Geriausieji: 2012 sezonas

Ledesma – geriausias šio sezono Sūduvos žaidėjas!

Štai ir atėjo laikas pagerbti šio blogo kasmetinių rinkimų nugalėtojus. Apie rinkimus paskelbiau nedėkingu metu. Tuomet kaip sykis Sūduva nusirito tiek, kad “užvirė” kova dėl trečios vietos su Kruoja. Pati komanda stokojo ne tik lyderių ar vedlių, bet ryškesnių personažų apskritai. Tad iš pradžių balsavimas vyko gan vangiai, tačiau vėliau mažumą įsibėgėjo ir pasiekė įprastinį skaičių. Balsavo 35 galvos ir visiems jums kuo nuoširdžiausiai dėkavoju. Štai jūsų pastangų suvestinė – žaidėjų surinktų balų lentelė:

 1. Ledesma – 118 (30 kartų paminėtas, iš jų – 18 pirmas)
 2. Chevedukas – 73 (22  kartus paminėtas, iš jų – 7 pirmas)
 3. Slavickas – 43 (14 kartų paminėtas, iš jų – 6 pirmas)
 4. Davidovs – 37 (15 kartų paminėtas iš jų – 1 pirmas)
 5. Borovskij – 31 (14 kartų paminėtas, iš jų – 2 pirmas)
 6. Loginov – 12
 7. Radžius – 11
 8. Šoblinskas –10
 9. Leimonas – 9
 10. Lukšys – 6
 11. Urba – 5
 12. Valskis -4
 13. Baranovskij, Eliošius, Beniušis – 3
 14. Matuzas, Thomson – 2

Beje, ryškesnis personažas Sūduvoje vis tik buvo. Ir niekas pernelyg nenustebo, kad būtent jis šiuos rinkimus laimėjo visiškai užtikrtintai. Kad ir kaip bevartytum – Rafaelis Ledesma šiais metais buvo paskutinis vilties šauklys, antroje sezono pusėje asistavęs arba sumušęs didesnę dalį Sūduvos įvarčių. Taip, jo vertinimas banguoja nuo pagyrų iki kritikos – visų pirma už tai, kad savo atsipalaidavimu nešė bereikalingos ramybės ir į kitų žaidėjų veiksmus. Tačiau aš tegaliu pasakyti viena – profesionali futbolo komanda nėra vaikų darželis. Todėl manyti, jog vieno žmogaus elgesys gali nulemti dar dešimties požiūrį būtų nekorektiška. Nekorektiška būtent tų kitų atžvilgiu. Nes, išeitų, jie – žmonės be savo nuomonės ir aiškesnio požiūrio į darbą.

Kaip bebūtų – Sūduvos brazilas šiemet buvo geriausias. Nebuvo lyderis, tačiau buvo tas, kuris lenkė lietuviško čempionato lygį ir be didelio vargo gerino savo statistiką.

Karolis Chvedukas – Nr. 2

O štai Chvedukas ir vėl liko antras. Tačiau šį kartą jis buvo vienintelis, kuris padoriau pagal surinktus taškus prie pirmą vietą užėmusio Ledesmos priartėjo. Chveduko pažangos įvertinimas taip pat labai mūsų stebinti neturėtų – jis buvo kone vienintelis šiais metais, kuris negavo priekaištų dėl atsidavimo ir noro kovoti. Žaidybine prasme Chvedukas taip pat toliau juda priekin.

Vaidas Slavickas – trečiasis.

Trečiasis – Vaidas Slavickas, tačiau jo reikaliukai radikaliai priešingi. Įtarčiau, kad Vaidui nemažai žmonių taškus skyrė už “praeities nuopelnus”, nes sakyti, kad iš komandos jis ypatingai išsiskyrė šiame sezone būtų drąsu. Netgi daugiau – kitaip nei ankstesniais metais, Slavickas prisijungė prie likusių gynėjų ir nuveikė ryškių, įsimintinų klaidų. Čia ir vėl galima grįžti prie blankios visos komandos išvaizdos – spėju, dažnam iš balsavusiųjų teko nemažai galvą palaužyti kokiais vardais užpildyti tas keturias mano paskirtas vietas. Gal dėl to paminėti buvo net 17 žaidėjų.

Liko dar du žaidėjai, kuriuos šiais metais galima jungti prie pirmojo trejetuko. Borovskis ir latvis Davidovs. Borovskis taškus rinko panašiai kaip Slavickas – už neblogą žaidimą anksčiau, už įsitvirtinimą Lietuvos rinktinėje. Šiemet gi Borovskis taip pat sulaukė daugiau jūsų kritikos nei pagyrų.

Tuo tarpu latvis kuo toliau, tuo daugiau jūsų balsų gaudavo. Spėju, jei balsavimą dar bent mėnesiui būčiau pratęsęs, Davidovsas ko gero būtų ir Slavicką pralenkęs. Šis vartininkas nusipelno ir pagyrų, ir pagarbos. Nors ypatingų stebuklų nerodė, tačiau žaidė ramiai ir užtikrintai. O tai šiemet jau yra vertybė.

Sūduvos vartininkas – priešininko baudos aikštelėje. Gaila, tačiau tokių akimirkų šiais metais buvo labai mažai.

Štai tokios tokelės. Balsai atiduoti, suskaičiuoti, jokių sukčiavimo atvejų nepastebėta. Į Konstitucinį teismą kreiptis nereikės, visi laimėtojai gali išdidžiai atostogauti.

Sveikinu Rafaelį Ledesmą, Karolį Chveduką ir Vaidą Slavicką – Sūduvos gerbėjų manymu jūs šiais metais komandoje buvote geriausi. O tai nėra taip mažai!

7 Responses to “Geriausieji: 2012 sezonas”


 1. 1 Varvalas 2012-11-13 09:30

  Sveikinu laureatus – pinigai per “Snoro“ banką. Galutiniame sąraše padaryčiau tokias korektūras: sukeisčiau vietomis Davidsovą ir Slavicką (šitas perdaug klaidų darė), o Radžių ir Loginovą visai grūsčiau iš dešimtuko. Nė vienas gynėjas nėra vertas kiek pagarbesnės vietos; tame tarpe ir Borovskis.

 2. 2 Remis 2012-11-13 11:16

  O už Matuzą tikriausiai pats Matuzas ir balsavo :)

 3. 3 Kuzma SS 2012-11-13 11:23

  Sakyčiau Davidovs kiek per žemai. O apskritai pernelyg vidutiniokų komanda šiemet buvom, todėl sunku ir pasakyt, ar apskritai tokioje komandoje gali būt “geriausias“

 4. 4 kitas Juozas 2012-11-13 16:06

  aš kažkaip pamiršau balsuoti, bet pamatęs rezultatuose paskutinėj vietoj vieną veikėją prisiminiau, kad jis sezono pradžioj tikrai gerai žaidė ir tikrai buvo aukšto lygio žaidėjas. Apie Thomsoną kalbu. Matyt jis buvo pamirštas, nes seniai ir neilgai už mūsų sūduvėlę težaidė.

 5. 5 ziurovas 2012-11-13 16:12

  nu jo ginyba siemet tragiskai lose,o jus renkat vos ne visus gynejus i desimtuko prieki,matosi ,kad daug varzybu matet

 6. 6 ponas pop 2012-11-13 16:24

  Thomsonas žaidė vidutiniškai. Ta prasme – matėsi, kad potencijos tas žaidėjas tikrai turi, tačiau į Sūduvą pateko akivaizdžiai prastos formos, matėsi, kad gan sunkiai į komandą integruojasi ir tik į pabaigą ėmė lošt stabiliau. Bet kokiu atveju man Thomsonas prisimena kaip dažniausiai nelabai pastebimas žaidėjas, kuris karts nuo karto blykstelėdavo individualiais veiksmais

 7. 7 keikunas 2012-11-13 17:44

  malonu kad is triju zaideju du marijampolieciai…tai nafig reik svetimsaliu? dubleriai tegu isilieja


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 555 hits