Laukiam Ekrano Marijampolėje

2014-27

Dramatiška įžanga. Sūduvos laukia dar vienas mirtinas išbandymas. Įdomu, kada visa tai baigsis? Kada eilinių rungtynių galėsim laukt kaip intriguojančio nuotykio, o ne ekstremalaus eksperimento? Kad situacija taptų dar aštresnė, siūlau dar kartą prisiminti penkto turnyro lentelę:

1 Žalgiris 5 3-2-0 16-3 11
2 Banga 5 3-2-0 3-0 11
3 Trakai 5 3-1-1 6-3 10
4 Kruoja 5 2-2-1 9-5 8
5 Atlantas 5 2-2-1 9-6 8
6 Granitas 5 1-3-1 10-7 6
7 Ekranas 5 1-3-1 5-3 6
8 Šiauliai 5 1-1-3 8-8 4
9 Sūduva 5 1-0-4 3-11 3
10 Dainava 5 0-0-5 0-23 0

Po penkių turų – Sūduva užtikrintas lygos outsaideris. Mūsiškiai lenkia tik Dainavą, kurios ir skaičiuoti neišeina. Šis klubas kol kas atlieka klasikinio A lygos svetimkūnio vaidmenį. Juk jau daug metų A lygoje vis turime po vieną klubą, kurie turėtų lošti kur nors žemiau. Tai yra klubai, kurie kaip taisyklė praleidžia virš 100 įvarčių (nepriklausomai nuo to, kiek lygoje lošia komandų) ir kurie jau sezono viduryje praranda bet kokias realias viltis iš paskutinės vietos išsikapstyti. Aišku, gaila, kad šiemet tokia komanda tapo Dainava. Tikėkimės, kad Dainavos krytis nesitęs amžinai.

Kaip bebūtų – Sūduvos priešpaskutinė vieta yra labai menka paguoda. Tokioje vietoje paskutinį sykį Sūduvą matėme 2004metais, Rino Lavezzini laikais. Tiesa, tais metais Sūduva buvo dar žemiau ir būtent italo pasirodymas komandoje padėjo Sūduvai išlipti iš visiško dugno, paskutinėje vietoje paliekant FC Vilnių.

Dramatiška šiandiena. Visko buvo pastaruoju metu. Vienos nuomonės nėra. Vieni sako – lauk Gvildį. Kiti sako – palaukit, prisiminkite pernykščius metus. Vieni sako – pastiprinta komanda šiais metais buvo. Kiti sako – nė velnio, buvo nupirkta, kas pasitaikė po ranka, o ne tai, apie ką po ano sezono kalbėjo Gvildys. Buvo net tokia maža antytė paleista apie tai, kad Gvildys keliasi atgal į Tauragę. Toliau. Vieni sako, kad su su Atlantu komanda atrodė jau atsigavusi ir visai padoriai. Kiti sako – nesąmonė, buvo toks pats chaosas. Kai kas šaukia, kad reikia remontuoti gynybą, kiti prieštarauja “kam ta gynyba, jei įvarčių vis viena nemušam”. Panašiai, atrodo, galvoja ir komandos treneriai – kiekvienose rungtynėse matom radikaliai atnaujintą sudėtį. Žmonės ne tik keičia vienas kitą startinėje sudėtyje, bet ir klajoja po aikštę. Žodžiu – bardakas ir prognozuoti nieko neįmanoma.

Neįmanoma atsakyti į esminius klausimus. Kokia bus Sūduvos startinė sudėtis šeštadienio rungtynėse? Kokia bus taktika? Gali tik nuspėti komandos nusiteikimą – vienintelis dalykas dėl ko negali priekaištauti daugumai žaidėjų yra užsivedimas, energija, atsidavimas. Deja, šiuolaikinis futbolas yra toks, kad su pliku entuziazmu toli nenuvažiuosi. Gali nebent Dainava ar Šiaulius šiaip ne taip pervažiuoti.

Dėl fundamentaliai prastos komandos išvaizdos labai sunku vertinti ir konkrečių žaidėjų pasirodymus. O kad jie nuolat kaitaliojami, tai ir jų pasirodymų kokybė dažnokai priklauso nuo to, kuriame taške žmogus lošia. Pvz., Russo neblogai išrodo krašte, tačiau labai vidutiniškai – centre. Andelkovičius prastokai atrodė atitrauktas link aikštės vidurio, kiek geriau – pastumtas į priekį. Radzinevičius ko gero yra vienintelis daugmaž stabiliai gerai lošiantis žaidėjas, tačiau – vienas lauke ne karys. Vietomis žybteli Brokas, Baranovskis, Bartkus ar Bagdanavičius (įdomu, kad visų pavardė B prasideda).

2014-29Paskutinės pernykščio sezono rungtynės tarp Sūduvos ir Ekrano.

Dramatiški sudėties pokyčiai. Ir vis tik ko gero yra teisūs tie, kurie priminė Dariaus Gvildžio komandos papildymo planus po praeito sezono. Sausio 3 dieną duotame interviu Darius Gvildys štai ką sakė: “Kad komandos komplektacija būtų pilnai baigta reikia 3 žaidėjų – krašto gynėjo, taip pat futbolininko, kuris galėtų žaisti vidurio gynėju ir atraminiu saugu bei kiek labiau patyrusio antrojo vartininko.” Tuomet jau buvo pasirašytos sutartys su Vaskela bei Grigaravičiumi ir, jei teisingai pamenu, dar nebuvo paskelbta apie tai, kad Bašičius palieka Sūduvą.

Kas komandon atėjo po to? Kovačevičius, Činikas, Russo ir Andelkovičius. Taip, Vaskela ir Grigaravičius lyg ir buvo skirti užkimšti Valskio skylę. Vaskela – labiau, bet Grigaravičiau nusamdymas taip pat klausimų nekėlė. Jaunas, piktas žaidėjas – prie Sūduvos pernykščio stiliaus puikiai turėjo prilipti.

Toliau. Vartininko Gvildys negavo. Tačiau čia kol kas sukamės ir, jei futbolo dievai leis, prasisuksim iki sezono galo. Vartininkų traumos nėra labai dažnos, kortelių jie irgi labai daug neprisirenka, todėl įmanoma sezoną išvairuoti ir su vienu. O jei netyčia bėda kokia nutiktų – būtų proga jaunimą po šaltu dušu pakišt.

Kaip parodė pirmieji penki turai Kovačevičius ir Činikas greičiausiai taip pat nėra tie žmonės, kurie galėtų kompensuoti Bašičių. Serbas gal ir neblogas žaidėjas – miklus, greitas, lyg ir aikštę neblogai matantis – keli jo perdavimai, nors ir nepasiekę tikslo, buvo į plotą, kas Lietuvoje jau savaime yra vertybė. Ir… į puolimą jis labai mėgsta jungtis (ką ir pats minėjo)!Galėtų būti puikus žaidėjas… kitoje komandoje. Pavyzdžiui, Žalgiryje, kur puolama daugiau nei ginamasi. Puolama didelėmis pajėgomis, todėl krašto gynėjų sugebėjimas dalyvauti atakose yra svarbus. Arba bent jau tokioje komandoje, kur centro gynėjai – galingi ir patyrę.

O va Sūduva yra iš esmės priešingo stiliaus ir sudėties. Visų pirma, visi Sūduvos vidurio gynėjai (tai yra, VISI DU) yra labai jauni ir per menkai patyrę. Jiems patiems nuolat reikia pagalbos, todėl kiekvienas kartais, kai vidurio gynėjas mėgina pridengti krašto gynėjo zoną kelia didžiulę grėsmę saviems vartams. Antra, pernykštės Sūduvos žaidimo stilius buvo pagrįstas itin greitais kamuolio pervedimais nuo savo vartų į kontrataką. Tokiais atvejais atakuojant svarbiausia, kad priekin kuo greičiau judėtų dalis saugų ir puolėjai. Kontratakai nereikai didelio būrio žmonių. Pakanka 2-3 ir kelių teisingų, aštrių pasų.

Tokiam žaidimui svarbu, kad gynėjai neužlaikytų kamuolio, sugebėtų jį kuo greičau permesti saugams. Tačiau visai nebūtina, kad patys gynėjai skuostų į kontrataką. Greičiau priešingai. Įvarčiu ar bent jau rimtesniu pavojumi kontratakas geriausiu atveju pavyksta paversti kokiu 4-8 kartus per rungtynes. Tiek pat dažnai jas užbaigia priešininko gynėjai ar netikslus pasas. Tuomet, ypač lošiant su rimtesniu varžovu, viskas per sekundę apsiverčia aukštyn kojomis – į kontrataką lekia priešininkas. Neretai tokiu atveju visi ką tik atakavę žaidėjai tampa atkirsti – jie lieka toli už kamuolio ir gynybiniuose veiksmuose praktiškai nedalyvauja. Jei taip nutinka puolėjams ir atakuojantiems saugams – menka bėda. Tačiau jei už atakuojančio priešininko nugarų lieka ir krašto gynėjai, o vidurio gynėjai yra menkai patyrę, pavojus saviems vartams garantuotas.

Visa tai ko gero ir tapo priežastimi, palikusia Kovačevičių ant suolo rungtynėse su Atlantu. Snapkausas atrodė tikrai ne prasčiau. Raudona kortelė ant suolo paliko ir Činiką. Ir štai – ko gero geriausias šio sezono rungtynes gynyboje sulošė žmonės, kuriuos Sūduva ir pernai turėjo. Tiesa, Činikas atraminio saugo pozicijoje ko gero atrodė geriau nei gynybos krašte, tačiau kol kas šis žaidėjas taip pat neįrodė, kad buvo papildymas be kurio komanda niekaip neišsiverstų. Kvailai ir beprasmiškai gauta antroji geltona kortelė pačioje rungtynių su Trakais pabaigoje taip pat ko gero rodo, kad šis žaidėjas ir pats nėra patenkintas savo vaidmeniu komandoje.

Taigi, du žmonės, kurie lyg ir skirti Dariaus Gvildžio numatytoms pozicijoms sunkokai su jomis tvarkosi. Aišku, sezonas tik prasidėjo ir nėra sąžininga daryti rimtas išvadas. Ne kiekvienas į komandą išoka nuo pat pirmų rungtynių. Juk Bašičius iš tikro gerai lošti ėmė tik antroje praeito sezono pusėje. Galų gale, net ir Žalgirio Wilkas savo karjeros toje komandoje pradžioje gerbėjams keldavo daugiau juoko ir pasipiktinimo, nei pagarbos ir susižavėjimo.

Vaskelai buvo skirtas Valskio vaidmuo. Aišku, niekas ir nesitikėjo šimtaprocentinės kompensacijos, tačiau šiuo naujoku jau pats Darius Gvildys kol kas nelabai pasitiki, o Grigaravičiumi labiau pasitikėti ėmė tik paskutinėse rungtynėse. Kažkaip nesiklijuoja reikalai ir paskutiniam Sūduvos papildymui – Marko Andelkovičiui. Jis irgi ko gero nė vienų pilnų rungtynių nesulošė. Štai tokios tokelės. Iš viso būrio naujokų vienintelis Russo buvo matomesnis ir gan užtikrintai buvo leidžiamas aikštėn kiekvienose rungtynėse. Tačiau šis žaidėjas apskritai geriausiai atrodo pozicijoje, kurioje ir taip Sūduva turi ką leisti. Bent po pora žmonių tiek į kairę, tiek į dešinę atakos pusę.

Kaip sakiau – išvadas daryti dar anksti. Tačiau faktas – nėra gerai, jei praėjus penkiems turams nė vienas iš šešių naujokų taip ir neparodė nei mums, nei treneriui, kad yra neišvengiamai būtinas komandos rezultatams.

2014-28Valdas Dambrauskas Marijampolėje.

Dramatiškas varžovas. Ekranas per pastaruosius pora metų tapo labai įdomia komanda. Žymiai įdomesne už tą, kuri po FBK kracho kasmet gan lengvai imdavo aukso medalius. Suprantu, kad Ekrano gerbėjai su tokiu požiūriu jokiais būdais nesutiktų, tačiau aš juk nesu Ekrano gerbėjas. Ekrano gyvenime ėmė dėtis dalykai, kurių ši komanda senokai nebuvo girdėjusi.

Finansinės problems išvirto dviem bėdom. Viena, Ekranas tapo ko gero labiausiai su buvusiais žaidėjais teismuose besitąsančiu Lietuvos klubu. Toks labai nemalonus šiaip jau neblogo portreto bruožas. O Ekrano valdžia užėmė poziciją, mums puikiai pažįstamą iš Lietuvos politinio pasaulio: “nieko nežinome, mes nekalti, kalta aplinka, visi kaltintojai meluoja”. Kitas dalykas – per pora metų Ekrano sudėtis iš galingiausios Lietuvoje tapo labai vidutiniška ir iš esmės paremta jaunais žaidėjais. Pernai medalius Ekranas dar šiaip ne taip pasiėmė. Šiemet tą padaryti bus žymiai sunkiau. Jeigu apskritai įmanoma.

Tačiau Ekraną pamatyti bus labai įdomu. Jau pernai Valdas Dambrauskas karts nuo karto sužaisdavo taip, kaip “planuota”. Ir jo planai jau tada stebindavo. Nes tai nebūdavo koks nors “planavome įmušti greitą įvartį, bet nepavyko” arba “žaidėjams buvo duotas nurodymas spausti priešininką aikštės viduryje” ir panašiai. Šio trenerio planas paskutinėse sezono rungtynėse prieš Sūduvą buvo lygiosios. Kokiom priemonėm tos lygiosios buvo pasiektos yra antraeilis, taktinis dalykas. Praktinės priemonės, taip sakant. Esmė ta, kad yra didesnis, strateginis tikslas, o jau tada – konkrečios priemonės konkrečioms rungtynėms. Rungtynės tą kartą gražios nebuvo, tačiau dabar jau galim drąsiai sakyti, kad tos lygiosios Sūduvai kainavo medalius. O Ekranui juos atnešė. Tuo tarpu klausantis Lietuvos trenerių šnekų dažniausiai kyla jausmas, kad niekuomet aukščiau tų palaidų, taktinių mini-užduočių, besikartojančių kiekvienose rungtynėse nepriklausomai nuo priešininko taip ir nėra pakylama.

Nemačiau tų legendinių Ekranų rungtynių su Žalgiriu, po kurių Šemberas pademonstravo prastą atmintį, ištrynusią prisiminimus apie Lietuvos rinktinės rungtynes su Europos futbolo galingaisiais, kai mūsų komandai per rungtynes pora kartų tesugebėdavo vidurio liniją pereit, o lygiosios su kokiais ispanais, vokiečiais ar italais iki šiol laikomos įspūdingiausiais mūsų rinktinės pasiekimais.

Suprantu, kad žaidėjas buvo piktas dėl savo komandos bejėgiškumo, tačiau tai vis viena nepateisina jo elgesio. Nes jis pasielgė taip, kaip elgdavosi tų galingųjų rinktinių žaidėjai, šaipęsi iš mūsų apgailėtinų stadionų, nes nelabai galėdavo pasišaipyti iš futbolo, kurio neįveikdavo. Tad visi mes puikiai žinome, kaip nejauku tokių šnekų klausytis.

O juk tokios rungtynės ir parodo, kas yra tikrasis futbolas. Tikrasis futbolas yra ne apie gražų žaidimą, o apie rezultatą. Čia tik kapitalistai, kuriems reikia futbolą pardavinėti televizijoms ir rėmėjams, bando mus įtikinti, kad nesvarbu, kas laimi rungtynes. Jiems iš tikro nesvarbu – jiems svarbu, kad žaidimas būtų “gražus”, nes tik toks tampa patrauklus milijonams neutralių futbolo žiūrėtojų per teliką.

Kai senais laikais dviejų anglų kaimų diedai susitikdavo pusiaukelėje ir mėgindavo nuboginti kamuolį į sutartą vietą, jiems nerūpėjo taisyklės ar grožis. Jiems rūpėjo vienintelis dalykas – rezultatas, kad ir kokiomis priemonėmis jis būtų pasiektas. Todėl aš visuomet žaviuosi komandomis, kurios pasiekia rezultatą nepaisant nusižengimo nerašytoms šiuolaikinio futbolo taisyklėms. Europos čempionatą laimėjusia Graikijos rinktine. Ar Chelsea prieš pora metų panašiu stiliumi nugalėjusius atrodytų tais laikais nenugalima Barseloną. Arba Trakais, kurie pernai LFF taurėje nukirto mūsiškę Sūduvą. Tos rungtynės, kurias matė koks 100 žmonių nebuvo nei gražios, nei įspūdingos. Nė viena komanda nerodė gražaus futbolo. Tačiau rungtynės buvo labai atkaklios, nes viena iš komandų iš tikro norėjo laimėti. Norėjo pasiekti rezultatą. Ir kai jį pasiekė, buvo apkivaizdu, kad toms kelioms dešimtims Trakų gerbėjų buvo nusispjaut į gražų futbolą ir visus kitus šiuolaikinio futbolo marazmus. O juk šiemet viso to niekas net neprisimena. Niekam neberūpi, kaip ten tą kartą lošė Trakai ir Sūduva. Rūpi tik rezultatas, kuris ir lėmė, kad šiemet taurės pusfinalyje loš ne Sūduva, o Trakai.

Tad ir ploju Valdui Dambrauskui už tą Šembero prakeiktą autobusą. Tas treneris ir vėl turėjo didelį tikslą ir jam pasiekti pritaikė teisingas priemones. Aš visuomet stebėdavausi ir iki šiol stebiuosi tuo, kaip dažniausiai žaidžia silpnosios mūsų komandos. Va jos tai niekada sąmoningai nesiekia lygiųjų. Jos tiesiog bando lošti tokį patį futbolą, kaip ir ženkliai galingesnis priešininkas. Ir gauna pora bankių per penkiolika minučių. O štai tada prasideda tokia futbolo pornografija, kad Ekrano autobusas prieš Žalgirį tėra vaikų žaidimai. Pornografija, kuri kartais trunka pusę kėlinio, kartais kėlinį, o kartais ir pusantro. Nieko nėra baisiau, kaip matyti komandas, tiesiog formaliai atidirbinėjančias rungtynes. Rezultatas yra aiškus, toks, kokios visas pasaulis dar iki startinio švilpuko tikėjosi ir nė vienoje iš komandų nėra nė vieno žmogaus, kuris tikėtų, kad tas rezultatas gali kaip nors pasikeisti.

Ekrano autobusas neleido komandoms lošti “gražaus” futbolo, tačiau, spėju, užtikrino, kad žiūrovai iki paskutinės sekundės matė tikrą, atkaklų futbolą. Rungtynes, kuriose abi komandos siekė rezultato iki pat finalinio švilpuko. Vieni rezultatą pasiekė. Ir ką gali žinoti – galbūt šios lygiosios ir vėl ką nors reikšmingo atneš Ekrano pasiekimams sezono pabaigoje.

Dramatiškas šeštadienis. Kad ir kaip besuktum, rungtynės bus išskirtinės. Savaime suprantama, jos bus reikšmingesnės Sūduvai. Kaip ir kokios 5-6 artimiausios rungtynės, po kurių ir turėtų daugiau mažiau paaiškėti tolesnis Sūduvos likimas šiame sezone. Tad ir vėl reikia gausiom pajėgom šeštadienio vakarą verta eiti į Sūduvos stadioną, net jei šį žaidimą ir rodys per televizorių. Nesu tikras ar futbolas bus gražus. Bet kad kova bus maksimali – esu tikras.

Reklama

44 Responses to “Laukiam Ekrano Marijampolėje”


 1. 1 Ramūnas 2014-04-04 08:46

  Kiek teko matyti tai Ekranas lyginant su visom medinėm Kruojom, Atlantais, granitais, Bangom, rodo labai įdomų futbolą. Tokį net nebūdingą A lygai, nes viskas ant žemės ir jokių balionų. Jaučiu, kad bus superinis mačas šeštadienį

 2. 2 UCCM 2014-04-04 09:49

  Nuo čia: “O juk tokios rungtynės ir parodo…“ iki beveik pabaigos – tekstas vertas plojimų atsistojus. Tą ir darau…

 3. 3 Diviriks 2014-04-04 11:04

  Išvada viena: jeigu vis dar puoselėjam tikslus sezono pabaigoje būti ne žemiau nei 5 vietoje, būtina pradėti rinkti taškus.

  Spėju, jog rytojaus rungtynių baigtį labiausiai lems taktiniai sprendimai. Nežinau, nenoriu nuvertinti Gvildžio, bet kineskopai tikrai bus parengę kokį nors žaidimo planą. Dambrauskas – vienas iš ateities trenerių, kurio karjera “Ekranu“ tikrai neapsiribos. Turėdamas minimalius išteklius, šis žmogus sugeba išspausti pakankamai gerus rezultatus. Įtariu, kad “Ekranas“ dar ne kartą nustebins kitas komandą ir papiktins nukaršusius, emocijų nevaldančius debiloidus :)

  Beje, įdomu pasidarė: Panevėžio Dambrauskas ir Pakruojo Dambrauskas – kaip nors susiję tarpusavyje, ar atsitiktinumas?

 4. 4 Remis 2014-04-04 13:03

  Kl.Granitas ir Banga jau parodė kaip reikia žaisti su Ekranu. Jei turi sveikatos spūstelėti juos dar jų aikštės pusėje, tai visi sumanymai ir schemos griūva. Tuo patyrę žaidėjai ir skiriasi nuo jaunimo. Nemanau, kad Ekranas šiose rungtynėse sieks tik lygiųjų kaip su Žalgiriu.

 5. 5 Kuzma SS 2014-04-04 13:08

  Prieš savaitę galvodamas apie būsimą mačą su Ekranu galvojau, kad ko gero ši komanda viena nepalankiausių tuo požiūriu, kad visada yra orientuota į rezultatą kiekvienu atskiru momentu. Kai žinai konkretų ir aiškų tikslą konkrečioms dviems valandoms per savaitę, tai ir pasiekti tą rezultatą nesunku. Rungtynės su Žalgiriu tai dar kart įrodė. Ir spėju šeštadienį bus baisiai nemalonios tos dvi valandos. Bet tikiuosiu, kad pabaigoje pagaliau jausimės pagaliau maloniai. Sėkmės

 6. 6 p.o.p. 2014-04-04 13:18

  Remi, palauk, tai kaip ten Granitas su Banga parodė kaip reik žaist su Ekranu, jei abu lygiom sužaidė? Tai čia lygiai taip pat ir Žalgiris parodė. Ko gero tik Kruoją ir būtų galima laikyti tikru “parodytoju“, nes vieninteliai prieš Ekraną laimėjo ir daugiau nei vieną įvartį įmušė. Kažin ar Sūduva būtų labai patenkita pasiekusi tokį pat “parodymą“ kaip Banga ar Granitas. Apskritai, žiūrint į šiandieninę lentelę, labiau norisi sakyti, kad ne Banga parodė kaip su Ekranu lošt, o būtent Ekranas parodė, kaip reikia Bangai nepralaimėti:)

  • 7 carlos 2014-04-04 13:33

   o kas ta banga? kažkaip pamirštama, kad pas ekraną praktiškai u-21 pagrindas + kochanauskas, umeh, petrauskas, visia pusė velnio brazilas, tai nematau aš ten jokio kažkokio pas tą pačią bangą ant po popieriaus pranašumo su rusais iš antros lygos, tik ryškiai pakol kolkas tokios 2 rusijos lygoms būdingos taktikos bent jau ant 0 išeit pas mus užtenka…

  • 8 Remis 2014-04-04 14:39

   Ir vienose, ir kitose rungtynėse Dambrausko ir Ekrano planas buvo primesti savo žaidimą ir laimėti. Nes tiek KG, tiek Banga Ekranui yra ne varžovai (čia tokia jų pozicija). O KG ir Banga nelaimėjo tik todėl, kad nesugebėjo išnaudoti mirtinų progų. Spėju, kad jei žaistų šiandien, tai KG išnaudotų, nes jų žaidimo kreivė dabar akivaizdžiai į viršų varo. Sūduva turi Radzinevičių, o jis tokių progų nešvaisto.

 7. 9 Ramunas 2014-04-04 13:53

  Bangos rungtynes šiai dienai tai tikra kančia žiūrėti. Neįtikėtina, kai tokia pilka komanda taip aukštai yra…

  • 10 carlos 2014-04-04 13:54

   su kruoja tai anie visai neblogai atrodė…

  • 11 Remis 2014-04-04 14:41

   Nuoširdžiai nuo pradžios iki galo vakar pažiūrėjau Trakus ir Atlantą. Kelis kartus pilkiau nei Kruoja ir Banga žaidė. Jei ne paskutinės dešimt minučių, tai net ne pilka, o juoda būtų.

   • 12 carlos 2014-04-04 14:59

    jap tą patį galėčiau patvirtinti…šiaip toks jausmas, kad mūsų komandos truputi krūvių neatlaiko…

 8. 13 jūros dumblas, kvepiantis atogražų miškais 2014-04-04 13:59

  Sąsajos tarp Dambrauskų nebent tokios, kad abu iš Pakruojo. Šiaip linkstu į Ekrano pusę artėjančiose rungtynėse, nes Valdas, su visa pagarba Gvildžiui, kaip treneris yra mažiausiai dešimčia galvų pranašesnis. Sūduva šiuo metu rodo ne futbolą, o chaosą, skirtingai nei Ekranas, kuris turi viziją, turi planą, bando žaisti futbolą. Su N kartų mažesniu biudžetu būtent Ekranas yra gana ryškus šių rungtynių favoritas.

  • 14 carlos 2014-04-04 14:08

   nemanau, kad ekranas yra ryškus favoritas net gi atvirščiai labai nustebsiu jeigu sūduva nelaimės ar bent nesužais lygiomis (lažybų kontoras beje palaiko mano nuomonę:) ekranas futbolą lošia tada, kai dėl kažkokios mistinės ir nesuprantamos priežąsties tiek kruoja, tiek banga rungtynių atkarpomis leidžia jiems įžaidinėti kamuolį, o jeigu ne tai visiškai toks patas chaosas kaip ir pas kitas komandas (čia aišku su ta sąlyga, kad visi gynyboje nestovi, ko įtariu su sūduva nebus) , vienintelis realus ekrano plius prieš šias rungtynes nebent tas kad sūduvos gynybą labai jau nepatikima, o jei kažkokį fufelį prasileis, gali vėl visi į gynybą draugiškai sulysti…atvirai sakant, būtų aks nors žalgiriui radzinevičių paskolinę rungynėms su ekranu, manau, net prie tokios statiško puolimo, būtų liūdnai aniems pasibaigę :)

 9. 15 Kuzma SS 2014-04-04 14:07

  Su ta pačia Kruoja dar po savaitės žaisim, tai ir vėl eilinį kart galėsim pamatyt “gyvenk arba mirk“ varžybas…
  Bet dabar svarbiausias mačas su Ekranu ir tik su juo. Labai tikiuosiu, kad mūsiškiai lygiai taip pat visą šią savaitę ruošėsi tik jam

 10. 16 p.o.p. 2014-04-04 14:44

  Kažkaip čia visos šnekos susiveda į tai, kad Sūduvoje yra vienintelis žmogus, kuris gali nulemti pergalę – Tomas Radzinevičius. Tiesos šiuose žodžiuose yra, ypač prisiminus vieną kitą jo įvartį pernykščiame sezone. Tačiau kol kas Tomas buvo menkas ginklas, nes mušdavo tik tuomet, kai pats ką nors šiaip ne taip susikurdavo. Niekas jam nepadėdavo. O “šiaip ne taip“ rašau dėl to, kad kol kas visų komandų treneriai tą irgi žinojo ir Radzinevičių pakankamai atidžiai blokuodavo bent keliais žaidėjais. Galėtum sakyt, keista, kad jis iš viso dar po 3-4 progas smūgiui kiekvienose rungtynėse susiveikia.

 11. 17 rolas73 2014-04-04 14:44

  sveiki
  musu ivarciu santykis 4-12 is tikruju

  • 18 Favoritas 2014-04-04 16:23

   Alyga svetainė rodo 3-11. O kai mūsų įvarčių tiek mažai įmušta tai labai lengva juos suskaičiuoti – 3 tik :)

 12. 19 p.o.p. 2014-04-04 14:57

  ???? ir iš kur gi?

 13. 20 rolas73 2014-04-05 02:34

  zalgiris 1-8 banga 0-1 atlantas 0-1 banga 0-1 siauliai 3-1

  • 21 Remis 2014-04-05 09:45

   Išjunk tą žaidimą, su kuriuo pliekei Sūduva-Šiauliai, ir eik pasižiūrėti realų rezultatą :)

   • 22 Favoritas 2014-04-05 10:32

    Čia juk vienintelės mūsų rungtynės per kurias nepraleidom įvarčio – tokie momentai šiais metais neįkainojami, jų pamiršt neimanoma :) Sūduva – Šiauliai 2:0!

 14. 23 rolas73 2014-04-05 02:35

  vietoj 1 bangos tuti but trakai

 15. 24 pala 2014-04-05 03:22

  suduva-siauliai 2-0..

 16. 25 Favoritas 2014-04-05 19:01

  Nu kagi… po pirmo kėlinio Gvildžio kėdė labai smarkiai braška. Spėju bus paskutinis lašas, jei šiandien neišsigelbės…, o turint omeny ekraniečių sugėbėjimus važinėtis autobusu…

 17. 26 Anonimas 2014-04-05 19:03

  Nu dideji trenerio gynejai idomu kokius dabar argumentus pateiksit ?

 18. 27 paulooluap 2014-04-05 19:23

  Na va jau lygu :D TIesa, 10 pries 11…

 19. 28 rolas73 2014-04-05 19:38

  sveiki
  oi supjoviau gryba
  vis per ta alu :)

 20. 29 voleur 2014-04-05 19:49

  na problemos lieka tos pačios, keista kad antrame kėlinyje tiek daug balionų buvo kabinta į baudos aikštelę, net komentatoriai tą pastebėjo kad vartininkas lengvai viską susirenka bet gal tik mums čia taip gerai matyti :) žaidėjams nesimato…

 21. 30 Kontora 2014-04-05 20:08

  Na kartais tikrai varzybos tokios neitikinamos, kad belieka tiketi gandais apie lazybas. Kuriu niekad niekas neirodys, net po zaideju pareiskimu, kad vienu ar kitu atveju buvo pirkimai.
  Bet kuriuo atveju Suduva siu metu nusivylimas, ir nemanau kad dar yra vilties issikapstyti. liksim kokie 6 geriausiu atveju. good luck

 22. 31 Anonimas 2014-04-05 20:10

  Rimtai cia dar kazkas lazybas iszvelgia? Nu nesimate kad temptu komandos rezultatui. Tigi nieko nesienavo baudos aikstelei ant pendelio

 23. 32 Kontora 2014-04-05 20:15

  Atrodo lazybos vyksta tik ant galutinio rezultato. yra simtai statymu, kas pirma imus, kas veliau imus…o kur dar neitiketinas gyvas statymas kad po 2 ivarciu persvaros, ims kazkas ir islygins rezultata., kas kiek geltonu raudonu prisirinks. Visur lazybos vyksta, ir tik nereikia pasakot, kad musu turtingasis krastas nerengia ju,

 24. 33 Remis 2014-04-05 20:19

  Kontora, kiekvienas atsisėdęs prie kompo gali prisifantazuoti į valias. Tik kai reikia visa tai realizuoti, pasirodo, jog tam privalai būti vyrukas iš Azijos, turintis daug ryšių, pinigėlių ir smogikų būrį.

  • 34 Boleslovas 2014-04-06 09:44

   nebūtinai vyrukas iš Azijos, bet turi būti patikrintas tų kontorų ir joms dirbti. Nei kontora, nei Algirdas iš jurbarko nepastatys daugiau nei 200 eurų – taip kad kalbos tuščios.

 25. 35 Anonimas 2014-04-05 20:25

  Kontora gal dar varzybas syki paziurek, taigi liko 10 vs 11 ir labai normalu, kad islygino

  • 36 Kontora 2014-04-05 20:30

   Tai kodel neimuse dar keletos ivarciu ir nesvente pergales? Jeigu jau turejo tokia didziule persvara?

 26. 37 Kontora 2014-04-05 20:27

  Remi tu teisus. Ir net nezinai kiek lazinasi rytu Azijos vyruku uz Alygos ir ne tik varzybas. Ir turbut ne del to, kad palaiko Zalgiri, Kruoja, ar Ekrana.
  Tiesiog kas niekad nesilazino ir nesizvalge i situos reikalus giliau, neigs, peiks ir panasiai… Nebut lazybu , nebutu ir sporto.

 27. 38 Favoritas 2014-04-05 22:13

  O man giliai px… Lažybos ar ne lažybos. Laukiau tik komandos pergalės! Kol kaltė neįrodyta galima kalbėt apie įvairias sąmokslo teorijas. Įrodykit, tada bus kita šnekta! Vienžo komanda žaidžia prastai, reikia permainų – vienareikšmiškai! Gal trečio trenerio…? Gvildį dabar mesčiau net aš, tikiu kad gali komanda atsigaut, bet kiek galima laukt…? Medaliai greitai nuplauks. Nepakeičiamų nėra!!!

 28. 39 DZHIT 2014-04-05 22:30

  Kai rezultatas tapo 2:2 tada ekranas pastato raudoną autobusą ir laukia rungtynių galo…. šlykštus tas ekranas, bet jiems tas vienas taškas yra žymiai reikšmingesnis, nei Sūduvai kiek supratau. Laimėjo lygybė :)

 29. 40 griezhtas 2014-04-05 22:37

  Nu nesakyciau, kad ekranas po antro golo pastate autobusa, tiesiog musiskiai labai jau skubino todel padrikai ir vienodai puole, reikejo kaip tik ramybes. Siaip tai emociju buvo daug, visi antro kelinio zaidejai tikrai atidirbo maximaliai, aciu jiems uz tai, o chaoeselis nieur neprapuole.
  Praleisti golai tradiciniai, abiem atvejais gynyboje suzaista atmestinai ir valdiskai, pirmajame princese pasivaiksciojimais imitavo asmenine gynyba, antram jau pamaise, kad visi buvo iseja pulti ir pamirse gynybos pozicijas.

 30. 41 minde 2014-04-05 22:45

  kaip tai ne autobusas buvo antram keliny?2 ar 3 ekrano zaidejai regzdavo ataka o visi kiti vos ne savo aikstes pusej stovedavo

 31. 42 griezhtas 2014-04-05 22:48

  bet tikrai nebuvo nepramusamas tas autobusas

 32. 43 Favoritas 2014-04-05 22:50

  kai turi vienu žaidėju mažiau, tai autobusas – logiškas žaidimo planas! Čia nėra ko varyt ant Ekrano. Visų pirmą mūsiškiai nesugebėjo apsigint, o visų antrą nesugebėjo iki galo išnaudot kiekybinės persvaros. Nors atsižvelgiant į dabartinį Sūduvos žaidimą, tie du Grigaravičiaus golai jau yra nuostabus rezultatas :)

 33. 44 jūros dumblas, kvepiantis atogražų miškais 2014-04-05 23:28

  Kur čia lažybos? Nejuokinkit svieto. Pirmam kėlinį Ekranas taktiškai Sūduvą pastatė į vietą, įmušė du golus ir būtų įmušęs dar, jei ne raudona.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,137 hits
Reklama