Kas skaito ir rašo – duonos neprašo

2014-37

Galvoju, pats laikas būtų paminėti keletą puikių rašytojų, kurie karts nuo karto apie save šio blogo komentaruose praneša. Seniai juos privalėjau įtraukti į nuorodų sąrašą dešinėje blogo pusėje. Deja, nesu nei pareigingas, nei ypatingas darbštuolis. Tačiau geriau vėliau, tai yra – dabar, nei kada nors kitą kartą.

Pirmu numeriu norėčiau paminėti pilietį, čia žinomą Carlos vardu. Atkaklesni skaitytojai spėjo pastebėti, kad šis pilietis jau senokai vis mėgindavo apie savo palaikomą komandą rašyti, tačiau tik šiais metais, atrodo, pradėjo tai daryti reguliariai. Pilietis palaiko Vilniaus Žalgirį, o jo raštus galima rasti vietoje, pavadintoje OFFSIDE.

Carlos raštai yra tokie kokybiški, kad man vis dar keista, jog po straipsniais nesirikiuoja dešimtys komentarų ir akių vienas kitam nedrąsko diskutuotojai. Ypač turint omeny, kiek žmonių šiandien palaiko Žalgirį. Galbūt su laiku padėtis pasikeis – ypač jei ponas Carlos ras savyje jėgų “sužaisti” visą sezoną. Iš savo pusės jam parekomenduočiau perkelti blogą iš lietuviškos platformos į kokią užsieninę. Ten ir reklamos taip raidžių neužstos, ir išvaizdos galimybių daugiau bus.

Antru numeriu noriu pažymėti kitą šio blogo senbuvį Remį, kuris, kaip žinia, remia Gargždų Bangą. Šis raštingas pilietis taip pat yra užveisęs vertą dėmesio BLOGĄ. Tiesa, jis nėra skirtas Bangai. Jis yra skirtas lietuviškam futbolui apskritai ir… knygoms. Chm, įdomus derinys, tačiau kiekvienų namų šeimininkas elgiasi taip, kaip jam patinka.

Jei Carlos džiugina rungtynių analizės kokybe, tai Remis kapstosi skaičiuose, futbolo dokumentuose, komandų sudėtyse ir žaidėjų pasiekimuose bei nesėkmėse. Natūralu, jo tekstai pasirodo rečiau ir dažniausiai būna skirti kokiam nors futbolo sezono svarbiam taškui. Pavyzdžiui, pradžiai. Arba – pabaigai. Skaitytoją visada džiugina ir tai, kad ponulis Remis nuolat atranda kokį įdomesnį, netikėtą kampą ar nuostabą keliantį faktą. Štai, pavyzdžiui, prieš pora dienų rašytame tekste apie LFF taurės žaidimus, Remis atrado, kad LFF įstatymai niekaip neapibrėžia legionerių kiekio taurės varžybose. A lygoje viskas suskaičiuota, o LFF taurėje teoriškai komanda gali aikštėn išleist kad ir 11 užsieniečių.

Tokios tokelės. Skaitykite ir duonos neprašykite. Kitas turas jau rytoj.

Reklama

10 Responses to “Kas skaito ir rašo – duonos neprašo”


 1. 1 carlos 2014-04-14 22:57

  ačiū už gerą žodį, tikrai kažkaip galvoju į wordpress keltis, tik pavadinimo gaila :)

 2. 2 p.o.p. 2014-04-14 23:02

  o manai pavadinimas ten bus jau užimtas? pamėgink, būtų naudinga tą patį nusinešt. galų gale, gali nepagailėt 25 dolerių per metus ir turėt blogą be jokių ‘wordpress’ gale:)

 3. 4 p.o.p. 2014-04-14 23:18

  tiesą pasakius, jei ir toliau planuoji mainly apie Žalgirį rašyt, tai gal būtų protinga kažkaip tą vardą į pavadinimą integruot. Lengviau bus ir surast, ir įsimint.

 4. 5 Diviriks 2014-04-14 23:30

  Kario blogas tikrai vertas dėmesio :)

 5. 6 UCCM 2014-04-15 00:24

  Tai kad prisidiskutuojam feisbuke, ką ten dar blogo komentuose pjausiesi :)

 6. 7 Draugas 2014-04-15 00:30

  Pagarba rasantiems, Kaip kazkuriioje dainoje dainuoja: “Tie kas raso, jie isliks amzinai“.
  Visad smagiau paskaityt kazkokioj “privacioj“ erdvej, nei siek tiek pabodusiuose facebuukuose, twiteteriuose. O stai cia lyg senoji mokykla, tam tikra zmoniu grupe, turinti bendru pomegiu, interesu.
  Sekmes rasant!

 7. 8 Remis 2014-04-15 09:16

  Kur pervesti pinigus už reklamą? :)
  Beje, pradinė mano blogo paskirtis yra knygos, tad reiktų sakyti: knygoms ir … futbolui :)

 8. 9 p.o.p. 2014-04-15 09:21

  UCCM, tai man ir atrodo, kad Žalgiris šiandien turi tiek pakankamai suinteresuotų sekėjų, kad jų turėtų pakati ir feisbukui, ir dar krūvai teritorijų.

  Šiaip jau esminis dalykas vis tik yra pradinio turinio kokybė – kai ji aukšta, visada lengva žmones sudomint. Offside turinys kaip sykis toks ir yra.

 9. 10 p.o.p. 2014-04-15 09:23

  Remi, pradinė paskirtis gal ir knygas, tačiau pašmirinėjus po tamstos bloga iškart tampa akivaizdu, kad dažniau į futbolą vaikštai, nei knygas skaitai:)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,885 hits
Reklama