5: ATLANTAS 1:0 SŪDUVA

Pagaliau Sūduva žaidė futbolą. Su Trakais buvo vienas kėlinys, o dabar ištempė kokias 80 miučių. Ir vėl pralošė, tačiau šį kartą į mūsų komandą nebuvo gėda žiūrėti. O ir rungtynės buvo iš tikro smagios. Atlanto mylėtojams ir, taip sakant, “nesuinteresuotiems” stebėtojams. Aišku, ir mums jos buvo neblogos. Nes vilties išplėšti bent tašką buvo iki paskutinės sekundės.

Pirmas kėlinys. Šnekos apie naujus sudėties eksperimentus pynėse kelios dienos iki rungtynių. Paskalos pasirodė teisingos. Abu serbai ir Brokas liko ant suolo, o vietoj jų pasirodė Kiselevskis ir Snapkauskas su Grigaravičiumi. Snapkauskas – pirmą kartą šiame sezone, o Grigaravičius – pirmą kartą starto sudėtyje. Grigaravičius lošė kairiame krašte, tad į vidurį buvo perstumtas Russo.

Nežinau kaip jums, bet man atrodo, kad šie radikalūs sudėties viražai pačioje sezono pradžioje yra totali nesąmonė. Pasirengimas sezonui ir draugiškų rungtynių ruožas jau seniai pasibaigė. Būtent jo metu ir turėjo būti nustatyti pagrindiniai sezono pradžios vežikai. Tuomet visos žaidimo schemos turėtų būti dėliojamos būtent su šiais futbolininkais. Jeigu jos neina pirmose keliose rungtynės – tobulina schemas, o ne iškart puoli keist po 3-4 pagrindinės sudėties žaidėjus. Jeigu pačioje sezono pradžioje prasideda radikalios sudėties rotacijos su nuolatiniais keitimas jau pirmo kėlinio pabaigoje, natūraliai kyla klausimai apie tai, ar trenerių “štabas” apskritai turi kokį nors aiškesnį sezono planą, ar tiesiog ryžtingai improvizuoja nuo pat čempionato pradžios.

Kaip bebūtų, pirmą kėlinį Sūduva sulošė visai neblogą. Aš netgi drįsčiau sakyti – geriausią kėlinį per visą šį sezoną. Galėtum sakyt, kad tas gerumas nieko vertas, nes bankę vis tiek praleido. Tačiau ir įvartis šį kartą buvo padoresnis, be ryškių klaidų, labiau lemtas puikios Atlanto kontratakos. Aišku, atidžiau panagrinėjęs galėtum priekaištaut, kad Sūduvos gynėjai (kurių buvo daugiau nei Atlanto puolančiųjų) ir vėl pralošė pozicijas, o tie du gynėjai, kurie buvo arčiausiai Donato Kazlausko gynėsi labai neagresyviai. Ten būtų pakakę nugriūti prieš Atlanto žaidėją ir ataka greičiausiai būtų užsivėlusi.

Nepaisant to, Sūduva atrodė neblogai. Gynėsi gerai – ypač turint omeny, kad Atlantas puolė panašiai kaip ir pernai – labai staigiai pervedinėdamas kamuolį iš savo aikštės pusės link Sūduvos vartų. Visai dailiai judindavo kamuolį aikštės centre ir neblogai pereidavo į puolimą, ypač greitesnį. Nieko ypatingai pavojingo sukurti nepavyko, tačiau ypač pirmo kėlinio pabaigoje Sūduvos puolimas buvo ganėtinai grėsmingas. Beje, dažniausiai puolimo veiksmai buvo organizuojami per naujoko, Grigaravičiaus, kraštą. Deja, didžiausia Sūduvos puolimo bėda buvo ta pati, kaip ir iki šiol – esminių, situaciją užaštrinančių perdavimų stoka finalinėse atakos stadijose. Būtent dėl to nepavyko rimčiau priartėti prie atsako į Atlanto įvartį.

Antras kėlinys. Antrą kėlinį Darius Gvildys pradėjo dar vienu siurprizu – vietoje saugo Kiselevskio įleisdamas Kdouh. Vadinasi – pirmą kartą šiais metais Sūduva ėmė žaisti dviem puolėjais. Seniai taip reikėjo. Dešimt pirmų minučių Sūduva varė labai smagiai. Visų pirma Broko, Radzinevičiaus ir Kdouh pastangomis Sūduvos spaudimas pagaliau ėmė baigtis smūgiais ir pavojingomis Atlanto gynėjų pražangomis.

Įvarčio įmušti vis tik nepavyko ir sekančias dešimt minučių aikštę valdė jau Atlantas. Iniciatyvą Sūduva paleido kvailokai. Tam pakako kelių kontratakų, kuriose Sūduvos žaidėjai mėgindavo demonstruoti individualią techniką vietoje to, kad perduotų kamuolį laisviems kolegoms. Pridėti reikia ir keletą kreivų perdavimų. Ir vieni, ir kiti atkirsdavo į ataką lekiančią komandą ir leisdavo Atlantui pavojingai kontratakuoti. Keletas tokių epizodų Sūduva išmušė iš ritmo, o Atlantui leido įsibėgėti ir kuriam laikui užspausti Sūduvą prie savų vartų. Per tas dešimt minučių jau Sūduvai pasisekė – Atlantas antro įvarčio neįmušė ir apie 70 minutę žaidimas išsilygino. Vienintelis Sūduvos nuostolis per tą atkarpą – eilinis pluoštas geltonų kortelių.

Likusią rungtynių dalį vyko visai smagus futbolas – greitas, piktas, nukreiptas į priekį, tačiau ir gynybos nepamirštantis. Labai daug progų nebuvo nei prie vienų, nei prie kitų vartų, tačiau maksimali įtampa žiebdavosi bet kuriame aikštės taške. Deja, Sūduva ir vėl nesugebėjo normaliai užbaigt rungtynių, ir vėl nutrūko nuo grandinės. Gynyboje nesąmonių nepradėjo daryt – o tai jau didis laimėjimas. Nepradėjo netgi tuomet, kai Gvildys iš aikštės “pašalino” Isodą. Tačiau puolimas ir vėl pavirto balionų svaidymu link Atlanto vartų, nors per visas rungtynės nė vienas iš balionų nebuvo sėkmingas. Balionus aukšti Atlanto gynėjai lengvai rankiojosi. O štai tvarkytis su Broku ar Grigaravičiumi kraštuose jiems sekdavosi žymiai sunkiau. Tačiau Sūduvos žaidėjai nusprendė, kad geriau nenaudoti sau įprasto ir akivaizdžiai efektyvesnio puolimo būdo, o pamėginti laimę labiau mėgėjų futbolui tinkamų metodu.

Išvados. Rezultato ir vėl nėra, tačiau Sūduva pagaliau sužaidė padorias rungtynes. Broko buvo, tačiau ženkliai mažiau. Buvo ženkliai daugiau minties ir atsakingo futbolo. Kai kuriems žaidėjams vis dar reikia ramiai paaiškinti, kad futbole yra toks elementas kaip perdavimas. Gynyba iš esmės sugrojo gerai, aikštės centre veiksmo matėsi, o ir puolimas, bent fragmentiškai, jau buvo panašesnis į organizuotą veiksmą. Jei Sūduva būtų taip lošusi nuo pat pirmųjų rungtynių, nesėdėtų šiuo metu priešpaskutinėje vietoje, lenkdama tik komandą, kuriai derėtų ne A lygoje, o kur nors kitur lošti. Remontuoti dar daug ką reikia, tačiau šiandien Sūduva bent jau parodė mums, kad vilties šiais metais šiokios tokios dar yra.

Geriausiais šiandienos žaidėjais rinkčiau Grigaravičių ir Broką. Vienas valdė pirmą kėlinį, kitas – antrą. Pliusą dėčiau Bartkui ir Bagdanavičiui, kuris neblogai tvarkėsi savo krašte. Nežinau ar Snapkauskas yra geresnis žaidėjas už Kovačevičių, tačiau šiandien sulošė neblogai. Radzinevičius vis dar lieka pavojingiausiu Sūduvos žaidėju, tokiu, aplink kurį sukasi kone visos priešininko vartams pavojingos situacijos.

Kiselevskio ir vėl nesimatė. Baranovskio – irgi, nors bent jau man nepasirodė, kad jis nusipelnė palikti aikštę likus kelioms minutėms iki pirmo kėlinio pabaigos. Tačiau Brokas sulošė ženkliai geriau (tuomet derėtų tik paklausti apie tai, kodėl jis nežaidė nuo pradžios). Į vidurį pastatytas Russo kažkaip nuvyto. Lakstė labai aktyviai, matosi, kad pasitikėjimo jam netrūksta. Tačiau kokybės jo veiksmams norėtųsi gerokai daugiau.

Štai čia kažkoks nesusipratimas vyksta. Toje vietoje, kur šiandien lošė Russo, privalo būti arba Vaskela, arba Andelkovičius. Nes jie yra būtent šios pozicijos žaidėjai. Ir vienas, ir kitas puikiai lošė pernai, todėl tik tik nuo Sūduvos trenerio priklauso tai, kad šiemet jie negroja. Mes galim loti kiek norim, tačiau ir Vaskela, ir serbas yra aukštesnio lygio vidurio saugai už italą. Stebint sudėties bangavimą pirmuose penkiuose turuose, susidaro toks jausmas, kad italą treneris myli, o Vaskelos su Andelkovičiumi – nelabai. Kelios prastokai suloštos rungtynės neturėtų baigtis “bausme” ant atsarginių suolo. Minėtiems žaidėjams turėtų buti suteikta galimybė ilgiau praleisti laiko aikšėje ir padoriau integruotis į komandos veiksmus. Jei treneris iškart juos sodina ant suolo – tuomet kyla natūralus klausimas: velniam juos apskritai pirko? Kam reikia Andelkovičiaus, jeigu į jo poziciją leidi Kiselevskį ar Chveduką?

Italas – fainas žaidėjas. Būtent – fainas. Smagu į jį žiūrėti. Jis duoda komandai naudos, nes yra aktyvus, įnirtingas, pakankamai greitas ir turi neblogą smūgį/perdavimą. Tačiau jo kvalifikacija apsiriboja aikštės kraštais. Šiandienos rungtynės akivaizdžiai parodė, kad centro saugo iš jo tikrai nebus. Tai nafik gaišti laiką? Nafik leisti Andelkovičių likus dešimčiai minučių iki rungtynių galo? Kai aikštėje jau vyrauja chaosas. Tokiu atveju Vaskela būtų žymiai prasmingesnis (turint omeny, kad puolėjų ant suolo jau nebeliko).

Prasčiausiai šiandien pasirodė Karolis Chvedukas. Net sunku suprasti, kas ten šiam talentingam žaidėjui yra nutikę – jis šiemet lošia kaip kos žalias jaunuolis. Kamuolius nuolat praranda, mėgindamas technikos stebuklus demonstruoti. O kai reikėdavo pirmam kėliny lėkti į greitą puolimą kartu su Grigaravičiumi, Karolis elgdavosi labai jau keistai. Vietoje to, kad šautų priekin, nusitemptų bet pora gynėjų kartu, jis atsitraukdavo į nepavojingą šoną ir palikdavo Grigaravičių vieną prieš 2-3 Atlanto žaidėjus. Šiandien Karolis stojo į atraminio saugo vietą ir ten darbavosi visai neblogai, tačiau visi jo mėginimai jungtis į puolimą buvo liūdni.

Štai tokios dviprasmiškos rungtynės – nesėkmingos, tačiau vilties suteikiančios. Tiesa, vilties nepakaks. Reikia treniruočių ir taip toliau. Kitą savaitgalį Sūduvos lauks dar sudėtingesnis varžovas – Ekranas. Šios komandos lygiosios su Žalgiriu rodo, kad ką jau ką, o gintis ši komanda moka. O va Dariaus Gvildžio lauks naujas iššūkis – ir vėl surinkti geriausią Sūduvos vienuoliktuką. Nes įvarčius pradėt mušt jau būtų laikas.

Reklama

33 Responses to “5: ATLANTAS 1:0 SŪDUVA”


 1. 1 Aladinas, raganų medžiotojas ir futbolo pranašas 2014-03-29 21:56

  Aš neįžvelgiau jokių teigiamų dalykų Sūduvos žaidime. Jei chaosą vadinti galime geru žaidimu, tada taip… Russo??? KĄ? KODĖL? Kažkoks absurdas, turint Vaskelą ir Andjelkovičių, krašto saugą kišti ten, kur visiškai ne jo vieta. Grigaravičius patiko. Vidurio saugai turi būti: Andjelkovičius, Chvedukas, Vaskela.

 2. 2 griezhtas 2014-03-29 21:58

  Del Kiselevskio nesimatymo, jo tokia pozicija, kad jeigu jo nesimato vadinasi zaidzia gerai (neperlaiko kamuolio, nedaro klaidu ginantis), kaip ir pernai nesimatydavo Soblinsko, nors viduri jo buvimas aiksteje tikrai sutvarkydavo. Kas geriau Kiselevskis ar Andelkovicius, prie dabartines formos net klausimu nekyla – tikrai Kiselevskis, jis jau ir klysta, tai bent jau matosi kad mintis teisinga tureta, plius netingi gintis ir princeses nevaizduoja, galu gale yra jaunas suvalkietis. O kodel Andelkovicius atsirado komandoj, tai manau paslaptis visiems, iskyrus prezidenta, kitu versiju nesugalvoju, nes visiem suduva besidomintiems jo atejimas buvo didelis siurprizas, nes buvo aisku, kad jis netinka prie suduvos stiliaus.

 3. 3 griezhtas 2014-03-29 22:05

  Nesuprantu kodel reikia suteikti sansa zaidejams kurie to sanso visiskai nenori. Kad ir siandienos Grigaravicius gavo sansa, kad ir vietom klydo, bet draskesi iki negalejimo t.y. jis tuo sansu naudojasi. O kaip Vaskela ir Andelkovicius savo sansais naudojasi ?!!! Vienas isejas sapnuoja, kitas isijautes vaidina princese. Ka Gvildys turi klaupt pries juos ant keliu ir maldaut, kad jie gal teiktusi pasijudint? Manau dar pora sansu jiem suteikt galima (pries dainava kokia), bet jei ir toliau tai sansais nesinaudot tada juos reikia vyti is komandos, nes kam reikalingi zaidejai kurie nenori zaist.

 4. 4 Anonimas 2014-03-29 22:37

  man nėra jokio pozityvumo po šių rungtynių, tvarkos biškį daugiau buvo, bet ties atakų kūrimu ir atvedimu iki finalinės stadijos dirbti ir dirbti…

 5. 5 liukas 2014-03-29 22:46

  Siandien kazkoks zaidimas buvo. Bet tokie ekspermentai su sudetim sunkiai suprantami. Panasu kad Russo snd buvo atraminiu saugu, nors pries tai visose rungtynese zaide kraste. Ir gerai zaide. O Andzeljoviciaus ir Vaskelos ignoravimas parodo trenerio taktinio pasiruosimo silpnuma. Andzelkovicius prastai vykdo gynybines funkcijas, bet puolime jis nepamainomas. Ko snd ir truko. O Vaskelai treneris niekaip nerando vietos nors visi zino kad geriausiai jis zaidzia po puolejais. Toks megejiskas komentaras. Ir vel tasku nera..

 6. 6 p.o.p. 2014-03-29 22:50

  griezhtas kaip ir pridera – griezhtai varo. toks požiūris yra visiškai pateisinamas. tačiau aš laikausi kiek kitokio žiūrėjimo. sutinku, kad sūduvos komplektavimo stilius bėgant metams labai menkai keičiasi, nors kurį laiką atrodė, kad gvildžio žodis šį tą reiškia.

  tęsiant pernykščią gaidą, naujokų apskritai derėjo ieškotis tarp visokių taurų ir dainavų, o gal net kokį pamėgint iš žalgirio pasiskolint. arba kokį klimavičių nugriebt, kurį sugebėjo trakai pasisamdyt. tačiau nutiko kitaip.

  o kad jau taip nutiko – nepriklausomai nuo to, kodėl taip nutiko – aš vis viena manau, kad yra nuodėmė gerų žaidėjų neišnaudot. grigaravičius – kas kitas, jis toks pats jauniklis, kaip ir kai kurie marijampoliečiai. žiūrint į jį šiandien, buvo keista, kad tik penktam ture jis normaliai aikštėn išleistas buvo. fragmentas su žalgiriu nesiskaito, nes pagal tas rungtynes apskritai nieko spręst neverta.

  komandos stilius – ne šventa karvė. natūralu, kad jis kasmet mažumą koreguojasi. visur ir visada taip yra, nes šiais laikais nėra komandų, kurios tą pačią sudėtį kelis metus iš eilės išlaikyti galėtų. todėl, prisimindamas vaskelos ir andelkovičiaus žaidimą ankstesniais metais kitose komandose, nematau jokių priežasčių, dėl kurių jų sugebėjimai galėtų būti sūduvai nenaudingi.

  kitas dalykas – sūduva garsi tuo, kad labai sunkiai integruoja žmones su stipriau išreikštu lyderio sindromu. tačiau tai – visų pirma trenerio misija. treneris turi pasiekt, kad atėjus stipriam lyderiui visi kiti nepradėtų stoviniuoti laukdami kol tas ką nors nuveikt, o ir pats naujokas maksimaliai priderintų savo sugebėjimus prie komandos įpročių. beje, kažkoks ten konfliktas tarp valskio ir komandos praeito sezono pabaigoje greičiausiai irgi yra iš tos pačios operos.

 7. 7 carlos 2014-03-29 23:37

  čia apie rungtynes patys puikiai parašėt, man tik kažkaip susidarė įspūdis, kad atlanto saugai ne tai, kad techniškiau, bet kažkaip greičiau vienu judesiu viską sugebėdavo padaryti, ypač antrame kėlinyje…

  čia apie ekraną žalgirį http://offside.blogas.lt/ekrano-autobusas-zalgirio-poilsiautojai-%E2%80%93-00-72.html

 8. 8 Varvalas 2014-03-30 10:54

  Tenka konstatuoti, kad gynybos reikalai jau “apremontuoti“: dar ne mašina, bet jau šioks toks opelis. Tik su “šrotu“ yra rūpesčių: detalių daug, tai ir kaitalioja jas kaip lego kaladėles. Prireikė net penkerių rungtynių, kad gynėjai ir saugai gynime darytų maždaug ta, ką iš jų reikalauja daryti. Akivaizdu, kad ir Snapkausko pasirodymas tam padėjo.Ir gal net Kovacevičiaus neįtraukimas į startinę.
  Lyg “karkasas“ tolesniam žaidimo konstravimui ir yra, bet daugiau vilčių dedu į kitą, ir į visus kitus sezonus :) Remontininkas nepatyręs, gizelio šalia nėra, o tas, kuris dar yra, tai tik garažiuko vartus atidarinėja ir uždarinėja. Šefas išpardavimo metu prisipirko tik universalių padangų (nes žiemos Marijampolėje beveik nebuvo), tai dabar jomis galvoja minti visą sezoną, vis prieš kiekvienas rungtynes perdėlioti nuo priekinių iki užpakalinių ratų.
  Jugų guma nelabai limpa ant Marijampolės pievų. Itališka guma lyg ir negalėtume skųstis; vis tik – dizainerių kraštas. O mašina, kaip nevažiuoja, taip nevažiuoja. Nepadeda net valdymas distanciniu metu, t.y. mobiliakiniu, kaip Marijampolėje jį vadina. Sako, kad variklį pirko, bet niekas nežino, kaip jis atrodo ir kur padėjo. Tai va, tokios tradicinės tokelės Marijampolėje, automobilistų sostinėje: savais vežimukais nepasitiki, o opeliai buksuoja melioracijos grioviuose.

  • 9 Draugas 2014-03-30 16:43

   Nu Varvalas linskimi, ir dziugini bent tu savo rasiniais :D Poema apie futbola sukurk, ar kokia ode Suduvai :D Panasu i tai kad Gvildys neranda ka su tais zaidejais daryt, jam kuo mazesnis pasirinkimas tuo geriau sekasi, zaidejai geri, kaip ir POP sako, kad privalai isnaudoti tokiu zaideju patirti ir potenciala. Deja Suduvai ir sis stilius iprastas, kad padoresnis zaideja jie laikys ant suolo.
   Priminkit ar pataisykit, kad Suduva kai Europoje lose cia berods pries 2 medus su serbais, ar tik ne Luksys buvo pastatytas i gynejus?

 9. 10 liukas 2014-03-30 12:28

  Susikaupimo ir drausmes komandoj akivaizdziai truksta. Tiek korteliu per kelias rungynes prisirankiota.

 10. 11 Draugas 2014-03-30 17:09

  Beje labai daug teisingu pastabu ir geru straipsniu. Deja sitas bedas as manau ir treneriu stabas zino jeigu taip butu galima pavadint. Nera rysio tarp saugu grandies ir smogiamosios jegos prieky, Patys saugai nemusa. Radzinevicius lyderis, uztektu ji isvest bent i siek tiek patogesne pozicija su vienu kitu laisvu metru priekyje, bet niekas to nesugeba padaryt.
  Carlos labai gerai pastbejo, kad Atlanto saugai vienu judesiu perduoda kamuoli siek tiek greiciau ir toliau, kur jau bega zaidejas, ir taip susikuria didesni erdves plota. O pas mus stabdis kazkoks ijungtas. Deja tai Gvildziui matomai staigmena tikrai, ir prasidejus sezonui viska remontuot yra skausminga.

  • 13 kitas Juozas 2014-03-30 21:04

   kaip mažas vaikas, supykęs kad jam neleido žaist taip kaip jis nori:D
   juokinga tikrai. gali pykt ant tokių komandų kaip ekranas kurie mėgsta taip sužaist ar kruoja, kuri nežaidžia švaraus futbolo gynyboj (labai daug baudų vidury aikštės, kas varo į neviltį), bet jei nesugebi pramušt tai pats kaltas.

  • 14 M 2014-03-30 21:06

   Na, kai rinktine autobusa pries stipresnes komandas statydavo jam zaidziant ir nesugebedavo net vidurio linijos per visas rungtynes pereit, tuomet is pono Deivido tokiu kalbu nesigirdedavo. Be to dar apie salygas prakalbo, nors ir tam paciam Vilniui tenka ant plastmases zaisti. Zodziu, nelabai grazus pasisakymai.

 11. 15 Remis 2014-03-30 18:07

  Kai pažiūri į dabartinę lentelę, tai Sūduvos pirmasis pralaimėjimas Bangai ne tokia jau ir staigmena atrodo :)

 12. 16 rimvill 2014-03-30 19:05

  Jaunoji Sūduvos karta – Lietuvos čempionai. Treneris Algimantas Dvareckas
  http://fksuduva.lt/?p=6233
  http://2001m.wordpress.com/

 13. 17 Draugas 2014-03-31 17:50

  Oho Semberas :) Del rubiniu tai cia akmuo gal i visa LFF? Nes jeigu ka tai patys Vilniuje persirengineja su gimdyvemis :D

 14. 19 Draugas 2014-03-31 20:40

  Nu o tai tas pastatas ne gimdymo namai ten? berods senai noretu turet ta pastateli bet nera kur iskelti ligonines.

 15. 20 p.o.p. 2014-03-31 21:36

  namai tai gimdymo, bet čia jau perspaudei. kaip ir šemberas perspaudė kritikuodamas kitus stadionus, kuriuose, visi puikiai žinom, visko būna ir visko nutinka. esmė čia kita – jei ne LFF, tai kažin kur ir pats Žalgiris šiandien loštų. aišku, tai nė kiek nemažina Panevėžio miesto kaltės dėl apgriuvusio stadiono, turint omeny, kad paskutinį penkmetį ten lošė nuolatinis kadidatas į aukso medalius.

 16. 21 Carlos 2014-03-31 21:52

  Nu tas už tvoros tai gimdymo namai o persirengimo kambariai lff akademijos pastate nieko gi ne laksto per lauką iš vieno namo į kitą kiek mačiau

 17. 22 Draugas 2014-03-31 23:47

  Nu tai biedni mes, nieko keisto kad apgriuve stadionai. Alytus atrodo susitvarke stadika ane? Tik beda kad nezinia kiek ju komanda temps, nes paskui nebus kam zaist tam stadione.
  Tai kuris dabar stadionas ant Lietuvos geriausias?

 18. 23 Favoritas 2014-04-01 00:01

  Beros Alyga darė trenerių/klubų vadovų apklausą prieš sezoną tai geriausiu stadiku būtent Alytaus ir išrinko. Mes likom antri :)

 19. 24 Ramunas 2014-04-01 19:31

  Pasirodo, kad su tinklapio atnaujinimu ne tik Sūduva, bet ir Žalgiris gali smarkiai nusigrybauti :)

 20. 25 Anonimas 2014-04-01 19:38

  nugrybauta šiek tiek, bet manau ištaisys klaidas, bet yra ir teigiamų dalykų, pvz sukurta VMFD Žalgiris programėlė androidam ir apple gaminiam :)

 21. 26 sss 2014-04-01 21:28

  Beveik 100 proc Gvildys keliasi i Taura.

 22. 29 griezhtas 2014-04-02 10:19

  reikejo dar dadet, kad pagrindiniu treneriu gimtadienio proga skiriamas Urba

 23. 32 Anonimas 2014-04-03 19:17

  “Man (žalgiriečių pergalė prieš Marijampolės klubą 8:1. – Red.) atrodė labai keistai, bet futbolininkai sakys, kad tai – dėl sniego.“ – sakė prokuroras K.Vagneris

  “Man Vagnerio kompetencija (o ypač vertinant Žalgirio-Sūduvos varžybas) kelia daug abejonių, tuo labiau kad jis buvo pažemintas pareigose, bet jis sakytų, kad tai – dėl keršto“ – sako žmogus gyvai matęs rungtynes

 24. 33 p.o.p. 2014-04-03 22:46

  niekai visa tai.

  turiu omeny, ne sutartas rungtynes, o štai tokias “atsakingų“ pareigūnų šnekas. tas labiausiai ir erzina. taip pat labai keista, kad tokias šnekas varinėja LFF pareigūnai. akivaizdu, kad jiems taip reikia pasirodyti prieš bosus iš uefa, kad net nelabai rūpi lietuviško futbolo “reputacija“.

  kažkada pats kvedaras aiškino, kad panašūs raštai iš uefa yra tokio “rekomendacinio“ pobūdžio, kad pagal juos nieko teisiškai nuveikti neįmanoma.

  panašiai ir dabartinės šnekos skamba. arba kloji ant stalo viską su vardais ir pavardėmis be jokių ten “galimai“ ir “man pasirodė“. iš kitos pusės – jeigu jau vyksta iš tikro rimtas teisinis tyrimas, tai niekas po konferencijas su “įrodymais“ nevaikšto ir žurnalistams “įtariamųjų“ neperdavinėja.

  žodžiu, eilinis blefas, kuris greičiausiai baigsis laišku iš lff į uefa su pagyromis apie tai, kaip vietos federacija “rūpinasi“ ir “reaguoja“ į gautą informaciją. ir po konferencijas vaikšto, ir su žurnalistais šneka, ir visuomenėje nerimą kelia.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,885 hits
Reklama