Laukiam: Žalgiris – Sūduva

2013-138

Štai ir atėjo metas atlikti paskutinį Antrojo rato formalumą. Atvirai pasakius – jei paprastai prieš rungtynes su Žalgiriu visada yra apie ką pakalbėt – šį kartą net nežinau ką ir bepasakyti. Fantazuoti gali kiek nori, tačiau šiuo metu Sūduva ir Žalgiris yra radikaliai viena nuo kitos nutolusiose galaktikose.

Sūduva ryžtingai juda link sunkiai prognozuojamų lygos viduniokų. Kai kas mus vis čia mėgina įtikinti, kad šių metų Sūduvos lygis ne ką aukštesnis, nei kokios Bangos (ponams iš Suvalkijos sostinės tai turėtų skambėti kaip dvikovos vertas įžeidimas). O va Žalgiris tvarkingai ir darnia greta keliauja į priekį. Kalbu ne apie rezultatus, nors jie irgi įspūdingi – antrame rate Žalgiris tiesiogine šio žodžio prasme nušlavė kone visus varžovus. Kalbu apie racionalius ir efektyvius klubo vadybos veiksmus, kurie ir stumia komandą tobulėjimo kryptimi.

Žinau, tuoj visi pulsite šaukti apie tai, kad Zuokas Žalgiriui duoda tiek, kad jau vien savivaldybės parama lenkia dažno klubo visą biudžetą. Tačiau ne apie Zuoką šiuo atveju kalbėti reikia. Jis čia ne prie ko. Kalbėti reikia apie Žalgirio vadovus ir vadybininkus, kurie sugebėjo klubo viziją taip vaizdingai nupiešti, kad kaip taisyklė fantastiniais projektais susižavintis Vilniaus meras sutiko Žalgirį įtraukti į savo asmeninių planų sąrašą. Beje, Zuokas nuo daugelio kitų panašaus rango Lietuvos politikų skiriasi tuo, kad beveik visada tie jo fantastiniai projektai būna įgyvendinami. Ir galim neabejot – jei Žalgiris vis tik taps čempionu, jei šiai komandai ims ir pasiseks šiais metais Europoje, Vilniaus meras garantuotai bus šalia komandos jos pergalių parade. Ir eilinį kartą bus teisus.

Kitas taškas – kaip Žalgiris tuos Lietuvos futbole retus turtus panaudoja. Taip, šiais metais Žalgiris turi geriausią lygoje sudėtį – tiek kokybe, tiek ir žmonių kiekiu. Užtenka pažiūrėt, kas šioje komandoje sėdi ant atsarginių suolo. Dauguma Žalgirio atsarginių būtų garantuoti Sūduvos pagrindo žaidėjai. Kaip ir puikus jaunas žaidėjas Arminas Vaskela, kurį Žalgiris leido sau paskolinti Šiauliams (o kodėl ne Sūduvai?). Tačiau šis punktas natūralus ir didelio mokslo nereikalaujantis. Netgi savamoksliai Sūduvos komplektuotojai karts nuo kartu sugeba pusėtinas sudėtis surinkt.

Svarbiau yra tai, kad Žalgiris už tuos pinigus pradėjo intensyviai kurti komandos “asmenybę” (nuo idėjos iki jos perdavimo potencialiems rungtynių lankytojams bei atributikos pirkėjams) ir nusamdė gerą trenerį. Trenerį Žalgiris rado iš antro šūvio, bet net ir pirmasis aiškiai bylojo apie komandos vadų suvokimą, kad su lietuviškomis pajėgomis šiame fronte nieko gero nepasieksi. Pamenu, iš šalies žvelgiant buvo kiek nejauku, kai už borto liko Mindaugas Čepas, vienas iš komandos atgimimo simbolių. Tačiau kitaip kažin ar įmanoma judėti priekin.

Ir štai šiemet Žalgiris yra ko gero vienintelė komanda Lietuvoje, lošianti kažką panašaus į šiuolaikinį futbolą. Taip, nutinka visko. Tai nepavyksta nugalėti Šiaulių, tai treneris pyksta dėl prastai sužaisto antro kėlinio (nesvarbu, kad pirmame buvo įmušti keturi įvarčiai). Tačiau nepaisant visko, būtent futbolo prasme Žalgiris gerokai už nugaros paliko visus Lietuvos klubus.

2013-136

O Sūduva ką? Tais laikais, kai komanda buvo pasirengusi pasiekti aukščiausią viršukalnę (taip, tai buvo laikai, kai rungtynėms buvo leidžiamos bent 8 lapų spalvotos programėlės), Sūduva per sezoną pakeitė tris trenerius. Ir tas paskutinis buvo toks blogas, kad vėliau taip ir neprilipo jokiame klube, o šiemet netgi buvo atleistas iš lentelės dugne besikapstančios komandos. O juk trenerio kompetencija metams bėgant turėtų tik augti, ar ne?

Trenerių klausimas mūsų komandoje ir toliau būdavo sprendžiamas atsitiktiniu būdu. Paprastai nugriebiamas koks nors tuo metu laisvas žmogus arba komandai paliekamas vadovauti buvusio trenerio asistentas. Liubšys buvo ko gero didingiausia Sūduvos vadovų sėkmė, tačiau taip ir liko neaišku, ar šio trenerio žvaigždė jau buvo nusileidusi, ar sąlygos Sūduvoje buvo tokios, kad net ir Jonas Kazlauskas čia nieko nepadarytų. Toks jausmas, kad klubas į trenerio kėdę ką nors sodina tik dėl to, kad profesionali komanda tiesiog privalo trenerį turėti pagal apibrėžimą ir pagal šiuolaikines žaidimo taisykles.

Tiesą pasakius, tai ir nesiskiria niekuo Sūduva nuo Bangos, kuri šiemet taip pat ilgai nesvarstė ir sumąstė suteikti galimybę gero klubo trenerio asistentui. Tik, velniai griebtų, kuris iš variantų jums atrodo teikiantis daugiau vilčių – Žalgirio trenerio asistentas ar Tauro dublerių treneris? Štai ir visa matematika bei filosofija. Su tokia filosofija ir belieka rezervuoti kokiai dešimčiai metų į priekį penktą vietą (nes šeštą jau užsiėmusi Banga) ir tikėtis, kad kas kokius trejus metus pavyks prasimušti į taurės finalą.

Pavydu žiūrėti į Žalgirį. Netgi pikta. Pavydu, nes šiandien Žalgiris atrodo puikiai (ir pamirškim visa tai, kas gali nutikti, “jeigu”…). Pikta, nes, kai galėjo, Sūduva nieko net panašaus į tai nenuveikė. Todėl dabar belieka melstis, kad komandos prezidento verslas nepatirtų kokio sukrėtimo ar krizės, o tie putlūs vyrukai iš savivaldybės ir toliau pageidautų nuotraukos atminimui iš kokio keisto Europos pakraščio stadiono ir vien dėl to komandai kasmet numestų vieną kitą šimtą tūkstančių litų. Tiesa, dar yra vienas prašmatniausių Marijampolėje laiko praleidimo būdų – kartą į dvi savaites pakilnoti bokalą stadiono VIP sektoriuje. Taip pat dar norėčiau perduoti linkėjimus ilgamečiui Marijampolės apskrities futbolo federacijos prezidentui (atsiprašau, to pono vardo nepamenu) už puikų jaunimo futbolo organizavimą ir rengimą, nes būriai talentingų žaidėjų tiesiog veržte veržiasi kasmet į Sūduvos dublerių ir pagrindinę komandą (kažkas juos, matyt, naktimis medžioja, nes per paskutinius penkerius metus iki pagrindinės komandos prasiveržė tik kokie 3).

2013-137

Gerai. Laikas iš kosmoso ant žemės nusileist. Žaisti su Žalgiriu reikės jau rytoj ir žaisti turės tie žaidėjai, kurie šiandien vilki Sūduvos marškinėlius. Šiuo klausimu – irgi nieko naujo. Klubas tyli, žmonės šneka. Taigi, kol klubas tyli, žmonės šneka apie tai, kad rytoj Sūduvoje futbolistų bus dar mažiau, nei paprastai.

Didžiausia nelaimė – Pavelo Davidovo trauma treniruotės metu. O kadangi traumuotas ir Bartkus, tai į vartus turės stoti arba pats Ramonas, arba devyniolikmetis Dovydas Lastauskas su septyniolikmečiu Justinu Popiera.

Tiesą pasakius, Sūduvos rungtynėms su šiandieniniu Žalgiriu ir taip tinka tik maksimali gynybinė taktika, o jei dar ir pagrindinio vartininko nebus, tuomet nieko kito be aklinos gynybos apskritai nesumąstysi. Reikės tokios gynybos, kuri ne tik užkamšytų visas skyles kraštuose ir taip nepraleistų perdavimų ir prasiveržimų link baudos aikštelės, bet ir aktyvaus spaudimo kokių 30 m spinduliu aplink vartus, nes žmonių galinčių smagiai spirti iš toli Žalgiryje taip pat netrūksta.

Štai ir visa Sūduvos taktika antradienio vakarui. Leisti penkių gynėjų, kaip darė Ekranas nelabai apsimoka, nes tų gynėjų Sūduva ir neturi. Tačiau atitraukti saugus link savo vartų teks neišvengiamai. O kadangi Sūduvoje padorių puolėjų taip pat nėra, tai tos komandos dalies klausimas automatiškai išsisprendžia.

Žmonės taip pat kalba, kad komandoje nebeliko Rafaelio Ledesmos. Žmonės sako, kad brazilas išvarė paskui Rimkevičių į peržiūras kažkurioje šiltoje Azijos šalyje. Žmonės kraipo galvas. Ir visai be reikalo. Azijoje nėra blogai. Ir kuo toliau, tuo ten bus geriau. Čia aš apie futbolą, be abejo. Azijos personažų įtaka UEFA struktūrose pastaruosius dešimt metų tik auga. Pasaulio čempionatas Katare ir Seppo Blatterio šnekos apie tai, kad reikia Azijos komandoms Pasaulio čempionatuose suteikt daugiau vietų yra pirmieji ryškesni augančios Azijos įtakos pavyzdžiai. Pinigų injekcijos iš to žemyno į Europos lygas taip pat auga, o didieji Europos klubai kasmet rengia “koncertinius turus” po Azijos didmiesčius. Tad jei šiandien ten dar nori tokių žaidėjų kaip Ledesma ar Rimkevičius, po penkerių metų šio lygio futbolininkai bus jau per prasti. Čia panašiai kaip Rusijoje – atrodo, dar neseniai lietuviai buvo laukiami rusų aukščiausioje lygoje, o štai šiandien mūsų rinktinės narių lygis tinka tik žemesnės lygos klubams.

Taigi, Ledesmos, panašu, komandoje taip pat nebeliks. Šių metų Sūduvoje – tai nebus didelis praradimas. Štai pernykščiame sezone be Ledesmos Sūduva kažin ar būtų iškovojusi bronzos medalius. Ledesmos įtaka Sūduvos rezultatams (jei ne žaidimui) buvo pernelyg didelė – jis pelnė daugybę rungtynių baigtį lėmusių įvarčių. Ledesma įmušė 24 bankes ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Ir vienas, ir kitas skaičius – mažiausiai dukart didesnis už sekantį rezultatą komandoje. O 24 įvarčiai per sezoną apskritai yra antras rezultatas nuo to laiko, kai Sūduva į A lygą sugrįžo. Daugiau – 29 – yra įmušęs tik Tomas Radzinevičius (2005 metais).

Tačiau šiemet komandoje Ledesmos nebuvo. Iš pradžių jis buvo traumuotas, tuomet sulošė keletą neblogų rungtynių, o tada jo žaidimas sėdo, kol galų gale ir jis pats sėdo amžinai ant atsarginių suolo. Galbūt visiems jau nusibosiu, tačiau Ledesmos atvejis – dar vienas Sūduvos komplektuotojų pravalas. Juk žmonės taip pat kalba apie tai, kad Ledesma pernai buvo brangiausiai apmokamas lygos žaidėjas. Nežinau, kiek tame yra tiesos, tačiau galime būti tikri, kad jo algą būtų galima iškeisti į 2-3 vidutinio lygio lietuvių futbolininkų atlyginimus. Štai ir visa matematika. Jei brazilo nebūtų likę komandoje po pernykščio sezono, Sūduva būtų galėjusi šiemet turėti bent pora žaidėjų daugiau. Pavyzdžiui, kokį Kochanauską, kuris iš Dainavos į Kruoją persikėlė ar tą patį Bangos-Kruojos-Šiaulių gruziną. Galų gale, galbūt būtų galėjusi pasilikti Vaidą Slavicką (nors kiek teko matyti Ekrano rungtynių, buvęs Sūduvos žaidėjas toli gražu nežiba) ar kokį perspektyvesnį vartininką susižvejoti.

Tačiau yra kaip yra. Sūduvos sudėties bėdos yra pačios Sūduvos reikalas. Niekas kitas už šio sezono problemas nėra atsakingas. Netgi sumažėjusiu biudžetu čia nelabai pasiteisinsi, nes naujokų prieš sezoną komandoje buvo, tiesiog jie rimtesnės įtakos komandos išvaizdai neturi. O dėl to, kad aikštėn paleisti dubleriai bėgioja drebančiomis kojomis – irgi nieko iš šalies neapkaltinsi.

Pirmo rato žaidimas su Žalgiriu tapo šio sezono Sūduvos bėdų koncentratu. Kiaura kaip rėtis gynyba, pasimetę ir nelabai suprantantys ką aikštėje reikia veikti žaidėjai, du įvarčiai, kritę dėl to, kad nesugebėta sustatyti žmonių į elementarią baudos smūgio sienelę. Sūduvos treneris kalba apie tai, kad mūsų komanda jauna, ambicinga ir jai nusispjaut į autoritetus (suprask, į Žalgirį ir jo pastarųjų penkerių turų pasiekimus). Klasikinė “kamikadzių” stiliaus lietuviško futbolo logika. Tik va – niekaip neprisimenu atvejų, kai lietuvių futbolistų iš piršto laužtos ambicijos būtų atnešę kokį nors rezultatą. Tos retos lietuviško futbolo pergalės prieš formaliai gerokai stipresnį varžovą visada turėdavo kokį nors rimtesnį argumentą. Pavyzdžiui, trenerį iš Portugalijos.

Tad tikiuosi,  kad Sūduvos žaidimas su Žalgiriu bus ne vien jaunatviškomis ambicijomis grįstas. Tikiuosi, kad komanda per tas pora savaičių parengė kokį nors planą ir nugludino jį iki tobulybės treniruotėse. Taip pat tikiuosi stebuklo. Neramu tik dėl to, kad stebuklo tikimybė ko gero didesnė, nei to pirmojo varianto.

Reklama

20 Responses to “Laukiam: Žalgiris – Sūduva”


 1. 1 Anonimas 2013-06-17 23:08

  bus ryt Davidovs

 2. 2 p.o.p. 2013-06-18 00:14

  na tai ir džiugu. viena bėda mažiau.

 3. 3 griezhtas 2013-06-18 08:57

  Priestarausiu pop del zalgirio plano ir veiklos genialumo. genialumas butu, kai taip zaidzianti komanda butu suformuota su 2 mln. biudzetu. O dabar kai komanda turedama 4.5mln. biudzeta kapoja kitus “lyderius“ su 2 mln. biudzetu tai cia yra normalu ir kitaip negaletu butu, joks cia ne genialumas, cia tiesiog finansines jegos demonstravimas. Tas pats buvo FBK laikais, kai kartais uz visus kitus didesnis biudzetas, leido kapoti visas kitas komandas, netgi kas menesi keiciant trenerius.
  Zaidimo plano prasme, mane kur kas labiau zavejo atlantas, kuris su nauja is vidutiniu zaideju sudaryta komanda, su vidutiniu biudzetu, pirmoje sezono dalyje visus slave nuo kelio, cia jau buvo galima apkaltinti genialumu, tiek kad tas modelis jau issiseme (trumpas suolas, ar zaideju vidutiniskumas cia kaltas as nezinau)

 4. 4 Kuzma SS 2013-06-18 09:25

  Kažkiek pritarčiau Griežtam. Ne tas Žalgirio kalibras, ne tas biudžetas lyginant su visomis kitomis A lygos komandomis, kad Žalgirio šiandieninį klestėjimą būtų galima pavadinti “genialumu“. Pagirti čia galima tik tai, kad visą dabartinę komandą ant kojų pastatė aktyvūs fanai. Čia jau galima pavadinti netgi “stebuklu“.
  Bet tai nieko bendra neturi nei su šiandieniniais jų treneriais, nei su rezultatais. Kaip pavyzdys – teko girdėt, kad Zuokui greitai ateis paskutinioji savivaldybėj. Taigi, neaišku, ar neištiks komandos koma dėl to paties nesveikai išpūsto biudžeto… Nelinkiu to, bet visko gali nutikt.
  O dėl mūsų mylimos Sūduvėlės – labai tikiuosiu kad komanda sukovos aukščiau savo galimybių. Ir šiandien dienai man to pilnai pakaks. Sėkmės!

 5. 5 Remis 2013-06-18 09:27

  Atlantas turėjo pranašumą dėl to, ką lietuvių liaudis įvardija “ankstyva varna“ :) kai pagaliau ir kiti atsibudo, tai Atlanto pranašumas liko tik minimalus.
  o dėl Žalgirio galima su griezhtu sutikti. žinant, kiek turi pinigų, vadyba ne tokia ir stebuklinga atrodo. galima prisiminti ir tuos talentus, kuriuos Žalgiris prisikvietė ir galiausiai “numarino“. nebent čia buvo galingas sprendimas taip sutrukdyti juos įsigyti konkurentams :)
  dėl žaidimo, tai taip – puolime Žalgiris žaidžia galingai, bet gynyboje skylių yra. tik bandant pro tas skyles pralįsti galima atsirauti 3-4 įvarčius į savo vartus :)

 6. 6 p.o.p. 2013-06-18 09:33

  Atvirai pasakius, nieko tu cia man nepapriestaravai:) tiesa, Atlantas parode kaip reikia lost standartinems Lietuvos komandoms. Bet, sutik, esminis faktorius ten buvo tas, kuri ir minejau – padoresnio lygio treneris is uzsienio. Tiesa pasakius, as negaliu suprast kaip musu treneriai nesugeba tokio futbolo sukurt – paprasto, funkcinio, pagristo disciplina ir elementariu veiksmu tiksliu taikymu (nes jie istobulinami treniruotese). Gal ir galima sakyt, kad panasu futbola pernai lose Kruoja, tik pas juos ant gynybos didziausias akcentas detas.

  Taciau tai yra futbolas, kuris mazai ka bendro turi su siuolaikinio futbolo principais, nors karts nuo karto toki futbola losiancios komandos ir pasiekia geru rezultatu. Zalgiris, mano manymu, megina zengt toliau, nes Lietuvos cempionato nelaiko vieninteliu tikslu. Aisku, yra daug cia tu ‘bet’ ir ‘jeigu’. Yra klausimu. Ar pavyks panasu biudzeta ir lygi islaikyt bent kokius penkerius metus? Ir svarbiausias egzaminas, be abejo, bus Europos lyga. Nors teoriskai svarstant geresniu pasiekimu reiketu tiketis po keliu metu, taciau su musu futbolo nestabilumu tokios prabangos niekas neturi. Todel jau po siu metu Europos zaidimu visi puls daryti globalias isvadas apie Zalgirio plano sekme ar nesekme.

  Ir dar karta pasikartosiu – esminis Zalgirio ir anu laiku FBK skirtumas yra savininku ir biudzeto kilmes klausimas, lemiantis tai, kad siandieninio Zalgirio bukle nera vieno keisto personazo uzgaida.

 7. 7 griezhtas 2013-06-18 09:57

  Nu vel del personazu ir uzgaidu, tai FBK personazas turejo tiksla perimti Kauno stadiona su puse azuolyno, zalgirio personazo gi pagrindinis tikslas yra greitai suburti tokia komanda, kuriai reiketu stadiono (kuriame negeda zaisti) min. uz 100mln. ir nuo stadiono statybos atsimti savo standartinius 3-5%. (Galiu lazintis is kiek nori, kad zalgiriui isejus i europos taures grupes zuoko visos kalbos prasidetu ir baigtusi apie “europinio lygio“ stadiono butinuma).
  O kas del investavimo ir pasiruosimo europos taurem, tai nuo 3 atrankos etapo sakyciau viska lemia burtai. Aisku be tinkamo pasiruosimo, net ir su “gerais“ burtais nieko nepavyks nuveikti, taciau esant nepalankiems burtams net maksimaliu lietuvisku investiciju nepakaktu.

  • 8 Kuzma SS 2013-06-18 11:30

   Na sakyk kaip nori, bet bet kurio klubo patekimas į Euro taurių grupių turnyrą būtu jau pliusas visai A lygai. Bent jau pamažu tai timpteltų visus klubus ir patį Lietuvos futbolą aukštyn. Net jei tose grupėse ir ne itin sektųsi. Aišku, ir stadioną lai stato. Svarbu tik kad visuomenėj pasitikėjimas ir tikėjimas futbolu būtų pakankamas, taip atgaivinant visą futbolo rinką Lietuvoj

 8. 9 Anonimas 2013-06-18 10:25

  mėnesio pabaigoj vienas gerai marijampolės futbolo gerbėjam įsiminęs kraštietis grįžta, tik sunku suprast ar tik pasitreniruoti laikinai ar į peržiūrą

 9. 12 p.o.p. 2013-06-18 10:28

  O cia tai tu teisus ko gero. Bet Vilniaus personazo planas man vis viena labiau patinka. Manau, Vilniuje stadionas jau stovetu, jai Zuokas valdzioj butu buves, kai ta griuvena prie Akropolio meginta atgaivint. Bet kadangi miesta tuo metu paksoidai valde, tai tik procenta susirinko, o stadiona pastatyt pamirso:)

 10. 13 Varvalas 2013-06-18 11:47

  Parodoksalu, bet Sūduva šįmet dar nė karto nepralošė išvykoje … Kažkada būna ir tas pirmasis. Iki to kažkada liko valandos.

  O kas pasikeistų Sūduvos žaidime, jei ji turėtų tuos Žalgirio valdomus 4 – 5 milijonus? Iš esmės – niekas. Prasisuktų koks desėtkas kinų piligrimų, dar pora karšinčių Lietuvos žvaigždučių. Ir prisidėtų dar vienas rūpestis – rudenį važiuoti atsiimti kokius nors bronzos medalius. Nėra čia dirvos pinigams sodinti.

  Tas kraštietis atsigauna po traumos ir vėl, matyt, varys į rytus.

 11. 14 Alfredas 2013-06-18 15:25

  Ventspilis pažaidė Europos lygoje beveik tuščiame stadione ir nepaisant labai gerų rezultatų lygis bendras nei kiek nepakilo. Aišku, gal mes tai išnaudotume meistriškiau.

 12. 15 Anonimas 2013-06-18 15:32

  klevinskas saulius daugiau berods kraštieciu rytuos nezaidzia

 13. 16 Lukas 2013-06-18 16:45

  Na, aš ir iš rytuose lošiančių/lošusių kol kas galiu prisiminti tik Klevinską

 14. 17 zizou 2013-06-18 18:29

  klausykit, o kur Ladesma dinges?

 15. 18 p.o.p. 2013-06-18 19:22

  Nagi ka – pirmas kelinys buvo puse velnio – turint omeny kad Suduva is principo jokiu sansu siandien neturejo. I kelinio pabaiga priduso, o stai kapitonas priduses buvo nuo pirmu min. Seniai taip prastai Leimono atrodancio nemaciau

 16. 19 Draugas 2013-06-18 20:39

  Zalgirio stiprybe kad jis daug fanu turi, kurie ziauriai ji norejo atgaivinti. Jie dirba ivairiose sferose, taip pleciasi pazinciu ratas, kas zinoma yra puiku. Rodoma iniciatyva, susidomejimas yra. Bet nereikia lygint Marijampoles, kur gyvena kokia 15x mazesne zmoniu mase.
  Aisku komanda kito kalibro, linkeciau sustipreti Zalgiriui ir kazka nuveikti daugiau Europoje, o ten ir pamatysime ju tikraji pajeguma, nors jie ziurisi gana graziai, deja ar prasmukt i grupes pavyks sunku tiket.
  Leimonas priduses? O ka kalbeti apie Radziu? Tie vaikai gal tiek klaidu nepadare kiek Radzius. Kaip pikta, kai atrodo vienintelis baranovskis bega ir kovoja del kiekvieno cm, kai zalgiriniai stumdo kamuoli vos ne palei 11m zyma, stovi isszioje ir varnas saudo, o centre lauke 2 laisvi zalgiriniai? Kas vel sanatorija gimsta? Ble, jauna ambicinga komanda turi begt ir taip prilipe but prie savo prieisninku kad niekam nekiltu abejoniu. O kazkaip ir Mazeika teisejas gryba pjove, kiek kartu zaidejai buvo vartomi tylejo. Netgi 1o kelinio pabaigoje kai zalgiris stumde kamuoli prie centro 46min ir dar kazkiek sekundziu, vistiek sumaste leist pabaigt ataka.
  Zaidima sunku vertint, juolab kad gynyba tvirta reikejo statyt, tai priekyje kazka nuveikt buvo labai sunku, Valskis uzdarytas, o ir gavus kamuoli iskart griaunamas, o visgi tokio kaip besivaiksciojancio Ledesmos kur 3 gynejus vienas galetu apeiti neturime :)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,872 hits
Reklama