29: ŠIAULIAI 1:5 SŪDUVA

2013-183

Ką gi, ką gi. Šį kartą jokių stebuklų ir jokių nemalonių netikėtumų. Nors tas vandensvydis pirmam kėliny ir nebuvo labai įkvepiantis – atrodė, kad vandens aplink Šiaulių vartus tiek daug, kad be baidarių ir kanojų kamuolio į juos nenuveši. Ką reiškia žaisti vandens nesugeriančioje aikštėje mes puikiai žinome ir bent pora tokio stiliaus dramų Marijampolėje esame matę (iki kapitalinio Sūduvos stadiono vejos remonto). Šiauliuose dramos nenutiko, nors pirmo kėlinio viduryje namų komanda porą smūgių į Sūduvos vartus ir atliko. Visa kita buvo toks lėtokas kamuolio spardymas iš vienos aikštės pusės į kitą ir begaliniai Sūduvos bandymai pataikyti bent kiek padoriau į Šiaulių vartus. Pataikyti sekėsi sunkiai – gal iš tikro toje aikštės pusėje daugiau vandens buvo?

Kadangi žaidimas ypatingų aistrų nesiūlė, tai beliko linksmintis, klausantis futbolo.tv komentatoriaus Giedriaus minčių. O šiandien jis jų pažėrė kaip niekad gausiai. Pirmo kėlinio topas – “šiandien – futbolo oras, nes žaidėjams patinka drėgna veja ir slidus kamuolys”. Antro kėlinio perlas – “kai kurie žiūrovai jau palieka stadioną – matyt, nori išvengti kamščių” (primenu – veiksmas vyksta Šiauliuose, trečiadienį, apie 10 valandą vakaro, o stadione – koks 100 žmonių”). Tiesa, paskui komentatorius ir pats iš savęs pasijuokė pripažindamas, kad kamščiams Šiauliuose susidaryti nelabai yra iš ko.

Antras kėlinys buvo žymiai smagesnis. Sūduva gerokai užmynė ant gazo. Nors Sūduvos persvara ir pirmam kėliny buvo akivaizdi, tačiau reikėjo papildomos energijos ir ugnies tam, kad būtų įveiktas ne tik varžovas, bet ir ant galvų krentantis lietus bei po kojomis besipainiojančios balos. Greitas įvartis atpalaidavo visus – ir Sūduvą, kuri pajuto kraujo skonį, ir Šiaulius, kurie greičiausiai suprato, kas sveiko kailio ir vėl nepavyks išnešti. O tada beliko tik lažintis, kiek įvarčių sukals Sūduva. Ir kuo toliau sukosi antro kėlinio laikrodis, tuo labiau matėsi, kaip Šiauliai netenka kvapo ir vis menkiau tegali atrasti kokių argumentų. Nustojo groti net ir Šiaulių vartininkas, kuris pirmam kėliny pasirodė visai gerai. Šiauliai įvartį įmušė – ir visai neblogą. Net jei tas įvartis jau nebeturėjo jokios reikšmės – vis viena Dariui Gvildžiui derėtų pamojuoti pirštu, nes toje situacijoje vartininkas ir du aukščiausiai komandos nariai (Ugge ir Snapkauskas) nesugebėjo sutvarkyti vieno jauno Šiaulių žaidėjo.

Nepaisant šio ir dar kelių momentų, dvejonių ir abejonių šiandien beveik nebuvo. Belieka pasikartoti – vis tik keista, kad Šiauliai, turėdamas komandoje visai neblogų žaidėjų, beviltiškai sėdi 7 vietoje ir šansų išsikapstyti iš jos turi ne taip jau ir daug.

Smagu, kad Sūduva šį kartą nugalėjo pati save. Nesustojo, kaip antro kėlinio pradžioje lošiant su Atlantu. Šį kartą – kaip ir senais gerais trečiojo rato laikais – įmuštas įvartis komandai suteikė dar daugiau energijos. Ir taip tęsėsi iki pat pabaigos – matėsi, kad kiekvienas įmuštas įvartis tik dar labiau kelia norą įmušti dar vieną. Nepaisant labai prastos aikštės, Sūduvos žaidėjai karts nuo karto suorganizuodavo visai smagių atakų, o gintis ir vėl pradėjo piktai ir agresyviai. Lyg ir viskas sugrįžo į savo vietas. Dėkoju komandai už pergalę, už dailius įvarčius. Žiūrėsim, kaip čia viskas dėliosis toliau.

Reklama

15 Responses to “29: ŠIAULIAI 1:5 SŪDUVA”


 1. 1 Remis 2013-09-19 08:55

  Šiauliai dabar taip atrodo, kad gali džiaugtis, kad su Tauru ir Dainava žaidžia tik spalio pabaigoje.

 2. 2 p.o.p. 2013-09-19 09:31

  klausimas tik – ar nuo to kas nors pasikeis.

 3. 3 Draugas 2013-09-19 16:32

  Smagi reklamele: Be operaciju pasididinau krutis! :D
  POP zino ka rinktis!

 4. 4 p.o.p. 2013-09-20 00:23

  Cia tu apie wordpreso siulomas paslaugas? Deja, man kaip autoriui ju nerodo, taip kad neteko to isbandyt:))

 5. 5 Ramūnas 2013-09-20 21:38

  Su Tauru bus sumuštas metų nelankomumo rekordas turbūt :)

  • 6 Draugas 2013-09-21 00:35

   Nu kodel?as ateisiu ir dar 5 zmones atsivesiu :)
   Popai, aha turbut wordpress cia :)

 6. 7 DZHIT 2013-09-21 18:04

  Nelankomumo esmė matyt tame, kad žiūrovas per daug išpuikęs. O Sūduva nors ir šiemet tik (net) 4 vietoje, bet žaidimas tikrai žymiai gražesnis nei pernai ar užpernai sezonuose. Tie žmonės, kurie yra ištikimi, tai ėjo ir eis visada. Tegul nesupyksta tie, kurie lankosi retai arba tik retkarčiais, bet va čia ir yra visa problema, kad labai sunku pritraukti tą vidutinioką(futbolo supratimo prasme) žiūrovą. Taip ir marketingas Sūduvos nėra toks, kuris galėtų būti. Trūksta marketingo specialisto. Komandos vadovybės viduje reikėtų šį bei tą pakeisti iš esmės. Kas džiugu šį sezoną, kad bent jau treneris įdiegė kitokią filosofiją, kuri galima sakyti puikiai pasiteisina. Ši Sūduvos karta tikrai gali pasiekti, tik reikia viskam laiko ir daug darbo. Tikiu, kad po 3-4 metų, jeigu bus einama šiuo keliu, tai Marijampolėje vėl žibės futbolas ir pritrauks daugiau miestelėnų. Taigi, laikas laikas ir dar kartą laikas. O per tą laiką reikia ir privalu nudirbti darbus, kuriais būtų galima vėliau didžiuotis. Už Sūduvą, už Marijampolę!

 7. 8 niekas 2013-09-21 19:40

  to DZHIT
  Sutinku, kad šiemet žaidimas gražesnis nei pernai. O kas dėl ateities prognozių, tai nežinau, ką galima prognozuot 3-4 metam, kai dažniausiai sutartys su žaidėjais pasirašomos metams ar pusantrų. Lipdyt komandą iš vietinių, bet kiek jų yra: Chvedukas, Kiselevskis, Isoda, Radzinevičius, na dar Broką užskaitysim. Atvykėliai šiandien yra, kitąmet nėra. Jaunimas iš akademijos dažniau papildo Italijos klubus, nei Sūduvą.

 8. 9 p.o.p. 2013-09-22 00:07

  nagi, čia kaip visada. viską lemia pinigai, o dar labiau – aiškesnė ateities strategija, kuri nustatytų komandos ir klubo formavimo principus bent jau penkmečiui į priekį. o kadangi nėra strategijos, o pinigų – irgi nefontanai, tai ir pykt negali, kad kone kasmet naują komandą turint. nors, tiesiog vardan reikia pasakyti, kad paskutiniu metu bent jau porai sezono šioks toks pagrindas išlaikomas.

  didelių dalykų kitiems metams nesitikėčiau. tiesiog reikia turėt omeny, kad stabilesnių klubų lygoje sunkiai rastum. dauguma lietuvos klubų gyvena žymiai sunkiau ir mūsų problemos ten dvigubai, trigubai gilesnės. tiesiog visada norisi lygiuotis į stipresnius, o ne į nevykėlius.

 9. 10 keistas baltas vaikas 2013-09-22 12:48

  Man tai labai keistos rungtynės, Šiauliai nežaidė. Pasižiūrėkite įdėmiai santrauką, stabdykite situacijas, kai praleisti įvarčiai po penkis kartus ir nuoširdžiai pasakykite, ką daro gynėjai? Kartais tikrai viskas primena pigią imitaciją.

 10. 11 DZHIT 2013-09-22 13:40

  Geras kofą davė už Sūduvą Šiauliuose, tai neatmeskime tokio dalyko, kad pinigų prasimanyti Šiaulių žaidėjai sumanė. Lietuvoje tokie dalykai vyksta, bet apie juos garsiai nekalbama. Kodėl Šiauliai kovojo su Žalgiriu iki galo? Todėl, nes Žalgiriui davė tik 1,15 koef lažybų bendrovės. Taip, tai tik pamąstymai kodėl taip banguoja, bet yra kaip yra…

  • 12 Ledesminis 2013-09-22 16:09

   Labai jau primityvus budas. Juk yra zymiai geresni kofai, kad prasileis daugiau nei 3 ivarcius, arba totalas daugiau nei 4 arba 5. Ten kofai yra 3.0 ir didesni, todel manau panasiai nutiko ir su Dainava, kai buvo prasileista tam tikrom minutem ir atitinkamas golu skaicius.

 11. 13 p.o.p. 2013-09-22 17:44

  nejuokinkit. beprasmiška diskusija. iš vienos pusės – jeigu rezultatą vertinsi pagal lažybų skaičius, tačiau kitų įrodymų neturėsi – tuomet visos rungtynės bus “sutartos“. nes po kiekvienų rungtynių kažkas lažybose laimi, o kažkas – pralošia.

  iš kitos pusės, gan keistas būdas vertinti rungtynes pagal jų santrauką. santrauka parodo epizodus, o ne žaidimo eigą.

 12. 14 DZHIT 2013-09-22 20:19

  Rungtynės buvo žiūrėtos gyvai pačiam stadione. (pravažiuojant į Klaipėdą užsukau į šias rungtynes). Tikrai buvo toks keistas jausmas, kad Šiauliai lyg ir nesistengė. Bet vėlgi… čia tik paprasta eilinio žiūrovo nuomonė… kad kažkas komandos viduje Šiauliuose negerai, tai čia kaip ir aišku… tiesiog….

 13. 15 p.o.p. 2013-09-22 20:32

  tai aišku, kad negerai – juk pralaimi visiems iš eilės, nors žaidėjų lyg ir neblogų turi. pirmiausia – gal su treneriu nelabai gerai? čia tokia paprasto žiūrovo nuomonė pirma galėtų būti:)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,872 hits
Reklama