Slyva! Slyva! Slyva!

2014-50

Su jungtine LFF Drausmės komiteto ir teisėjų brigados pagalba pensininkų futbolą lošęs Žalgiris sudorojo Sūduvą kaip šiltą vilną. Dabar LFF klerkai galės į A lygos konstituciją įrašyti naują punktą – Slyvos paragrafą. Jis štai ką bylos: “Jei įspiri žaidėjui į veidą ir bėga kraujas reikia rodyti raudoną kortelę. Tačiau jei įspiri žaidėjui į veidą ir kraujas nebėga – tuomet dera rodyti geltoną kortelę”. Aišku, jei lošia kokia galinga komanda iš sostinės ir eilinė provincijos komandėlė, šias situacijas galima traktuoti ir laisviau.

Faktas, devyniese prieš dešimt šiandieninė Sūduva prieš Žalgirio milijonus yra bejėgė. Tiesa, ir Žalgirio taip nykiai lošiančio seniai nebuvau matęs. Gal jie pakeliui į Marijampolę užsuko į Gudelius legendinių cepelinų? Jei ir toliau taip, tai Žalgiriui lošiant greitai bus galima pusę rungtynių prasnaust. Tačiau mums nerūpi nei Žalgirio formos peripetijos, nei teisėjų improvizacijos taisyklių tema. Tad šią liniją čia ir pabaigsiu.

Rungtynes galima padalinti į dvi dalis. Ne, ne iki tos raudonos kortelės. Iki pirmojo Žalgirio įvarčio. Sunku sėkmingai sulošti prieš galingiausią lygos komandą, kai per vieną kėlinį dukart juodai nepasiseka. Raudona kortelė nebuvo iš tų tyčinių, piktųjų. Buvo žaidybinis momentas, kuriame vienas žaidėjas siekė kamuolio koja ir net nelabai matė, kad kitas tuo metu link kamuolio eina galva. Tokių situacijų būna ne taip jau retai. Šį kartą nutiko griežtesnis variantas, buvo pakankamai kraujo, kuris ir paskatino Slyvą traukti raudoną kortelę.

Sūduvos praleistas įvartis taip pat nebuvo logiška situacijos išdava. Tai buvo tipiškas įvartis po kampinio. Labai dailus įvartis – Pilibaitis tobulai atsikratė gynėjų ir mušė klastingai. Sunku tokius kamuolius krapštyt vartininkams. Tačiau tai buvo įvartis po standartinės situacijos – nei iki jo, nei vėliau, iki pirmo kėlinio pabaigos Žalgiris daugiau nieko pavojingo prie Sūduvos vartų taip ir nesukūrė.

Tačiau tas įvartis išbalansavo Sūduvos jaunimą labiau, nei Snapkausko raudona kortelė. Jei iki jo komanda labai drausmingai ir su įkvėpimu gynėsi bei mėgino karts nuo karto organizuoti kontratakas, tai po to ėmė daugėti situacijų “oi, perėmiau kamuolį netoli savo baudos aikštelės ir nežinau ką daryti”. Faktas, po įvarčio Sūduvos gynyba suklibėjo – o gal tiesiog įkėpimo nebeliko. Tas ir lėmė, kad Žalgiris kokius tris kartus pamėgino laimę smūgiais iš toli. Smūgiai nebuvo labai pavojingi, tačiau jau tai, kad Žalgirio žaidėjai mušė laisvi rodė pasikeitusį Sūduvos požiūrį į gynybą.

Pusė antro kėlinio dar buvo pusė velnio. Sūduva retai pereidavo į Žalgirio aikštės pusę, tačiau ir Žalgirio atakos buvo bedantės. Ir nors didesnę laiko dalį Žalgirio žaidėjai voliodavo kamuolį aikštės viduryje, įtampa neapleido. Vienas įvartis yra vienas įvartis. Užtenka atsitiktinumo, kad viskas apsiverstų aukštyn kojomis.

Deja, tam, kad tas viskas verstųsi aukštyn kojomis šiandieninei Sūduvai prieš Žalgirį nepakanka nei meistriškumo, nei jėgos. Ypač turint aikštėje vienu žaidėju mažiau. Tą reikalą aukštyn kojomis galėjo apversti tik beprotiškas įkvėpimas ir noras. Tačiau kai tą norą Sūduva maksimaliai sukoncentravo į atakos smaigalį, krito antras įvartis. Nieko nuostabaus – ant įkvėpimo žirgo užšokę Sūduvos žaidėjai privalėjo smarkiai sumažinti gynybines pajėgas. O tada Žalgirio pusėje nutiko kažkoks eilinis pražanginis marmalas. Ir kol užsivedę Sūduvos žaidėjai bei stadiono lankytojai aiškinosi buvo pražanga ar ne, Žalgiris surengė ko gero vienintelę rungtynių kontrataką ir įkalė antrą bankę.

Tik neišeina komandos dėl to antro įvarčio kaltinti. Tai buvo situacija be išeities. Arba įmuši, arba – gauni pats. Tai buvo ko gero vienintelis momentas per visas rungtynes, kai Sūduvos noras įmušti viršijo tingulio apimtų Žalgirio žaidėjų meistriškumą ir jėgą. Jei įmušti būtų pavykę, esu tikras Žalgiris nebūtų laimėjęs. Lygiai taip pat esu tikras, kad Žalgiris nebūtų laimėjęs, jei iš aikštės nebūtų išvarytas Snapkauskas. Deja, nutiko priešingai. Sūduva neįmušė, o Žalgiris po akimirkos užbaigė rungtynes. Gali diskutuot apie tai, kad Sūduva praleido antrą įvartį, nes pamiršo gynybą, tačiau tai buvo rizikos pasekmė. Rizikuoti vis viena vertėjo, nes juk jokio skirtumo kokiu rezultatu pralaimi.

Likusios 20 minučių jau buvo skausmingos. Sūduva galutinai nusivarė nuo kojų – ir fizine, ir emocine prasme. O Žalgiris galutinai įkrito į žiemos miegą. Štai tokį zombių futbolą ir stebėjome. Vieni virto zombiais, nes daugiau nebeturėjo jėgų, kiti – nuzombėjo savanoriškai. Logika čia paprasta – rezultatą pasiekėme, tai kam čia plėšytis?

Trečias įvartis tą padėtį tik patvirtino. Bartkus atrėmė neatremiamą smūgį. Tačiau mirtinai nuo kojų nusivarę Sūduvos gynėjai tik stebėjo, kaip atšokusį kamuolį pasiima Žalgirio žaidėjas ir abejingai siunčia į vartus. Tiesą pasakius, tas įvartis jau nieko nereiškė – nei Sūduvai, nei Žalgiriui, nei mums. Stebėtis galima tik tuo, kad ir po to Sūduva dar kažkokiu būdu sugebėjo surengt keletą atakų, kuriose kai kurie žaidėjai demonstravo nežmonišką norą pasiekti bent šiokios tokios kompensacijos.

Taigi, Sūduva pralaimėjo. Tačiau širdies kažkaip dėl to neskauda. Iš šalies žvelgiant, gali atrodyti, kad pralaimėjo kiaurai ir beviltiškai. Juk didžiąją rungtynių dalį tik gynėsi, atakavo labai mažai ir kažin ar bent kartą pataikė į Žalgirio vartus. Tačiau taip gali atrodyti tik prašalaičiui, nemačiusiam nė vienų šio sezono Sūduvos rungtynių.

Man, mačiusiam visas Sūduvos rungtynes, šios rungtynės sukėlė tik optimistinių minčių apie pakankamai šviesią komandos ateitį šiame sezone. Tiesiog lošiant prieš Žalgirį ir praktiškai visas rungtynes turint vienu žaidėju mažiau, nėra įmanoma tikėtis padoresnio vaizdo. Būtų naivu to tikėtis – net jei Žalgiris ir nėra geriausios formos.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad net ir tokiom pagerintom sąlygom žaisdamas prieš Sūduvą, Žalgiris per visas rungtynes tesugebėjo sukurti dvi progas. Ir tik tuomet, kai Sūduva jau buvo praradusi paskutinį kvapą. Todėl ir reikia žiūrėti ne į rezultatą ar statistiką, o į komandos laikyseną.

Sūduva šiandien buvo komanda. Tokia, kokios šį sezoną dar nebuvau matęs. Draugiška, darni ir maksimaliai kovinga. Galėtum kabinėtis prie smulkmenų, tačiau jos yra pataisomos. Ypač jei Sūduvos žaidėjai panašiu stiliumi loš ne tik prieš čempionus, bet ir prieš visas kitas lygos komandas. Buvo džiugu matyti, kaip žaidėjai vienas kitam padeda, kaip patys reguliuojasi žmonių judėjimą į pozicijas ar tuščius plotus. Visų šiandien aikštėje pasirodžiusių Sūduvos žmonių maksimalizmas ir leidžia tikėtis šviesios ateities. Ypatingu nusilenkimu norėčiau pagarbinti Karolį Chveduką, kuris neabejotinai sulošė geriausias šio sezono rungtynes. Besigindamas susirinko praktiškai visus kamuolius iš Pilibaičio ir kokybiškai jungdavosi į puolimą.

Nuoširdžiai dėkoju visiems iki vieno Sūduvos žaidėjams už kovą ir atsidavimą. Dėkoju ir šį kartą kaip niekad gausiam stadionui. Nepaisant to, kad komanda visas rungtynes gynėsi, nepaisant to, kad pralaimėjo dideliu rezultatu, šį kartą buvo juntamas ypatingas ryšys tarp to, kas vyksta aikštėje ir tribūnų. Tai nutinka ne taip jau dažnai. Tačiau, kaip taisyklė, tai yra viena iš esminių priežasčių, lemiančių tribūnų gausėjimą. Ačiū Jums visiems!  Lauksim pergalių!

Reklama

46 Responses to “Slyva! Slyva! Slyva!”


 1. 1 M 2014-05-03 21:47

  slyva apskritai neturetu teisejauti Suduvos rungtynems, atsizvelgiant i jo gana daznai pasireiskianti pomegi totaliai gadinti sios komandos reikalus.

 2. 2 vycka 2014-05-03 21:48

  tam kad sūduva neįsivarytų autobuso nuo rungtynių pradžios, kaip daugelis komandų tai daro prieš žalgirį, slyva nutarė išspręsti šią problemą :)

 3. 3 MM 2014-05-03 21:55

  Popai, reikėjo atvėst, ir rytoj šaltu protu apžvalgą parašyt ;)) Pirmą pastraipą paskaičius matosi, kad ant emocijų visas tekstas. Toliau ir neskaičiau.

 4. 4 Anonsas 2014-05-03 22:02

  Geriau perskaityk viską :)

 5. 5 suvalk. 2014-05-03 22:15

  Niekam nereikėjo atvėsti, nes kaisti buvo galima tik iki 12 min., toliau beliko laiko klausimas, kada žaidžiant nelygiom sudėtim Suduva praleis. Pop teisus ir dėl to, kad Žalgiris atrodė blankiai, tiesiog dabar suprantama ir tai, kas anksčiau atrodė fantastika, kai jie nesugebėdavo įveikti Ekrano ar Šiaulių.

 6. 6 kitas Juozas 2014-05-03 22:25

  Puikus įrašas POP, ačiū. Ir ačiū už pozityvumą, šitas pralaimėjimas tikrai ne tas dėl kurio galėtum kaltint mūsų komandą.

 7. 7 Remis 2014-05-03 22:28

  Praėjusiame ture Slyva buvo fainas bičas, kuris nekreipia dėmesio į smulkmenas, o šiame – jau kiaulė, kuris tempia varžovus. Greitas pokytis :)

  • 8 kitas Juozas 2014-05-03 23:48

   Remi pasilaikyk savo piktdžiugišką sarkazmą sau:)

 8. 9 Marijus 2014-05-03 23:03

  nereikia nuvertint Žalgirio. kartais žaliai-balti žaidžia geriau, kartais – prasčiau, bet vistiek juda į priekį. Žalgiris praranda taškus, tačiau naivu tikėtis, kad jis būtinai turi pralošti ar sužaisti lygiom būtent prieš tave

  • 10 kitas Juozas 2014-05-03 23:50

   aš asmeniškai nenuvertinu, rezultatas svarbiausia kaip neseniai POP sakė, nesvarbu kad žaidimas negražus, tik gaila dėl nevienodų sąlygų tam rezultatui pasiekt konkrečiai šiose rungtynėse.

 9. 11 Anonsas 2014-05-03 23:29

  Pastarąsias kelias rungtynes Žalgiris visai nykiai lošia ir kažkaip primena Sūduvos žaidimo braižą berods kepurėtojo valdymo laikotarpiu, kai turėdavom kamuolio kontrolę, bet daužydami galva į autobuso duris nieko nenuveikdavome, nes paprasčiausiai per lėtai judėdavo kamuolys ar sąmoningai buvo neatiduodama kamuolio kontrolė tikintis laisvesnių plotų. Tiesa dabartinis Žalgiris turi individualiai pajėgesnius žaidėjus kas leidžia jiems būti pirmoje vietoje, bet su tokiu futbolu ilgai neužsibus ten, kur yra dabar…

 10. 12 p.o.p. 2014-05-04 00:10

  Jo, pastaruoju vis nesusivaldau:) matyt senstu. Savaime suprantama, Zalgiris ir siemet bus pirmas. Siuolaikinis futbolas toks – pirmas tas kas turi daugiau pinigu. Gerai, kad lygioj vietoj, o ne turtingam dedei panorejus, Lietuvoj atsirado toks klubas. Akivaizdu, kad Suduvoj gal tik Chvedukas ir Radzinevicius individualiai prilygsta Zalgirio zaidejams. Pas juos ant suolo sedi zmones kurie Suduvoj ant jo tik su diskvalifikacija prisestu. Is kitos puses – suprantama ir visuotine nemeile tokiam klubui uz gimto miesto ribu. Isivaizduoju, kad 90 proc Ispanijos dziugautu jei ten aukso nelaimetu nei Realas, nei Barselona. Todel ir nera ko pergyvent kad Suduva ir vel pralaimejo pusee kojos zaidusiam Zalgiriui. Tik va – kartais ima ir nutinka dalykai kurie paneigia realybe. Tereikia prisimint paskutines siu komandu rungtynes pernai kurios buvo svarbiausios per visa sezona abiems klubams. Tik kartais ir to nepakanka – realybos logika ta karta atstate kitos komandos.

 11. 13 p.o.p. 2014-05-04 00:12

  Zodziu, kiekvienam savos bedos ir savi tikslai. Suduva jau pradejo normaliai kapotis. O tai yra svarbiau nei Zalgiriui prarasti taskai

 12. 14 DZHIT 2014-05-04 02:00

  Žalgiris laimėjo- šlovė jiems. O Slyva yra didžiausias pyderas ir nevisprotis, urododas, dalbajobas, iškrypėlis futbolo pasaulyje, čiulpikas ir visoks kitoks išsigimėlis. Nebijau tai sakyti, kadangi jis yra išgama šios dienos rungtynėse. Tai ką jis padarė, tai aukščiau urodizmo…………. Šlykštus išsigimėlis, ir prižadu kad jam bus skirti plakatai, baneriai ne vienerias rungtynes….Herbiu Žalgirį ir visas kitas A lygos komandas, bet ką šis padaras padarė, tai buvo aukščiau visko…..tikiuosi bus peržiūrima video įrašas ir bus atitinkamai atsižvelgta į šį kuriozą…. o šiaip Sūduva šaunuoliai, bent jau laimėsi kiek galėjo. Žalgiris laimėjo- o Slyva (botatinkos sode tokie net neauga ) jiems padėjo. Ačiū SLYVA!!!!

 13. 15 Lukas 2014-05-04 02:05

  Nesutinku, kad Pilibaičiui reikėjo duoti raudoną. Yra esminis skirtumas, ar smūgis koja buna “koja į priekį“, t.y. grifais, ar ne. Bet faktas tas, kad Snapkauskas pirmas buvo prie kamuolio, o Wilkas pats lenkė galvą, todėl galbūt kaip ir būtų galima rodyti tik geltoną.
  Beje, dar reikia nepamiršti ir tos taisyklės, kad jei žaidėjas per žemai galvą lenkia (iki kelio aukščio) siekdamas kamuolio ir gauna smūgį į galvą, tai jam pačiam, o ne smūgiuotojui turi būti rodoma geltona kortelė. Aišku, čia nebuvo taip žemai Wilko palenkta galva, bet faktas tas, kad pats tą galvą kažkiek pakišo.

 14. 16 dima 2014-05-04 02:31

  Kadangi Zalgirio zaidimas ir rezultatai paskutiniuose turuose tikrai ne uz tuos devynis milijonus, tai ju kazkoks strateginis komitetas nutare nerizikuoti. Ir kas geriausiai galetu tam pasitarnauti – aisku Slyva, senas tokiu dalyku dalyvis. Su savo giminaicio, Lietuvis futbolo teiseju prezidento Slyvos pagalba jis pata mpa siu rungtyniu aikstes teiseju.
  teiseju. O toliau jau technikos reikalas kada skirti rau

 15. 17 UCCM 2014-05-04 03:26

  Aha. Supratau dava dėl ko ta centrinė taip švilpė. Norėjo, kad su grifais įvažiavus į galvą, ne kortelę, o premiją išrašytų. O šiaip nematei, POP, blogai žaidžiančio Žalgirio, matyt :) Aš jo šiemet pakankamai prisižiūrėjau. Bet ne per šias rungtynes. O į “kas būtų jei būtų“, tai esu įsitikinęs, kad jei ne ta raudona kortelė, tai rezultatas ne ką tesiskirtų.

  • 18 Diviriks 2014-05-04 14:13

   Nebesvaik. Rezultatas skirstųsi, kadangi teisėjas savo sprendimu nubraukė šias varžybas ir nulėmė varžybų baigtį. O tos 12 minučių žaidimo lygybėje nieko nesako. Taip Sūduva žaidė su Banga, netgi paskutinės praeito sezono varžybos su Žalgiriu panašiai prasidėjo, o jų baigtį pats žinai. Tad esu įsitikinęs, kad, “jei būtų kitaip“, šiandien savo nosyčių taip aukštai neberiestumėte. :)

 16. 19 Marijus 2014-05-04 08:09

  eikit jūs konspiratoriai ir tesėjai :) jeigu Žalgiris ir gauna forų – jie to pilnai nusipelnė. Žagiris daug metų ėjo iki čempiono titulo, kap sakoma “ėdė dulkes“, dabar skina užtarnautus vaisius. dėl to epizodo nieko nesakysiu, nemačiau. dėl Žalgirio žaidimo aš paskysiu taip – natūralu kad jie buksuoja, nes: priešininkų taktika pasikeitė + Žagirio sudėtis eksperimeninė + Žalgiris turi strateginių tiksų (dabar žaidžia “viena koja“, išbando ir apšaudo naujus žaidėjus, o vasarą prieš Eurotaures stiprins sudėtį)

 17. 20 pastor 2014-05-04 08:21

  “jeigu Žalgiris ir gauna forų – jie to pilnai nusipelnė“, oho, labas rytas. Aišku, jau iš šito sakinio matėsi, kad kažko gudraus tikėtis beprasmiška, vistik paklausiu – kuriuos čia naujus žaidėjus eksperimentinėje sudėtyje apšaudo? Wilką ar Veličką?

 18. 21 Marijus 2014-05-04 08:35

  labas rytas. kipriotą, Pilibaitį, armėną, brazilą. Žalgiris daug eksperimentuoja šitam sezono etape

 19. 22 Marijus 2014-05-04 08:38

  pažiūrėjau tą epizodą per futbolo.tv, kortelė yra OK. Šemberas davė ilgą pasą Wilkui (tiesiai Wilkui, o ne kažkur į plotą), Wilkas pasą priiminėjo galva, nes taip jam buvo patogiausia. tai buvo jo kamolys, o ne kamuolys “į kovą“. Snapkausas pribėgo iš šono ir pasiėjo grifais Wilkui per galvą, ir jis tai padarė sąmoningai

 20. 23 pastor 2014-05-04 08:49

  kad jie visi nuo pat pirmo turo žaidžia! ir ne po kelias minutes. Man atrodo 11 turų pakankamas laikas “apšaudymui“. Nors gal todėl taip ir žaidžia kaip sušaudyti.

  • 24 Marijus 2014-05-04 09:44

   vieniems pakankamas, kitiems – ne. Šemberas nuo pirmų turų gerai žaidžia, jo aš net neminiu. o kipriotui dar mokytis ir mokytis, žalias visai. brazilas, armėnas taip pat dar tik apsipranta, jų žaidimas banguotas. Žalgirio vidurio linija faktiškai nauja, o komandos sudėtis nesubalansuota. trūksta dar vieno padoraus vidurio gynėjo (kad Šemberas pastoviai galėtų žaisti atraminiu augu) + trūksta kuriančių žaidėjų (tokių kaip Kuklys ir Komolovas) + puolime Žalgiris turi tik žalią kiprotą ir kažkek pajudantį veteraną Veličką. taip kad prastokas Žalgirio žaidimas turi savo objetyvias priežastis

 21. 25 Actas 2014-05-04 09:00

  Tai manau Žalgiris taip ir žais kaip sušaudyti iki transferų lango kai ateis nauji/seni žaidėjai, tada reik tikėtis kokybinio pasikeitimo, o iki tol svarbu išsilaikyti kažkur lentelės viršuje
  Dėl kortelės, tai manau didžiausią įspūdį slyvai padarė fontanas kraujo iš galvos, jei ne tas kraujas, manau būtų geltona kortelė. Gal slyva labai kraujo bijo :)

 22. 26 Remis 2014-05-04 09:32

  Įrašą pažiūrėjus, akivaizdu, kad kortelė tikrai už reikalą. Ne tik Slyva ta patį būtų parodęs. Aišku, yra ir tokių Lietuvoje, kurie gal išvis nieko nebūtų parodę.

 23. 27 ePro 2014-05-04 10:09

  Žiūrovų skaičius 750 Hmmmmmm idomu pagal ka skaiciuoja ziurovus…. kaip vakar rase 1500 o siandien liko 750… ir tai jau ne pirma karta

 24. 28 p.o.p. 2014-05-04 10:17

  Aistros verda ne del raudonos Snapkauskuo, o del Geltonos Pilibaiciui uz toki pat veiksma kuri idealiai mate soninis teisejas. Ne trupucio nenoriu teisint Snapkausko, taciau Pilibaicio veiksmas buvo toks pats – koja i veida. Raudona Pilibaiciui rungtynese nieko nebutu pakeitusi, bet teisejas butu parodes principinga poziuri i taisykles. O dabar turim debiliska situacija, kai gincijamasi del to kiek siuliu ir kraujo geltona kortele pavercia raudona. Situacija debiliska, nes kai bausme lemia pasekmes, o ne intencija, nebelieka objektyvumo. Todel pagal Slyva ir gaunasi,
  kad spirti i veida galima – svarbu kraujo nepaleist.

  Tik nepulkit vel lot – uzjauciu Wilka ir neteisinu Snapkausko. Taip pat nenoriu padaryti Pilibaicio zudiku. Esme cia yra teisejavimo stilius, kuris leidzia stadione buvusiems (o ne vaizdo iraso ziuretojams) susidaryti masini nesaziningo teisejavimo ispudi. Kai puse rumgtyniu ziurovu lieka su tokiu ispudziu – vadinasi, teisejauta prastai ir nesvarbu ar tai yra A lyga ar Cempionu.

 25. 29 Marijus 2014-05-04 10:27

  kuria maždaug min buvo Pilibaičio veiksmas?

 26. 30 Marijus 2014-05-04 10:50

  ok, mačiau Pilibaičio momentą. manau geltona yra pilnai adekvatu, skirtumas su Wilko momentu aiškus

  • 31 griezhtas 2014-05-04 12:05

   taip akivaizdus skirtumas, pilibaitis spyre i galva stovinciam (galva normaliam aukstyje) chvedukui. Snapkauskas pataike i susilenkusio Wilko galva bambos aukstyje.
   Beje komentaruose tiek Zubas, tiek Sverluga deste, kad jie raudonos toje situacijoje nebutu dave…
   Taip kad tema uzdaryta.

   • 32 Vladas 2014-05-04 14:23

    labai geras komentaras. Jei net Zubas kelis kartus pakartojo, kad tokioje situacijoje neįžvelgė raudonos kortelės, tai nėra čia ką ir kalbėti

 27. 33 rimvill 2014-05-04 10:53

  Snapkauskas koja pakėlė bambos aukštyje (matyti iš santraukos per futbolas.tv) o Vilkas per žemai pasilenkė. 100 % KORTELĖ- TIK GELTONA

  • 34 Remis 2014-05-04 12:03

   Būtų galima sutikti, jei Snapkauskas nebūtų atvaręs iš šono. Wilk tikriausiai jo net nematė ir paprasčiausiai galva bandė atmetinėti kamuolį komandos draugui. Ir teisėjas buvo labai tinkamoje pozicijoje, kad viską matytų kuo aiškiausiai. Nežinau, kaip kitose situacijose Slyva švilpė, nes rungtynes stebėjau atkarpomis, bet šioje priekaištų negali būti.

   • 35 Vladas 2014-05-04 14:25

    ka tu cia kliedi? Wilkas nemate, o Snapkauskas mate? Tame ir reikalas, kad anas atbeges nesamoningai atliko sita veiksma. Tai uz ka raudona?

 28. 36 DZHIT 2014-05-04 11:20

  Tie, kurie stebėjo futbolo.tv tai ryškiai nieko nematė….kodėl visas stadionas (galima taip sakyt) švilpė, reiškė nepasitenkinimą visų rungtynių metu? Ne dėl rezultato, tikrai ne dėl jo, o kaip neadekvačiai švilpiama….net ir daug matę futbolo žmonės buvo keistai nustebę….Vienžo, įdomi ta A lyga, tik norėtųsi, kad tai daugiau nesikartotų.
  p.s keista buvo matyti CSKA žvaigždę misterį poną Šemberą tylų, be emocijų į tribūnas ir panašiai. Į senatvę visai suvaikėjęs buvo, o šiandien pasitaisė, tai + jam už tai.

 29. 37 Varvalas 2014-05-04 12:38

  Slyvanosis man nepatiko nuo pat pirmųjų minučių. Dar iki to išvijimo, gal kokią 4 minutę, jis Sūduvos pusėje nešvilpė akivaizdžios žalgiriečio pražangos, o po poros sekundžių sugalvojo Bagdonavičiui geltoną kortelę už nieką. Sėdėjau prie pat įvykio vietos, t.y. buvau arčiau negu slyvanosis. Tapo aišku, kad žais 12 prieš 11 (pasirodo, kad klydau – liko 12 prieš 10).

  Vis tik Sūduvos pralaimėjimo priežasčių reikėtų ieškoti ne slyvose. Ne teisėjas trukdė gynėjams atlikti “teisingus“ pirmuosius perdavimus. Patys sūduviniai atakose spardė taip, kad beveik visi kamuoliai sukdavosi į dešinę. Ne teisėjas, ir ne nuovargis kaltas, kad paskutinis įvartis krito, kai gynėjai tingėjo link atšokusio kamuolio žengti porą žingsnių atgal. Gynėjai juk neturėjo, kur nusilakstyti. Ne jie puolė, o Žalgiris.

  Žalgiris įmušęs standartą, žaidė vaikščiodamas, nes žinojo, kad reikiamą rezultatą jau turi. Pavaikščiojo, pagaudė ant šansų, ir dar du fuksus įspyrė. Kam ardytis, jei ir taip aišku, kad Sūduva tų šansų prasileisti į savo vartus susikurs. Tai ir “atbuvo“. Nesunku ir “atbūti“, kai yra žaidėjo persvara. Trumpiau: abi komandos jokio žaidimo grožio nedemonstravo, nes to vieniems nereikėjo, o kiti – nesugebėjo kurti. Ir šiaip Žalgiris pirmauja ne todėl, kad patenkinamai žaidžia, o todėl, kad kitos komandos komandos tik egzistuoja … Teisėjai irgi jų neskriaudžia.

  • 38 Carlos 2014-05-04 13:12

   Bagdonaviciui geltona už nieką, gal nejuokink iš nugaros specialiai kirto per kojas ir dar gulinciam pridėjo

   • 39 Draugas 2014-05-04 17:50

    Carlos, suprantu kad palaikai savo komanda, bet retkarciais pripazink realybe, ir kad buvo ziauriai nuteisejauta Zalgirio naudai, tai cia bet kam aisku, tik ne Zalgirio gerbejams :)

 30. 40 Anonsas 2014-05-04 14:27

  Peržiūrėjau įrašą tai grynai žaidybinis epizodas ten buvo, net Žalgirio žaidėjai nereikalavo kortelės iš teisėjo. Būtų iš bėdos geltoną parodęs slyva ir tiek žinių. Prisimenu Premier lygoj pora metų atgal smarkiai prarėžė šlaunį Rooney su grifais tai kontakte dalyvavęs žaidėjas net geltonos kortelės negavo, nes paprasčiausiai žaidybinė situacija buvo.

 31. 41 Diviriks 2014-05-04 14:44

  Beje, 2 metų senumo epizodas: http://futbolo.tv/rungtynes/150/ekranas-s-duva

  Nuo 4:50 min. rungtynių santraukoje.

 32. 42 M 2014-05-04 15:39

  idomu, gal Snapkauskui duos kokiu 5 rungtyniu diskvalifija kaip Matuzui? O gal ir tiek neuzteks uz toki nehumaniska elgesi aiksteje?
  Beje, butu visai verta pabandyti apeliacija duoti.

 33. 43 Draugas 2014-05-04 17:27

  Nu cia tikrai nera pirmas netikslumas ir neteisybe futbole. Zinoma slyksciai gaunasi kai tai ivyksta pacioj rungtyniu pradzioj. Nes net su pilna sudetim Suduvai lygiosios su Zalgiriu butu buves geras rezultatas. eisejas pagrybavo ir ne viena karta ir tikrai ne Suduvos naudai. Bet futbole gana daznas reikalas kai galingesnei komandai yra daromos nuolaidos. Vien ka pasako Sembero bausmes sumazinimas. Reiskias klubas kazkokia itaka turi, nes tikrai ne be Zalgirio isikisimo buvo ta bausme sumazinta.
  Esme kad varzybos sugadintos, ir nesvarbu kad su pilna sudetim butume gave ar laimeje. Zalgiris bus cempionai, ir jie losdami net puse kojos sugebes bent jau nepralosti A lygos komandoms. O vat Europoje toks poziuris jau nera gerai. Visumoj man pernykste ir netgi uzpernykste Zalgirio komanda tai buvo komanda, kuri lipo, kovesi ir sieke tikslo. Siemet zaidzia taip lyg jau viskas jiems padeta ant lekstutes ir svajoja vien apie Europa, todel toks atsainus poziuris ir duoda toki zaidima,

 34. 44 Žiūrovas 2014-05-04 20:08

  Visi pyksta o aš komanda palaikau 100proc nes jie dešimtyje labai gera žaidimą parodė.
  O kad LFF dirba žalgiriui matėsi iš anksto o ir inspektorius nelabai galės teisėja nuvertinti nes pagal taisykles už tris vienodas klaidas galima tik mažinti bala tiek pirmas tiek antras įvarti po klaidos teisėjo krito…..
  Tiesiog aš pritariu Gvildžiui nėra ka komentuoti lavonu komanda Žalgiris ir tiek

  • 45 Triple 2014-05-04 20:54

   Drasus pareiskimas, kai per dvejas rungtynes is vartu kamuoli trauki 11 kartu :)

 35. 46 Draugas 2014-05-04 23:47

  O del Pilibaicio, tai raudona duoti tokioj situacijoj sunku. Bet kita vertus tai jis puikiai mate kur Chvedukas stovejo ir situacija nebuvo tokia zaidybine, bet koja kele atvirai palei Karolio veida. Beje Chvedukas puikiai tvarkesi su Serge, man tai labai patiko. Ir tam zaidime kur didziausia pergale, tai kad sirgaliai susivienijo. Kad ir pralaimeta dideliu skirtumu, bet niekas nekeike komandos o palaike 100% ir is varzybu grizo pilni emociju. Manau tai svarbus faktorius, kad i komandos varzybas rinktusi vis daugiau zmoniu.
  Taip kad taika, Zalgirio komanda neprase kad isvarytu musu zaidejus, ar teisejas pjautu gryba, zaidejai ir treneris del to tikrai nekalti :)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,891 hits
Reklama