25: BANGA 0:3 SŪDUVA

2013-174

Na, gražu pažiūrėt. Nors mačiau tik vieną kėlinį ir nemačiau dviejų įvarčių, bet Sūduvos reikaliukai ir toliau yra gražūs. Šios rungtynės nebuvo tokios dailios, kaip praėjusios, tačiau dėl to galima padėkoti šlapiai aikštei ir labai jau keistam teisėjavimo stiliui. Nemėgstu burbėti apie teisėjų darbą, tačiau šį kartą buvo stebinančių nutikimų.

Tik va – ne grožis šį kartą buvo svarbiausias. Labai ramu prieš šias rungtynes nebuvo, tačiau Sūduva sužaidė solidžiai, kaip rungtynių favoritui ir derėtų. Kaip derėtų sužaisti komandai, vis dar pretenduojančiai paimti čempionato medalius. Tas ramus solidumas yra labai gerai. Gerai, kai komanda lošia pasitikėdama savo realiu pranašumu. Kai komanda moka taip žaisti, rečiau nutinka nemalonūs netikėtumai, kurių per akis gavome ir šiemet, ir pernai.

Matėsi, kad Sūduva valdo žaidimą. Antro kėlinio viduryje futbolas buvo tapęs chaotišku – Bangos spaudimas ir keistas teisėjo žaidimas įnešė erzelio ir bereikalingų emocijų. O futbolui suteikė lengvo bardako, kuris, naudingas buvo tik Bangai. Tačiau Banga suteiktu šansu nepasinaudojo, o Sūduva ir vėl ėmė gintis taip, kad daugiau galimybių šiandienei Bangai nelabai ir buvo galima tikėtis.

Sūduva lošė įprastiniu trečiam ratui stiliumi – karts nuo karto rengė miklias kontratakas, kurių viena baigėsi Bangos kapitono raudona kortelė, o kita – smagiu įvarčiu. Taip šiose rungtynėse buvo sudėti paskutiniai taškai.

Smagu, kad Sūduvos žaidimo puolime labai smarkiai nepaveikė Valskio trūkumas. Žaidžiama buvo tuo pačiu stiliumi. O kas dar yra smagiau – kad į žaidimą tiesiog nuostabiai įsiliejo Karolis Chvedukas, kurio keli paskutiniai pasirodymai aikštėje (su ilgokomis pertraukomis tarp jų) labiau vertė kalbėti, kad iki geros formos šiam žaidėjui dar labai toli. Šį kartą pamatėme, kad su Chveduko forma yra viskas gerai, o tai reiškia, kad komanda sustiprėjo dar vienu kiekvienam priešininkui pavojingu žaidėju. Apie Radzinevičiaus įtaką Sūduvos žaidimui jau mažumą pabodo kalbėti, todėl pataupysiu šias šnekas kitiems kartams.

Kol kas vienintelis nerimą keliantis Sūduvos žaidimo elementas yra Sūduvos gynėjų netikslumai. Galbūt tam įtakos turi šlapias kamuolys ir tokia pat aikštė (nes šią problemą labiau matėme lošiant lietuje su Ekranu, nei sausumoje su Kruoja), tačiau į kamuolį jaunieji Sūduvos žaidėjai nepataiko pernelyg dažnai. Pernelyg dažnai užsivolioja su kamuoliu netoliese savų vartų ir vis dar pralošia pavojingų dvikovų. Žaidžiant su Banga tokios klaidos ypatingesnio pavojaus gal ir nekelia, tačiau rimtesni varžovai gal mūsiškius ir nubausti kartą kitą. Tačiau šiuo klausimu ko gero nieko jau šiemet nebepakeisim. Belieka tikėtis, kad kol kas galinga Sūduvos įvarčių mašina kompensuos klaidas ginantis.

Na ir Breivė. Dar vienas amžinas nusivylimas. Breivė aikštėje pasirodo ne taip jau dažnai ir laiko gauna nedaug, tačiau net futbolo.tv komentatorius šį žaidėją yra įsidėmėjęs kaip tą, kuris niekada nesugeba pasinaudoti kolegų jam sukurtomis progomis įvarčiams mušti. Ir šį kartą per tas kelias minutes, kurias gavo rungtynių pabaigoje, supartalino bent dvi situacijas. Supartalino, nes taip ir nesugebėjo ką nors nuveikti su jam tekusiu kamuoliu. Na bet ir čia ko gero nieko mes jau nebepakeisim.

Vienintelis klausimas, kurį šia tema galima kelti yra apie mūsų libanietį. Rungtynėse su Kruoja Kdouh palaikė kompaniją Bašičiui tribūnose. Kitaip tariant – net nebuvo registruotas rungtynėms. Apie tokios situacijos priežastis ir vėl kalbų iš komandos nėra. Galbūt ir su šiuo žaidėju ketinama atsibučiuoti dar sezonui nepasibaigus? Sakyčiau, keistokas sprendimas. Net jei Kdouh iškart tapo atsarginiu į komandą atvykus Radzinevičiui, tačiau jis yra žymiai geresnis atsarginis nei Breivė. Todėl turėti bent šiek tiek padoresnę pamainą Radzinevičiui ar Valskiui būtų naudinga. Ypač jei Sūduvos valdžia rimtai galvoja apie medalius.

Taip. Nespėjom įsibėgėti – ir vėl pertrauka. Sūduva kitą turą praleis ir tik po savaitės su kapeikom priims namuose šio sezono Lietuvos futbolo pasididžiavimą. Matysim, kaip tą tolimą pirmadienį susiklostys Sūduvos reikalai. Tačiau pirmą kartą šiame sezone rungtynių su Žalgiriu galim laukti su šiokia tokia optimizmo doze.

71 Responses to “25: BANGA 0:3 SŪDUVA”


 1. 1 griezhtas 2013-08-20 21:13

  Kdouh kazkur buvo mineta, kad yra traumuotas

 2. 2 Remis 2013-08-20 21:29

  Banga tradiciškai pagelbėjo Sūduvai visus tris įvarčius įmušti :) Tikrai gerai Sūduva atrodė nuo 23 iki 45 minutės. Tuo, kaip atrodė nuo 46 iki 75 minutės, vargu ar marijampoliečiams vertėtų džiaugtis. Kaip žinia, Banga nemuša net kai turi galimybių. Ne visi varžovai tokie gailestingi.

 3. 3 Varvalas 2013-08-20 21:34

  Urba nuėjo kažkur į trečiąjį planą, bet ką daryti, kad ta Šleivė nepasirodytų aikštėje? Baisu … Kiek turėjo kamuolių, tiek ir prateriojo. Ką dar treneris nori jame atrasti?

 4. 4 Anonimas 2013-08-20 21:43

  Kdouh traumuotas, bet jau greitu metu pradės treniruotis. Reikalingas jis komandai, atvirksčiai neI Breivė, įėjęs į aikštelę duoti naudos gali, o ne progas švaistyt

 5. 5 p.o.p. 2013-08-20 22:31

  Remi, pastaruoju metu Sūduvai visi padeda įvarčius mušt, įskaitant ir Ekraną:))) O jei rimtai, tai net ir didesnio lygio skirtumo komandoms lošiant yra normalu, kad iniciatyva rungtynių metu paplaukioja. Esmė juk tame ne kas žaidimą valdo, o kas įvarčius muša ir laimi. Tai geriausiai ir parodo komandų pajėgumą (išskyrus tuos retus atvejus, kai nagais ir ragais akivaizdžiai silpnesnė komanda parklubdo kokį galiūną).

  Taip, Banga antram kėliny gal ir turėjo daugiau galimybių įvarčiui į Sūduvos vartus, nei Kruoja praeitam ture. Deja, Sūduvos progos buvo rimtesnės ir visi žinom, kuo tai pasibaigė.

  Taip kad šiandien lošė dvi skirtingos komandos. Ką ir rezultatas rodo. To nebuvo nei pirmam, nei antram ratuose. O kaip abiems komandoms reikalai klostysis toliau – matysim. Abi gali čempionatą baigt ne tose vietose, kuriose dabar sėdi. Ir į vieną, ir į kitą puses.

 6. 6 Draugas 2013-08-21 01:27

  Na Remi kad ir kaip savo komanda gerbtum,(gerbiu ir as ja) tenka pripazint, Banga negali must ivarciu Suduvai, nes tiesiog Suduva siai dienai buvo stipresne komanda. Taip Banga gerai atrode kokia 15 pirmu minuciu, kai per galva vertesi imust ivarti, taciau neatrado tam tinkamos progos, o ir atradus nesugebejo to padaryt. Na marijampolieciams jau yra kuom dziaugtis, nepaisant kaip viskas klostysis toliau. Tiesiog Banga tai silpnesne komanda, ar ji bus silpnesne kita tura, dar paziuresim.
  Suduva siai dienai buvo organizuotesne, gudresne. Ka sugebejo padaryt Radzinevicius tiesiog nuostabu, ir man patinka kad, tai jis galetu pakartot bet kuriai kitai komandai, proga is oro. Chvedukas visad buvo ir bus starto zaidejas,turi jis ir galios ir valios ir jegos, ir meistriskumo. Sekmes jam reabilituojantis.
  Kas patiko, tai kad komanda turi braiza, ir kad ji iskart zino ka daryt ir kaip daryt. Ko visuomet ir truko. Jauciasi jega is vidaus. Ir jeigu tai Pono Trenerio nuopelnas, labai dziaugiuosi, nes niekuomet to nesitikejau. Be to jau pora turu girdziu treneri ir zaidejus kaip jie akcentuoja sirgalius. O tai irgi lb didelis pliusas.
  Istikimas Jusu sirgalius dziaugiasi siuo metu su jumis!

 7. 7 Remis 2013-08-21 09:12

  Ar neskaitot, ką parašau, ar aš taip neperskaitomai parašau? :) Kalbėjau ne apie įvarčių įmušimą, o apie tai, kad Banga nesmūgiavo net kai turėjo tam galimybes. Nemanau, kad Žalgiris ir Atlantas bus tokie gailestingi. O apie tai, kad Sūduva antrame kėlinyje žaidė prastai po rungtynių sakė ir D.Gvildys.

 8. 8 p.o.p. 2013-08-21 09:21

  Taip, Remi – čia yra dvi tiesos. Yra tiesos ir tame, kad, pvz., Žalgiris lošė prastai paskutinį kartą prieš Dainavą. Tačiau tai visiškai negarantuoja, kad Žalgiris lygiai taip pat prastai loš po savaitės su Sūduva. Kai komanda jaučiasi stipresnė už varžovą, dažnokai neišvengiamai lošia silpniau, nei prieš sau lygiu varžovus. Arba – leidžia sau atsipalaiduot bent dalį rungtynių ir kartais už tai būna nubaudžiami. Banga Sūduvai to nepadarė – nei pirmam rate, nei antra, nei vakar. Nors turėjo tam galimybių. Taip, kad viskas čia yra gerai – niekas nenori nuvertinti Bangos.

 9. 9 Remis 2013-08-21 10:21

  Tai aš ne apie Bangą kalbu, o apie Sūduva (kaip kai kurie komentatoriai ir reikalauja :)). Jei marijampoliečiai dar nori pamatyti komandą kovojančią dėl prizinių vietų, tai nereikia giedoti ditirambų, kad stebuklingai žaidžia :)

 10. 10 p.o.p. 2013-08-21 11:12

  c’mon, Remi, niekas čia apie čempionų lygą nesvajoja. dar neseniai visi džiaugėsi, kad ketvirtoj vietoj komanda sėdi ir neramiai žvalgėsi į artėjančią kruoją. iš kitos pusės – parodyk man ant lietuvos nors vieną komandą, apie kurią galima būtų pasakyti – “lošia stebuklingai“. tai, ką šneki – tinka visiems klubams. tiesiog kai kurie iš jų praleido čempionatą racionaliau ir prašvaistė mažiau taškų.

 11. 11 DZHIT 2013-08-21 11:20

  Dabar belieka laukti rugsėjo 2d, kai su Žalgiriu lošime. Tikiuosi tik pergalės, o kaip bus taip :) Sūduva džiugina ne vien rezultatais, bet pačiu žaidimu.

 12. 12 Draugas 2013-08-21 12:19

  Na jau Remi, dziaugtis Suduvos fanams yra ko. Laimeta 5 varzybos berods is eiles, aplostas Ekranas, Kruoja. Ir kalbek ka tik nori, tai jau yra sis tas. Aplostos ir silpnesnes komandos. Iki medaliu veikiausiai pritruks tasku, bet smagu ziuret taip losiancia komanda. Ir nereikia cia mazuma pavydet!

 13. 13 hmmm 2013-08-21 12:25

  Jo Remi, nepavydėk. Laimėjo stipresnis varžovas. 3:1 Ekranas 4:0 Kruoja 3:0 Banga. Suduva su banglente praciuoze ant jusu bangos, kitas klubas – Zalgiris, o ten jau daug daugiau klausimu nei atsakymu :)

 14. 14 rolas73 2013-08-21 13:46

  sveiki
  starte 6 marijampolieciai + brokas seniai to nebuvo

 15. 15 Anonsas 2013-08-21 14:21

  Mane stebina, kad prireikė tik pusės sezono, kad dubleriai pilnai įsipaišytų į vyrų futbolą.

 16. 16 Remis 2013-08-21 14:25

  hmmm, aš ir nepavydžiu. Net linkiu Sūduvai į ketvirtą vietą išstumti vieną aukščiau esančią komandą (pavadinimo neminėsim :)). Tik pliusą reiktų dėti už pergalę prieš Ekraną, o Kruoja ir Banga nėra tai, ką įveikus vertėtų labai girtis :)

 17. 17 Tomas 2013-08-21 16:36

  Vakar Breivė nelošė arba ne taip tavo rašliavą supratau dėl neišnaudojamų progų ir Breivės potencialo :D
  Sklando gandai dėl Leimo eilinio tariamo išvykimo..
  Urba, duok Die, geriau šį sezoną nesirodo, užteks jau taip virš 100 tūkst. eurų per jo ir Gvildžio duetą nuplaukė, plius mums EL varžybų sumažėjo..

 18. 19 griezhtas 2013-08-21 16:41

  Breive taip, nervuoja gauna sansa tai draskytusi verstusi per galva, o jis isejas uzsimineja gyneju migdymu ir pavojingu situaciju susikimu. Taip, kad manau jam sansu suteikta daugiau nei reikia, laikas suteikti proga kitam jaunimui, gal jie geriau ja apsinaudos

 19. 20 p.o.p. 2013-08-21 17:02

  žaidė žaidė Breivė, kokias 10 min, bet ir to užteko. o dėl išvykimų… galvoju, čia bus įdomu po sezono pamatyt apskritai kokią komandos perspektyvą vadai mato, nes visokių čia jausmų šiais metais buvo…

 20. 21 Tadas 2013-08-21 17:11

  Kas dėl Leimono, jis gynybos krašte man daug geriau žiūrisi, nei atraminiu ar DC.

 21. 22 hmmm 2013-08-21 17:23

  Na taip Remi, sutinku su tavim, bet ziurint i rezultatu nepadoruma galima pasigirti tomis pergalemis, jos gi nebuvo sunkiai isvargtos, rezultatas pasiektas tiek per darba, tiek per meistriskuma, plius Ekranas paguldytas. Reiskias Suduva ant bangos, o kiek ji ant bangos patikrins zalgiris. Zalgiris bus po kvalifikaciniu Europos varzybu ir linkiu pries grupines varzybas kaip tik, todel emocine busena bus Suduvos puseje, jei suduvos jaunikliai gynyboje negrybaus, su dabartine forma galim pakovoti del pergales minimaliu rezultatu :)

  Kas labiausiai džiugina tai, kad Suduva losia grazu jaunatviska – su trupuciu patirties priekyje atakuojanti futbola. Tai kiekvienose rungtynese tobulejanti komanda. Bene visas suduvos vienuoliktukas yra kandidatai i savo amžiaus rinktines, tiek jaunimo tiek vyru. Amziaus vidurkis bene pats maziausias A lygoje, Mazesnis tik pas Siaulius ir Taura. Jei islaikys komanda kitam sezonui – bus nuostabu. Vienintelis papildymas komandai praverstu Sporto psichologo ar fizinio pasirengimo trenerio srityse. Gvildžiui laikinai nusiskundimai dingo, realiai su Radzinevičiaus atėjimu :)

 22. 23 Remis 2013-08-21 19:31

  hmmm, esi optimistas dėl komandos amžiaus vidurkio :) Čia buvo pirmos sezono dalies (kurioje daugiau rungtynių sužaista) statistika – http://gargzdas.blogspot.com/2013/07/a-lygoje-svarbiausia-patirtis.html
  Dabartinės kelios rungtynės nelabai tą statistiką pakeitė, nes T.Radzinevičius, kaip žinia, ne jaunuolis. Dėl kandidatų į rinktines taip pat persūdei, nes (a) užsieniečiai tikrai ne rinktiniai (Lietuvoje tokių išvis retai būna), (b) kai kuriems net ir blizgantiems lietuviams kažkodėl rinktinės durys neatsiveria, (c) nemanau, kad dar kam nors kils mintis į rinktinę kviesti Baranovskij, Broką ar Leimoną :)

 23. 24 Draugas 2013-08-21 22:15

  Jaunuoliu nemazai kabina i rinktines. Kodel Valskio neima i rinktine cia kitas klausimas. Nes manau siuo metu jis yra geriausias Alygoj zaidziantis saugas- puolejas, nezinau kaip pavadinsi. Bet tai rodo ir rezultatas ir akivaizdus jo pranasumas pries oponentus aiksteje.
  Zinoma Remis gal ir gerai daro kad liepia mums apsiraminti, ir nepradeti skrajoti. Bet pats zinai, kad daznai mes slubuodavome is su garsiomis pavardemis (pernai metu sezonas), o dabar ir ivarciu nemazai pramusam, o ir kai kurias sprageles po biski kamsom. Tad jei busim visad tokie pesimistai, tai niekad ir nerasim progos pasidziaugt savo komanda.
  Varzybose su Zalgiriu labai daug ko tiketis nevertetu, visgi tai aukstesnes karteles komanda. Gynyba gerai groja, o kai prispaudzia prie vartu, mazas klaideles vercia ivarciais. Tai ir dziaugiames tuom ka turim, atsiplesem siek tiek nuo Kruojos, o liktis 4tiems nebutu baisi tragedija, netgi sakyciau neprastas rezultatas. Bet blogas kareivis, tas kuris nesvajoja tapti generolu!

 24. 25 nul 2013-08-22 00:53

  siek tiek uztruko mano tiesa,bet … :)

 25. 27 Favoritas 2013-08-22 17:41

  Nu va į Žalgirio rungtynes net ir mokytojus leis už dyką. Belieka dabar sulaukti tos kategorijos “nemokamas įėjimas tiems ištikimiems 500 žiūrovų“ :)

 26. 28 Tadas 2013-08-22 19:21

  Į Sūduvos

  • 29 Favoritas 2013-08-23 00:21

   Taip, t.y. į Sūduvos rungtynes su Žalgiriu Marijampolėj

 27. 30 Draugas 2013-08-23 00:58

  na sklande sklande gandai, kad Leimonas iseis, ir galu gale isejo. Siaip as jam gana senai to linkejau, nepaisant, kiek keidavome ji, kad perlaiko kamuoli ar panasiai. Visgi istvermingas zmogus ir kovotojas jis esa. Tai palinkekime sekmes, ir tikekimes, kad jo pozicijoj daug skyliu nebus

 28. 31 Draugas 2013-08-23 11:22

  O kaip cia ta jaunuoli Giedriu Matulevičiu priciupo italai? Kad jis mazai kur galejo pasireiksti

 29. 32 Tomas 2013-08-23 12:18

  Leimas išvyko į Lenkiją:)

 30. 34 Anonimas 2013-08-23 13:47

  to Draugas
  Matulevičius praeitą sezoną su dubleriais gerai pasirodė, tada važinėjo į Italų klubų peržiūras, vat taip ir pastebėjo

  • 35 Draugas 2013-08-23 23:45

   O kodel butent ji italai uzseke? Kiek pamenu tai pats Breive, ten dubleriuose ivarcius muse uzsimerkes. Kaip italu agentai uzseka tokius mazus zmogelius futbolo pasauly?

 31. 36 Favoritas 2013-08-23 14:15

  Tai dabar pas mus gynyboj vien jaunimėlis… Turbūt Bašičių stums atgal

 32. 37 Anonimas 2013-08-23 14:48

  arba naujo gynėjo reikia, laisvus agentus viso sezono metu galima registruot

 33. 38 Tomas 2013-08-23 14:49

  daukša kairėj, pijoką paturistavusį į dešinę gražins, o vidurys nekinta :)

 34. 39 hmmm 2013-08-23 15:50

  Tomai, cia apie urba? :)

  • 40 Favoritas 2013-08-23 16:19

   Jei apie tą patį, tai abejoju ar jam vietos aikštėj atsiras :)

 35. 41 hmmm 2013-08-23 17:00

  Na kai leimas isejo tai gal atsiras :) Galejo Leimonas dar su zalgiriu namuose sulost paskutinias rungtynes, padekojes stadionas butu uz praleistums metus suduvoje :) Nervina, kad taip tyliai zaidejai iseina.

 36. 42 Tadas 2013-08-23 17:40

  apie Bagdanavičių su Daukša kraštuose aš manau turėjo omeny

 37. 43 Anonimas 2013-08-23 18:13

  Bagdanavičius – paturistavęs pijokas, o Urba tik pijokas, prašau nepainioti

 38. 44 Anonimas 2013-08-23 22:27

  nematau , kad jum turetu rupet kas ka veikia uz aiksteles ribu :) nebent kitu zmoniu gyvenimas idomesnis nei jusu paciu

 39. 45 hmmm 2013-08-23 23:14

  Na tu turbut esi vienas i s zaideju. Matai, mes mylim futbola, mylim suduva, apie ja galvojam ir svajojam apie suduvos auksa. Mes aukojam savo laika stebedami zaidima, besidomedami suduva ir komentuodami netgi cia. Tiesiog norisi, kad suduva judetu i prieki, kad zaidejai tobuletu sparciai ir padetu suduvai pasiekti aukstumas lietuvoje. Linkim tiems zaidejams geriausios kloties ir geru kontraktu uzsienyje. Taip, kad suduva yra musu gyvenimas, suduvos zaidejai yra musu gyvenimo dalis. Jei tu esi futbolininkas zinok, kad ir apie tave musu mintys sukasi, tai yra musu gyvenimas.. ir jei po velniu tu skiri prioriteta bonkelei, o ne sportui, tai nedrysk saves vadinti tikru futbolininku :) Zinau, kad senesne futbolo karta geria, bet cia ne pasiteisinimas. Lietuva futbolo dugne per alkoholi ir cigaretes zaideju tarpe. Urba jau ir taip pragere suduvos Europos antraji etapa, ir vienintelis budas pasitaisyti yra labai geras zaidimas suduvos komandoje.

 40. 47 Remis 2013-08-24 08:58

  hmmm, kaip tu įsivaizduoji žaidimą už Sūduvą rugsėjo 2 dieną, kai Lenkijoje transferų langas rugpjūčio 31 dieną užsidaro?

 41. 48 Tadas 2013-08-24 21:43

  ech, Ekranas paskutinėm minutėm ištraukė prieš Šiaulius…

 42. 49 Favoritas 2013-08-24 22:38

  Kur ten minutėm, sekundėm.. :) Taip laikiau kumščius už Šiaulius… deja, bet jie jau antras rungtynes su Ekranu taip paleidžia…

 43. 50 diletantas 2013-08-25 12:31

  kitaip ir negali buti- ekranas visus siuos taskus uzsidirbo paleisdami siaulius taureje i finala

 44. 51 Anonimas 2013-08-29 11:58

  Galite man paaiskinti kodel Valskio nekviecia i rinktine? Ar gi jis uz Eliosiu prastesnis?

 45. 52 kitas Juozas 2013-08-29 13:03

  jo, aš irgi pamatęs rinktinės sarašą nustebau. Eliošius tos pačios pozicijos gi. Galų gale – Razulis? Jam reikia kurti progas, Valskis pats jas gali kurtis. Ir apskritai kviečia kitus dėl to, kad žaidžia užsieny, vengrui nesvarbu, kad jie suoliuko šildytojai.

 46. 53 Š 2013-08-29 18:51

  kita vertus, pakviestas Chvedukas, po traumos vos vienas rungtynes tesugebejes pilnai suzaist.

 47. 54 Anonsas 2013-08-29 19:11

  Ir Šembero nepaėmė – mistiški sprendimai :)

 48. 55 Varvalas 2013-08-29 19:28

  neieškokite mistikos, kur jos nėra. Ne vengras kviečia į rinktinę – jis tik atsakomybę šiokią tokią netiesiogiai prisiima. O į rinktinę stankų klubas kviečia tuos, iš kurių sužaistų kelių minučių rinktinėje galima išspausti kapeiką. Nieko už ačiū nebūna. Ir gerai, kad Valskio ten neima, nes jis tiek rinktinėje žaistų, kiek ir kažkada Radzinevičius, t.y. nuo 88 minutės. Tegul su Sūduva treniruojasi ir neišbalansuoja komandos žaidimo. Nėra jokio reikalo į beprasmes rinktinės gastroles važinėti. Ten futbolo labai mažai. Tik verslas ir suinteresuoti ryšiai.

  • 56 mantas 2013-08-30 21:10

   To varvalas. Pritariu. Ir dar. Siaip eiliniam futbolo megejui atrodo kad i rinktine kvieciami geriausi. Tik si taisykle negalioje Lietuvos futbolo rinktinei. Ten savos tsisykles. ir stanku klubo sudettis nesikeicia desimtmeciais. Vengras yra patogus kai kieno valios vykdytojas. Save gerbiantis treneris seniai butu atsistatydines.. Bet ne. Kaip tik dabar prasides didysi turgus nes riktinei ar trecia ar ketvirta vieta reikalo nekeicia. Bet geras sansas “prisiregistruoti“ vidutinybems..

 49. 57 Anonimas 2013-08-29 23:16

  To varvalas, 99,5% tiesos sakai :)

 50. 58 carlos 2013-08-31 14:16

  jojo sena gera mistika apie rinktinės kvietimus tipo paimi vengras kokį poną x, kuris to nevertas į tinktinę, prapisa liuksemburgui ir rikiuojasi bayernu ir barcelonu eilės, kad tą neeilinį talentą pamatyt. biški atsigauk amžius pasikeitė, galima ir per atstumą internetu žaidėją pastebėt ir nieks jei jis abosliutus sh neims į savo klubą žaidžia jis ten tas penkias minutes rintinėje ar ne…

  • 59 Draugas 2013-08-31 15:41

   O tai kuom staiga Semberas per prastas patapo? Nemanau kad toj pozicijoj turim geresniu zaideju, net jeigu jis jau ir gerokai persenes.
   O gi todel, kad nuolat kritikavo LFF, ne karta garsiai pasake, netgi savo pinigus siule, kad tik ponai paliktu ramybeje lietuviska futbola. O Valski neimti nera jokios priezasties, neabejotinai geriausias A lygos lietuvos. Puiki sportine forma. Tai kad jo nepamatyt turetum but aklas.

   • 60 carlos 2013-08-31 17:15

    visų pirma šembera visada ėmė, tik db nepaėmė nu ir realiai 34 metai gi…

  • 61 akva 2013-09-02 09:26

   labai klysti. prie kiekvieno žaidėjo būna prierašas international arba to užrašo nebūna. net jei jis aikštėje pasirodo 88 minutę, prie jo padaugėja skaičius, kuris parodo, kiek rungtynių esi sužaidęs rinktinėje

 51. 62 Remis 2013-08-31 17:21

  carlos, realiai iš dabartinių Lietuvos futbolininkų Šemberas lošia geriausiai. Šiuo atveju metai turi mažiausiai jaudinti. Jei rinktinė, tai joje turi būti geriausi. O dabar pradedama sapalioti apie tai, kad tas ar anas turi pagalvoti apie tai, kaip gyvens baigęs futbolą. Ne rinktinės trenerio tai rūpestis. Jei nepasieks dviejų pergalių, tai vyti tokį lauk.

  • 63 vakar 2013-08-31 19:34

   Girdejau kazkoki jauna zaideja is karedos gvildys prigriebe vardu tomas neblogas
   kas nors kazka zinot?

  • 64 Draugas 2013-09-01 18:45

   Visiskai sutinku su Remiu. Dar nesenai skaiciau intervius su Semberu. Tik nepamenu kur ( nuorodos neikelsiu). Jis pats sake kad jam juokingi pareiskimai, kad ateina kartu kaita…Jeigu turit toj pozicijoj geresni uz Sembera, tai statykit. O kai jo nera, ir sapalioja, kazkokias nesamones.

   • 65 akva 2013-09-02 09:29

    Vertinant tai, kaip mūsų jaunimas sunkiai krapštosi net su San Marinu, tikėtis, kad per artimiausius penkerius metus atsiras lygiavertė šiandieniniam Šemberui, yra nerealu.

    Čia kaip Kemzūra buvo brolius išbrokavęs, kad anie jau seni, o atėjo Kazlauskas, kuris yra pats viršininkas, o ne stankų ar kvedarų statytinis ir vėl gražino į rinktinę, nežiūrėdamas į jų pasą.

 52. 66 Anonimas 2013-09-02 15:12

  Sąmokslo teorijos ir apie čempionatą. 6 iš 9 klubų, pakankamai daug.
  http://ziniur.lt/player.php?show_id=319&date=2013-09-02&mp3=331178

 53. 67 griezhtas 2013-09-02 15:12

  Del rinktiniu situacija aiski – surinkti zaidejai is skirtingu komandu, is skirtinga stiliaus futbola zaidzianciu klubu, naturalu, kad per 3 treniruotes is ju komandos nenulipinsi, o individualiai ne tiek stiprus, kad istemptu pergales. Kadangi siam cikle jau viskas prarasta, siulau eksprimenta, paleisti zaisti varzybas kaip rinktinei zalgirui, ekranui ar kad ir suduvai, legionieriu skyles uztaisant kitai lietuviais, tikiuosiu bent kazkiek pasimatytu zaidimo, o ne 11 kas sau zaidzianciu individu.

 54. 68 DZHIT 2013-09-02 17:58

  Na ką, oras ne kliūtis išvysti futbolą :) Pažiūrėsime kiek yra užkietėjusių ir kitaip pamišusių entuziastų dėl šio žaidimo- futbolo :)

 55. 69 Tadas 2013-09-02 20:50

  jei ne ta štanga rungtynių gale, tai sakyčiau Sūduva nusipelnė pergalės

 56. 70 hmmm 2013-09-02 21:27

  Ponas pop matomai kelioneje is marijampoles i Vilniu, kad dar neatnaujino informacijos :))

 57. 71 Anonimas 2013-09-02 22:55

  ji irtaip nusipelne pergales kiek progu pirmam keliny o zalgirio neko


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,161 hits
Reklama