mažiausiai gero iš tų keturių. O tada siunčiat man elektroniniu paštu ponaspop@yahoo.com. Aš balsus skaičiuoju tokiu būdu. Už pirmą vietą duodu 5 taškus, už antrą – 3, už trečią – 2, o už ketvirtą – 1. Štai kodėl ir iš jūsų prašau, kad savo žaidėjus sudėliotumėte paeiliui. Ir viskas. Aš gi pabaigoje viską suskaičiuoju, jums apie tai pranešu, o žaidėjus – pasveikinu.

Kadangi šis blogas – visiškai antikomercinis (jos savininkui nešantis tik finansinius nuostolius), tai kol kas jokių piniginių premijų, medalių ar taurių šiuose rinkimuose nugalėjusiems žaidėjams aš įteikti galimybės neturiu. Sakykim, seno gero futbolo stiliumi dovanoju Sūduvos futbolininkams šiek tiek garbės.

Beje, galima būtų sakyti, kad šie rinkimai – jubiliejiniai – penktieji. Pirmųjų ketverių pilnus rezultatus galite pažiūrėti štai čia: 2011, 2010, 2009 ir 2008.

O čia aš jums priminsiu tik rinkimų nugalėtojus. Tolimais 2008-aiais geriausiuoju jūs išrinkote godotiną Darių Maciulevičių (įdomu, ką jis dabar veikia?), po jo ėjo Tomas Mikuckis ir energingasis Latvijos sūnus Ivans Lukjanovs. 2009 trejetukas taip pat buvo įspūdingesnis: Ramūnas Radavičius, Saulius Klevinskas ir Vaidas Slavickas. 2010 metais Vaidas Slavickas šoko per dvi vietas ir užtikrintai jūsų rinkimus laimėjo. Po jo išsirikiavo kinas Liu Chao ir Andrius Urbšys. 2011 pirmas ir vėl buvo Vaidas Slavickas. Žemiau liko Karolis Chvedukas ir Povilas Valinčius. Beje, tą kartą Slavickas buvo totalus jūsų simpatijų čempionas. Antroje vietoje likusį Chveduką jis aplenkė daugiau nei dvigubai, o trečiuoju tapusį Valinčių – daugiau nei penkis kartus.

Tokios tokelės. Keliaujant metai iš metų visai nebloga komanda gautųsi. Vaidas Slavickas į trejetuką buvo išrinktas net tris kartus iš keturių. Daugiau nei kartą į šiuos trejetukus Vaidas pateko vienintelis (įtariu, yra šansų, kad šiais metais keliskart į geriausiųjų trejetą renkamų žaidėjų gali atsirasti ir daugiau). Bet kokiu atveju, apsispręsti šiemet lengva nebus, nes ir komanda blankokai lošia, o ir lyderių praktiškai neturi. Jeigu ką – siūlau tiesiog nepamiršti, kad futbolo.tv svetainėje guli šių metų statistikos skrynelė, kurioje surinkti duomenys gal ir gali padėt apsispręst, jei keli žaidėjai jums išrodo vienodai.

Tad kviečiu dar kartą aktyviai sudalyvauti ir šių metų rinkimuose!

Kas dar naujo?

Sekmadienį mūsų visų laukia smagus žaidimas – Sūduva važiuoja į Panevėžį. Jau dabar galit pradėt atkreipt dėmesį į tai, kad tradiciškai pasikeitė rungtynių laikas. Buvo 15 val., o tapo – 16 val. Atidumo reikia, nes, pavyzdžiui, oficialioji Sūduva į šį pokytį dėmesio dar neatkreipė ir vis dar savo svetainėje kviečia ateiti į rungtynes valanda anksčiau. Pasikeitimo priežastis taip pat klasikinė – TV transliacija. Šito dalyko taip pat nepamirškit.

Per pertrauką nutiko keletas dalykų. Sūduva pasivažinėjo į Lenkiją – pirko miltų ir sulošė draugiškas su savo bičiuliais iš Bialystoko. Jagellonia laimėjo 2:0, o Sūduva bent jau man netikėtai aikštėn išleido net 8 dublerius.

Aikštėje taip pat buvo naujokas – Nerijus Valskis. Žmonės kalba, kad su šiuo nemažai įvarčių mušančiu saugu sutartis jau pasirašyta, nors Sūduva apie tai dar neskelbė. Paskutinė šio žaidėjo stotelė buvo FK Minsk, nors teisingiausia jį ko gero laikyti dar vienu FBK imperijos atstovu Sūduvoje. Atvirai pasakius, šio žaidėjo visai neprisimenu – tad jei galit apibūdinti jo stilių, netylėkit. Žmonės taip pat kalba, kad komandoje jau yra ir nemažai kinų – vieni sportine apranga apsivilkę vaikšto, kiti – su fotoaparatais ant kaklų. Apie juos oficialioji Sūduva taip pat kol kas tyli.

Kita, visiškai šviežia naujiena – Libereco Slovan nusižiūrėjo Tada Eliošių. Ir vėl Sūduva tyli, o žmonės kalba, kad parašai ant šio žaidėjo pardavimo sutarties jau beveik sudėti. Kada nors gal ir apytikslę sumą sužinosim – kai ta pati komanda įsigijo Tomą Radzinevčių kalba ėjo apie 300-400 tūkstančių eurų. Nepriklausomai nuo to, kaip vertintume Tado Eliošiaus pasirodymą šiais metais – šiuo nutikimu norisi pasidžiaugt ir palinkėt, kad jam Slovane sektųsi geriau, nei prieš 7 metus į Čekiją iškeliavusiam Radzinevičiui. Smagu, kad ir į komandos skrynelę šis tas nubyrės.

Kol kas naujienų tiek. Nekantraudami lauksim sekmadienio.

Reklama

1 Response to “Rinkimai bus dabar!”


  1. 1 niekas 2012-09-12 14:48

    Dėl D. Maciulevičiaus, žaidžia Prienų Rūdupio komandoje II lygos Pietų zona ir salės futbolą vienoje iš Kauno komandų.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

  • 1,185,737 hits
Reklama