Istorija kartojasi: Žalgiris – Sūduva

2005 m. Dariaus Maciulevičiaus įvartis Žalgiriui. Žiūrėti geriau be garso. 

Kažkada visa tai jau buvo, ar ne? Laikas bėga, atmintis dyla, tačiau toks jausmas, kad visa tai kai kurie iš mūsų jau esame matę.

Gerai, priminsiu detaliau. 2005 metai, lapkričio 9 diena, paskutinis A lygos turas. Sūduva Vilniuje lošia su Žalgiriu. Žalgiris tais metais jau nieko doro laimėti šansų neturėjo, o va Sūduvai reikėjo sužaisti bent lygiomis, kad po 30 metų vėl iškovotų bronos medalius. Oras buvo panašus kaip dabar – drėgna, žvarbu ir purvina. Tą kartą Sūduva laimėjo, o Dariaus Maciulevičiaus įvartis, įmuštas po Tomo Radzinevičiaus perdavimo ko gero visiems laikams buvo įrašytas į komandos istoriją. Ne tik dėl to, kad jis atnešė bronzos medalius, bet ir todėl, kad buvo reto grožio. Tais laikais Lietuvoje tokių įvarčių nedažnai pamatydavome.

Prisimindamas tuos gražius laikus, buvau tikras, kad iš anų komandų šį šeštadienį pamatysime tik vieną žmogų – Tomą Radzinevičių. Tačiau patikrinęs protokolą, supratau, kad jų bus iš viso trys – ir visi jie šeštadienį galvos apie Sūduvos pergalę. Tą kartą Sūduvoje žaidė ne tik Tomas Radzinevičius, bet ir Darius Gvildys. O štai Žalgirio sudėtyje antrą kėlinį bėgiojo ne kas kitas, o Nerijus Valskis! Dariui Gvildžiui tais laikas buvo 35-eri, Tomui Radzinevičiui – 24-eri, o Nerijui Valskiui – tik aštuoniolika (jei dirbčiau Sūduvos klube, būtinai šiuos tris veikėjus pakalbinčiau ir vieną kitą prisiminimą iš jų ištraukčiau).

Sūduvos treneriai tą kartą be minėtų Gvildžio, Maciulevičiaus ir Radzinevičiaus, aikštėn dar išleido Žutautą, Grigą, Veikutį, Aleksą, abu brolius gruzinus Chigladzes, Afanasenko, Giedrių Slavicką, Butkų, Otavio Bragą ir Adomaitį.

2013-249Audrius Brokas 2008 m. sezono finale.

Važiuojam toliau. Po trejų metų Sūduvai sezonas baigiasi labai panašiai. Paskutinės 2008 metų sezono rungtynės ir vėl vyksta Vilniuje. Ir vėl – su Žalgiriu. Sūduvai ir vėl reikia laimėti, o Žalgiriui – ir vėl rezultatas nėra labai svarbus. Žalgiris tais metais užėmė 5 vietą, surinkęs tiek pat taškų, kaip ir 6 likęs Atlantas. O va Sūduva – gavo ketvirtą vietą, surinkusi tiek pat taškų kaip ir bronzos medalius laimėjusi Vėtra. Šios keturios komandos ir lošė paskutiniame ture. Sūduvai reikėjo ne tik pergalės, bet ir Vėtros lygiųjų ar pralaimėjimo. Sūduva Žalgirį nugalėjo 3:2, paskutinį įvartį mušdama jau per pridėtą laiką ir turėdama aikštėje mažiau žaidėjų (87 min buvo išvarytas Božinovskis). Deja, laimėjo ir Vėtra – todėl Sūduva liko ketvirta, o Žalgiris aplenkė Atlantą. Tas rungtynes labai gerai pamenu – jos buvo išskirtinai purvinos, rudeninio oro ir nepriežiūros nualintoje Žalgirio stadiono aikštėje. Ir jei iš 2005 metų rungtynių internete plauko tik įvarčio vaizdo įrašas, tai 2008 metais šis blogas jau buvo gimęs, todėl aiškiau viską prisiminti norintys skaitytojas gali apžiūrėti ir reportažą apie rungtynes.

Tai buvo paskutiniosios senojo Žalgirio rungtynės A lygoje. Kitame sezone šios komandos aukščiausioje Lietuvos lygoje nebeliko. Sugrįžo Žalgiris 2010 ir iškart laimėjo bronzos medalius. O kad ši komanda vėl grįžo į lygą, tai nieko kito nebeliko, kaip toliau pratęsti santykių su Marijampolės Sūduva istoriją. Sūduva su Žalgiriu ir vėl baigė sezoną, o rungtynės ir vėl buvo lemiamos. Tą kartą buvo sprendžiamas lengvesnis klausimas – kas gaus sidabrą, o kas – bronzą. 2010 abi komandos lygoje susitiko 3 kartus ir visos rungtynės baigėsi lygiosiomis. Nulinės lygiosios buvo užfiksuotos ir paskutinėje dvikovoje, vykusioje Vilniaus Sportima arenoje. Lygiosios buvo tinkamas rezultatas Sūduvai, tačiau netinkamas Žalgiriui. Po jų abi komandos surinko vienodai taškų, tačiau Sūduva užlipo aukščiau dėl geresnio įvarčių santykių. Tačiau, spėju, pernelyg nenusiminė ir Žalgirio pusė – juk ką tik atgimęs klubas ne tik sugrįžo į A lygą, bet iškart ir medalius gavo. Pačios rungtynės buvo nuobodokos – Sūduva spaudė “ant lygiųjų”, žaidimas nebuvo labai išvaizdus, tačiau antrieji Sūduvos istorijoje sidabro medaliai vis tik įmetė žaidėjus į lengvą euforiją po finalinio švilpuko. Buvo šampano ir visokių kitokių tokiai progai derančių ritualų. Reportažą apie šias rungtynes taip pat galima prisiminti.

2013-251Džiaugsmai po 2010 m. žaidimo su Žalgiriu.

2010 metai buvo savotiška kryžkelė Sūduvos ir Žalgirio gyvenimuose. Nuo 2005 iki pat Žalgirio dingimo į I lygą Sūduva buvo solidesnė komanda. Ir nors Žalgirį nugalėti pavykdavo toli gražu ne visuomet, tačiau pergalės buvo laukiama kiekviename žaidime. Tai buvo liūdni laikai Žalgiriui. O va grįžus atgimusiam Žalgiriui į A lygą, jėgos išsilygino. Sūduva stagnavo, o Žalgiris pamažu stiprėjo ir lipo aukščiu. 2010 Sūduva šiaip ne taip Žalgirį aplenkti dar sugebėjo, nors įveikti nepavyko nė karto. O va 2011 metais Žalgiris jau užtikrintai paliko Sūduvą už nugaros. Sūduva pasiėmė bronzos medalius. Žalgiris mėgino įsitverti Ekranui į skvernus ir pasimušti dėl aukso. Sūduva ir Žalgiris tais metais ir vėl lošė tris kartus – vieną kartą sužaidė lygiosiomis ir pasidalino po pergalę. Tiesa, Sūduvos pergalė prieš pat sezono pabaigą iš esmės ir nubraukė Žalgirio viltis pasivyti Ekraną. Žemiau rasite visai įdomų video – Marijampolės TV pokalbį su Sūduvos prezidentu po 2011 metų sezono. Fone bus matyti paskutinių Sūduvos rungtynių su Žalgiriu fragmentai. O čia rasite blogo ataskaitą.

Marijampolės TV kalbina Vidmantą Murauską.

Pernykščiame sezone lygių skirtumas tapo dar ryškesnis. Čia Sūduva ne tik gavo stipriai į skūrą liūdno atminimo rungtynėse Vilniuje, bet ir turnyrinėje lentelėje nuo Žalgirio atsiliko jau ne 7 taškais, kaip 2011, o visais 17. Ir vėl – Žalgiris vijosi Ekraną dėl aukso, o Sūduvai teko ir dėl bronzos su Kruoja gerokai pasistumdyti.

O štai šiemet komandos jau iš esmės skiriasi – tiek biudžetu, tiek sudėtimi ar netgi ambicijomis. Sūduva pagaliau metė šalin vizijas laimėti aukso medalius. Šiemet komandos vadai apskritai jokių konkrečių tikslų nekėlė. Žalgiris aukso medalių gi siekė atkakliai ir racionaliai – augindamas biudžetą, dėliodamas sudėtį ir energingai rinkdamas taškus. Sūduvai šiemet Žalgiris “padovanojo” vieną žiauriausių pralaimėjimų per visą Sūduvos istoriją A lygoje. Skaičiuoti tingiu, tačiau esu tikras, kad pirmo rato pralaimėjimas Marijampolėje patektų į didžiausių Sūduvos pralaimėjimų dešimtuką.

Šioje vietoje istorija baigiasi. Ir jei pastarųjų metų chronologija Sūduvai nebuvo tokia pozityvi kaip Žalgiriui, šiandien šios komandos nesiskiria taip smarkiai, kaip galėjo pasirodyti minėtose pirmo rato rungtynėse. Sūduva sustiprėjo – ir sudėtimi, ir žaidimu, ir suvokimu, kad laimėti galima ne tik prieš Taurą ar Dainavą. O va Žalgiris po tipiškai Lietuvos futbolui nutrūkusio žygio per Europą kažkodėl sėdo į labai jau gilią duobę. Visą sezoną puikiai variusios komandos stabtelėjimą po aukščiausio laipsnio metų rungtynių suprasti galima. Tačiau keistoka, kad tas stabtelėjimas taip ilgai užtruko ir buvo iššvaistyta tiek taškų, kad aukso medalių klausimą tenka spręsti paskutiniame ture.

Žalgiriui sveikatos nepridės ir vakarykštės taurės rungtynės su Kruoja, kuriose Žaligirui teko ieškoti išsigelbėjimo nuo pralaimėjimo iki paskutinių minučių. O tą Vilniaus komandai šiais metais tekdavo daryti labai retai. Trumpai tariant, nepaisant geresnės Žalgirio sudėties ir solidesnės turnyrinės pozicijos, Sūduva laimėti turi visus šansus. Tiesą pasakius, ir psichologija Žalgirį spaus labiau. Šiai komandai jau seniai buvo užkabinti aukso medaliai. Kad ir ką bekalbėtų treneris, žaidėjams tokia atmosfera turi įtakos. Todėl pralaimėti Žalgiriui šeštadienį būtų žymiai blogiau nei Sūduvai, kuri apie medalius realiau ėmė galvoti tik pačioje sezono pabaigoje. Sūduvai atsipalaidavimo turėtų suteikti ir tas faktas, kad net ir nugalėjus Žalgirį galima likti su tuščiu krepšiu. Juk reikia, kad nelaimėtų ir Ekranas, o tikėtis, kad Ekranas paluš lošdamas su Tauru gali tik naivuolis. Sezono pabaigoje Tauras pradėjo žaisti futbolą, tačiau labai abejoju ar Tauragės komandos futbolo pakaks tam, kad nepralaimėtų Ekranui. Juk Ekranas – racionalaus ir efektyvaus futbolo fanatiškai Marijos Žemėje.

Tokios tokelės. Rungtynės bus geros, tačiau į jas galim ramiai eiti ir mes, ir komanda. Nors šių rungtynių kaina didelė, tačiau šį kartą kaip niekad sezone reikia galvoti ne apie rezultatą, o tiesiog lošti maksimalaus užsidegimo futbolą, kurį Sūduva šiais metais ne kartą mums rodė. Taip pat reikia nepamiršti, kad pralaimėjimo kaina žymiai didesnė Žalgirio pusėje. Taip, Žalgiriui pakanka lygiųjų, todėl greičiausiai Vilniaus komanda loš nuo gynybos. Kiek supratau iš LFF pranešimų, Žalgiris neturės Lukos Peričiaus, kuris už raudoną kortelę gavo dviejų rungtynių diskvalifikaciją. Apie Vaitkūną šnekos dvejopos – kai kas sako, kad ir jam sezonas jau pasibaigė, nors man atrodo, kad už jo raudoną kortelę paskirta 4 rungtynių diskvalifikacija jau išnaudota. Bet kokiu atveju, net ir be Peričiaus Žalgirio gynyba bus silpnesnė, nei įprasta. Sūduva nėra didelė pozicinio puolimo žinovė, tad svarbiausia bus nelošti tokio bukai ramaus futbolo, kokį mūsų komanda rodė paskutinėse namų rungtynėse su Ekranu.

Pabaigai belieka pasikartoti – kad ir kaip baigsis šeštadienio žaidimas, kad ir kokią vietą po jų užims Sūduva, sezoną bus galima įvertinti teigiamai. Juk jau pora metų kalbėjome apie tai, kad gal geriau likti be medalių, tačiau rodyti liepsnojantį futbolą. Tad beliktų tikėtis, kad šiemet pradėta linija bus tęsiama kitame sezone. Tuomet ir vėl bus medaliai. Tik tuomet jau žinosime, kad medalius Sūduva laimėjo dėl to, kad jų nusipelnė, o ne todėl, kad daugiau niekam kitam jų nereikėjo.

44 Responses to “Istorija kartojasi: Žalgiris – Sūduva”


 1. 1 p.o.p. 2013-11-07 09:50

  taip pat nepamirški, kad jei norit atvažiuot į rungtynes Vilniun ir neturit kaip, tą galima padaryt su Sakalais:
  https://www.facebook.com/events/653546304685798/?ref=22

 2. 2 UCCM 2013-11-07 10:55

  Situaciją vertinčiau labai skirtingai, gal net atvirkščiai. Vakar dienos taurės rungtynės tapo ir intrigos A lygoje pabaiga. Jautėsi ir matėsi, kad psichologinis kamštis “mes niekaip negalim sužaisti, kaip mums reikia“ po vakarykštės pergalės išnyko. Tas paskutinis psichologinis stabdis. Be to po visų lygiųjų psichozių Žalgirio futbolininkai pagaliau praregėjo, kad situacija jiems yra labai paranki: tam kad taptum čempionais nereikia net laimėti, pakanka lygiųjų su Sūduva. Ir net pralošus iš karto visko neprarandi.
  O Vaitkūnas – ligoninėj. Koją remontuos. Lyg ir nuo to nekaltojo vargšo apspjauto Andželkovičiaus.

 3. 3 p.o.p. 2013-11-07 11:21

  gal tu ir teisus, pamatysim. sudėtinga kalbėt apie tai, kas čia geriau “pasirengęs“ tokiam žaidimui. pvz., sūduva šiais metais laimėjo daug – jei pamirštume pendelinius pralaimėjimus, tai oficialiuose žaidimuose pralaimėjo tik 6 kartus. tačiau nelaimėjo nė vieno lemiamo žaidimo. o žalgirio pergalė prieš kruoją vis viena išvargta buvo, tokia ekraninė pergalė. bet gal neverta šitų vėjų diskutuot, vis viena kelios dienos beliko ir viską gyvai pamatysim.

 4. 4 Varvalas 2013-11-07 12:09

  Žalgiris pavargęs nuo dažnų rungtynių, o Sūduva nuo ilgo nežaidimo.

 5. 5 Diviriks 2013-11-07 12:32

  Kad Žalgiris dar ne čempionai, su didele užuojauta Pietų IV, tenka pastebėti, jog neišnaudojus tiek progų viską užbaigti – kaltinti galima tik save. Šeštadienį laukia įdomi kova. Tikiu, jog šeštadienį chebra gerokai pasilinksmins, gražiai sužais, ištaškys Žalgirį ir pratęs nepralaimėtų A lygoje rungtynių seriją! :)

 6. 6 carlos 2013-11-07 13:39

  ko tais labai abejoju, kad žalgiris žais nuo gynybos, bent jau didžiąją rungtynių dalį, na bet pamatysim… kas dėl to nuovargio tai su kruoja dauguma pagrindo pasiilsėti gavo – kas iš vis nežaidė, kas pačioje pabaigoje pasirodė, tai čia labai didelio skirtumo nematau…labiau gal dėl gynybos kažkiek neramu, peričius per savo kvailumą ir teisėjo “principingumą“ didelę meškos paslaugą čia padarė…

 7. 7 rimvill 2013-11-07 14:26

  Viltis žaisti europoje dar gyva ir užėmus 4 vietą! Reikia, kad Žalgiris būtų čempionai ir kad laimėtų taurę. Tada UEFA taurėje žaistų finalininkas, o tai turėtų būti ne Banga. Kitos dvi 1 lygos komandos neturi licenzijos žaisti euro taurėse. Ar aš klystu?

  • 8 carlos 2013-11-07 14:43

   ai beje sugalvojau jums landą į UEFA :) jeigu granitas laimi taurę arba finale gauna nuo žalgirio,tai jam kaip ir tam pačiam žalgiriui turėtų taikyti klubo įkurimo taisyklę, nes klubas įkurtas 2012, tai berods tris metus uefa žaist negali, jei kas nepasikeitė, na bent jau žalgiriui tada dėl to neleido, kai treti buvom…

 8. 9 Varvalas 2013-11-07 14:33

  kitos dvi pralaimėjusios finalą tą licenziją įsigytų pavasarį (jei norėtų); tik tuomet jas ir teikia.

 9. 10 carlos 2013-11-07 14:39

  o koks skirtumas ar žalgiris laimės taurę ar nelaimės? Ne gi licenzijos gavimas priklauso nuo to, ar tu taurės laimėtojas, ar finalininkas…

 10. 11 kitas Juozas 2013-11-07 14:44

  na dėl vakar dienos žalgirio rungtynių-tai tikrai nesakyčiau kad ten žalgiris sužaidė, jei ne ta bala tai jie jau galėjo būti palaidoti, o tas išlyginamasis įvartis irgi ne dėl kažkokios žalgirio susikurtos progos įmuštas, o dėl tos pačios aikštės, kuri kruojos gynėją iškoordinavo. na antras aišku jau buvo palūžus kruojai įmuštas.tai čia dėl vakar.

  o kas liečia paskutines mūsų rungtynes, tai kamon, žinom kad čia viskas turi labai palankiai susiklostyt, bet gal galim parodyt tą entuziazmą ir besąlygišką tikėjimą komanda? ponas pop matau bando būt racionalus ir protingas ir nurašo mūsų šansus, bet juk futbolas tuo ir žavus, kad čia veikia emocijos ir kartais laimi net dėl nuo tavęs nepriklausančių aplinkybių.

 11. 12 p.o.p. 2013-11-07 15:33

  na tu čia ir pavarei:) man rods jau tiek to entuziazmo rodžiau:) ir prieš europą, ir prieš trakus, ir prieš ekraną, ir prieš atlantą:) ir vis buvau baramas, kad padebesiais plaukioju ir realybės nematau. tiesą pasakius, nelabai jau ir gaunasi įjungtą tą “pergalės“ retoriką. man rods, čia ne mums ją jungt reikia, o komandai, kuri kol kas šiemet dar neparodė, kad yra pajėgi ne tik muštis kiekviename žaidime, bet ir rezultatą kokį didesnį pasiekt. juk bent jau dabar tai ir asilui aišku, kokia yra šių rungtynių reikšmė – tiek patiems žaidėjams, tiek ir klubui. tiek galvojant apie šį sezoną, tiek ir apie ateinančius metus. nors… ką gali žinot? juk, atrodė, ir prieš žaidimą su trakais turėjo būti aišku. tuomet nereikėtų dabar daryt kibernetinių aukštųjų matematikų, turinčių argumentuoti viltį ir kitais metais pasivažinėti po europą.

 12. 13 kitas Juozas 2013-11-07 15:55

  carlos – va čia tai landą sugalvojai:)
  o aš vis skaičiavau, kaip čia trakams patekus į finalą, nes kažin ar jie ruošiasi kitais metais žaist A lygoj (sportiniu principu bent nepateko) ir UEFA licenziją dėl to sunkiau manau gaut.

 13. 14 UCCM 2013-11-07 16:20

  Neturėtų reikt jokių trijų metų taurininkui. Ten apie juos atskira kalba. Ir Žalgiriui tada nebūtų reikėję, jei jie protingiau tada pasirinktų strategiją ir neišeitų su Banga “pasitreniruot prieš svarbų mačą“…

  • 15 carlos 2013-11-07 16:22

   nenoriu ginčytis, bet kiek aš prisimenu, kokiu būdu ten gauni tą vietą minėta iš vis nebuvo,paprasčiausiai trys metai ir tiek…

 14. 16 UCCM 2013-11-07 16:22

  Landa Sūduvai realiai viena: Padaryti Atlantą čempionais ir melsti Dievo, kad Žalgiris laimėtų taurę. Kad būtų tik antras, šansų būtų nemažai. Bet va pirmas – praktiškai neįmanoma.

  • 17 carlos 2013-11-07 16:42

   kad ten toje bileberdoje UEFA dėl licenzijų iš vis apie taurę ar vietą čempionate nekalbama yra tik “The membership and the contractual relationship (if any) must have lasted – at the start of the licence season – for at least three consecutive years. “

 15. 18 degas 2013-11-07 17:01

  Atleiskit jei pasakysiu ne tiesa, bet suduva jau turi vieta Uefa taureje kitam sezonui. Zalgiris turbut visi sutinka taure pasiims, o kam atitekts kelialapis tereikia prisimint siu metu taures finala, siauliai pralose ir kelialapis nukeliavo kruojai, tai cia kaip ir viskas aisku manau.

  • 19 carlos 2013-11-07 17:03

   skirtumas esminis, daug kartų aptartas ir viską lemiantis, žalgiris nebuvo čempionais,kai laimėjo taures praeitus kartus…

 16. 20 p.o.p. 2013-11-07 17:25

  būtent. tiesą pasakius, neverta tų matematikų toliau tęst. esmė juk čia yra paprasta – sūduvai aplinkybės buvo tokios, kad geresnių ir norėt nereikia – tiek paimt bronzą, tiek ir nukeliaut bent jau iki taurės finalo. kodėl to nepavyko padaryt – kitas klausimas, nors irgi ne vieną kartą aptartas. dabar gi toji matematika primena adatos skylę. todėl skaičiuot pradėt verta nebent po šeštadienio turo. jei futbolo dievai sūduvai kaip reikiant nusišypsos – tai ir skaičiuot nieko nereikės. o jei ne – tuomet galima skaičiuoti net ir iki tikimybės, kad kitam sezonui kas nors iš dabartinių dalyvių ims ir subankrutuos.

 17. 21 Remis 2013-11-08 11:57

  Kaip čia nieks neaptaria tokio paprasto varianto – kažkas iš pirmų trijų komandų negauna UEFA licencijos ir tada “Sūduva“ atsipūtusi keliauja į Europos lygos kvalifikaciją :)

 18. 22 p.o.p. 2013-11-08 13:07

  buvo ir apie tai, berods, kalba. o kas tas UEFA licenzijas dalija? LFF ar UEFA?

 19. 23 Varvalas 2013-11-08 14:33

  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) licencijavimo komitetas

  • 24 carlos 2013-11-08 15:19

   bet apeliacijas kažkaip jau pati uefa tiria, nes kiek prisimenu vienintelis negavęs buvo žalgiris ….

 20. 25 p.o.p. 2013-11-08 15:25

  nu tai jeigu duoda LFF, tai nemanau, kad kažkokių problemų būtų – nebent “vidinių“:)

  • 26 carlos 2013-11-08 16:32

   sunku man prisiminti, bet tada lff kažkaip kaip ir nieko prieš buvo duoti, bet uefa griežtai tą trijų metų reikalavimą pažiūrėjo ten, dar berods varanavičius kažką per pažintis bandė mušti, bet nieko nesigavo…

   • 27 p.o.p. 2013-11-08 16:40

    nu jo, bet trys metai – tai jau labai konkretu. Tik pvz Trakams tas negalioja. Galioja Granitui.

 21. 28 UCCM 2013-11-08 17:59

  Ar taurininkui tai galioja, sužinosime po finalo Žalgiris – Granitas. O kad Žalgiriui negalios, tai buvo aišku visiems, išskyrus klubo valdžią, kuri Varanavičiaus pamalimu tikėjo.

  • 29 carlos 2013-11-08 19:55

   nebūtinai dar toks finalasiš vis bus, nors visai norėčiau…

 22. 30 Varvalas 2013-11-08 21:21

  sužinojau rungtynių rezultatą, ale niekam nesakysiu :)

 23. 31 UCCM 2013-11-08 22:00

  Drįstu abejot, Varvalai. Nelabai tikis, kad Žalgiris perpirkinės Sūduvą. Pirma – lyg ir niekad prie šitos valdžios taip nedarė. Antra – nelabai yra reikalo, subinė dar toli gražu nedega.

 24. 33 Remis 2013-11-08 23:24

  Tiesiog “Banga“ pasakė, kad įveiks “Atlantą“, tai dabar visi ramūs :)

 25. 34 Favoritas 2013-11-09 13:49

  Kur Valskis?!

 26. 36 aaa 2013-11-09 15:53

  Na ir ziauri sezono pabaiga…

 27. 37 anonimas 2013-11-09 15:58

  Slavickas atėmė medalius..
  Nepaisant to labai gražios Sūduvos rungtynės, net ir be Nerijaus, tikėkimės daugumą žaidėjų pavyks išlaikyti. Ačiū vyrams!

 28. 38 Kristjonas 2013-11-09 16:00

  SUduvos labai gaila… :[ Bet buvo naivu tiketis, kad Ekranas Taurui neistums :D

  Dabar reikia tiketi granito pergale pusfinalyje.

 29. 39 edmaz 2013-11-09 16:02

  ziauriai gaila o buvau patikejas bronza blemba nebus kitais metais uzsienio

 30. 40 kitas Juozas 2013-11-09 16:07

  Labai skaudu, ypač kai tas buvusio sūduviečio įvartis krito paskutinę minutę ir atėmė du pasiekimus iškart-medalius ir europą…

  Belieka tik padėkot komandai už nerealias rungtynes ir už puikią antrą sezono pusę. Gvildžiui už vadovavimą, Valskiui aišku, nors pamatėm, kad ir be Valskio mes turim komandą ir puikią, galinčią išvykoj čempioną triuškint.

 31. 41 rimvill 2013-11-09 16:30

  Bet tai kai pendelis į sūduvos vartus

 32. 43 lasas 2013-11-09 17:57

  Stai ir issisprende visos intrigos. Idomiausia kad Slavicko ivartis ateme is Suduvos labai daug..

 33. 44 aaa 2013-11-09 18:58

  butu bent imuses anksciau, tai kazkaip lengviau butu buve,o dabar per pridetini, kai jau beveik kisenej bronza ir Europa buvo…..


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 406 hits