Laukiam: Ekranas – Sūduva

 Vaizdelis iš pirmųjų šio sezono rungtynių – emocijų ir diskusijų kaip visuomet netrūko.

Tikra tiesa – pertrauka prailgo. Juolab, kad mūsų pertrauka buvo gerokai ilgesnė už visų kitų komandų. Išskyrus REO. Palyginus su jų pertrauka, mūsiškė – vienas malonumas. Kad ir kokia fantazijos stokojanti kartais būtų A lyga, joje vis tiek yra lošiamas futbolas, o ne Alias (toks žodžių žaidimas) su Lietuvos futbolo federacijos pareigūnais. Aišku, A lyga šiokį tokį pranašumą turi ir prieš rinktinės rungtynes – čia tavo komanda dažniau laimi, o ir įvarčių įmuša daugiau.

Deja, mes ramiai laukti sekmadienio neturime jokios teisės. Paskutinis ratas bus įtemptas – pakankamai daug dalykų dar nėra aišku. Praktiškai visos komandos turi realių galimybių pakeisti savo vietą turnyrinėje lentelėje. Išskyrus gal tik Bangą, kuri tiek nuo aukščiau esančios komandos, tiek nuo žemiau sėdinčios yra atsiskyrusi maždaug po dešimt taškų.

Sūduva Kruoją lenkia 7 taškais. Atrodo – nemažai. Tačiau visi puikiai suprantame, kokie nemaži šansai po šio turo Kruoją lenkti tik 4 taškeliais. Kad Kruoja nugalės Taurą – neabejoju. O va ar Sūduvai pavyks bent tašką parsivežt iš Panevėžio – klausimas žymiai sudėtingesnis. Juk ir Ekranas kaposis iš paskutiniųjų – nuo Žalgirio šią komandą taip pat skiria mažumą rizikingas atstumas. Todėl visko gali būti, kad šių metų čempioną lems ne tik Žalgirio bei Ekrano tarpusavio rungtynės, bet ir taip, kaip šiedu klubai suloš su tokiom komandom kaip Sūduva ar Šiauliai (darant prielaidą, kad visas kitas turėtų nugalėt). Žalgirį pasivyt Sūduvai teoriškai yra įmanoma, tačiau kažin ar atsiras daug tikinčių, kad mūsų komanda yra pajėgi tokį žygdarbį šiais metais atlikt. Tad geriau gal žvalgytis apačion.

Prieš šią nežmoniškai ilgai trukusią pertrauką Sūduva, švelniai tariant, lošė prastai. O jei jau kalbant tiesiai šviesiai – mūsų komanda lošė tiesiog tragiškai. Labai abejoju ar Sūduvos žaidimo kokybė galėjo pernelyg pasikeisti ir pagerėti per trijų savaičių pauzę – tiesiog nėra jokio šaltinio, kuris tokį pokytį Sūduvai galėtų suorganizuoti. Todėl labai daug kas priklausys nuo to, kaip nusiteikusi Sūduva atvažiuos į Panevėžį. Jeigu komanda bus užsivedusi taip, kaip buvo paskutinėse rungtynėse su Žalgiriu – lygiųjų galim tikėtis. O jei ne – tuomet pralaimėjimo nebus išvengta. Ekrano žaidimas šiais metais – ko gero mažiausiai banguojantis iš visų A lygos komandų. Ekranas nerodo stebuklų, tačiau ima taškus, nes rodo didelį norą tuos taškus imti. Ant tokių norų kupinos Ekrano komandos ir Sūduva šiais metais buvo užsirovusi. Ilgai dar prisiminsim tuos tris Veličkos įvarčius.

 Legendinis pirmasis Rafaelio Ledesmos pasirodymas Sūduvos komandoje.

Tokios tokelės. Pačioje komandoje ypatingų pokyčių lyg ir neturėtų būti. Kiek supratau, niekas šį kartą nėra diskvalifikuotas, niekas nėra traumuotas. Nebebus tik Eliošiaus – jei visos kalbos apie jo persikraustymą į Čekiją yra teisingos. Oficiali Sūduva vis dar tyli. Tačiau Eliošius šiais metais niekada nebuvo nepakeičiamas pagrindinės sudėties žaidėjas. Greičiau atvirkščiai – dažnokai rungtynes pradėdavo ant suolo, o kartais – apskritai nepasirodydavo.

Oficiali Sūduva tyli, užtat dalija kažkokius labai neišvaizdžius aparatus tiems, kas spėja būsimų rungtynių rezultatą. Kadangi aparatai, jaučiu, yra žiauriai vertingi, tai spėjantieji vadovaujasi protu, o ne tikėjimu savo mylima komanda – kone pusė jų mano, kad Sūduva Ekranui praloš. Šitame žaidime dalyvauti aš nekviesiu. Geriau jau pabalsuokit už geriausią liepos-rupgjūčio mėnesių įvartį, nes kandidatų sąraše – net du mūsiškių smūgiai. Aišku, ten šansų irgi nedaug – mūsiškių įvarčiai ypatingo palaikymo kol kas nesulaukė.

Vienžo, baigiu malti niekus ir dedu tašką. Laukiam sekmadienio.

Reklama

8 Responses to “Laukiam: Ekranas – Sūduva”


 1. 1 vakar 2012-09-14 11:00

  Nu jo prizai tai kažkokie absurdiški, tai išeina kad plakatas yra geriausias prizas. Ka gaila marškinėlius padovanot, ar kad ir koks Sūduvos tušinukas mane labiau nudžiugintų…

 2. 2 p.o.p. 2012-09-14 11:36

  ai, tų prizų kilmę nesunku iššifruot:) buitinės technikos parduotuvė duoda tai, kas šiuo metu yra “karšta“ – TV priedėlį ir taip tikisi gauti naudos primindama marijampoliečiams, kad ir pas juos galima išspręsti išjungiamos analoginės televizijos problemą. dėl to galbūt net gali sakyt, kad tas priedėlis – “aktuali“ prekė:)

  tik iš komandos perspektyvos žvelgiant tai yra labai neįkvepiantis sprendimas. juk tokių veiksmų tikslas nėra suteikti naudą komandos gerbėjams. jų tikslas – populiarinti komandos vardą. todėl visiškai pritariu, kad prizas privalo turėt kokį nors ryšį su klubu ir marškinėliai čia būtų vienas geresnių sprendimų.

  aišku, jei apie tai nėra galvojama – tada apskritai nėra jokio skirtumo koks prizas. tada kad ir bulvių maišą galima dovanot.

 3. 3 Juventini 2012-09-14 11:51

  buvo prieš kelis metus prizas kiek pamenu ir Maciulevičiaus marškinėliai, Klevinsko pirštinės, va čia kitas reikalas būtų…

 4. 4 p.o.p. 2012-09-14 12:02

  visiška tiesa. nes dabar, tiesą pasakius, tų aparatų fotkės, net ir svetainės vaizdą gadina:) galėjo bent iš maišo ištraukt ir kokį sūduvos lipduką užklijuot. arba duot kokiam dubleriui rankose palaikyt fotografuojant – vis labiau įkvepiantis vaizdelis būtų gavęsis. o tai dabar atrodo, kaip kokio skelbimų puslapio fragmentas.

 5. 5 p.o.p. 2012-09-14 12:11

  et, kad jau pradėjo, tai damušiu iki galo:) atvirai pasakius, net ir ant lietuvos nelabai teko matyti, kad tokie konkursėliai šiais laikais būtų organizuojami klubo svetainėje. kodėl? todėl, kad yra žymiai paprastesnė vieta tam atlikt – komandos Facebook’o profilis. Ten žmonėms paprasčiau sudalyvaut, nes tam, kad sudalyvautum svetainės totalizatoriuje – dar turi prisiregistruot.

  o ir tie prizai Facebook’e neatrodytų taip nykiai. Tai va tokios tokelės. Sūduva savo Facebook’o apskritai neišnaudoja – tiesiog postina nuorodas į tinklapį ir tiek. O juk tam, kad FB profilis įdomiau ir gyviau atrodytų net ypatingų pastangų nereikia – pakanka 15 min per dieną

 6. 6 hmmm 2012-09-15 11:41

  Murauskas su tokiais vadybiniais gebejimais siais laikais jokio biznio nebesukurtu.

 7. 7 voleur 2012-09-16 17:56

  ir vėl….

 8. 8 Juventini 2012-09-16 21:03

  ech, kad sugebebėtume sužaist rungtynių pabaigas… ir tada lentelėje visai kitaip atrodytume ir dėl pirmos vietos dar kovotume


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,872 hits
Reklama