Futbolo forumas: nauja daina, seni žodžiai

Intrigos Lietuvos futbolo federacijoje toliau kunkuliuoja. Daug nesigilinsiu į tai, kas paskutines dienas nutiko. Manau, visi spėjot paskaityt apie Valdo Ivanausko ir Co. įkurtą Lietuvos futbolo bendruomenės forumą, taip vadinamą „atvirą“ Juliaus Kvedaro laišką nežinia kam bei trumpą pranešimą apie FNTT pareigūnų futbolo federacijoje atliktą kratą.

Abi pusės daug šneka apie rūpestį nuvargusiu lietuvišku futbolu, tačiau iš šalies pažvelgus kyla jausmas, jog tarp eilučių kyšo ne Lietuvos futbolo, o tik Juliaus Kvedaro ausys.

LFF kaip visada viešųjų ryšių išmanymu nepasižymėjo. Juk ir arkliui aišku, kad pats Julius Kvedaras tokio laiško neparašytų. Vadinasi, jį rašė kažkas kitas. O man didžiausias klausimas ir yra apie tai, kodėl šis ilgas ir konkrečių pavardžių prikištas raštas buvo nuo Kvedaro, o ne nuo LFF? Gal dėl to, kad viskas čia ir sukasi tik apie Julių ir jo prezidentinius reikalus, o ne apie Federaciją ar patį futbolą? Tą patį gali just ir opozicijos šnekose, net jei jos uždangstytos sakiniais apie vaikų bei veteranų futbolą.

Deja, tokiu pat viešųjų ryšių debilizmu pasižymi ir minėto Forumo pasirodymai viešumoje. Nesuprantu, kodėl priekin reikėjo kišt žmones, kurių paskutinės darbovietės buvo REO klubas? Juk taip tik dar labiau skatinami gandai apie tai, kad visas šitas triukšmas tėra minėto klubo ir LFF konflikto tęsinys.

Galų gale, kažkas turėtų pasisemt drąsos ir pasakyt Ivanauskui tiesiai šviesiai, kad jis nėra joks „lietuviško futbolo autoritetas“. Iki tokios reputacijos jam dar labai daug trūksta. Kas yra Ivanauskas? Legendinis Vilniaus Žalgirio futbolininkas. Vienas garsesnių kadaise. Tuos laikus mažai jau kas ir beprisimena. Ir… treneris-nevykėlis šiandien. Negaliu vertinti Ivanausko kaip trenerio profesionalumo, tačiau yra akivaizdu, kad jis turi unikalų sugebėjimą pasirinkti beviltiškus ir žlugimui pasmekrtus futbolo projektus. Įdomu, ar šis treneris yra bent vieną klubą treniravęs pilną sezoną?

Ir dar vienas dalykas. Jei jau Ivanauskas duoda interviu ir pamini, kad jo atstovaujamas forumas už poros dienų atvers savo svetainę internete, tai ši žinia turi pasirodyti ne paskutinėje pokalbio pastraipoje, o straipsnio pavadinime. Juk tokia svetainė turėtų tapti judėjimo ruporu, todėl reikia, kad kuo daugiau žmonių ją atrastų nuo pirmų dienų. O jei jau kalbi apie tai, kad „nuo pirmadienio“ forumas startuoja viešai, tai pasistenk į minimos nuorodos viršelį įdėt kokį paveiksliuką su tekstu „Laukite. Tuoj bus!“ Nes jei to nepadarai, tai atidus skaitytojas suvedęs į savo naršyklę www.futboloforumas.lt gauna tai, kas yra pavaizduota šio teksto nuotraukoje.

Tokios tokelės. Kad ir kaip bebūtų, šitos svetainės lauksim. Ivanauskas minėjo pirmadienį – tikėkimės, kad taip ir bus.

>>>

O mūsų reikaliukai visai neblogi. Kruoja pralošė, todėl ir mes galėtume sau leist pralošt Šiauliams. Aišku, parsivežt iš Šiaulių bent taškelį būtų neblogai. Juolab, kad ir Šiauliai, nors išsikapstė iš sezono pradžios duobių, ypatingai brandžia komanda netapo – silpnuosius traiško dideliais rezultatais, tačiau su sau lygiais varžovais lošia žymiai prasčiau. Praeito turo pralaimėjimas Kruojai po galingos pergalės prieš Atlantą rodo bangavimą, kuriam A lygoje gali prilygti tik Sūduvos žaidimo algoritmai. Taip kad neblogas bus bet koks rezultatas. Trys taškai Sūduvai leistų persikelti į beveik tobulą komforto zoną, tačiau ir pralaimėjimas didelės tragedijos neatneštų. Trys taškai suteiktų komandai šiokio tokio atsipalaidavimo prieš kito savaitgalio rungtynes su Žalgiriu – tai ir galėtų būti svarbiausias rungtynių Šiauliuose tikslas. Kai kurie žaidėjai bus puikiai pailsėję, diskvalifikacijų ar traumų lyg ir nėra, lyderiai ir naujokai puikios formos, tad tikiuosi, jog komanda ne tik įmuš, bet ir įmuš daugiau, nei praleis.

11 Responses to “Futbolo forumas: nauja daina, seni žodžiai”


 1. 1 tobex 2012-09-23 10:23

  daug priklauso nuo to kaip nusiteikę į aikštę įeis Šiauliai. Kruoja pralošė žalgiriui, tai gi teorinė galimybė pavyti Kruoją dar liko. klausimas ar tuo tiki patys žaidėjai.
  tai gi jei žaidėjai išeis nusiteikę, tai bus gražios atakuojančio stiliaus rungtynės, o jei ne, manau laimėsit 3-1 ar 2-0

 2. 2 voleur 2012-09-23 12:41

  iš sūduvos galime laukti visko, ypač praleisti rungtyniu gale :) pažiūrėsim kaip bus šįkart :)

 3. 3 p.o.p. 2012-09-23 13:06

  Jo, visa beda ir yra tame kad apie suduva ta pati galima pasakyt. Aisku, jei Gvildys taupe zaidejus losdamas su Tauru, gal ir galima daryt isvada ksd i sias rungtynes ziurima labai rimtai

 4. 4 Alfredas 2012-09-23 13:46

  Ivanauskas šlykštus, pasikėlęs ir arogantiškas tipas.

 5. 5 Draugas 2012-09-23 15:12

  Tiesiog puiku kad neimanoma niekur paziuret siu varzybu. Aciu federacijai uz toki rupinimasi Lietuvos futbolu

 6. 6 Anonimas 2012-09-23 16:53

  tai ka 1/0

 7. 7 voleur 2012-09-23 16:54

  na tiesiog šaunuoliai, tesia tradicija …

 8. 8 Varvalas 2012-09-23 17:00

  stabiliai

 9. 9 Suduva 2012-09-23 17:02

  tvarkingai…

 10. 10 Machno 2012-09-23 17:20

  “Sūduva“ ir toliau varo aukščiausiu lygiu. Deja, Suvalkijos krašto žmonės jo niekaip negali suprast. Ir neturėtų suprast…

 11. 11 didybes manijos kamuojamas simba 2012-09-24 23:10

  idomios pavardes kvedaro atvirame laiske, bet jo nemyli ne tik komjaunimo tiesa, bet ir buratinas su savo priešu MG Barabas’u. vienintele iseitis lelkai – istikimiau tarnauti kalpokų ložei arba is LFF’o padaryti Lietuvos futbolistu partija.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 342 hits