EL: SŪDUVA 2:2 FK TURNOVO

el1

Rezultatas. Sūduva sulošė tipiškas šio sezono rungtynes – nesugebėjo nugalėti komandos, kurią nugalėti tikrai gali. Nesakau, kad makedonų klubas yra stipriai už Sūduvą silpnesnis. Komandų lygis panašus. FK Turnovo turi vieną privalumą – labai jau mitrius puolėjus. Beje, apie tai dar prieš rungtynes kalbėjo Sūduvos treneris. Visa kita makedonų medalininkų komandoje – labai skysta. Skystoka ir ne mažiau nei Sūduvos nepatikima gynyba. Lėtokos reakcijos ir rankose kamuolio nenulaikantis vartininkas. Ir tuščias aikštės centras. Kadangi į rungtynes riebiai vėlavau ir nemačiau pirmų dviejų įvarčių, tegaliu pasakyti, kad antrame kėlinyje makedonai į ataką susirengė tik kokius 4-5 kartus. Tiesa, viena iš tų retų atakų galėjo baigtis labai liūdnai, jei ne Leimono geltona kortelė. Visą antrą kėlinį Sūduvą spaudė draugus iš Balkanų. Netgi progų nemažai turėjo. Aišku, progų galėjo būti ir daugiau. O tos, kurios buvo – galėjo būti efektyviau ir protingiau išnaudojamos. Taigi, sakyčiau, makedonai gali džiaugtis išnešę labai sveiką kailį.

Atmosfera. Žiūrovų šiandien būta nemažai. Galėjo būti gerokai daugiau, tačiau turint omeny šiandieninę padėtį Marijampolės stadione, tai buvo visai neblogas pasiekimas. Netgi šioks toks automobilių kamštis susidarė Marijampolės miestukyje po rungtynių. O va tie, kas nebuvote – galit graužti nagus. Jausmas, ypač antrame kėlinyje buvo labai geras. Taip, chebra burbėjo kaip visada po vaikiškų futbolininkų klaidų. Tačiau taip pozityviai palaikomos Sūduvos seniai nebuvau regėjęs. O juk visą antrą kėlinį Sūduva vijosi varžovus ir lipte lipo ant makedonų vartų, labai dideliu optimizmu žaidimas nedvelkė. Todėl ir buvo gražu klausyt, kaip stadionas pasitiko aikštėn einantį Chveduką ar išlydėjo Šoblinską. Gaila, nebuvau rungtynių pradžioje ir negirdėjau, kas dėjosi tribūnose aikštėje pasirodžius Radzinevičiui. Kai Valskis įmušė antrą įvartį, tribūnas apėmė tokia euforija lyg tas įvartis būtų lėmęs kokios Čempionų lygos nugalėjimą. Tokios galingos paramos komandai per likusias 10 ar 15 minučių taip pat seniai nebuvau girdėjęs. Sunku pasakyt, iš kur ta energetika iš tribūnų – gal čia Radzinevičiaus sugrįžimas daugeliui sukėlė nostališkų jausmų? Bet kokiu atveju, tikiuosi, kad likusiose sezono rungtynėse galėsime išgyventi ir daugiau panašių akimirkų.

Įdomybės. Patiko man ir rungtynių teisėjas iš Suomijos. Matėsi, kad visi klasikiniai balkanietiško sporto fintai jam nė motais. Kortelėmis jis apdalino didesnę FK Turnovo komandos dalį ir rungtynių eigą valdė stebėtinai tiksliai. Mūsų treneris po rungtynių pamurmėjo dėl 11 m baudinio, tačiau kažin ar dėl jo gali priekaištauti teisėjui. Viskas ten buvo gražu lyg iš vadovėlio. Makedonas išbėgo vienas prieš mažumą suvėlavusį Davidovsą. Mūsų vartininkas krito po kojomis, kai kamuolį makedonas jau buvo prasimetęs. Makedonas grakščiai ir teatrališkai nugriuvo. Net jei toje situacijoje buvo daugiau vaidybos, nei realios pražangos, viską makedonas atliko tiesiog tobulai. O va už tą begalinį makedonų vartymąsi ant suvalkietiškos žolės suomių teisėjas mūsų priešininkus be gailesčio nubaudė, prie antro kėlinio pridėdamas net septynias minutes. Makedonų gulinėjimas suprantamas – visi taip darytų. O gal FK Turnovo žaidėjams ir trūko pasirengimo aukštu sūduvietišku tempu varyti visas rungtynes prie kone 30 laipsnių karščio – juk jų čempionatas visai neseniai pasibaigė.

Žaidimas. Sūduva šias rungtynes sulošė pusė velnio. Apie įprastines šiais metais bėdas nekalbėsiu, tačiau mane labai džiugina, kad bent kai kurie žaidėjai mėgina greitinti žaidimą lošdami vienu lietimu. Faktas – vis tik skaudžiausia vieta Sūduvoje yra gynyba. Tos kelios klaidos verčia niekais visas pastangas puolime. Tačiau aš susilaikyčiau nuo, pavyzdžiui, Isodos kritikos. Taip, matėsi, kad šiam jaunam žaidėjui yra sunku, tačiau dar vieno dublerio persikėlimas į pagrindą gali tik džiuginti. Aš geriau užduosiu vieną vienintelį klausimą. Jei jau komandoje atsirado toks puolėjas, kaip Tomas Radzinevičius, kodėl niekas jam neduoda kamuolio? O juk buvo akivaizdu, kad šis Sūduvos žaidėjas visa galva geresnis už makedonų gynėjus. Tačiau kol kas Tomui belieka tik beviltiškai mojuoti rankomis prašant perdavimo.

Sudėtis. Darius Gvildys niekaip neapsisprendžia kur kokius žaidėjus naudoti, kad komanda iš to gautų daugiausiai naudos. Žaidėjai toliau plaukioja po aikštę. Šiuo metu, atrodo, didžiausia dilema yra ką daryti su būriu iš esmės atraminių saugų. Leimonas buvo pastatytas krašto gynėju, nors lieka didelis klausimas ar Bagdanavičius ten nebūtų atrodęs geriau. Galų gale, šis jaunas žaidėjas tikrai nusipelnė debiutuoti Europos lygoje. Šoblinskas, sakyčiau, varo labai gerai, o va Chvedukas – akivaizdžiai žaisti dar nepasirengęs. Nematomas buvo ir antram kėliny išleistas Kiselevskis. Tuo tarpu Bašičius su krašto saugo pareigomis susidoroja labai sunkiai – nuolat vėluoja atiduoti pasą, nuolat veliasi į bereikalingas dvikovas su priešininko gynėjais. Tiesą pasakius, Valskio – Bašičiaus jungtis buvo viena prasčiausių aikštėje. Akivaizdu, kad šie futbolininkai yra tiesiog “nesusižaidę”. Tą rodė ir šokimas vienu metu ant to paties kamuolio, ir labai jau keisti pasai į niekur keliuose kvadratiniuose aikštės metruose. Aš taip ir likau nesupratęs, kodėl buvo išardyta šiemet jau ne kartą suveikusi Valskio – Baranovskio jungtis ir kam mėginta sukurti naują – tarp Valskio ir Bašičiaus. Beje, įdomu yra tai, kad antrą kėlinį Sūduva iš esmės lošė dviem puolėjais. Štai tokie dalykai Sūduvos komandoje iš tikro labai reitai pasitaiko.

Tomas. Lai atleis man kiti komandos žaidėjai, tačiau nieko nuostabaus, kad daugumos žiūrovų akys šiandien krypo į Tomą Radzinevičių. Ir nėra čia ko stebėtis. Tomas – Sūduvos legenda. O ir žaidė jis taip, kad buvo vienas ryškesnių žmonių komandoje. Akivaizdu, kad A lygos kovose Radzinevičius bus rimtas Sūduvos argumentas. Gražu žiūrėt, kaip jis laimi, atrodytų, beviltiškas dvikovas ir kaip sukuria pavojų visiškai lygioje vietoje. Tačiau Sūduvai teks išmokti vieną dalyką – ne tik įtraukti Tomą į bendrus veiksus, bet ir maitinti jį kamuoliais. Būtų gerai, jei šios pamokos būtų atliktos iki kito ketvirtadienio.

Perspektyvos.  Šiandien Sūduva nieko nei pralošė, nei laimėjo. Aišku, toks rezultatas namuose nėra labai dėkingas, tačiau jis yra toks, koks yra. Makedonijoje Sūduvai teks mušti įvarčius. Manau, visi, kas matė šiandienos rungtynes pritars man – įmušti ir ne kartą FK Turnovo tikrai įmanoma. Tad lauksim kitos savaitės ir tikėsimės, kad Hajduką Marijampolėje išvysti žaidėjai tiek pat nori, kiek ir mes.

Reklama

40 Responses to “EL: SŪDUVA 2:2 FK TURNOVO”


 1. 1 SUDUVA 2013-07-05 07:30

  is 50 Gvildzio komentaru…susidariau nuomone..kad visada pamini zodi charakteris…“dekoju komandai uz charakteri“ pagaliau reik zaist…ir yrodyt kad charakteris,ne viska lemia..reik ir trenerio indelio…jei butu treneris geresnis..su tokia komanda galima daugiau pasiekt..

 2. 2 kloze 2013-07-05 08:52

  Jo. Su treneriais Suduvai paskutiniu laiku nesiseka..

 3. 3 Kuzma SS 2013-07-05 09:02

  Nors matematiškai ne teigiamas rezultatas, bet ir ne tragedija. Tikiu, kad atsakomosiose mūsiškiai bent 2-0 padarys makedonus išvykoj. Svarbu tik per makedonų atakas laiku subauduot, neleist laiku prasimest kamuolio jų greitaeigiams puolėjams, kaip tais momentais, kai abu kart turėjom krapšyt kamuolį iš tinklo.
  Sėkmės!

 4. 4 Draugas 2013-07-05 09:39

  Tiesa pasakius manau Suduva sulose vienas prastesniu varzybu. Neskaitant kovines dvasios. Brokas visai nepazaide, tam paciam Baranovskiui visai nesiseke zaisti. Sededamas arti varzovu suolo, girdejau keleta kartu minint Valski , Valski..ar kazka panasaus, is varzovu puses, ir tai buvo matyti kad jie prie Valskio puola 2-3yse. Zinojo kad jis musu pavojingiausias zaidejas, taciau jeigu taip prilimpa zaidejai prie Valskio kazkas lieka laisvas. Aiksteleje jautesi kad nera darnumo, makedonai kaip per koki kasi, prilipe prie suduviskiu, ir nelieka kam atiduoti kamuoli, nes juda po aikste kazkaip sunkiai. O jeigu kamuolys judejo link Isodos tai meldziau, kad jis sugebetu ji nuspirti bent i uzribi. velgi sitiiek laisves palikta buvo makedonams, i viduri susigruda 2 zaidejai , o musiskio nei vieno. Nesuprantami dalykai. Visgi gal tiek kritikos nereiketu, neesam kazkokia anglu komanda. Esam tiesiog Alygos vidutiniokai.
  Stimulo komandai sirgaliai tikrai suteike, ir tai puiku. O ta makedonu
  komanda tikrai apzaidziama, tiesiog reiketu atlikti tuos dalykus siek tiek geriau, nes mes tai sugebame.

 5. 5 Tadas 2013-07-05 09:43

  Ugge su Radžium gynyboj manau reik statyt, manauviskas bus gerai Makedonijoj, iškovosim pergalę.

 6. 6 Varvalas 2013-07-05 10:11

  Nesupratau, kaip mano komentaras atsidūrė prie senesnių komentarų, tai perkeliu čia. Manau, kad tai pavyks padaryti.
  Kaip ir prognozavau, taip ir nutiko – Sūduva savo aikštėje nelaimėjo. Taip paskutinį kartą nusisekė kažkur Smetonos laikais, kai 1:0 patvarkė kažkokius darbininkus iš Britanijos salyno (lyg tai Radavičius įkalė). Prognozuoju, kad Skopjėje Sūduva pasieks rezultatyvią pergalę ir galėsime Majamyje palyginti, kieno Splito ir Strumicos aikštės – scenos menas yra įtikinamesnis.
  Tarsiu kelis sakinius apie rungtynes. Šįkart Gvildys pataikė su keitimais: Brokas tikrai atrodė prastai, o Šoblinskas reikalų negadino, bet komandos draugų irgi pakankamai nejaučia. Visas rungtynes žemiau galimybių ir komandos poreikio atrodė tik mūsų kapitonas – gynyboje pramiegojo vieną kitą priešininko spurtą, o pirmieji perdavimai kitoje aikštelės pusėje irgi buvo ufonautiški. Aš tiesiog nematau pozicijos, kurioje šis žaidėjas dabar būtų naudingas; laikas pasakyti jam ačiū. Komandai verkiant reikia kairiojo gynėjo, nes vakar atrodo Daukšos ir Bagdonavičiaus nebuvo net tarp atsarginių.
  Netikiu, kad gynėjus kas nors išmokys per savaitę užsiimti teisingas pozicijas ir jas atitinkamai vertinti. Dabar vienoje linijoje kas 3 metrai išsirikiavusius tris mūsų medžius juodas Balg*********evas išmaudė vienu “suktuku” ir pusžingsniu į kairę. Suprantu, kad Ugge negalėjo adekvačiai vertinti aplinką, nes 19 val prie savo namų dar rūkė paskutinę nežinomos sudėties cigaretę (su dviem sūduviniais).
  Radzinevičius pirmajame kėlinyje žaidė gerai: ir pats brovėsi pro gynėjus, ir kiti iškišo pora kamuolių, ir reikalui esant pilkę palaikydavo. Antrajame kėlinyje tokių sąlygų jis nelabai ir turėjo. Taigi, Tomas labai sustiprino puolimą. Ir kaip jo nesustiprinsi, nes ten nieko ir neturėjome. Jei P.O.P. į rungtynes būtų atėjęs ne 31 minutę, tai būtų įsitikinęs, kad Marijampolė dar prisimena šį futbolininką – tribūnos atitinkamai pagarbiai patriukšmavo pranešėjai paminėjus jo pavardę.
  Apie reikalus toliau nuo aikštelės. Keista, bet buvo nuvalytos kėdutės. Nekeista, kad žiūrovų buvo daug daugiau, negu per eilines rungtynes, nors reklamos buvo (tiksliau visai nebuvo) kaip ir visada. Vadinasi, marijampoliečiai (ir daug aplinkinių) domisi, supranta futbolą, žino, kur ir kada galima atvykti, bet … Čia jau ne tų žiūrovų reikalas. Tai jau kita daina.

 7. 7 griezhtas 2013-07-05 10:14

  Del pergales makedonijoj, nebuciau toks tikras. makedonai pirma kelinio atkarpoj parode, kad moka zaisti protingai ir efektyviai, vaizdas toks, kad varzybu pradzioje jiem psichologiskai buvo sunku susitvarkyt su itampa ir truko pasitikejimo savim. Kaip man pasirode ju silpna vieta ir yra gynyba, tai jeigu suduva privers juo zaisti gynybini futbola, tada galima tiketis pergales, bet jeigu suduva imusus gola eis gintis ir leis jiems zaisti, tada bus ragai, nes negalima leisti jeim zaisti.
  Kas del Leimono vs Bagdonaviciaus, tai Leimonas vistik geresnis pasirinkimas dabartiniu metu, aisku Leimonas sugrybauja su pozicijos aiksteje uzsiemu, bet uztat geresnis dvikovose.
  Del Radzineviciaus tai reikia, dar prie jo priderinti zaidima, kad isnaudoti jo potenciala, siaip jis turetu labai praverst A lygoj, ypac zaidziant su pirmu trejetu, zaidziant antru numeriu.
  O kas nutike Brokui kad paskutinese varzybose isvis nezaide, o vakar ir nesavas buvo? trauma kokia?

 8. 8 ASR 2013-07-05 10:58

  Reikia tiems makedonams nelesit žaist, stabdyt greitas atakas, kaip pavyzdys pirmos sezono rungtynės Sūduva-Atlantas, tik greitesnė ataka, taip ir menka baudelė netoli centro.

 9. 9 p.o.p. 2013-07-05 11:14

  Brokas su Šiauliais nežaidė dėl kortelių. Bagdanavičius tarp atsarginių buvo ir, spėčiau, krašte už kapitoną būtų atrodęs geriau. Leimonas yra atraminis saugas ir ten jis išrodo geriausiai. Visi kiti skylių kamšymo Leimonu projektai nepasiteisino. Leimonas, lošdamas ne savo vietoje, pozicinių klaidų vis viena neišvengia, o Bagdanavičius puolant tikrai lošia efektyviau (turint omeny, kad visą antrą kėlinį Sūduva nieko kito ir nedarė, kaip puolė).

  Kartu su Radzinevičiumi Sūduva įgavo aiškių lyderio pozicijų turintį žaidėją priekyje. Tačiau verkiant reikia žmogaus su panašiom savybė aikštės centre. Dėl to Radzinevičius ir laksto pusę rungtynių rankom mojuodamas, tačiau nei Radžius, nei Leimonas iš savo aikštės pusės neįžiebia, ką ten Tomas prie makedonų vartų signalizuoja.

  O kadangi nėra komandos judesį įtakoti galinčio žmogaus aikštės centre, tai ir neįmanoma koreguoti komandos žaidimo rungtynių eigoje. Vakar antram kėliny akivaizdžiai matėsi, kad makedonai žymiai daugiau problemų turi tuomet, kai Sūduva eina centru, o ne kraštais (ko puikus pavyzdys buvo Valskio įvartis). Tačiau Sūduva taip ir nesugebėjo perlaužt savo žaidimo stiliaus – iki pat galo ir atkakliai buvo bandoma lįsti kraštais.

 10. 10 Tadas 2013-07-05 11:30

  Prieš rungtynes kažkuris Sūduvinis sakė interviu, kad treniruojasi ir ruošiasi rungtynėms lošti per kraštus.

 11. 11 Taip 2013-07-05 11:35

  Manau per krastus yra zaisti efektyviau, nes tik ispleciant zaidima gali atsirasti proga zaisti per centra, o organizuojant dauguma ataku per centra priesininkui labai lengvai gintis, varzovas susispaudzia ir labai sunku kazka sukurti. Valskio ivartis krito po atakos is krasto, kaip gynejas netiksliai ismuse kamuoli.

 12. 12 Tomas 2013-07-05 11:39

  Na na na..
  Isoda tokių metų netinkamas tokiame lygyje lošti. Radžius būdamas 34 ar kiek, bėga daug greičiau, reakcija greitesnė, startukas.. o Isodai apie 20m? su kiek greitesniu visiškai nesusitvarko, nėra starto.. Pirmą golą ir prasileidom taip va..:)

 13. 14 griezhtas 2013-07-05 12:07

  Del Bagdonaviciaus, tai siulau pop prisiminti varzybas su Siauliais: Lescius Bagdonaviciu maude beveik visose situacijose, taciau susikeitus krastais ir Leimonui pradejus dengti Lesciu, jo nebesimate, buvo visiskai neutralizuotas. Taip, kad manau Leimonas tinkamas pasirinkimas ir kraste jo uzsidegimas perlaikyti kamuoli kelia maziausiai pavojaus, be to kraste i tema kamuolio pavarinejimas.

 14. 15 Tomas 2013-07-05 12:44

  Kas iš to Bagdonavičiaus?
  Tegul toliau laka ir rūko, o aikštėje nesirodo, nes perspektyva tai tik A lygoje..
  griezhtas teisingai pasakė, jog pastatyk truputį greitesnį ir techniškesnį ir po jo..

 15. 16 Varvalas 2013-07-05 13:34

  Tai teisus ir Griezhtas ir P.O.P.: tokio universalaus (lietuviško lygio) kairiojo gynėjo neturime: kapitonui retai pavyksta pasiukai, o blaivininkui labiau patinka atakuoti.
  Iš tų atraminių saugų jau būtų galima pusę komandos sukomplektuoti (Leimonas, Šoblinskas, Basič, Snapkauskas, retkarčiais Radžius, dar keli dubleriai), o vidurio saugo, kamuolio skirstytojo ar besiveržiančio priekin, nėra. Tokio atliekamo ir Lietuvoje nėra. Vadinasi, reikia pirkti kokiuose Balkanuose. Bet labiau tikėtina, kad atsiras dar koks nors vienas a la snapkauskas.
  Turint dabartinę sudėtį komanda pasmerkta žaisti nuobodžiai ir vienodai per kraštus. Belieka varžovams skirti tam didesnį dėmesį ir Sūduvos grajus nesiklijuoja. Nežinau, ar ir tas Atlanto rusas treneris čia labai daug išspaustų įvairinant puolimo schemas.

 16. 17 p.o.p. 2013-07-05 13:36

  taigi, nesakau, kad nereikia lošti kraštais. tiesiog, kai komandoje atsirado Radzinevičius, toks aiškiai išreikštas vidurio puolėjas, galima vieną kitą perdavimą ir per vidurį paduot:)

 17. 18 Tomas 2013-07-05 13:59

  Norėjau dar tokį pastebėjimą įterpti, kol pralaiminėjome 1:2 bandėme žaisti normaliais pasais, išlyginome ir prasidėjo nesąmoningi pasai be tikslo per visą aikštę, atrodant, jog pralošinėtume… Toks eilinis gelbėjimasis.. Kam to reikia?

 18. 19 Draugas 2013-07-08 00:01

  Gal ne i tema. Bet Kruoja bunda. Paeme taskus is Ekrano. Mumis aplenke, o tokias varzybas turejo vos pries kelias dienas. Nieko nesuprantu, bet sekmes mums del 4tos vietos

 19. 20 Tadas 2013-07-08 09:43

  niekur nerandu oficialaus žiūrovų skaičiaus…

 20. 21 Anonimas 2013-07-08 11:33

  Oficialus žiurovų skaičius buvo 1700

 21. 22 Tadas 2013-07-08 12:18

  ne kažką, ne kažką, turint omeny, kad europinės…

 22. 23 Favoritas 2013-07-08 12:41

  Turint omeny kiek žmonių ateina šį sezoną į A lygos varžybas, tai su Turnovo buvo net 3-4 kartus daugiau žiūrovų – visgi europinės :)

 23. 24 Vigis 2013-07-08 22:30

  Nesuprantu mados kiekvienose rungtynese keliais simtais parasyt didesni ziurovu skaiciu,nei buvo.Parodyt,kad futbolas labai ziurimas.Bet nueje i stadiona matom,kad ziurovu kikvienais metais mazeja.Ir sparciai.Su Turnovu ju buvo maxumum 1200.O oficialaus ziurovu skaiciaus bent jau Suduvos rungtynese negali buti.Nes oficialiai ziurovai nustatomi pagal parduotus bilietus.O i Suduvos rungtynes galima patekt su bilietais,su abonimentais ir dar yra VIP.

 24. 25 Draugas 2013-07-08 23:53

  Pasakykit man dabar toki dalyka. Ziurejau interviu, komentarus is futbolo.tv ir man istrigo toks dalykas: makedonu treneris pasake, kad tikrai daug zinojome apie Suduvos komanda. Taigi musu treneriukas pasake: apie makedonu komanda nieko nezinojome, nei ko tiketis, tik kad neduot jiems zaist. O kodel cia taip? Praleidau kazka pro akis ir ausis?

 25. 26 Anonimas 2013-07-09 00:26

  matai musu lygos puslapy gali paziuret kaip komanda losia sudetis issidestyma visa statistika o makedonu to nera va tau ir skirtumas.

 26. 27 ASR 2013-07-09 12:36

  taip, net visų varžybų video įrašai yra futbolo.tv svetainėje, todėl nebuvo makedonam problemų su informacija

 27. 28 Anonimas 2013-07-09 16:02

  Ko libanietis į Makedoniją neišvarė? Netilpo į lėktuvą ar ką?

 28. 29 Tadas 2013-07-09 16:03

  12+6 ant suolo. Turiu įtarimą, kad libaniečio gali laukti kiniečio likimas

 29. 30 gedas 2013-07-09 16:04

  Ko libanietis į Makedoniją neišvarė? Netilo į lėktuvą ar ką?

 30. 31 ASR 2013-07-09 21:33

  libaniečiui ramadanas, kas žino, ko negalima daryt per šį mėnesį, supras

 31. 32 suvalk. 2013-07-09 22:50

  Libane beveik 50 proc. krikščionių, tai klausimas kuriai gyventojų daliai priklauso Kdouh

 32. 34 suduvis 2013-07-09 23:27

  Del libaniecio labai paprasta, zmogus negavo vizos

  • 35 Draugas 2013-07-10 03:19

   A rimtai? Tokia pirma mintis man ir sove i galva. Visgi starte jis visad pasirode, o Radzineviciui dar reikia kojas apsilti. Nes netgi Breive isskrido, tai tik kad rimta priezastis turejo but kad negalejo isskristi

 33. 37 Favoritas 2013-07-10 13:26

  Valskis kiekvienam interviu vis pabrėžia, kad labai nori išvykti iš Sūduvos!

 34. 38 diletantas 2013-07-10 14:25

  kiekvienam interviu jo to klausia, tai jis ir pasako.nieko keisto.

 35. 39 griezhtas 2013-07-10 21:20

  o rytojaus varzybu transliacija per kur nors nusimato?


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,717 hits
Reklama