4: SŪDUVA 0:1 TRAKAI

Be galutinio rezultato prieš šias rungtynes buvo įdomūs dar du dalykai. Kokį pagrindinį vienuoliktuką šiandien aikštėn išleis Darius Gvildys, kol kas taip ir neatradęs optimalios sudėties ir kokius žaidimo planus viena kitai pasiūlys komandos.

Sūduvos sudėtis nuo šeštadienio pasikeitė minimaliai – vietoje Broko rungtynes pradėjo Baranovskis. O va žaidimas prasidėjo kiek netikėtai aukštu tempu, kurį nuo pat pirmų minučių ėmė diktuoti būtent Sūduva. Bent jau aš tikėjausi kiek kitokio jėgų pasiskirstymo. Galvojau, kad Trakai turės daugiau bravūros po lygiųjų su Žalgiriu ir būtent tai nulems rungtynių pradžią.

Tačiau Sūduva neturėjo planų įsibėgėti pamažu, leist ir Trakams pažaist, o pati palaukt geros progos kontratakai. Mūsų komanda nuo pat rungtynių pradžios itin kietai Trakus spaudė jau aikštės viduryje ir priešininkui su šiuo spaudimu labai sunkiai sekėsi tvarkytis. Dauguma Trakų mėginimų atakuoti būtent aikštės viduryje ir pasibaigdavo.

Tiesa, reikia pripažinti, kad ir Sūduvos puolimas nebuvo itin efektyvus. Atakos lyg ir prasidėdavo visai smagiai, tačiau perdavimų brokas neleisdavo atakų nuvesti iki padoresnio smūgio. Kartais Sūduvos futbolistai, iš didelio noro viską atlikti labai mikliai, akivaizdžiai paskubėdavo situacijose, kai vertėdavo mažumėlę pristabdyti arklius ir palaukti palankesnio kolegų išsidėstymo. Viso to rezultatas – praėjus pusvalandžiui Sūduva turėjo vieną šimtaprocentinę progą (eilinis Baranovskio šūvis dievui į langus maždaug nuo 11 m žymos), vieną smūgį link vartų, vieną smūgį į vartų plotą. Tiesa, Trakai šiuo klausimu neturėjo apskritai nieko. Žinant Sūduvos gynybinius “pasiekimus” šiame sezone, tokia situacija neatrodė tokia prasta.

Deja, likusios 15 kėlinio minučių buvo gerokai nuobodesnės. Trakai suprato, kad labai veržtis priekin neapsimoka, labiau susiglaudė prie savų vartų ir pradėjo praktikuoti balioninį puolimo stilių. Šmaukšt kamuolį padebesiais kur nors link Sūduvos vartų. Arba kokį tolimą smūgį pamėgindavo suimituoti. Tačiau sutankintos Trakų gretos prie savų vartų bei toliau besitęsiantys Sūduvos žaidėjų labai jau nekokybiški perdavimai nulėmė, kad antro kėlinio pabaigoje žaidimas apskritai vyko aplink centrinį rutulį.

Tad po pirmo kėlinio beliko padaryti išvadą apie tai, kad Sūduva vis dar tebeieško savo žaidimo ir iki padoraus lygio yra dar labai toli. Trakai neparodė nieko išskirtinio, nepaisant “gyvos legendos” ant trenerių suolo ir rinktinės sąrašo žaidėjų aikštėje. Kol kas Trakai lošia klasikinį lygos vidutiniokų stiliaus chaotišką futbolą. Deja, ir Sūduvos žaidimas kol kas mažai kuo nuo to “stiliaus” skiriasi.

Antras kėlinys prasidėjo lyg ir panašiai kaip pirmas – aktyvesniais Sūduvos veiksmais. Tačiau gan greitai futbolas ir vėl įklimpo pirmo kėlinio pabaigos pelkėje. Tik nervų abejose pusėse atsirado daugiau. Už įtampą antro kėlinio pradžioje, be abejo, atsakingi yra Trakai. Sūduva lošė panašiai kaip ir pirmame kėlinyje – mėgino iš paskutiniųjų spaustis link Trakų vartų. O va Trakų balionai link Sūduvos vartų ėmė duoti šiokių tokių rezultatų – per pirmas 15 minučių Trakai turėjo kokias tris situacijas (dažniausiai su Sūduvos gynėjų “pagalba”), kai temperatūra prie Sūduvos vartų gerokai įkaisdavo.

Antro kėlinio viduryje futbolo stilius radikaliai pasikeitė. Trakai nemažino tempo, o Sūduva mažumą atpalaidavo savo gynybines užtvaras ir labiau ėmė domėtis atakomis. Nieko nuostabaus – laikas spaudė, o įvarčio kaip nebuvo, taip nebuvo. Nebuvo net kokių nors išskirtinių progų įvarčiui mušti. Galėtum netgi sakyti, kad Trakai Sūduvos vartams kėlė daugiau pavojaus. Ne dėl to, kad mikliau ir sumaniau puolė. Tiesiog Trakai turi žaidėjų, kurie moka smagiai mušti iš toli. O kad Sūduvos gynėjai tą daryti leisdavo (patys likdami stebėtojų vaidmenyje), tai Bartkui teko atremti keletą labai nemalonių bombų. Tuo tarpu priekyje Sūduva kaip reikiant skaldė visur, tik ne į Trakų vartus.

Kas buvo toliau – visi matėt, kas rungtynes žiūrėjot. Sūduva praleido įvartį todėl, kad nustojo gintis taip, kaip gynėsi pirmame kėlinyje ir pradėjo gintis taip, kaip gynėsi lošdama su Žalgiriu. Keturi ar penki Sūduvos žaidėjai pasyvai stebėjo, kaip baudos aikštelės kampe sunkiai kamuolį ritina Lukša. Stebėjo taip susidomėję, kad pamiršo, jog kitoje baudos aikštelės pusėje stovi trys Trakų žaidėjai. Ir kai Lukša mestelėjo kamuolį link jų (nes niekas iš tų keturių-penkių jam nelabai ir trukdė), tie trys žaidėjai atsidūrė prieš vieną Isodą (berods) ir Bartkų. O ten jau buvo galima elgtis kaip tik širdis geidžia – buvo galima mušti į vartus, buvo galima pasuoti į kairę ar į dešinę. Krasnovskis nusprendė mušti ir jam pasisekė.

Išvados. Be abejo, didelio skirtumo tarp pralaimėjimo ir lygiųjų nėra. Vienas vienintelis taškelis. Liūdina ne pralaimėjimas labai jau nykiai lošusiam varžovui. Net Šiauliai, ir tie smagesnį futbolą rodė nei lukšos, miceikos, labukai ir t.t. Liūdina tai, kad Sūduva lošė tiek pat nykiai. Taip nykiai bežaidžiančios savo komandos seniai nesu matęs.

Žiūrėdamas į Sūduvą šiandien kažkaip suabejojau tuo, ar apskritai yra vilties, kad mūsų komanda šiais metais suremontuos savo futbolą. Visko būdavo ir anksčiau. Būdavo, kad komanda žaidė pasyviai. Vaikščiodavo visas rungtynes ir pabusdavo tik pačioje pabaigoje. Būdavo, kad pralošia, nes gynyboje privelia kvailų klaidų. Tačiau nepamenu, kada Sūduva lošė tokį chaotišką, nevaldomą futbolą, kurio svarbiausia savybė – beviltiškai netikslūs perdavimai ir totalus komandinių pastangų išnykimas. Šiandien į kreivų perdavimų klubą įstojo net Russo su Radzinevičiumi. O nuo Chveduko kamuoys, atrodo, atšoka lyg nuo kokio lietuviško ąžuolo.

Sūduva ištempė vieną normalų kėlinį. Jo metu lošė daugmaž tvarkingai, komandiškai, turėdama planą. O paskui viskas taip smarkiai šuniui ant uodegos nuėjo, kad dar reikia džiaugtis, jog tik vieną įvartį praleido. Visiškas komandinių veiksmų subyrėjimas totaliai į neviltį varo. Antrame kėlinyje žaidė būrys atskirų žaidėjų, kurie desperatiškai mėgino pataikyti kamuolį į vartus, nekreipdami dėmesio į tai, kokioje padėtyje yra patys ar jų kolegos. Net sunku įsivaizduoti, ką reikia daryt, kad šie visai neblogi futbolininkai ir vėl pataptų komanda. Tiesą pasakius, labai sunku suprast net ir tai, kaip Sūduva sugebėjo pateriot tą futbolą, kurį lošė pernai.

Tikėti komanda galima ir reikia. Reikia komandą palaikyti, kad ir kokio lygio futbolą ji beloštų, kad ir kokioje turnyrinės lentelės vietoje bebūtų. Taip darysim ir toliau. Tačiau guostis, kad “viskas bus taip, kaip ir pernai” gal jau verta baigti. Ikisezoninį optimizmą galima supakuoti į stiklainius ir padėtį į rūsį. Ir pasirengti į Sūduvos vartus kalamiems įvarčiams bei serijiniams pralaimėjimams.

35 Responses to “4: SŪDUVA 0:1 TRAKAI”


 1. 1 rolas73 2014-03-26 22:34

  sveiki
  banga imuse 2 golus per 4 rungtynes- 8 taskai
  mes 3 per 4 -3 taskai
  tai kur teisybe? :)
  gal geriau ismokstam gintis ?

 2. 2 Draugas 2014-03-26 22:46

  Nu jau dabar ir as nusivyles. Visai ne del pralaimejimo. Nes jeigu nesugebi laimet, tai nereikia nei lygiuju, ne su Trakais reikia traukt link lygiuju. Tiesa pasakius visai nera greito zaidimo. Buvo keletas epizodu kai zaidejas turi daug ploto, ir kazkas netoliese skuodzia, tai vietoj paso, pralaukia kol suggrish gynejai , apstatys tvora, o tada pasas i kojas varzovams. Labai daug netikslumu, gal gerai gave pylos pradejo bijot prasileis ivarcius? Bet tiesa pasakius, as jau pries sezono pradzia sakiau, kad nera priekyje jegos, Radzinevius, taip protingas, geras jis zaidejas, o kas jam asistuoja? Baranovskis, kuris nemoka tiksliai spardyt, italiukas tik i komanda atejes? Chvedukui tikrai toli grazu ne priekyje uzdarinet skersuotus kamuolius ir organizuot puolima. Vaskela nedaug lose, sunkoka ivertint, bet tikrai neatrodo kad stiprintu puolima. Tiesiog nera judejimo priekyje. Kalbama apie gynyba, bet as nematau netgi puolimo, greito suzaidimo vienu lietimu.
  Ir varzybos labai nuobodzios gavosi, nes realesnes gal tebuvo 1-2 progos per visas varzybas. Tad sakai P.O.P kad Trakai lose nyku chaotiska futbola. O as sakyciau kad jie lose pakankamai protingai, nes jeigu per visa laika tebuvo pora progeliu pelnyt ivarti, sakyciau komandos taktika pasiteisino netgi jeigu Suduvos pusej apsilanke vos pora kartu, bet savo pusej gresmes malsino, joms net neprasidejus.

 3. 3 Anonimas 2014-03-26 22:58

  Na Trakai isvikoje lose tai mano nuomone taktika buvo pasirinkta nebloga, nors aisku zaidimas tikrai akiai nepatrauklus

 4. 4 Varvalas 2014-03-26 23:04

  visiski urbos

 5. 5 Lukas 2014-03-26 23:26

  Kai vyko ta ataka, per kurią įmušė, nežinau kodėl, bet beveik 99 proc buvau įsitikinęs, kad įmuš. Ir še tau. Kažkoks dežavu ankstesnių metų.

 6. 6 as 2014-03-26 23:54

  gvildy,taip toliau

 7. 7 DZHIT 2014-03-27 00:27

  Dabar peršasi tokia mintis, kad Klaipėdoje Atlantui bus nusileista ir gan stipriai…Paskui laukia Ekranas, Kruoja ir pagaliau Dainava…na tai po Verbų sekmadienio ir paimsim 3 taškus, nes su tokiu nykiu žaidimu tai….

 8. 8 Anonimas 2014-03-27 00:37

  jei taip ir toliau, tai Gvildys “Dainavos“ nesulauks

 9. 9 p.o.p. 2014-03-27 00:58

  Tiesą pasakius, pernai ne ką geriau buvo, tik Tauras ir Dainava prieš Sūduvą anksčiau stojo. Buvo pralaimėjimai Atlantui, Žalgiriui, Kruojai (labai primenantis šiandieninį), buvo lygiosios su Šiauliais. Skirtumas tas, kad pernai nebuvo jokių kalbų apie pastiprėjusią komandą ir planus grįžti į medalių taką. Todėl pernykštės nesėkmės neatrodė tokios skaudžios kaip šiemetinės.

  Faktas – komanda šiuo metu yra palaida bala. Bet juk čia Marijampolė. Pirkom žaidėjų, o treneriams pinigų nebeliko. Kažkaip net nekorektišką Darių Gvildį kritikuot – retas kuris klubas A lygoje vieną trenerį turi.

 10. 10 carlos 2014-03-27 01:04

  nežinau, man pakankamai simpatiškai atrodė sūduva pirmame kėlinyje ypač visų čia peiktas marko, tik trūksta užbaigimo, čia jau mixas meistriškumo trūkumo ir susižaidimo trūkumo, o trakų gynybą nėra tokia prasta, kad pati sau įsimuštų, va taip ir gavosi… esmė, manau, kad be žalgirio ir dainavos, kitų visų komandų lygis yra per panašus, kad kažkaip nesužaidus maximum galimybių būtų galima tikėtis išeiti su teigiamu rezultatuvien dėl meistriškumo…

  čia mano žalgirio atlanto aprašas http://offside.blogas.lt/ne-principiniai-varzovai-zalgiris-atlantas-40-68.html

 11. 11 Draugas 2014-03-27 01:21

  Taip sutinku su Carlos. Marko siandien jau buvo panasesnis i savo laiku gera forma turinti zaideja. Ir gynesi, ir pasavo padoriai. Uzbaigimo ir pernai ziauriai truko kiek pamenu. Deja pernai turejom stai toki Neriju, kuris buvo greitas, verzlus ir kas svarbiausia, kad labai tikslus. Stai prisijungus Radzineviciui su daug patirties, geru aikstes matymu, ir Valskio dideliu greiciu jie labai smagiai dirbo. O kas priekyje uzbaigs dabar atakas,? Italas imasi iniciatyvos, bet taip ir su niekuom nesuzaidzia ir nepavyksta nieko isvest i geras padetis. Kas man ir istrigo kad kamuoli nuolat nori imest i baudos aikstele, i kova. Bet kad kazkokia kombinacija 4 pasu, prabegimu, sieneliu vadinamu, taip ir nepastebejau. Kazkaip susikauste man zaidejai atrodo. Kaip ir sake kad net nuo Chveduko kamuolis kaip nuo malkos atsoka, o kad jis moka stabdyt kamuoli cia abejoniu nera. Tiesa tas apmaudu ir yra, kad buvo garsus pareiskimai. Komanda keitimu turi, nebaisios traumos, kaip kad pernai kai iskrite pora pagrindiniu zaideju buvo. Stai dabar visko per akis, o komanda medine, neatrodo kad formoj butu. Zinoma forma ateina su laiku, bet man netgi tos perspektyvos tokios blankios.

 12. 12 Draugas 2014-03-27 01:28

  Dar prie to pacio paburbesiu. Kodel mes losiam 6dieni o ne 7dieni? Cia gaunasi realiai 2 dienu pertrauka. Labai trumpa. Tarkim Atlantas tai lose 2dieni ir dabar 6dieni. Jiems poilsio daugiau. Zinoma cia bet kuriuo atveju neiseis lygiai poilsio padalint. Na bet atleiskit , 3 dienas privaloma duot atsikvept komandai.

 13. 13 p.o.p. 2014-03-27 01:38

  Taip, pirmas kėlinys iš tikro buvo neblogas. Geru jo kažin ar pavadinsi, bet kad neblogas – tai tiesa. Bet čia ir yra visa esmė – kodėl nebuvo galima to paties neblogo futbolo pratęst ir po pertraukos? Velniam reikėjo įsivelt į tą tenisą? Pirmą kėlinį lošė komanda, antrą – savarankiškomis pastangomsi kai kurie žaidėjai mėgino ką nors nuveikt.

  Dėl trumpos pertraukos – visiška tiesa. Trys yra minimalus dienų kiekis tarp rungtynių. Bet argi tvarkaraščio sudarytojams tai rūpi? Aišku, pati komanda galėtų prieštaraut pirmą tvarkaraščio draftą gavusi, bet irgi ko gero niekas taip kruopščiai netikrino.

 14. 14 liukas 2014-03-27 02:49

  Po rungtyniu su Siauliais rasiau, kad nera ka analizuoti nes Suduvos zaidime visiskas chaosas. Ir kad savo pajeguma si sezona reiktu tikrintis su tokiomis komandomis kaip Trakai. Chaosas nedingo, visa strategija paremta principu “kaip nors“, be jokio aiskaus zaidimo plano. Toks ir rezultatas..

 15. 15 Kuzma SS 2014-03-27 10:10

  Bus dar tų pergalių. Pajus ir mūsiškiai vienas kitą.
  Šis sezonas toks jau ir bus – bet kuri komanda gali nugalėti bet kurią.

 16. 16 griezhtas 2014-03-27 10:52

  O kada pasveiks Soblinskas? Nes pernai su jo grizimu, kuris sutapo su radzes atejimu ir prasidejo suduvos geras zaidimas. Gal cia jis esminis zaidejas :)
  Del vakar, tai nuo 60 min. kazkaip sirdis jaute, kad varzybos baigsis taip kaip baigesi. Chaoselis, plius jau galima metyt akmenis i trenerio darza, del nepadarytu laiku keitimu: Baronovkis po geltonos apsiramino ir pasidare nematomas, Radze nuo 70 min vos kojas vilko, reikejo ji keist kuo nors, kad ir Kdouh’u

 17. 17 M 2014-03-27 10:56

  Kam apskritai mum tie Anjelkoviciai, Chvedukai, Kisilevskiai? Vidurio saugas atakos metu yra visiskai uzmirstas dalykas, kadangi viso zaidimo esme – atseit “greitas“ perejimas i puolima, o is tikruju – iprastas lietuviskas futbolas “spirk i prieki ir bek“. Pastatom geriau 2 puolejus, vidury Snapkauska su Ciniku (vien gynybiniam tikslam) ir toliau sau losiam balionini futbola.

 18. 18 Ramūnas 2014-03-27 11:00

  Už ką Činikui raudona vakar buvo parodyta 95 minutę?

 19. 19 griezhtas 2014-03-27 11:24

  Dar uzkliuvo, Bartkaus kamuolio isspyrimai, kiek skaiciavau tai tik vienas is ju pasieke suduvos zaideja. Jeigu jau naudoja toki zaidimo elementa tai tai tegul tiek zaidejai tiek vartininkas pasitreniruoja, kad kamuolis neatitektu priesininkams. Aisku klausimas kiek isvis tikslingi tokie isspyrimai “i kova“ kai priekyje didzioji dalis zaideju tik pusantro metro ugio ir neturi sansu laimet oro dvikovas.

 20. 20 p.o.p. 2014-03-27 12:00

  tiesa, keitimai prasti. didelis klausimas apie tai, ar tik nebus žaidimas galutinai subyrėjęs tuomet, kai Gvildys Andelkovičių išėmė? kaip sykis 65 minutę. taip pat mažumą stebina vienodas žaidėjų keitimo algoritmas – keičiami visada tie patys ir daugiau mažiau “į poziciją“. tarsi kiekvienos rungtynės vyktų pagal identišką modelį. pvz, vakar iš tikro ko gero prasmingiau būtų buvę ne dar vieną saugą aikštėn leist, o Kdouh.

  Činikas antrą geltoną gavo už priešininko stumdymą už aikštės ribų (klasikinė situacija, kai kovojama dėl kamuolio, einančio į užribį). kortelių kiekis kol kas yra stipriai per didelis – juolab, kad ir kortelės užsidirbamos situacijose, kai pražangos apskritai nereikai. net jei vakar teisėjas Sūduvos pabrėžtinai “nemylėjo“.

 21. 21 Varvalas 2014-03-27 12:01

  Žiūrėjau vakar nuo 16 minutės. Iki 23 min. Sūduva taip ir nepersivarė kamuolio į priešininko aikštės pusę; tik įspirti kamuolį į tą pusę sugebėjo. Tai va, nelabai ir galiu suprasti, ką ji ten buo užlaužusi per pirmąsias minutes. To užlaužimo ir vėliau nemačiau.
  Bet daug ką mačiau. Kaip Sūduvos nekalčiausiose situacijose susirinko 4 pražangas (beprasmiai ginčai su teisėju, pasistumdymai aikštės viduryje ar dar kur nors toliau nuo abiejų vartų). Vadinasi, disciplinos nėra.
  Jos niekada nebuvo gynyboje. Ir neatrodo, kad bus. Nežinau, kiek ir kokių trenerių reikia, kad žaidėjai proporcingai užsiimtų gynybos zonas. Užtenka panagrinėti tą vieną pridėtojo laiko pavyzdį. Bagdanavičius (lyg tai jis)prabėga pro Lukšą ir šis lieka vienas krašte su kamuoliu. Šeši Sūduvos žaidėjai nubėga į dešinįjį savo baudos aikštelės kraštą – pusę pažiūrėti, ką Lukša su tuo kamuoliu darys. Sakau pažiūrėti, nes Lukšai kelti kamuolio nė vienas nemėgina trukdyti. Kairėje baudos aikštelės pusėje visiškai plikas stovi Krasnovskis, netrukdomas gauna kamuolį iš Lukšos, per tris sekundes nusivalo kamuolį, pasitvarko šukuosena, pasigrožėja panorama ir kala.
  Kala iš “mėgstančio“ netikėtai atakuoti Kovacevičiaus pozicijos. Va, gintis jis “nemėgsta“. Šitą pirkinį keikiau ir per rungtynes su Šiauliais: šleivi kamuolio perdavimai saugams, kaip į šikną įkirpto lakstymas į įsivaizduojamą ataką ir pan. Kam pirkti bet kokį serbą, jei ne prastesniame lygyje palakstyti gali ir Daukša?
  Dabar apie tą žaidėją, kuris šįmet “pakeitė“ Valskį. Pagal raidžių skambesį pavardėse, tai jie tikrai panašūs. Va, tik naujasis valskis aikštėje pasirodo 6-10 minučių ir nelabai jį ten kas pastebi (nei savi, nei svetimi žaidėjai, nei
  žiūrovai). Manau, kad su šiuo žaidėju irgi viskas jau aišku – gali čiuožti ko toliau.
  Sako, kad Grigaravičius galingai už dublerius lakstė. Nejaugi jam tik toks vaidmuo ir teks? Jau ir dublerius pradėsime pirkti?
  Šiaip tai labiausiai galėtų padėti patys futbolininkai, grįždami iš Klaipėdos su “baranka“. Tuomet jau sektų organizacinės priemonės, bet nelabai įsivaizduoju, ką čia dar galima “perorganizuoti“. Na, išvyčiau kokius 5 žaidėjus, bet kas iš to? Reikia dar vieno trenerio, o gal sodininko, nes čia daugiau darbo būtų su judančiu medelynu, o ne žaidėjais.

 22. 22 Tadas 2014-03-27 12:28

  Kovacevičius visiškai nevykęs pirkinys. Gynyboj grybauja, pasai šleivi, nematau nei vieno jo pliuso.

 23. 23 Varvalas 2014-03-27 13:12

  Iš Gvildžio kalbų supratau, kad žaidimu jau beveik patenkintas, o dėl pralaimėjimo labiausiai kaltas … rikošetas. Galime laukti kito sezono.

 24. 24 p.o.p. 2014-03-27 13:26

  panašu, kad rikošetas šį mėnesį premijos negaus

 25. 25 Draugas 2014-03-27 13:38

  As kaip tik izvelgiau apmauda pas Gvildi, ir siokias tokias uzuominas, kad gal ir iseis jis is Suduvos. Deja nemanau akd tai butu geras sprendimas, sitiek laiko praleides su komanda jeigu jos nepastatys ant koju, kitas treneris tikrai to nepadarys, cia galima siust ir Mourinho ir Fergusonas, vistiek nieko nebus, Nu tikrai neina sakyt kad zaidejai nesistengia, bega jie tikraim netinginiauja, taciau nepavyksta suzaist. O kodel gi? mes imatom nesusipratimus tarp zaideju, chaosa. Tai kaip panaikint ji? Nemanau kad Gvildys liepia zaidejams: begit chaotiskai, kaip bus taip bus. Teisiog nesuranda savo zaidimo, ir visu blogiausia kad nezinau kas ji turetu sutvarkyt, ar tai pora zaideju, kurie palaikytu ir kamuoli ir tempa, ir pasus gerus padalintu, Vienas is ju turetu buti Marko, bet ir kiti turi neuzmigt, ibegt kur reikia, laiku o svarbiausia tiksliai permest kamuoli, Nes kol kas nematau zaidjo tai galincio padaryt. Kaip ir saket kad vartininkas visad spiria kamuoli i prieki lb stipriai, atrodo kad nori netiketai greitai uzpult. Bet prieky malasi tik Radzinevicius, tarp 3 gyneju maziausiai. O greicio jau neturi tokio, kad apibegtu vienas visus

 26. 26 Aladinas, raganų medžiotojas ir futbolo pranašas 2014-03-27 13:46

  Kovačevičius labai nekoks pirkinys, su Žalgiriu irgi tragiškai atrodė. Grigaravičiaus nenurašyčiau, jis tikras krašto saugas, greitas, mokantis valdyti kamuolį. Pats tas Sūduvos žaidimui, jei nori greitai pereiti į atakas iš gynybos. Įsivažiuos. Labiausiai kol kas stebina, kad nesugebama Vaskelos integruoti į žaidimą, atrasti jam tikrą vietą aikštėje. Tai labai geras, protingas ir sumanus žaidėjas, kuris gali tapti vienu svarbiausių klubo žaidėjų. Kol kas Sūduva – žaidėjų kratinys, o ne komanda. Tai ir yra didžiausia bėda. Gvildžio jokiu būdu nenurašyčiau, dabar būtų kvaila jį atleisti. Kuo jį pakeisti nėra, o Sūduvoje jokiam treneriui nėra lengva dirbti. Manau, kad su Banga ir Trakais net prie tokio žaidimo tiesiog nepasisekė. Truputį daugiau optimizmo. Kas liečia Andjelkovičių, tai sakyčiau tą patį – nuostabus žaidėjas, kurio irgi nesugebama integruoti į komandą bent jau kol kas.

 27. 27 DZHIT 2014-03-27 13:49

  Apmąstyti yra apie ką, bet reikia nepamiršti, kad šiemetinė A lyga yra sustiprėjusi. Atsirado daugiau lygiaverčių varžovų (Ekranas,Atlantas, Sūduva, Kruoja, Banga, Trakai, Granitas, Šiauliai) kai šie klubai tarpusavyje žaidžia, tai tikrai negali ir nebus galima nuspėti kas laimės, kas ne. Tuo ir įdomus futbolas. Galbūt mes per daug gerai apie save galvojame ir neatsižvelgiame, kad ir kiti nori, stengiasi laimėti. Kartais futbolas yra negailestingas ir neteisingas koks ir vakar buvo. Gvildys tikrai protingas treneris, asmenybė ir jeigu rėmėjai, valdžia griebsis kraštutinumų, tai gali tekti laidoti šį sezoną. Dabar apmąsčiau, tai be skaudžių pralaimėjimų nebus ir pergalių. Taip, Atlantas laukia, ir galbūt teks pralošti, bet pralošti nėra taip jau blogai iš tie. Komanda turi savo filosofiją, braižą, mąstymą ir tik nereikia sakyti, kad VISADA žaidžiamas “balioninis“ futbolas. Pvz vakar mačiau daug teigiamo, gražaus. Taip, visas 90+ minučių to nebuvo, bet progresas yra. Taip, kad kantrybės, nenusisukt nuo komandos, o dar ją labiau palaikyti sunkiais momentais. Sūduva nėra vienadienis projektas ir privalome ją gerbti. Buvo sunku, dabar sunku, bet su kiekviena diena darosi šviesiau. Už Sūduvą !

 28. 28 voleur 2014-03-27 15:26

  Na kur jūs matot tą sustiprėjusią lygą??? Tiesiog atlantai ekranai ir sūduva nusirito iki žemesnio lygio, tai gal todėl atrodo kažkam, kad lyga “sustiprėjo“.Kol klubai ir rinktinės nerodys rezultatų kalbėti apie sustiprėjimą yra visiškai neteisinga. Vienintelis žalgiris gal ir sustiprino lygą bet ir tai dar pažiūrėsim kaip seksis UEFA (tikiuosi negaus stipresnio varžovo, nes bus pasiteisinimų banga kokie kieti, bet su burtais nepasisekė o jau kitą sezoną tai jau pavarysim:) ) ir toje pačioje A lygoje.

  • 29 carlos 2014-03-27 15:42

   o kaip čia tas atlantas nusirito iki to žemesnio lygio? o ir ta pati sūduva, kad valskį prarado? ekranas aišku taip, bet kitos komandos susitiprėjo tai ir sako, kad lygis pakilo, aišku greičiausiai nesiekia to fbkų laikų, na bet kad judesys į priekį šioks toks tai tikrai matosi…

 29. 30 Draugas 2014-03-27 16:18

  Kiek tos kitos komandos sustiprejo? Atejo pora nauju komandu, pirma kart A lygoj turbut losia, tai kazkaip jose reiketu izvelgt silpnybiu ir pasinaudot, ypac nuolatiniams kovotojams del medaliu. Ekranas tikrai nusilpo, o Atlantas nei sustiprejo nei susilpnejo, nors manau kad siemet ju zaidimas bus silpnesnis, nes pazadai liko pazadais, ir Arsenalo zaidejai vietoj malasi ir malsis. Suduva tikrai padoru biudzeta turejo surinkt, ir zaideju kaip niekad pakeitimams turi, tai privalo geresni futbola demonstruot. koks tada tikslas investuot i geresnius zaidejus, jeigu vistiek kaimo komandu su veteranais nepajegi apzaist. Investuok tada i jaunima ir parduok ji bent jau Zalgiriui

  • 31 carlos 2014-03-27 16:22

   pas ką jau čia tie veteranai? ir kas čia tos kaimo komandos?

 30. 32 Draugas 2014-03-27 16:30

  Traku, nepavadinciau galingu futbolo miestu. Su veteranais biski perspaudziau, bet vistiek kas per kalbos kad atejus porai nauju komandu kalba eina apie kazkoki cia lygos sustiprejima. Teisingai sakoma kad Suduva bent jau kol kas tikrai nekazkaip atrodo, silpnai, todel ir kitos komandos atrodo pajegesnes. Cia gal dabar Suduva i pirma lyga imestume, tai sakytu o kokia 1a lyga stipri, nes nuolatine prizininke neapsizaidzia 1os lygos komandu.

  • 33 carlos 2014-03-27 16:42

   nieks ir nelygina lygos lygio sustiprėjimo ar susilpnėjimo būtent per tai kaip vienos ar kitos komandos atrodo žaisdamos su sūduva:)

 31. 34 minde 2014-03-27 16:51

  Idomu kada traumavosi Soblinskas ir kas ji traumavo? Kazkaip neatsimenu kad kuriu nors rungtyniu metu jis butu gaves trauma. Kiek girdeti jis iskrito pusei sezono

  • 35 Anonimas 2014-03-27 21:22

   traumos gaunamos ne tik per rungtynes ;) prieš sezono pradžią per treniruotę gavo traumą jis


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits