Laukiam: Sūduva – Dainava

2014-38

Laukti šį kartą nelabai yra ko. Viskas ir taip aišku. Belieka viltis, kad šį kartą ypatingų siurprizų mūsų komanda nepateiks. Kol Dainava yra tokio lygio, ji funkcionuoja panašiai, kaip iš čempionato pašalintas klubas, už rungtynes su kuriuo visiems kitiems suteikiamos techninės pergalės. Dainavos situacija sunkiai suvokiama – lygiai taip pat kaip ir LFF pozicija. Palikt vos išlikusią komandą lygoje uždraudus registruot naujus žaidėjus ir yra tas biurokratų sprendimas, kuris kol kas Dainavai tik suteikia viltį tapti daugiausiai per sezoną praleidusia komanda. Paskutinio dešimtmečio rekordininkas – Visagino Interas, kuris 2007 metais praleido 154 įvarčius. Toliau eina Atlantas – 121 įvartis (2011) ir Kėdainių Nevėžis – 115 (2005) ir 100 (2006).

Fundamentalus skirtumas šį kartą yra tik vienas, nors jis – esminis. Praeito turo rungtynėse, kuriose Dainavai 8 įvarčius įmušė Vilniaus Žalgiris Alytaus stadione buvo suskaičiuota 800 žiūrovų. Štai taip. Gal ir teisingai pasielgė LFF biurokratai, jei toks būrys ateina pažiūrėt beviltiškų rungtynių ir sutinka laukt, kol ateis geresni laikai. Štai, pavyzdžiui, to paties turo rungtynėse Marijampolėje žiūrovų statistika yra prastesnė – 700. Apie tai, kas labiau myli futbolą ir savo komandą – dzūkai ar suvalkiečiai – išvadas galite pasidaryti patys.

O tiems, kurie galbūt vis tik dar myli futbolą ir Sūduvą, ko gero bus malonu išgirsti, kad šių rungtynių metu galėsite įsigyti visokių dalykų, kuriais prekiauti ėmėsi Sūduvos Sakalai. Įskaitant ir oficialią, legalią ir t.t. Sūduvos aprangą, pagamintą ispanų iš Joma. Viršuje kaip sykis matote Marių Šoblinską, tą aprangą demonstruojantį. Visus kitus aprangos elementus ir kitus daikčiukus su Sūduvos vardu galite apžiūrėti specialiai tam sukurtoje vietoje. Ten rasite ir visus reikalingus kontaktus, jei šių daikčiukų norėsite įsigyti kokiu nors kitu būdu.

Pabaigai galite pažiūrėti Tomo Radzinevičiaus pernykščio sezono veiklos sąvadą, kuri išlindo oficialiame Sūduvos Facebook’o profilyje. Tiesą pasakius, mes tai jį galime žiūrėti, o šįmetinės Sūduvos žaidėjams jį derėtų atmintinai išmokti. Tame kelių minučių filmuke viskas yra – ką reikia daryti, norint mušti įvarčius ir laimėti. O keisčiausiai yra tai, kad čia ne kokie svetimų kraštų vaizdeliai – juk viską atliko ta pati Sūduva. Įdomu, kodėl šiemet to daryti nebemoka?

Štai tie Tomo pernykščiai momentai:

 

Reklama

15 Responses to “Laukiam: Sūduva – Dainava”


 1. 1 Remis 2014-04-16 08:26

  Berods Dainava į pirmąsias savo rungtynes nemokamai įleido, todėl ir tie 800 atėjo. Marijampolėje įleistų, tai tikrai daugiau ateitų.

 2. 2 p.o.p. 2014-04-16 08:52

  Va čia tai fundamentaliai klysti, Remi:) nemokamų rungtynių taktika Marijampolėje pasiteisino vieną vienintelį kartą – per naujojo stadiono atidarymo rungtynes, kur lygiąsias su FBK žmonės net nuo pievutės stebėjo, nes į tribūnas netilpo. tiesa, ten buvo ir kitas niuansas – dauguma į tribūnas atėjusių nelabai žinojo, kurie aikštėje yra savi, o kurie – svetimi:)

  visi kiti bandymai fundamentaliai žmonių skaičiaus tribūnose nepakeisdavo. nekalbant jau apie tai, kad Sūduva kaip taisyklė nemokamas rungtynes pralošia.

  Esmė tame, kad jei Sūduva taip kiaurai pralošinėtų viską kaip šiandien pralošinėja Dainava, žmonių nesusirinktų, net jei klubas už atėjimą kokius penkis litus sumokėtų:)

  Žodžiu, įdomus tas miestas Alytus:)

  • 3 Remis 2014-04-16 09:23

   aš tiek giliai nekapsčiau. tiesiog dabartinėmis aplinkybėmis Marijampolėje, spėju, ateitų tikrai ne mažiau nei tie 800 žmogelių. aišku, reiktų ir trimituoti apie tai garsiai (ką Dainava darė).

 3. 4 Anonimas 2014-04-16 09:15

  o video nerodo

 4. 5 Favoritas 2014-04-16 09:17

  Autsaiderių mūšis laukia! Turim istorinį šansą šį sezoną pakilti iš 9-os vietos… arba priartėti prie 10-os :)

 5. 6 p.o.p. 2014-04-16 11:12

  aha, tikrai kažkoks blokas atsirado. Štai tiesioginis linkas į tą filmuką:

 6. 7 UCCM 2014-04-16 11:28

  Mane irgi nustebino gausa Alytuje. Kitur, manau, niekur neateitų tiek tokioje situacijoje.

 7. 8 Anonimas 2014-04-16 12:02

  O tai Alytuj, nemokai, susirinko ne į Šemberą ir ko pažiūrėti bent jau?

 8. 9 DZHIT 2014-04-16 13:20

  Dzūkai myli futbolą. Alytuje yra kitoks žmonių mentalitetas ir tas labai džiugina :) Alytiškiai mėgsta sportą ir jie eina visur : krepšinis, futbolas, salės futbolas, rankinis. Jeigu Dainava atsigaus, tai tie 800 kaip minimum padvigubės :) O Marijampolėje per daug išrankūs esame viskam….Nežinau, bet mane tai neįtakoja tai, kad komanda žaidžia nekaip, o kaip tik priverčia dar labiau patikėti savais, kad jie irgi gali.
  O šiandien tikrai nenustebčiau, jeigu Alytus pagaliau pirmąjį įvartį įridens į Sūduvos vartus.Su tokia mintimi eisiu šiandien stebėti rungtynes. O Sūduvai kaip ir nėra kur trauktis, arba mušam įvarčius, arba išformuojame komandą ir miegame toliau :)

 9. 10 perecas 2014-04-16 14:33

  Dainava nebeturi jau kapitono, nieko nemoką ir šiaip bardakas, tai paliko komandą. Turėjo jo pėdom pasekti ir kiti, bet…

 10. 11 griezhtas 2014-04-16 15:06

  Tie buve savininkai “investuotojai is Vilniaus“ visur tokia situacija po saves palieka, ne tik sporte.

 11. 12 Remis 2014-04-16 15:19

  Tai kad čia jau ne vien “investuotojai“ iš Vilniaus stebina, bet ir “investuotojai“ iš Vakarų Europos ne gražiausiai atrodo. Iš dviejų šaltinių girdėjau apie sumą, kurią skolingi ir kurią sumokėjus galima būtų registruoti žaidėjus, tai ji A lygos mastais gali būti įvardyta kaip juokinga.

  • 13 DZHIT 2014-04-16 15:58

   Kokia tai suma? Spėju trijų nulių zonoje tebus :D Graudu iš ties…nei verkti, nei juoktis…. kam daryti gėda Lietuvos aukščiausios lygos futbolui? Pernai Tauras atrodė prastai, bet ne tiek prastai kiek Dainava šiuo metu….Tai yra aukščiausias nesusipratimas A lygoje… Kodėl leidžiama šiai komandai startuoti? Galbūt I lygoje ir būtų galima žaisti, bet tik ne A. Nenustebčiau, jeigu nutiktų REO likimas…gaila…nors ir komanda su gražia istorija, bet likimas nekoks šviečiasi….Suprantu, kad kažkas kažkam kažkur kažkada pažadėjo, kad reikalai susitvarkys, bet pirmas ratas eina link finišo tiesiosios, o reikalai kaip negerėja, o dar kaip tik prastėja…Suprantama, kad tiems vaikams yra be galo gera patirtis būti apšaudytiems vyrų futbole, bet cm’on viskam yra ribos….Pagarba šiai komandai vien dėl to, kad nepasiduoda ir žaidžia, jeigu tai galima pavadinti žaidimu. Nejaugi Alytuje futbolas mirs ir vėl? Yra visa infrastruktūra, viskas ko reikia profesionaliai žaisti, bet……Galutinis klausimas sau ir kitiems, ar Dainava turi šansų išlikti iki galo sezono?

   • 14 Remis 2014-04-16 19:11

    Keturių nulių zonoj, bet vidutinis pilietis tiek gali uždirbti per metus, o dažnas tikriausiai tokio dydžio santaupas turi :)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,677 hits
Reklama