RINKIMAI: FINIŠAS ARTĖJA!

Sūduvos dubleriai – čempionai! Foto iš klubo svetainės.

Šį savaitgali Sūduva lošia paskutines sezono rungtynes. Tad jaučiu pareigą paskutinį kartą paskatinti jus pareikšti savo nuomonę geriausio šių metų Sūduvos žaidėjo rinkimuose. Kad būtų paprasčiau, pakartoju ir balsavimo taisykles.

Jums reikia nuspręsti, kurie keturi Sūduvos žaidėjai jums atrodo geriausi ir surašyti juos eilės tvarka – nuo geriausio iki ne tokio gero. Savo sąrašą siunčiat man paštu ponaspop@yahoo.com. O aš suskaičiuoju taškus ir sudarau lentelę.

Šį reikaliuką planuoju paskelbt kitą savaitę, tad negaiškite. Aišku, galbūt geriausias šiame sezone reikia paskelbt Sūduvos dublerius? Tuos, kurie eilinį kartą buvo dublerių čempionato viršūnėje. Nors kažkoks trumpas sujungimas, be abejo, yra, nes, nepaisant čempioniško dublerių žaidimo, pagrindinėje komandoje daugiau ir dažniau jų ėmė rodytis tik sezono pabaigoje. Jei kas dar neskaitėt trumpo interviu su dublerių treneriu Algimantu Dvarecku, tai galite padaryti štai čia. Tiek žinių kol kas, o visos mintys pamažu jau keliauja link sekmadienio.

2 Responses to “RINKIMAI: FINIŠAS ARTĖJA!”


  1. 1 123 2012-11-03 10:42

    As niekaip nesuprantu kaip cia su tais dubleriais yra atlante lose 3 1994 metu kitur irgi yra leidziami dubleriai o suduvoje dubleriai 4 metus prizininkai 3 kart cempionai 1 kart 3 vieta suduvos visus aplose kiekvienais metais neturi lygiu bet kazkodel niekas tep ir negauna laiko pagrinde cia toje suduvoje filosofija kazkoke ileido dubleri 10 minuciu gale tj jis turi imust ivarti ir dar padaryti rezultatyvu gi ta jaunima vis reikia pratint prie pagrindo po 30 minuciu po kelini kiek esu mates tikrai jaunimas lose puikiai siais metais nuo 2 rato negavo ne vienu rungtyniu praleido kelis ivarcius .

  2. 2 1234 2012-11-03 14:44

    Apie kokia klubo filosofija123 tu cia kalbi? Sprendziant is visko jos niekada nebuvo ir nebus kol nepasikeis klubo galvos


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

  • 1,185,161 hits
Reklama