29: SŪDUVA 4:1 TAURAS

Spėju, visi, kas šiandien užsuko į Marijampolės stadioną maloniai pasilinksmino. Pastaruoju metu Sūduva retokai savo gerbėjams suteikia progų be ypatingo nerimo praleisti rungtynes ir pamatyti krūvą saviškių įvarčių. Aišku, žvelgiant iš turnyrinės lentelės perspektyvos, įmuštų įvarčių skaičius nėra esminis. Svarbūs yra tik trys taškai. Tačiau juk futbolas lošiamas dėl žiūrovų, o šiems visada smagu, kai įvarčiai byra vienas po kito.

Tad kol kas viskas tvarkoje – Sūduva jokių siurprizų nepateikė ir atstatė saugų atstumą nuo Kruojos. O va Tauras irgi dviejose kategorijose išsiveržė į priekį – tapo kol kas daugiausiai kartų pralaimėjusia ir daugiausiai įvarčių šiais metais praleidusia komanda.Sunkūs laikai Taurui – tikėkimės, kad iki kito sezono komanda sugebės suremontuoti savo pinigų seifą ir surinkti padorią komandą.

Paploti galime naujokui – Nerijus Valskio statistika puiki. Du įvarčiai ir rezultatyvus perdavimas – niekam toks pasiekimas gėdos nedarytų. Dar labiau ploti galima Ledesmai, kuris pastaruoju metu muša visada, kai tik muša Sūduva. Atrodo, brazilas sugrįžo į savo gerųjų laikų formą ir šiuo metu užgesino visus murmesius apie tai, kad „šis žaidėjas lošia puse kojos“ bei pamažu pradeda dejones apie tai, kad Sūduvai ko gero nepavyks jo išlaikyti ir kitam sezonui.

Taip, Ledesma pagaliau priartėjo prie to taško, kuriame jį būtų galima pavadinti komandos lyderiu. Gaila tik, kad iki tikro lyderio jam dar mažumą trūksta – nepaisant to, kad lošia gerai, tačiau užsiimti komandos draugų žadinimu ir organizavimu šis žaidėjas kol kas ypatingo noro nerodo. Na bet čia jau nieko nepadarysim – pakanka ir to, kad įvarčius jis muša ir muša.

Šiuo metu trijuose turnyruose (A lyga, LFF taurė, Europos lyga) Ledesma jau yra įmušęs 17 įvarčių. Ir tai yra labai gražus rezultatas. Nuo to laiko, kai Sūduva išiskapstė į A lygą, daugiau per sezoną buvo įmušę tik trys žaidėjai – Tomas Radzinevičius (2002 jis įmušė 21 įvartį, o 2005 – net 29) ir Povilas Lukšys (2010 – 19 įvarčių). Tuo tarpu didžiajame sąraše, kuriame yra visi Sūduvos įvarčiai nuo 1990 metų iki šios dienos, Ledesma yra garbingoje 14-oje vietoje, kurią jis kol kas dalijasi su Litvinu ir Larčenka. Iki sezono pabaigos dar liko nemažai rungtynių, tad galime būti tikri, kad po sezono Ledesmos vardas bus dar aukščiau.

Dabar turėsim pora dienų pertraukos, o tada keliausim link labai įdomaus dublio – žaidimo su Šiauliais svečiuose ir su Žalgiriu namuose.

3 Responses to “29: SŪDUVA 4:1 TAURAS”


  1. 1 Alfredas 2012-09-20 13:00

    Įdomi buvo sudėtis ir taktinis išsidėstymas, bet šį kartą Dariui jokių priekaištų būti negali – manau, protingai pasielgė, pataupydamas svarbius žaidėjus svarbesniems mačams. Galėjo tik kokį Beniušį nuo pradžios išleisti, labai aktyviai sužaidė, būtent tokio žaidėjo trūko pirmame kėlinyje. P.S. Valskis – super.

  2. 2 Draugas 2012-09-20 13:41

    Ka sveikinimai komandai ir naujokui Valskiui ir Ledesmai, kuri ivertino: gautas menesio zaidejo titulas. Tikrai gerai kad pataupe tuos zaidejus, tikiuosi pasedeje ant suoliuko jie gris su dviguba energija.Taip Suduvai lyderio truksta. O kuris zmogus man labiausiai isimena tai Thompsonas, kuris visad kovodavo kietai, bei megindavo uzvesti komanda, atrodo jis lyderiu galejo tapti, bet to jau niekada nesuzinosime. Siuo metu tokio emocingo zmogaus deja neturime. Sezonas visgi jau arteja i pabaiga, tikiuosi kitais metais busime stipresni, ir pasieksime issivajota auksa.

  3. 3 mikrofonas 2012-09-20 18:56

    Zaidziant su tokia komanda kaip Tauras galima ir ekspermentuoti. Garbe jiems kad nepasitrauke is cempionato. Kaip sako Alfredė, Valskis super. Lauksim sekmadienio.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

  • 1,185,161 hits
Reklama