To dar nebuvo!

2014-4Sūduvos feisbuko nuotrauka, sukėlusi įtarimų Karolio mamai. 

Pastarosiomis savaitėmis Sūduva tiek išleido reklaminio turinio, kiek anksčiau būtų visam sezonui pakakę. Nežinau, kas Sūduvos vadams pataria, tačiau tai, kas šį darbą dirbą, turi būti pagirtas ir pagerbtas.

Pirmiausia – aktualiausia naujiena. Ketvirtadienį, kovo 6 dieną, 14 valandą Sūduva rengia atvirą treniruotę ir kviečia visus norinčius joje sudalyvauti. Aišku, galėjo tokį triuką komanda iškrėsti praeitą savaitgalį, tai gal ir pora šimtų žmonių būtų surinkusi. Tačiau norinčių ir galinčių pamatyti komandos pratybas ir rytoj, manau, netruks.

Dalyvavimas gali būti ir tiesioginis – komanda žada, kad bus galima ne tik užduoti klausimų, nusifotkinti su komandos nariais, bet ir po treniruotės su žaidėjais “pagainioti kamuolį” (kad ir ką tai reikštų). Komanda taip pat žada ekskursiją stadiono statinius – rūbines ir taip toliau. Gražu ir naudinga.

O jei kas panorės į tą susitikimą nusinešti gerą fotoaparatą, padaryti vieną kitą dailų vaizdą ir man atsiųsti – mielai juos čia patalpinsiu ir su visais kitais pasidalinsiu.

Apie tai, kad sekmadienį startuoja A lyga Marijampolėje turbūt jau visi žinote. Tačiau gal ne visi pastebėjote, kad ir tam nutikimui Sūduva parengė išsamią programą. Šį kartą žadamas kažkokio kamuolio virtuozo pasirodymas, pergalės atveju nuolaida alui “Nuošalėje”. Taip pat bus prekiaujama JOMA gamybos komandos marškinėliais, o visi juos įsigiję dar kartą galės nusifotografuoti su žaidėjais. Kovo 8 proga visi nevyrai į stadioną bus įleidžiami nemokamai, o visi tie, kas ateis, turės galimybę laimėti metinį abonementą.

Ir paskutinis marketingo cvekas – Sūduvos svetainėje pasirodžiusi nuotrauka, kurioje komandos marškinėlius vilki būrelis kai kuriems gal ir pažįstamų blondinių. Šis triukas man atrodo kiek keistokas. Ne mano skonio, vienžo. Nors, reikia pripažinti, ir šį kartą lošiama daugiau mažiau pagal įprastas taisykles.

Štai toks įspūdingas komplektas sezono atidarymui (klasikinis dūdų orkestras taip pat ko gero bus, bet jo net minėti neverta. Nes tai – amžina klasika, taip sakant). Tikėsimes, kad tokį tempą Sūduva išlaikys ir viso sezono metu.

Reklama

7 Responses to “To dar nebuvo!”


 1. 1 Favoritas 2014-03-05 22:34

  Nežinau kas patarinėja Sūduvos vadams apie marketingą… jei gerai pamenu ir pats Pop buvai ilgą sarašą patarimų prirašęs :)

  Iš tiesų dėl viso šito pokyčio labai džiugu ir laikas būtent tam yra pats geriausias:
  1) Sūduva praeito sezono pabaigoje žaidė labai gražų futbolą, išlaikė tą pačią sudėtį ir greičiausiai žaidimo braižas šiame sezone išliks tas pats. Toks futbolas gražus akiai ir traukia sirgalius
  2) Žaidžia krūva jaunų vietinių futbolininkų, juk įdomu pažiūrėti kaip draugo kaimyno pusbrolis žaidžia.
  3) Į komandą grįžo Radzė, kuris su savimi atsinešė ir nostalgiją senojo stadiono atmosferai kai rinkdavosi po 2000 žiūrovų

  Taigi Sūduva iš visų jėgų ima jautį už ragų ir net neabejoju kad bus rungtynių kai žiūrovų skaičius pasieks tuos 2000, o gal net ir viršys.

 2. 2 Tomas 2014-03-05 22:49

  Padėkokim Karoliui Skinkiui, kuris į priekį žiūri.. :)

 3. 3 Ignas 2014-03-05 22:59

  Pirmos 50 atėjusių merginų į stadiono gaus balionus “Moterys už futbolą“ :)

 4. 4 Anonimas 2014-03-05 23:00

  Jooo, Karolis padirbėjo iš peties :)

 5. 5 Draugas 2014-03-06 05:47

  Ne nu saunuoliai. Tikrai reikejo pajudet, ir galbut kai kuria nusistovejusia “tvarka“ pakeist. Bet kuriuo atveju judeys ivyko, o is patirties zinau, kad nera taip lengva su visa mada ir pasauliu judet, Labai saunu, kad zmones sugeba adaptuotis.
  Didelis pagyrimas visiems su tuo susijusiems zmonems!

 6. 6 DZHIT 2014-03-06 14:33

  Džiugu ir šaunu. Kažkaip su šventine nuotaika keliausim į futbolą spėju. Beje, ir futbolas vyks ne manieže kaip suprantu? Čia rimtai?
  p.s Nuojauta kužda, kad šį sezoną viskas bus žiauriai gerai žiūrovų atžvilgiu. + Radzinevičius tam daro didelę įtaką manau :))

 7. 7 Juozas 2014-03-07 14:40

  Ziurovu pritraukimas tai daug laiko ir darbo reikalaujantis dalykas. Daug darbo idedama, bet laiko dar daug nepraejo, todel nieko labai reiksmingo nesitikekit :) Jei isdirbs taip visa sezona arba du sezonus tada galima tikrai tiketis apie 2k lankomumo po metu/dvieju.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,122 hits
Reklama