36: ŽALGIRIS 1:3 SŪDUVA: !!!!

2013-264

Įžanga ir pabaiga. Tuo, ką šiandien pamatėme LFF stadione buvo sunku patikėti. Pradedant rezultatu ir baigiant kiekvienu Sūduvos įvarčiu, kol rezultatas tapo mažų mažiausiai nepadorus. Trečioji bankė tapo ženklu būriams stadiono lankytojų sukti link namų. Šie žiopliai praleido geriausią Žalgirio sezono akimirką – aukso medalių šventę. Nors greičiausiai jie net nežinojo, kokios dramos buvo sprendžiamos paskutiniame A lygos ture.

Lietuvoje nėra lošiamas išskirtinio grožio futbolas, kone pusė sezono vyksta po stogu ar purve, kone kasmet subankrutuoja pora klubų, tačiau tokios sezono pabaigos, kokią turėjome šiemet yra tas klasikinis, tradicinis, tikrasis futbolas. Šių rungtynių laukimas priminė tuos senus laikus, kai Žalgiris guldė ant menčių komandas keistais pavadinimais Sovietų Sąjungos čempionate. Čia jums ne Čempionų lyga, kurioje vos ne iki pusfinalių viskas yra aišku. Grupės suskirstytos taip, kad kiekvienoje būtų du aiškūs lyderiai ir du kiauri autsaideriai. Todėl ir rungtynės, kuriose pasitaiko nuostabių aukščiausio lygio futbolo akimirkų yra totaliai nuobodžios. Šiuolaikinio futbolo situaciją puikiai iliustruoja šių metų Žalgirio istorija Europos lygoje, kai UEFA pakeitė įprastinę praktiką vien tam, kad į grupių etapą nepatektų komanda, neturinti jokio komercinio potencialo (lievas stadionas ir tikimybė matyti televizoriuje negrąžų futbolą, lošiamą per lietų ar net ant sniego).

Šiandienos rungtynių laukimas buvo aštrus. Dar aštresnės buvo pačios rungtynės. Jausmai po jų – dviprasmiški. Sūduva sužaidė ko gero smagiausią sezono žaidimą, tačiau pritrūko milimetro, kad šiemet būtų kas nors apčiuopiamo pasiekta. Simboliška ir tai, kad Sūduvos žygį nutraukė Marijampolės futbolo mokyklos augintinis. Emocija buvo idealiai iliustruota tuo, kas vyko stadione po finalinio švilpuko. Vieni džiaugiasi, kiti – bejėgiškai guli ant žemės. Tuomet paskelbiami rezultatai kituose stadionuose ir viskas verčiasi aukštyn kojomis – pralaimėtojai kyla euforijon, o laimėtojai ramiai skirstosi į rūbinę.

2013-252Dailu – Žalgirio treneris pirmiausia ėjo pasveikinti Sūduvos. 

Šios rungtynės ko gero idealiai įkūnija visą Sūduvos sezoną. Tokių maksimalistinių blyksnių, kokį matėme šiandien buvo tiesiog per mažai, kad jie virstų apčiuopiamu rezultatu. Tačiau finalas – optimistinis. Juk Sūduva šiandien laimėjo pirmą kartą tuomet, kai laimėti privalėjo, nepaisant to, jog lošta su galingesniu varžovu. Žalgiris buvo šių rungtynių favoritas. Dvejoti dėl to būtų buvę galima tik tuo atveju, jei Vilniaus komanda auksą būtų užsitikrinusi ankstesniuose turuose. O dabar gi po dramatiškos pergalės taurės varžybose prieš Kruoją Žalgiris buvo tinkamai pasirengęs pagaliau išspręsti ir kito turnyro klausimus. Tačiau Sūduva padarė tai, ko buvo sunku iš mūsų komandos tikėtis. Juk jai dažniausiai pritrūkdavo stuburo sužaisti maksimaliai tuomet, kai to labiausiai reikėdavo. Todėl ši pergalė – nors ir neatnešė laimėjimo šiemet – yra argumentas tikėtis geresnio sezono kitais metais.

2013-259Sūduva gynėsi aštriau, nei Žalgiris puolė. 

Vilniaus Žalgiris irgi turi ką po šiandienos rungtynių pagalvoti. Sezono pabaiga parodė komandos silpnybes, nors sezono pradžioje atrodė, kad Žalgiris jokių silpnybių neturi. Atrodytų geriausia sudėtis lygoje ėmė šlubuoti vien dėl to, kad komandoje nebeliko dviejų pagrindinių gynėjų. Ir šiandien Žalgiris buvo galingesnis. Juk visas rungtynes Sūduva buvo prispausta prie savo vartų. Tačiau puolė Žalgiris be fantazijos – kaskart būdavo rezgamos tos pačios schemos, kurios sunkiai duodavo kokių nors rimtesnių rezultatų. Keisčiausia buvo matyti, kaip krašto saugai vėluoja perduoti kamuolį – anksčiau atrodė, kad ši klasikinė lietuviško futbolo yda Žalgiriui nėra būdinga. O visą Žalgirio persvarą niekais vertė niekingos klaidos gynyboje. Na bet tai yra Žalgirio galvos skausmai. Mūsų darbas – pasveikinti Vilniaus legendos gerbėjus su krūvą metų laukta pergale ir rūpintis savais reikalais.

2013-254Karolis Chvedukas šiemet turėjo mažai galimybių parodyti, koks jis svarbus komandai.

Rungtynės buvo kitokios, nei tikėjausi. Žalgiris lipo ant Sūduvos vartų nuo pirmųjų minučių. Už tai ko gero minusą tenka rašyti Marekui Zubui. Aikštėje jis neturėjo net dviejų pagrindinių gynėjų ir turėjo puikiai žinoti, kokios yra Sūduvos galimybės kontratakuojant. Net ir tuomet, kai aikštėje nėra Nerijaus Valskio. Sūduva šiemet įmušė mažiau tik už tą patį Žalgirį. Ir labai panašiu stiliumi jau buvo svečiuose nugalėjusi Ekraną. Sūduvai yra pats tas būti spaudžiamai prie savo vartų, o sudėtingiausia būna tuomet, kai priešininkas susiburia aplink savą baudos aikštelę (IV rato lygiosios su Atlantu ir Ekranu). Žalgirio treneris nutarė lošti sezono pradžios stiliumi ir užlipo ant grėblio.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį Sūduva apskritai prie Žalgirio vartų beveik nesilaikė. Sūduvos įvartis buvo trečiasis mūsų komandos smūgis Žalgirio vartų link – maždaug tiek Sūduva surengė ir padoresnių atakų. Nepaisant persvaros, tas įvartis buvo dėsningas. Viena komanda visiškai valdo situaciją aikštėje. Tačiau įvarčio įmušti nesugeba. Pirmos 15 minučių yra lemiamos – jei įvartis neįmušamas, žaidimas ima šiek tiek stagnuoti. Silpnieji apsipranta gintis, o stiprieji ima manyti, kad jiems gynyba nėra reikalo rūpintis. Tokiais atvejais neretai krenta “įvartis iš niekur”. Toks buvo ir Kiselevskio įvartis šiandien. Akivaizdu, kad šis įvartis Žalgiriui buvo netikėtas – likusias kelias pirmo kėlinio minutes pagaliau žaidimas buvo apylygis.

2013-263Audrius Brokas: geriausias sezonas Sūduvoje. 

Antrą kėlinį Žalgiris iškart puolė lyginti rezultato ir tuoj pat buvo Sūduvos įspėtas. Praėjus vos porai minučių įvartį turėjo mušti Brokas, tačiau neįmušė. Tačiau įstabiau yra tai, kaip Sūduvos žaidėjas sulošė iki smūgio – vienas nuskuto į baudos aikštelę ir paguldęs du Žalgirio gynėjus, susikūrė puikią progą įvarčiui. Taigi, dar viena situacija “iš niekur”. Tačiau Žalgiris į tai nekreipė jokio dėmesio ir dar po poros minučių įvartį vis tik gavo. Tiek šis, tiek ir trečiasis įvarčiai ir vėl buvo tokie patys – “iš niekur”. Taip, įvarčiai mušti padoriose kontratakose, tačiau situacijos toli gražu nebuvo “šimtaprocentinės”. Juk įvarčius iš baudos aikštelės galva mušė kone mažiausi Sūduvos žaidėjai.

Likusi rungtynių dalis svarbi tik tuo, kad yra proga Sūduvos žaidėjus pagirti už pasiaukojimą saugant pasiektą rezultatą. Žalgiris po trečio įvarčio visai nukabino nosį ir kokias 10 minučių buvo galima stebėti šios komandos agoniją – desperatiškus mėginimus prasibrauti link Sūduvos vartų personalinėmis pastangomis. Tuomet buvo paskirtas pendelis. Dėl jo galima pasiginčyti – bent jau iš tribūnos atrodė, kad lygiai taip pat buvo galima fiksuoti ir pražangą prieš vartininką (čia jau televiziniai žiūrovai aiškiau gali papasakot). Velniai nematė to pendelio. Jis atgaivino Žalgirį, tačiau laiko buvo likę mažai, o Sūduva taip ir nepaduso didvyriškai gintis.

2013-257Sūduvos padėka Sūduvos Sakalams. 

Žaidėjai ar komanda? Sūduva šiandien mušėsi kaip už tėvynę. Ko gero nebuvo monentų, už kurį galėtum rimčiau kritikuoti vieną ar kitą žaidėją. Žaidimas antruoju numeriu buvo suplanuotas, Sūduva pernelyg nevargo lakstydama paskui Žalgirio žaidėjus aikštės viduryje, tačiau aplink baudos aikštelę dirbo darniai ir su pasiaukojimu. Žaisdama su įkvėpimu mūsų komanda laimėjo galybę mikrodvikovų, kurios buvo reikšmingos bendram žaidimo stiliui. Taigi, ploti per petį reikia kiekvienam, kuris šiandien vilkėjo Sūduvos marškinėlius.

Tačiau vis tik norėčiau du žmones išskirti. Ne dėl to, kad jie buvo geresni už kitus – tiesiog jų puikus žaidimas buvo itin reikšmingas. Pirmą kartą riebų pliusą dedu Tomui Snapkauskui. Jo krašte buvo žvėriškai karšta, nes ten beveik visas rungtynes lošė Žalgirio prancūzas. Nemačiau nė vienų sezono pabaigos Žalgirio rungtynių, tačiau iš komentarų suprantu, kad prancūzas buvo labai svarbus šios komandos veikėjas. Tiek mušdamas įvarčius pats, tiek kurdamas progas kolegoms. Rungtynes ir šiandien jis pradėjo labai energingai ir iš pradžių atrodė, kad būtent iš jo krašto grės didžiausia grėsmė Sūduvos vartams. Tačiau situacija po situacijos Tomas tą kraštą perėmė savo žinion. Tai buvo itin svarbu, nes, panašu, žaidimas per prancūzą buvo vienas iš Žalgirio kozirių. O kai prancūzas tapo užrakintas, kitokio plano Žalgirio žaidėjai neatrado. Bėgant laikui, prancūzas darėsi vis “ramesnis”, o antram kėlinyje ir iš viso nutilo.

2013-265Džiugas Bartkus: geriausios rungtynės už Sūduvą per du sezonus. 

Kitas visus šiandien nustebinęs Sūduvos veikėjas yra vartininkas Džiugas Bartkus. Iki šiol mes tik kitų komandų vartininkus galėdavome vadinti “gelbėtojais” – pavyzdžiui, lošiant su Dainava ar Tauru tų komandų jauni vartininkai tiesiog krėtė stebuklus. Mūsiškiai vartų sargai lošė gerai, tačiau įspūdingų žygių atlikdavo retokai. Tuo tarpu šiandien Džiugas Bartkus buvo visiškas žvėris. Bent 3-4 kartus jis suveikė taip monstriškai, kad net sunku būdavo suprasti, kokiu būdu jis gelbėjo komandą po garantuotai įvarčiais turėjusių virsti smūgių.

Kas toliau? Taip, kiti gali švęsti, o mums reikia poros dienų emocijoms nuraminti. Tačiau pernelyg nusiminti nėra prasmės. Jeigu geriausieji šio sezono dalykai bus išsaugoti kitais metais, bus ne tik gražaus žaidimo, bet ir rezultatų. Atvirai pasakius, jau nepamenu kada taip buvo – rezultatų nepasiekta jokių, tačiau optimizmas neapleidžia. Juk būdavo greičiau atvirkščiai – standartiniai medaliai ir jokio džiaugsmo dėl komandos žaidimo. Tad pagyvenkim ramiai, o per artimiausias kelias savaites galėsim suvesti visus galus ir apibendrinti dar vieną sezoną mūsų mylimos komandos gyvenime. Tiesa, dar galima Nerijų Valskį pasveikinti tapus rezultatyviausių lygos žaidėju ir taip patekus į pirmuosius Lietuvos futbolo istorijos puslapius. Jei jis dar yra Lietuvoje – perduokite jam linkėjimus.

2013-253Sezonas baigtas: viso gero. 
Reklama

46 Responses to “36: ŽALGIRIS 1:3 SŪDUVA: !!!!”


 1. 1 Remis 2013-11-09 21:05

  Kaip ir sakiau, auksą dalino Banga. Tam davė, o tam ir neliko :)
  O Žalgirio prancūzas kažkaip arba pasėdo, arba buvo “išlukštentas“ kitų komandų trenerių, nes per rungtynes su Banga buvo visiškai tuščia vieta. Tik kritinėjo ir skėsčiojo rankomis.

 2. 2 p.o.p. 2013-11-09 21:08

  aha, tikrai – tų rungtynių rezultatas labiausiai netikėtas.

 3. 3 Edas 2013-11-09 21:54

  Pagalvokim kas gali papildyti komandą tarpsezoniu. Manau kitamet Marėj išvysime bent vieną ar net keletą iš šitų ekrano bronzininkų:
  Tadas Kauneckas
  Giedrius Tomkevičius
  Aurimas Kučys
  Egidijus Varnas
  Tadas Markevičius
  Vitalijus Kavaliauskas

 4. 4 griezhtas 2013-11-09 22:00

  Is isvardintu ekranu veteranu nei vienas netinka prie dabartines komandos koncepcijos. tegu ima kruoja o jeigu ne lieka tik I lyga

 5. 5 Juventini 2013-11-09 22:02

  teisingai p.o.p pastebėjai, šiemet atvirščiai, žaidimas lyg ir tenkina, o turnyrinė lentelė nelabai, o keli metai atgal vis būdavo atvirščiai. Taip pat kitaip nei keli sezonai iki šiol, gerai sužaidžiama antra čempionato puse. 15 nepralaimėtų A lygos rungtynių iš eilės (komentatoriai per tv net pavadino Sūduvą antros čempionato pusės lygos lyderiais), o juk būdavo, kad galingai startuojam, o vėliau seka duobės. Tada ir laukdavom sezono galo greičiau pesimistiškai kalbėdami apie kitą sezoną. Netikėjau, kad Sūduva gali taip žaisti, kažkaip jau įpratę buvome prie lėto sanatorinio futbolo. Gavom tai ko norėjom ankščiau, kad geriau leistų jaunimą, nei visokius kiniečius ir karjerą baigiančius vietinius. Sezonui dedu pliusą ir su optimizmu ir viltim laukiu kito sezono!

 6. 6 kitas Juozas 2013-11-09 22:03

  dėl rungtynių žaidėjų-visiškai sutinku, Džiugas ne tik žaidė bet ir jautėsi visiškai užtikrintai-čia geros komandinės “atmosferos“ rezultatas, kaip suprantu, Snapkauskas irgi sužaidė puikiai. Ir dar kartą dėl Valskio-sunerimau kai pamačiau kad nėra jo net ant suolo, galvoju bus problemų kuriant, bet sūduva įrodė, kad tapo KOMANDA. Čia jau Gvildžiui reikia dėkoti. Ačiū!

 7. 7 kitas Juozas 2013-11-09 22:06

  o dėl pendelio-man pasdarė juokinga kai jį skyrė, komentatoriai irgi suabejojo priežastimis. O atrodė kad teisėjas tiesiog pasidavė sirgalių spaudimui ir apskritai norėjo įnešt nors kokios intrigos.

 8. 8 Favoritas 2013-11-09 23:11

  Aš džiaugiuosi! Nelaimėjom bronzos, negavom Europos bet širdy džiaugsmas. Iš tiesų šiais metais turėjom (gal dar tebeturim) nuostabią komandą. Tikrai jaučiasi puiki atmosfera komandoje ir kiekvienas žaidėjas jaučiasi esantis svarbus. Puikus to pavyzdys, jau pono pop minėtas Džiugas. Kas sezono pradžioje būtų pagalvoję, kad taip žaisim be Ledesmos, Radžiaus ir Leimono?!
  Vienžo, kaip bebūtų keista, bet man šiame sezone medalių nė nereikia – turim puikią komandą. Jei tik išlaikysim didžiąją dalį dabartinių žaidėjų, mūsų lauks puikus kitas sezonas!

 9. 9 DZHIT 2013-11-10 00:11

  Sūduva yra Sūduva. Šanuoliai, kad tik 4 vieta, bet ji ne ką mažiau svarbi nei trečia ar antra. O Žalgiris tikrai nenusipelnė tos 1 vietos. Pykit nepykit, bet Atlantas buvo vertesni.

 10. 10 Ramunas 2013-11-10 00:32

  Čia būtų mano nuomone, bet kažkaip man kitiems metams perspektyviau atrodo Atlantas, Sūduva ir Ekranas, kai tuo tarpu Žalgiris vertinant ateities perspektyvas kažkaip abejonių įnešė. Visų šitų trijų komandų bendras bruožas yra tas, kad tai jaunos komandos, turinčios daug jaunimo rinktinių žaidėjų, tuo tarpu Žalgiryje šiemet aš nemačiau nei vieno (!) jaunesnio nei 22 metai žaidėjo, kuris bent kėlinį kokiose rungtynėse būtų atlakstęs. Pridėčiau dar tai, kad kertiniai jų žaidėjai yra ant pasitraukimo ribos. Skerla greit kabins bucus ant vinies, Peričius, Komolovas, Bilinskis jau užsisėdėjo toj Lietuvoj ir nemanau, kad jie turės noro likti. Mano nuomone gali bandyti kelti sparnus kitur Kuklys,Vitkauskas, Žulpa jau buvo peržiūroj. Velička, Radavičius yra senukai ir jau geriausias savo dienas baigia pamiršti, treneris Zubas irgi girdisi kad gali nelikti. Taigi jiems gali tekti keisti kone pusę komandos. Aišku, jų biudžetas tikriausiai leis tai daryti, bet kai girdi kokiose skolose dabar Vilnius įklimpęs, tai irgi negali būti garantuotas, kad viskas bus gražu bent kelis metus į priekį. O šiaip įspūdinga sezono pabaiga.

  • 11 carlos 2013-11-10 01:30

   gal šiaip sporim iš šimto litų kad sekančiais metais aplenksim jus

 11. 12 p.o.p. 2013-11-10 01:13

  na na, per anksti dar kalbėti apie tai, kad minėti trys klubai turi daugiau perspektyvos nei žalgiris. nepamiršk, kad anų trijų klubų “atjauninimo“ projektą lėmė pinigų stygius – niekas ten nebūtų atjaunėjęs, jei pinigų turėtų tiek, kiek turi žalgiris. iki šiol sūduva iš dublerių po 1 žmogų per pora sezonų integruodavo. taip pat nereikėtų pamiršti, kad žalgiris turi ne tik dublerius, bet trečią komandą, kuri šiemet I lygos čempionate užėmė 8 vietą. apie žalgirio vaikų futbolo mokyklėles taip pat mieste šnekama. taip kad negali sakyt, jog žalgiris negalvoja apie ateitį.

 12. 13 carlos 2013-11-10 01:25

  “Nepaisant persvaros, tas įvartis buvo dėsningas.“ nė pro kur jis nebuvo dėsdingas, jis toks pats dėsnigas kaip šerno įvartis į čekų vartus, 10rungtynių žaistume 9 rungtynes laimėtume

  • 14 anonimas 2013-11-10 02:19

   jo, 1000 žaistumėm, 999 laimėtumėt. Carlosai, eik geriau aukso medaliais pasidžiauk ar ką, o čia mėtaisi spėlionėm. Atraukė komandą, nieko visiem būna, o ir atraukė šiandien ne bet kas, o “Sūduva“, taip kad net ne gėda. Dar ir pendelį dovanų gavot, kad ne taip nepadoru būtų, viskas šviesu, kam tas negatyvas.

   • 15 kitas Juozas 2013-11-10 14:58

    jo, tuo man ir nepatinka draugijos fanai, nes labai staigiai nosį užrietė, gal jau pamiršo, kad prieš porą sezonų II lygoj kapojosi, o dabar matai 9 iš 10 prieš bet ką laimėtų:)

 13. 16 p.o.p. 2013-11-10 01:25

  beje, pagūglinau mažumą apie Nerijų Valskį. tai visagalis gūglas sako, kad Valskiu labai lenkai domisi. Šnekama, kad gal Widzew ar Jagiellonia. O daugiausia – apie tai, kad per lenkų ekstraklasos žiemos pertrauką Valskis greičiausiai važiuos Podbeskidzie Bielsko-Biała klubą, kuris šiandien yra priešpaskutinėje lygos vietoje (vienu tašku nuo Widzew) atsilieka. Manau, greitai sužinosim, bet kol kas nė vienas iš gandų nešiotojų siūlomų Nerijaus klubų pernelyg nedžiugina. Iš kitos pusės – ko gero tai rodo mūsų lygos reputaciją.

 14. 17 p.o.p. 2013-11-10 01:31

  carlos – labai jau greitai skaitei, tai pusę matyt praleidai:))) kitokį dėsnį omeny turėjau. o beje, prieš kruoja ir bangą taip pat tiek pat kartų laimėtumėte? jei neklystu, tai per paskutines 10 rungtynių žalgiris laimėjo tik prieš taurą, dainavą ir šiaulius. čia juokais. ne vieta ir ne laikas tokio stiliaus šnekas varinėt.

 15. 18 Remis 2013-11-10 09:59

  Keista girdėti kalbas apie tai, kas ko vertas ar nevertas pasibaigus čempionatui. Taigi pasižiūri į lentelę, į surinktus taškus ir labai aiškiai matai kiekvieno vertę. Ir čia jau nei kieno nors nuomonė, nei spėlionės “kas būtų, jeigu būtų“ nieko nereiškia.
  Koks bus lietuviškas futbolas kitais metais – šiandien nepasakys niekas. Finansiniu stabilumu mūsų klubai niekada nepasižymėjo (gal tik su viena išimtimi) ir artimiausiu metu vargu ar pasižymės. Šiemet galime pasiždiaugti bent tuo, kad nei iš A, nei iš I lygos nei vienas klubas neužsilenkė viduryje sezono.

  • 19 UCCM 2013-11-11 03:57

   Būtų Feisbukas – užlaikinčiau. Nieko ir pridėt nereikia.

 16. 20 Juventini 2013-11-10 17:13

  Valskio vakar nemažai skautų buvo atvažiavę pažiūrėt, ale ponaitis rungtynėse nedalyvavo

 17. 21 p.o.p. 2013-11-10 17:36

  tai gal prastoki skautai, jei iki paskutinio turo laukia.

 18. 22 p.o.p. 2013-11-10 17:37

  p.s. kaip minėjau, lenkų futbolo tinklapiai jau nuo lapkričio pradžios Valskio pavardę linksniuoja ir, kiek teko matyti, sieja tik su Podbeskidzie Bielsko-Biała klubu

 19. 23 Varvalas 2013-11-10 18:23

  taigi, nenori zmogus pas lenkus varyti. Geriau rasime – pamatysite. Per tuos skautus ir juos veikiancia aplinka ir konfliktelis kilo.

 20. 24 p.o.p. 2013-11-10 18:55

  na, na, įdomu, įdomu. konfliktus mes labai mėgstame:) bet kokiu atveju, labai įdomu, kur Valskį keliai nuves ir kaip toliau jam seksis. Gal kada į Sūduvą karjeros pabaigt sugrįš:)

 21. 25 Varvalas 2013-11-10 19:29

  o čia nevalnia viešai tų dalykų eskaluoti :)

 22. 26 carlos 2013-11-10 20:03

  komplimentas sūduvos sakalams, gerai vakar sirgo, galėjo tik vargšės teisėjos per daug neįžeidinėt :)

 23. 27 Draugas 2013-11-10 20:11

  Smagiai ikretem i kaili cempionams. O tai visad saldu, labai gaila kad nedatempem iki 3cios vietos. Bet ta pergale buvo labai skani. Komanda turi tik gerint sportine forma ir tai Suduva dare, o stai Zalgiriui pritruko jegu jau sezono pabaigai. Tad sveikinimai su puikia pergale!
  Aha pastebejau kad Sakalu nemazai susirinko, saunuoliai taip pat, na matyt nusipelno teiseja izeidimu :D

 24. 28 Anonimas 2013-11-10 20:39

  Carlos, ne visai tiksliai parašei – mes įžeidinėjom aikštės teisėją! Ypač po pendelio. Moterėlė mūsų galva tik vienąkart nepakėlė Žalgiriui vėliavėlės po nuošalės :)

  • 29 carlos 2013-11-10 21:35

   na aš apie tai ir šneku, ypač kai jokios nuošalės ten net iš tolo nebuvo…anyway mintis buvo,kad sirgot tikrai pagirtinai!

 25. 30 Varvalas 2013-11-10 21:20

  gerai, kad mažeika už sugalvotą pendelį tik įžeidinėjimais atsipirko. Seniai tokią nesąmonę buvau matęs – taip galima ir “rezultatą padaryti“. O iki moterėlės teisėjavimo lygio mūsų šoniniams juodiesiems toli toli.

 26. 31 Tadas 2013-11-10 22:40

  Labai gražiai pasakė Gvildys. “Galiu padėkoti ir N.Valskiui už sezoną, kuris ir įvarčių primušė ir sunkiu momentu padėjo komandai, tačiau gaila, kad taip išėjo ir reikėjo priimti sunkų sprendimą – komandos lyderio nesivežti į rungtynes. Įvyko toks dalykas, kai teko rinktis, ar žaidėjas, ar komanda. Atsivežėme, kaip matėte, komandą.“

 27. 32 p.o.p. 2013-11-10 22:49

  nu ble, tai kas čia per tas lietuviškas įprotis pasakyti pusę, bet neužbaigti. aišku, kad sūduva galėjo paruošti kokį “politkorektišką“ atsakymą – juk ir taip buvo aišku, kad klausimų kils. tai tokia čia ir paslaptis gaunasi – toji pusė tiesos ir kuria paslaptį, kurios ko gero net ir nėra. et, yra kaip yra. velniai nematė tų paslapčių.

  • 33 akva 2013-11-12 14:39

   Nėra jokios paslapties. Valskis pasiūlė Gvildžiui pačiulpti organą. Gvildys pasiskundė valdžiai. Valdžia pasakė:

   Vaikeli, daugiau už Sūduvą nebežaisi. Nerijus teatsakė, kad labai išsigando.

   Ir visa istorija

 28. 34 kitas Juozas 2013-11-10 23:28

  pop-jei tu čia apie Valskio paslaptį, tai sūduva elgiasi, kaip pats sakei lietuviškai-nei daugiau nei mažiau, galybė atvejų tarkim su kauno žalgirio pavyzdžiu yra, kuriam galybė intrigų vyksta ir pusė pasakoma:)

 29. 35 p.o.p. 2013-11-11 00:13

  bet juk tai yra taip paprasta – suformuluoji bet kokį paaiškinimą ir jį praneši. pvz., išsinarino koją, apsinuodijo ar susirgo gripu. ir nepalieki vargšo trenerio improvizuot mėginant išsisukt nuo tiesaus atsakymo, kuris yra neįmanomas, nes ne visi dalykai viešinami gali būti (kas yra visiškai suprantama). ai, bet gal neverta čia pradėt šitos temos – nelabai ji yra reikšminga dabar ir nelabai yra svarbu, kas ten tokio paslaptingo nutiko.

 30. 36 Ramunas 2013-11-11 00:31

  O tai gal Valskis tiesiog jau kontraktą su Žalgiriu pasirašė ar bele ką, kas duoda suprast, kad jis kitais metais Vilniuj žais?

  • 37 carlos 2013-11-11 00:57

   būt geras, bet kažkaip matyt, kad net Lietuvoje kontraktai nepasirašinėjami kol ankstesnis dar galioja, ir vėl gi kodėl toaikažkokia tabu paviešinti…

 31. 38 niekas 2013-11-11 19:04

  Tai kad pats Valskis neseniai interviu sakė, kad Lietuvoje neliks, o jūs vis su Žalgiriu peršat.

  • 39 Remis 2013-11-11 19:31

   Kalbėti mes kiekvienas mokam :) A.Rimkevičius po pernykščio sezono taip pat kalbėjo apie nuostabius dalykus užsienyje, o sezoną pradėjo toje pačioje Lietuvoje.

 32. 40 kaip cia dabar 2013-11-11 20:25

  Nu ka Valskio ir Chveduko gincas baigesi.. pergale pries Zalgiri.

 33. 41 griezhtas 2013-11-11 22:34

  Nu tik neverkiam Valskio, antroj sezono pusej Valskis buvo apsirges Ledesmos sindromu – labiau rupinosi savo asmenine statistika taip perlaikydamas ir prarasdamas kamuoli. Pirmoj sezono pusej kol dar vaikams drebejo kojos tas iniciatyvos emimasis dave nauda, antroj pusej kai suduva jau zaide kaip komanda zalos buvo daugiau nei naudos (persudau, bet tendencija tokia). O jeigu dar ir uz aikstes ribu rode savo dieviskuma tai labai dziaugiuos, kad jo nebeliko. Beje nemanau, kad uzsienyje jis labai sublizges, nes nera kazkuo labai isskirtinis zaidejas, tiesiog suduvoje jis buvo labiausiai patyres zaidejas priekyje ir labiausiai pasitikintis savimi zaidejas atitinkamai daugiausiai ir zaista buvo per ji. Labai abejoju ar dar kur aukstesniame lygyje bus tokia pati terpe jam.

 34. 42 Anonimas 2013-11-11 22:46

  jo ir as taip apie Valsky pagalvojau

 35. 43 Tadas 2013-11-11 22:57

  Geras tas Valskis, nėra ko čia dabar jį peikt. Tikrai daug davė komandai. O kad gale apsišiko, tai gerai, kad ir negavo lošt prieš Žalgirį skautams stebint

 36. 44 p.o.p. 2013-11-11 23:08

  jo, tikrai nėra ko tokių šnekų pradėt. o kad Valskis kamuolį kartais perlaikydavo – irgi tiesa. tik tą buvo galima pastebėt viso sezono metu. tiesiog pradžioje tai mažiau jautėsi, nes ir to kamuolio atiduot retokai kam būdavo. tačiau lyginimas su Ledesma nėra sąžiningas. sakyčiau, Valskio “savanaudiškumas“ niekada neperžengdavo ribų, nes kaip kitaip gali žaisti daugiausiai įvarčių mušantis žmogus? čia jau apie puolėjo instinktą galima kalbėt – kai žmogus smogia į vartus mažiausiai progai pasitaikius, kai pirmiausia mato vartus, o ne kolegas. žodžiu, nereikėtų reikalų už aikštės ribų dabar perkelt į aikštę. tai yra du skirtingi dalykai.

 37. 45 Favoritas 2013-11-11 23:19

  Tik jau nereikia varyti Dievo į medį! Geriausias šio sezono Sūduvos žaidėjas, parodykim bent kiek pagarbos. Konfliktas vidinis, tegul komanda ir sprendžia. Beje, jis ir buvo išspręstas, kai nesivežė Valskio į paskutines rungtynes. Sūduva laimėjo tai sprendimas buvo teisingas, o konfliktų visur buvo ir bus, bet tai nesumažina Valskio indėlio į šio sezono Sūduvos žaidimą.

  P.s. čia šio sezono A lygos simbolinė rinktinė. Iš Sūduvos tik Valskis joje ;)
  http://alyga.smscredit.lt/naujiena/Lygos-zvaigzdziu-sarasuose-dominuoja-klaipedieciai/656

 38. 46 Draugas 2013-11-12 00:00

  Tai jau tikrai vyruciai, sitiek ivarciu imuses, toki greiti turi. Tikrai Alygoj nedaug tokiu zaideju. Ir jei ne jis tai nezinia kaip komanda butu susizaidus, koks puikuis tandemas buvo Valskio su Radzineviciumi. Jau tikrai nekalbekit dabar tokiu dalyku. Gal pamirsot kiek kartu jis butent ir tempe komanda. O paskui kad komanda gerai suzaide taip pat yra Nerijaus indelis i visa komanda. Tad belieka jam padekot uz puikui zaidima ir palinket sekmes!


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,891 hits
Reklama