32: SŪDUVA 0:0 EKRANAS

2013-210

Visa tiesa viena pastraipa. Šis sezonas buvo keistas. Didžiausius pralaimėjimus Sūduva patyrė ne pralaimėdama, o sužaisdama lygiosiomis. Makedonai, Tauras, Trakai ir Ekranas. Štai sąrašas rungtynių, kurios vėjais paleido kovingos komandos pastangas. Ir jei būtume garantuoti, kad ši komanda savo istoriją toliau tęs kitame sezone – būtų galima apskritai nesijaudint dėl to, kad ir vėl lemiamose rungtynes nepavyko išplėšt pergalės. Tačiau lietuviškas futbolas vyksta tik po vieną sezoną. Kol kas turim tik vieną komandą, kuri bando žvelgti pora metų į priekį. Visos kitos baigdamos vieną sezoną dažniausiai nelabai įsivaizduoja, kokią komandą aikštėn leis kitame. Štai ir mūsų kieme panašios nuotaikos. Lemiamų sezono rungtynių metu žmonės jau pradeda žvalgytis į kitus metus. O kas ten bus – net spėlioti neverta.

2013-211

Rungtynių matematika. Daug šnekėti apie žaidimo eigą nėra prasmės, nes visi suinteresuoti asmenys jas galėjo pažiūrėti. Kas stadione, o kas – per teliką. Sūduva rungtynes pradėjo gerai ir energingai. Taip ir reikėjo žaist su Ekranu, kurio sudėtis šiuo metu ko gero kelia dar daugiau klausimų nei Sūduvos. Tuo tarpu mūsų komanda iš esmės aikštėje turėjo geriausią sezono komplektą.

Sūduvos spaudė, tačiau jos pranašumas ištirpo maždaug per 15 minučių ir likusioje pirmo kėlinio dalyje vyko lygus žaidimas. Toks gan neišvaizdus žaidimas, nors emocijų ir įtampos, kaip ir dera šių komandų dvikovose, netrūko.

Žaidimo kontrolę Sūduva prarado nuėmusi spaudimą aikštės viduryje. Pirmomis minutėmis Sūduva gynėsi ir spaudė kaip geraisiais trečiojo rato laikais. Vėliau aikštės vidurys ištuštėjo – po atakos gynybon sugrįžę saugai kažkodėl ėmė spaustis aplink savo baudos aikštelę, leisdami Ekrano žaidėjams gan laisvai pradėti savo reikalus nuo centro. O kad Ekranas šiuo metu turi padorų žaidimo organizatorių, net ir neturėdamas ypatingų ambicijų šias rungtynes laimėti, pirmam kėlinyje Ekranas dar žaidė normalų futbolą. Trumpai tariant, pirmas kėlinys paliko dviprasmišką įspūdį – nors vyko lygi kova, nors Sūduva labiau stengėsi, bet Ekranas ne tik ramiai apsigynė, bet ir turėjo pora momentų, kurie buvo ne taip toli įvarčio. O štai Sūduva, kaip suskaičiavo vienas stadiono kolega, per pirmą kėlinį neatliko nė vieno smūgio į vartus. O kai yra taip, laimėti sunkoka.

Antras kėlinys buvo kitoks. Ir nieko nuostabaus. Sūduva ėmė mintį gazą iki galo nuo pirmų minučių, o Ekranas labai greitai ėmė demonstruoti laiko tempimo įgūdžius. Vienintelią nuostabią ir gražią progą Sūduva ir susikūrė antro kėlinio pradžioje. Valskis ir, berods, Chvedukas trumpais perdavimais sudrąskė dešiniam baudos aikštelės kampe Ekrano gynybą ir kamuolys atsidūrė prie Radzinevičiaus kojų šiam esant laisvam per kokius 10 metrų nuo vartų. Deja, kamuolys užšoko ne ant tos kojos – tik tuo gali paaiškint, kad Tomas nepataikė į vartus.

Per likusį rungtynių laiką Sūduva toliau spaudė, o Ekranas gynėsi be didesnių ambicijų pats įmušti įvartį. Deja, daugiau rimtų progų Sūduva taip ir nesugebėjo sukurti. Smūgių į vartus statistika taip pat buvo graudžiai minimalistinė. Emocijų buvo per akis, nes Sūduva be atodairų lipo ant Ekrano baudos aikštelės. Ekranui keliant kampinius, Radzinevičius ir Valskis likdavo ties aikštės centru. Galų gale, Darius Gvildys metė paskutinę kortą – vidurio gynėją Isodą pakeitė vidurio puolėju Kdouh. Šis trenerio sprendimas susilaukė plojimų, tačiau ko gero jo griebtis reikėjo dar anksčiau. Gal ir nevertėjo laukti antros Vaido Slavicko geltonos kortelės – juk sužaisti lygiomis šiandien buvo tas pats, kas ir pralaimėti. O štai Vaido žaidimas labai nustebino – keturias geltonas korteles jis surinku per dvejas rungtynes (tą patį buvo padaręs rungtynes su Žalgiriu). Juolab, kad šiandien ir jo pražangos buvo tokios neslavickiškos, labiau primenančios filmą su Čaku Norisu nei futbolo rungtynes.

2013-212

Rezultatas ir jo priežastys. Kodėl šiandien Sūduvai nepavyko laimėt? Kovingumo iš šios komandos neatimsi – vertinant šiuo parametru mūsų komanda sužaistė vienas įspūdingesnių rungtynių per sezoną. Baranovskis, Chvedukas, o ypač Bašičius lošė kaip išprotėję. Bašičiaus tokio dar nebuvau matęs – jei reikėtų rinkti geriausią šių rungtynių žaidėją, prizą atiduočiau jam.

Deja, komandinis sportas yra toks dalykas, kuriame vien kovingumo nepakanka. Nepakanka vien greitai bėgti, agresyviai gintis ir aukotis kiekviename aikštės metre. Jei reikėtų tik apsiginti ir nepralaimėti – toks žaidimas dar gali duoti rezultatą. Tačiau vien užsidegimu įvartį įmušti sunkoka. Ypač, kai tenka tvarkytis su rimtesniu varžovu.

Šį kartą su Ekranu lošti buvo sunkiau, nei anose įsimintinose trečiojo rato rungtynėse. Tą kartą Ekranas norėjo laimėti, todėl masyviai puolė, atidengdamas plotus savo aikštės pusėje. Šiandien Ekrano tikslas buvo nepraleisti įvarčio, todėl didžiuma šios komandos žaidėjų stengėsi laikytis kuo arčiau savo vartų. Todėl žmonių Ekrano pusėje buvo labai tiršta.

Toks jausmas, kad Sūduva vis tik prarado to stiliaus futbolą, kurį rodė trečiame rate. Galbūt tam įtakos turėjo gausios pertraukos lygos tvarkaraštyje, galbūt – Tomo Radzinevičiaus trauma. Juk kurį laiką Sūduva buvo priversta lošti be šio futbolininko, kurio sugrįžimas į Sūduvą turėjo išskirtinės įtakos trečiojo rato rezultatams. O gal komanda tiesiog perdegė psichologiškai. Po sunkios sezono pradžios atsigavo ir pasiekė pernelyg daug pernelyg greitai. Žvelgiant į ketvirto rato Sūduvą, labiausiai tas psichologinis netabilumas jaučiasi jauniausių žaidėjų veiksmuose. Isoda, Bagdanavičius, Kiselevskis – jų kokybiškesnio žaidimo ketvirtam rate labai trūksta.

Bet kokiu atveju, šiandien Sūduva nežaidė taip, kaip žaidė trečiam rate su Ekranu, Kruoja ar Žalgiriu. Sūduva šiandien žaidė panašiai, kaip su Atlantu ketvirtam rate ar su Trakais LFF taurėje. Kažkur išgaravo kombinacinis futbolas puolime – nebeliko greitų, aštrių perdavimų, nebeliko drausmingo judėjimo be kamuolio. Galų gale – nebeliko perdavimų Tomui Radzinevičiui, po kurių labai dažnai ir kildavo gaisrai aplink priešininkų vartus.

Sūduva šiandien puolime lošė nuobodžiai ir primityviai. Tą patį galima buvo pasakyti ir po rungtynių su Trakais. Tik ten dar galėjai šį Sūduvos bruožą pateisinti tuo, kad Trakų aikštė yra akivaizdžiai mažesnių matmenų nei įprasta A lygoje, todėl Sūduvos žaidėjai ten tiesiog negalėjo gauti tiek erdvės, kiek gaudavo kituose stadionuose. Tai sakau ne tam, kad pateisinčiau aną pralaimėjimą – tai yra greičiau pavėluotas priekaištas Dariui Gvildžiui, kuris šios aplinkybės neįvertino ir nepasiūlė komandai alternatyvių sprendimų.

O kai nebelieka greito kombinacinio žaidimo, belieka kiti trys standartiniai įrankiai, kurie, deja, lošiant su tokiu varžovu retai duoda ypatingo rezultato.

Panašiai kaip ir su Trakais, Sūduvos žaidėjai mėgino brautis prie Ekrano vartų individualiomis pastangomis. Bet juk mūsiškiai tikrai nėra tie futbolininkai, kurie šį žaidimo parametrą valdytų bent jau taip, kaip Rafaelis Ledesma. Baranovskis, Brokas, Chvedukas, Bašičius – kartais jiems pavyksta, tačiau to “kartais” nepakanka. Netgi Valskis, ir tas mažai ką gali tuomet, kai trūksta erdvės – apeina pora, o ant trečio ir pasikabina. Sūduvos žaidėjai gaišo laiką baksnodami kamuolį keliuose kvadratiniuose metruose, o Ekranui toks žaidimas – pats tas. Sekundės tiksi, o išsipainioti iš 4-5 gynėjų apsupties beprotiškai sudėtinga.

Kitas klasikinis lietuviškų komandų metodas – aukšti balionai link baudos aikštelės. Tik čia prasideda loterija – kaip pavyks perdavimas, kokią poziciją užsiims puolėjai, kaip pasirodys priešininko vartininkas. Todėl toks metodas neblogai pasiteisina lošiant su prastesnėm komandom, nes įvarčiai tokiais atvejais dažniausiai mušami priešininkui suklydus. Tačiau tikėtis ką nors pasiekti balionais prieš tokią komandą kaip Ekranas – naivu.

Yra dar vienas būdas – tolimi smūgiai. Deja (ir vėl kaip lošiant su Trakais), Sūduva apie šį būdą apskritai, atrodo, pamiršo. Netgi tuomet, kai smūgiui padėtis būdavo visai nebloga – Sūduvos žaidėjas vis viena bandydavo veržtis į žmonių tirštumą baudos aikštelėje (pavyzdžiui, Valskis). Tad vienintelis padoresnis smūgis antram kėliny buvo tas, kurį pačioje pabaigoje atliko Kiselevskis. Jaunas žaidėjas pasielgė teisingai – turėjo gerą progą ir iškart mušė. Kamuolys lėkė gan pavojingai, tačiau nusisuko į kitą pusę. Bet jei tokių smūgių bent po penkis būtų buvę per abu kėlinius, rezultatas galėjo būti ir kitoks.

Fundamentali išvada yra tokia pati, kaip ir po antro rato rungtynių namuose su tuo pačiu Ekranu. Panašu į tai, kad šiandien pralošė Sūduvos trenerių kolektyvas, o štai Ekrano – laimėjo. Buvo galima tikėtis, kad Ekranas loš gynybinį futbolą. Šios komandos sudėtis skylėta, o kad ji skaičiuoja, labiau galvodama apie rezultatą, o ne apie gražų žaidimą – parodė ir Ekrano požiūris į LFF taurės rungtynes. Neketinu kaltinti Dariaus Gvildžio, tačiau vis viena tenka konstatuoti, kad Sūduva taip ir neatrado ginklo prieš šiose rungtynėse Ekrano pasiūlytą žaidimo modelį. Beje, medalius šiais metais greičiausiai gaus Ekranas, o ne Sūduva tik todėl, kad Ekranas jau seniai išmoko lošti praktiškai. Šiais metais nusilpęs Ekranas gali kvailai ir beviltiškai pralaimėti, tačiau išplėšti rezultatą esminėse sezono dvikovose vis dar sugeba.

2013-213

Šiandiena ir ateitis. Sūduvai liko dar trys rungtynės. Ir net jei daugiau, nei ketvirtos vietos pasiekti šansų praktiškai nebėra (nors teoriškai viskas yra įmanoma), lošti vis viena reikia maksimaliai. Kol užges paskutinė žvakė. Galų gale, nepaisant visko, iki žiemos beliko trupiniai, tad ir mums norisi per likusias rungtynes bent jau pamatyti krūvą įvarčių. Tiesa, A lygą ir vėl ištiks poros savaičių pertrauka, tad neišvengiamai imsim galvot apie šio sezono išvadas ir kito sezono planus. O kol dar nepradėjom – norėčiau padėkoti komandai ir už kovingumą šiandienos rungtynės, o jums – už tai, kad buvote šalia.

39 Responses to “32: SŪDUVA 0:0 EKRANAS”


 1. 1 Ramūnas 2013-10-05 23:14

  Reiktų atkreipti dėmesį, kad Ekrano sudėtis šiandien buvo super jauna. Visi 4 gynėjai, vartininkas ir atraminis saugas buvo 20-21 metų amžiaus ir sulošė taip, kad “Sūduva“ visiškai užgniaužta buvo.

 2. 2 p.o.p. 2013-10-05 23:34

  jo, dėmesy atkreipėm. tiesiog jau nusibodo į šį klausimą dėmesį kreipt – tokių sudėčių įvairiose komandose teko per šiuos metus labai dažnai matyt ir kaip taisyklė, jos visada neblogai sulošia. sūduvoj irgi 5 tokio amžiaus žmonės aikštėj buvo, iš jų du – 19-mečiai. Dar kokie trys po 22-23 metus.

  didelio stebuklo čia nematau. tokie žmonės privalo lošti už pagrindą, nes iš dublerių amžiaus jau išaugę. taip kad teisingiau būtų sakyt – ne ypatingai jauni, o – atsarginiai.

  nors… gal ir galima būtų vyniot mintis apie tai, kad pagaliau biudžetų skylės privertė komandas pradėt leist aikštėn ne labai abejotinos kokybės legionierius iš visokių egzotiškų kraštų (futbolo, ne geografijos prasme), o saviškius iš antros komandos. gal čia net kažkokia kartų kaita vyksta?

 3. 3 griezhtas 2013-10-05 23:45

  Na mano isvada butu, kad komanda perdege, komanda buvo perdaug isitempusi ir uzspausta itampos, o tokiom salygom suduva negroja. Visi draskesi, bet nebuvo komandinio pasimegavimo zaidimu.

 4. 4 voleur 2013-10-06 00:38

  na dar pamatysim tikiuosi tris geras šio sezono rungtynes :) kas mums daugiau belieka

 5. 5 Remis 2013-10-06 10:03

  pop, tikriausiai turėjai omenyje, kad V.Slavickas buvo gavęs dvi geltonas (per dvi minutes) praėjusiame ture su Banga. Ir tik dėl įsiterpusių taurės rungtynių vėl galėjo lošti A lygoje.

 6. 6 p.o.p. 2013-10-06 10:54

  Tpfu, ir vel supainiojau – aciu, Remi, tikrai turejau omeny zaidima su Banga.

 7. 7 Favoritas 2013-10-06 11:10

  Man vakar dienos rungtynėse patiko pratęsimas, tiesa, mažai žiūrovų jį stebėjo. Taigi vyko kova tarp “Armados“ ir mūsų apsaugos vyrų. Su dideliu nusivylimu turiu pasakyti, kad panevėžiečiai laimėjo rezultatu gal 5:0 ir drąsiai vaikščiojo po stadiono veją. Taip jie priėjo ir prie sakalų, bet šie ramiai stovėjo savo kampe… gal ir gerai, nes mano subjektyvia nuomone būtų gavę į vienus vartus ;)
  Dar įdomiai atrodė, kai vienas Sūduvos klubo atstovų pribėgęs prie Ekrano komandos personalo ir žaidėjų isteriškai, paniškai rėkė “darykit ką nors su tais savo…, pažiūrėkit ką jie daro!!!“, kai tuo tarpu mūsų apsauga atrodė visiškai beviltiškai prieš armadiečius :D

  • 8 jotvingis 2013-10-06 17:29

   O ką reikėjo Sūduvos sakalams daryti? Kartu su Pirmąja armada vietinius apsauginius mušti, nežinant konflikto priežasties? Futbolo komandas palaikančios organizacijos Lietuvoje viena su kita geriau sutinka (su retomis išimtimis) nei su kraštiečiais sėdinčiais centrinėj tribūnoj, o ką jau kalbėti apie apsaugos darbuotojus.

  • 9 Anonimas 2013-10-07 23:21

   Nei sakalams, nei kitiems nieko nebūtumėm darę ( jei neliečia mūsų ).

 8. 10 Remis 2013-10-06 11:31

  Favoritas, nelabai suprantu, kuo čia džiaugtis. Ir, beje, tas pasivaikščiojimas ir mojavimas kumščiais gali kai kuriems labai liūdnai baigtis, nes viską kuo gražiausiai transliavo visai Lietuvai. Tai norinti patraukti atsakomybėn už chuliganiškus veiksmus – įrodymų bus daugiau nei reikia.

 9. 11 Favoritas 2013-10-06 11:49

  Remi, džiaugtis nėra ko, rašiau su gera ironijos doze. Mane nuvylė apsaugos beviltiškumas. Gerai, dabar viskas vyko po rungtynių, bet toks įspūdis susidarė, kad ultros net per rungtynes sugebėtų laisvai išbėgti į aikštę ir aptalžyti žaidėjus ar teisėjus. O kad kai kuriems liūdnai gali baigtis, tai man mažiausiai rūpi – patys prisidirbo, patys tą košę tegul ir srebia.

 10. 12 p.o.p. 2013-10-06 12:55

  Chm, sitos dalies nemaciau. Bet esme yra ta, kad bet LT kuriam stadione bet kas gali isbegt i aikste. Ir karts nuo karto po kai kuriu komandu ivarcio tai nutinka. Yra tiesiog bendros nerasytos elgesio taisykles, kuriu daugmaz visi laikosi. Todel tai nera apsaugos problema – jei tu nerasytu taisykliu nebus nuolat laikomasi, tuomet padauges stadionuose apsaugos. Ne vienas LT stadionas nera pritaikytas piktoms minioms valdyti. Tad jeigu mineti nerasyti sutarimai bus nuolat lauzomi – kentes tik klubai, nes rungtyniu organizavimas jiems tiesiog daugiau kainuos. Apie tai ir galima pagalvot pries atliekant stai tokius zygius.

 11. 13 Bekas 2013-10-06 12:57

  Scenos sviesoms uzgesus ir žiūrovams isiskirscius, už teatro pastato ribu pagrindiniai veikejai buvo pavaisinti su sirenom suguzejusiu zaliuju bananais

 12. 14 kitas Juozas 2013-10-06 13:20

  futbolo.tv rašo, kad žiūrovų buvo 1200

 13. 15 DZHIT 2013-10-06 15:28

  Pirmoji Armada šauniai sukovojo :))) Apsauga beviltiška. Tikiu, kad kažką apsauga pasakė, nes paprastai ULTROS pirmi nepuola. Gynė spalvas ar klubo garbę ir tiek.

  • 16 Kuzma SS 2013-10-06 20:23

   Jei atvirai, tai labai panašiai ir buvo. Vieną įsismarkavusį Pirmosios Armados narį apsauga jau vedė lauk. Iš esmės pats jis dėl to kaltas. Bet čia muštynės dar neprasidėjo. Prasidėjo tada, kai jau “supakuotą“ ir nesipriešinantį armados narį vienas debilas apsauginis dar papildomai sugalvojo nupurkšti dujomis. Vat tada kraujas ir Armadai užvirė, ir nematau tame nei krislo jų kaltės. Apsauga (tiksliau vienas kažkoks jauniklis) išprovokavo, taigi, apsauga ir gavo atgal

   • 17 kitas Juozas 2013-10-06 21:43

    tai ok, jei jau įsismarkavo tai ir buvo nuramintas, o kad paskui patys spardė apsauginius tai irgi ne jų kaltė?:) plius, ir įvykių žiūrovus bandė pasivaikyt, gerai kad dar tam užkirto kelią apsauga.

 14. 18 p.o.p. 2013-10-06 15:41

  Nagi nepanasu i toki skaiciu, bet jau kaip ir viesa paslaptis jog kai kas skatina zmoniu skaiciu uzrasyti didesi nei is tikro yra. Bet jei jau praeitose rungtynese su Ekranu Panevezy buvo uzrasyti 500 ar 600 kai kazin ar buvo 100, tai sakykim kad vakar Marijampolej buvo virs 1000:)

 15. 19 Ramunas 2013-10-06 16:23

  Nu geriausiu atveju kokie 500 vakar buvo.

 16. 20 Tadas 2013-10-06 19:07

  tikrai daugiau nei 500 buvo

 17. 21 Draugas 2013-10-07 01:06

  Ka galima pasakyti apie rungtynes. Atvaziuojant ir turint is anksto paruosta plana kibiai gintis, ir nepraleisti ivarcio visad yra lengviau. Ekranas jau nebe tas, retai kada budavo kai atvaziuodavo tiesiog pasiimti taska, o ne visus 3. Kad gerai gintis gali parode netgi Dainava zaisdama pries Zalgiri.
  Ir visgi siemet Suduva nera silpnesne komanda uz Ekrana, o tai mane is dalies guodzia.Galbut pradejom prastai, bet toliau vaziavome vis geriau, o tai ir yra komanda, kuri nuolat groja geriau.
  Galbut Ekranas turi geresni personala, ir varzyboms ruosesi atidziau, kaip parode rezultatas su Siauliais. Nes visgi nepatekti i Europos atrankas jiems didelis smugis. O mums kaip nieko nesitikint, si komanda zaide labai smagiai, ir nepralaimedama tokia eile varzybu gali uzsitarnauti tik pagarba.
  Taigi isvada darau, kad praeitu metu cempionai ir praeitu metu bronzininkai patapo lygiais varzovais, netgi rezultatai rodo ta pati. Nors praeitais metais is suduvieciu tikejomes daugiau, o siemet maziau. Asmeniskai siu metu komanda labiau imponuoja, nes zaide kaip komanda, be ryskesniu pavardziu, nuolat pasiaukodama. O turbut ir pinigeliu buvo mazau.
  Dar vienas irodymas, kad zaidzia ne pavardes ir ne pinigai

  • 22 Kuzma SS 2013-10-07 08:42

   Visiškai sutinku. Nors šiemet ir nelaimėjom medalių, nors turėjom gana skaudžių lygiųjų (negalim gi sakyt, kad pralaimėjimų, kaip kad pastebėjo POP), bet tokia komanda kur kas labiau man patinka. Tikiuosiu su šiom nuotaikom pradėsim kitus metus, ir jau stabiliai vaikysimės ne 3-ą vietą, o pirmą!
   O kol kas komandai linkiu garbingai pabaigt šį sezoną

 18. 23 p.o.p. 2013-10-07 09:28

  Tiesą pasakius, jeigu pažiūrėtume į šeštadienio rungtynių sudėtis, tai klausimas kuri čia iš komandų “ant popieriaus“ stipriau atrodo būtų sudėtingas. aš sakyčiau, kad Sūduva.

  tai ir džiugina, ir nerimą kelia. džiugina tai, kad masiškai visoms komandoms silpstant, Sūduva vis tik išlaikė pakankamai gerą sudėtį. Kitas reikalas, kad su ta sudėtim rezultato nepasiekė.

  Didžiausios įtakos tam ko gero turėjo labai jau lėtas įsibėgėjimas – prasta pirmoji sezono pusė ir tai, kad būtent tada trūko žmonių, kurie šiandien yra tokie svarbūs bendrai komandos išvaizdai (Radzinevičius, Šoblinskas, Chvedukas). Tuomet buvo prarasta taškų, kurie šiandien yra itin reikšmingi.

  Galėtum sakyt, kad viską galėjo pakeist pergalės prieš Taurą ir Atlantą ketvirtam rate, kai laimėti tikrai buvo galima. Tačiau tai buvo normalūs kluptelėjimai – normalūs ta prasme, kad iki tol komanda labai gerai varė. O va per pirmus ratus buvo pernelyg daug rungtynių, kurios baigėsi ne taip kaip derėjo jas užbaigt (lygiosios ir pralaimėjimai Ekranui bei Atlantui, pralaimėjimas Kruojai, lygiosios su Šiauliais).

 19. 24 Anonsas 2013-10-07 11:22

  Che, apsauginiai, kaip ir buvo galima numanyti, patys prisiprašė. http://www.pirmoji-armada.lt/

  • 25 DZHIT 2013-10-07 17:34

   Na, nieko keisto, kad tokie balvonai apsauginiai…. Žinoma, kai padėtis tapo nebevaldoma, o apsauga gavo į vienus vartus, tai prireikė ir policijos pagalbos, kurie nieko nebuvo dėti šioje situacijoje. Pirmoji Armada šaunuoliai!

 20. 26 tobex 2013-10-07 20:54

  Jūsų numylėtinis vėl pasižymėjo Lenkijoje

 21. 27 p.o.p. 2013-10-07 22:46

  ačiū bet čia ne “vėl“. čia toji pati pirma ir kol kas vienintelė bankė, kurią jau žiūrėjom prieš pora savaičių:)

 22. 28 Anonimas 2013-10-07 22:51

  cia nauja tik panasi y pirma

 23. 29 cvbcvbc 2013-10-07 22:52

  cia tik panasi y pirma :D

 24. 30 Anonimas 2013-10-07 23:00

  ir ponas pop kartais klysta :D bet panašu labai

 25. 31 p.o.p. 2013-10-07 23:00

  nu jo, pradėjau aš čia ieškot, tai iš tikro leimonas antrą bankę įmušę. deja, linkas į pirmos video kažkodėl neveikia. bet jei šitas įvartis yra naujasis – tai jis ne tai, kad panašus – jis identiškas.

 26. 32 p.o.p. 2013-10-07 23:11

  bet kokiu atveju – smagu, kad Leimonui taip puikiai einas. Juk Sūduvoj lošdamas jis mušdavo labai retai – tik dešimt bankių už pagrindinę komandą per visus savo metus Sūduvoj įkalė, mušdavo po 1-2 (kartą – 4) ir tai ne kiekvieną sezoną. Kad ir toliau taip.

 27. 33 griezhtas 2013-10-08 10:45

  o kurioj pozicijoj Lodzej Leimonas losia?

 28. 34 Anonimas 2013-10-08 14:13

  kiek stebėjau atraminiu saugu

 29. 35 p.o.p. 2013-10-08 14:38

  cha, o kas gi Leimonui gali būt geriau? Kol atraminiu leido Sūduvoj treneriai lošt, buvo vienas ryškesnių komandoj ir į rinktinę kartais pakviesdavo. o kai pradėjo po visą aikštę stumdyt ir skyles kamšyt – tai ir prapuolė Leimonas. Žodžiu, back to the roots.

 30. 36 DZHIT 2013-10-08 15:32

  Smagu ir džiugu dėl Leimono. Žmogus išvažiavęs atsigavo. Jo žaidimo kreivė kyla ir labai stipriai. Progresuoja stipriai, ir reikia tikėtis, kad Lenkijos extraklassa nebus aukščiausia stotelę.

 31. 37 ura 2013-10-08 17:47

  Nu saunuolis Leima. Atsiskleide kai nevarzo nurodymai is virsaus

 32. 38 griezhtas 2013-10-08 22:34

  Man asmeniskai Leimonas geriausiai ziurejosi kaip krasto gynejas.
  Bet kuriuo atveju smagu, kad jam sekasi Lenkijoje

 33. 39 Draugas 2013-10-08 23:34

  Tiesa pasakius vienu metu jis gerai zaide ir atraminiu. Paskui kaip jau ir minejot, kad kai pradejo stumdyt po aikste, tai labai daug nesamoniu prisidirbdavo. O vat pries isejima i Lenkija, jis tikrai smagiai ziurejosi kaip krasto gynejas, puikiai ten tvarkesi.
  Visumoj tai saunuolis Leimonas, visad buvo tas kuris profesionaliai ziurejo i tai ka daro. Sekmes jam


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,161 hits
Reklama