12: ŠIAULIAI 1:4 SŪDUVA

2014-52Brokas – bammmt!!! – ir – viens nulis!

Jūs ką nors supratote? Ar ne. Ir dėl to nė trupučio širdies man neskauda.

Pirmas. Chm, labai keistą kėlinį gavom pamatyt. Tokio lengvo ir smagaus kėlinio nebuvo net lošiant prieš Dainavą. Greitas, lengvas, dinamiškas Sūduvos žaidimas, trys puikūs įvarčiai ir jokių baisių klaidų gynyboje. Šimtaprocentinė Sūduva – jūsų dėmesiui pirmą kartą šį sezoną.

Taip, Šiauliai nėra šiandien itin stipri komanda. Klydo Šiauliai gynyboje ir nespėdavo su staigiais Sūduvos puolėjų judesiais. Tačiau Šiauliai jau ne kartą šiais metais parodė, kad bent gintis moka. Tad akcentuočiau vis tik ne prastą priešininko žaidimą, o išskirtinai sėkmingą Sūduvos futbolą.

O šio futbolo esmė – itin masyvus priešininko spaudimas jo aikštės pusėje ir centre. Būtent tai, kad Sūduvos gynyba iš esmės prasidėdavo giliai Šiaulių pusėje ir vertė šios komandos gynėjus bei saugus daryti kvailokas klaidas. Būtent didelis Sūduvos žaidėjų kiekis toli priekyje lemdavo, kad viduryje perėmus kamuolį, kontratakuojančių pajėgus dažnai būdavo panašaus kiekio kaip ir besiginančių.

Puikiai Sūduva judėjo ir savo aikštės pusėje – tokios mobilios mūsų komandos seniai nebuvau matęs. Tiesa, po trečio įvarčio mūsiškiai mažumą atsipalaidavo, apsileido ir leidosi įveliami į lengvą chaosėlį, kuris Šiauliams buvo labai naudingas. Tačiau tas chaosėlis vis tik neprivertė mūsiškių padaryt jokių mirtinų klaidų. Greičiausiai dėl to paties mobilumo – atsiradus skylei po vieno žaidėjo klaidelės, ją iškart užkimšdavo kitas. O kadangi Sūduva ir toliau nemažino žmonių kiekio priekyje, Šiauliai nelabai galėjo sau leisti į ataką siųst rimtesnes pajėgas. Tad aikštės persvara, kurią Šiauliai turėjo antroje kėlinio pusėje nevirto nė viena solidesne ataka. Į kėlinio pabaigą Šiauliai greičiausiai pavargo atakuoti, o Sūduva nusiramino ir chaosas baigėsi. Paskutines kėlinio minutes Sūduva jau leido Šiaulių pusėje.

Tiesa, reikia paminėti Sūduvos išdėstymą aikštėje, kuris, kaip jau mums šiais metais įprasta, šiokių tokių klausimų kėlė. Puikiai krašto gynėjo pozicijoje prieš Žalgirį lošęs Chvedukas kažkodėl buvo pastumtas toli į priekį, o gynybą nusiųstas Grigaravičius. Tiesa, labiau stebino gal net ne Grigaravičiaus vieta, o tai, kad Vaskela, o ne Chvedukas buvo nustumtas į atraminio saugo vietą. Priešingas išdėstymas lyg ir būtų buvęs logiškesnis. Tačiau nugalėtojų neteisia, taip sakant. Juolab, kad ir Chvedukas savo įvartį įmušė.

Antras. Kaip ir reikėjo tikėtis, antrą kėlinį Šiauliai pradėjo aktyviau. Sūduva pernelyg nesiplėšė, todėl pirmas 15 minučių Šiauliai pirmavo žaidimu ir aikštės valdymo procentu. Netgi vieną kitą ataką surengė – tokią, kuri buvo panašesnė į pavojų Sūduvos vartams. Tačiau tikro aštrumo Šiauliams vis tik trūko. Kaip bebūtų, Šiauliai ko gero nėra ta komanda, kuri šiandien būtų itin pavojinga poziciniame puolime. Sūduva gynėsi gynėsi, o paskui pamažu ėmė kontraatakuoti. Vieną kartą beveik pavyko (Radzinevičius į virsptą). Kitus kelis kartus buvo per trumpi perdavimai. O tada nutiko dar viena tobula jungtis ir krito ketvirtas įvartis. Tada jau viskas tapo galutinai aišku – nors iki galo dar buvo likęs geras pusvalandis.

Ir nors likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, mane nudžiugino tai, kad dauguma Sūduvos žaidėjų nemažino tempo, intensyvumo ir užsidegimo. Ir tas intensyvumas yra dar vertingesnis, nes jis buvo juntamas ne tik skutant į puolimą, bet tiek pat aktyviai toliau spaudžiant Šiaulių žaidėjus aikštės viduryje. Sūduvos žaidimas mažumą pabyrėjo tik tuomet, kai aikštę paliko Radzinevičius su Chveduku, o vietoj jų galimybę palakstyt gavo Kdouh ir Edvinas Puzara. Pastarajam jaunuoliui, kiek suprantu, tai buvo A lygos debiutas. Su jį ir pasveikinkim.

Išvada. Kol kas lengviausios Sūduvos rungtynės ir puiki pergalė. Šį kartą viskas buvo taip puiku, kad net nejauku darosi. Nepratę mes šiemet nei prie tokio savo komandos žaidimo, nei prie tokio stiliaus pergalių. Tad griausmingų išvadų siūlyčiau dar nedaryti. Faktas – Sūduvos žaidimas akivaizdžiai gerėja. Natūralu, kad kartu su gerėjančiu žaidimu pamažu ateina ir rezultatai. Taip pat natūralu yra ir tai, kad komanda, pasiekianti rezultatų, ima labiau savimi pasitikėti. O psichologiškai tvirta komanda rodo dar geresnį žaidimą ir pasiekia dar rimtesnių rezultatų. Žodžiu, uždaras ratas – tik šį kartą vedantis į pliusą. Tad dar kartą paplokim komandai. Kito turo lauksime labai nekantriai.

Reklama

59 Responses to “12: ŠIAULIAI 1:4 SŪDUVA”


 1. 1 salaga 2014-05-06 21:55

  As esu isitikinines , kad kamuolys nekirto vartu linijos , Dziugas istrauke kamuoli svariai , kaip jums atrodo ?

 2. 2 kitas Juozas 2014-05-06 21:57

  sūduva parodė, kaip reikia žaisti antru numeriu (sąmoningai) :) šaunuoliai, geras tempas visas rungtynes

 3. 3 krize 2014-05-06 21:59

  Siandien buvo , Marijampoles Realas :)

  • 4 p.o.p. 2014-05-06 22:01

   jo, kažko mėgsta komentatoriai minėti ispanų klubus, kai Sūduva golus muša:)

 4. 5 p.o.p. 2014-05-06 22:00

  gal kirto, gal ir nekirto – turint omeny rezultatą, nėra ko pergyvent. Bartkus visas buvo už vartų linijos, o ar atmušė kamuolį ištiestom rankom, ar pilvu – pamatysim video įrašė. tik niekas juk dėl to nesikeičia.

 5. 6 griezhtas 2014-05-06 22:03

  Saunuoliai suzaide labai graziai ir efektyviai.
  Man beveik norejos, kad gale butu suteike Andelkoviciui suteikia sansa rebilituotis, nes prisiminus jo pasirodymus ir dabartinio centro zaideju zaidima, pagrindas jam nesisviecia

 6. 7 p.o.p. 2014-05-06 22:06

  video jau yra, panašu, kad kamuolys nuo Džiugo veido atšoko – tai greičiausiai kamuolys vis tik kirto liniją.

  http://futbolo.tv/rungtynes/1239/siauliai-s-duva

 7. 8 Varvalas 2014-05-06 22:36

  kas per varijotai dirba toje futbolotv? Įvarčių apžvalgoje kiekvienam įvarčiui skiriamos 3-5 sekundės, o 30 sekundžių – vyrų glamonėms po įvarčių. Kažkokie negeri įtarimai kyla svetainės kūrėjų nevertybinėse orientacijose. Na, patys suprantate.

  • 9 carlos 2014-05-06 23:17

   aga kam pvz., parodyt už ką pendelis buvo skirtas, jeigu galima nerealų džiaugsmą jį įmušus rodyt, tiesa, tose galutinėse apžvagose normaliau sumiksuota jau būna…

 8. 10 Draugas 2014-05-06 23:22

  Matomai ipyko komanda po pralaimejimo Zalgiriui. Ir tai tik i nauda. Butent kai komanda uzsivedus, tai viska dar su dar didesne energija, tuom pernai geruoju periodu ir pasizymejo Suduva: dideliu tempu, nuolatiniu spaudimu, ir zaibiskomis atakomis. To ir palinkesiu komandai, nepadust, gerai treniruotese dirbt, ir dar geriau atidirbt varzybose :)

  • 11 Favoritas 2014-05-06 23:35

   Kad Brokas buvo įpykęs tai faktas! Ypač tai akivaizdu buvo toje atakoje kai golą mušė… visų pirma, nuo kur jis ten spurtavo??? Kokius 20m buvo nuo kamuolio kai pradėjo bėgt, o ir pats smūgis kaip iš patrankos!

   • 12 Draugas 2014-05-07 00:56

    Na tikrai siemet Brokas labai mazai zaidybinio broko padaro. Saunuolis

 9. 13 sargenas 2014-05-07 08:50

  Jau reikės keisti pavardę į “Kokybė“

 10. 14 M 2014-05-07 08:53

  Pergale yra, puolimas puikus: ir kamuolio pagaliau neperlaikome, ir laiku ikirtinejanciam zmogui ji atiduodame. Chveduko pastatymas po Tomu visiskai logiskas, nes jis daug aktyviau uz Vaskela jungiasi i atakas (o kontraatakose, zinoma, reikia kuo daugiau pasijungianciu zmoniu), o Vaskela geriau dirba izaideju, todel jis siek tiek atitrauktas ramiai sau mete kamuolius ikirtinejantiems zaidejams (ir, sakyciau, tai dare labai neblogai).

  Gynyba, nors ir dideliu klaidu nedare, bet ir pagirtinai nezaide. Siek tiek truko drausmes (per daug lipdami ant varzovo pernelyg daznai gynejai budavo nesunkiai apeinami), nes kai kuriose situacijose tas aktyvus spaudimas labiau Siauliam ne bedu pridarydavo, o suteikdavo erdves musu puseje. Na bet cia tik trupiniai, palyginus su pirmojo rato bedom.

 11. 15 p.o.p. 2014-05-07 09:08

  su tais gynėjų apėjimas tai vakar buvo visiškai natūralus dalykas – Kovačevičius iš tikro yra apeinamas. Toks jausmas, kad jis apskritai saugu lošdamas naudingesnis būtų – prisiminkit jo reidą pirmam kėlinį kone per visą aikštę, kurio metu kelis Šiauliečius arba apėjo, arba aplenkė.

  O iš jauno atakuojančio krašto saugo (Grigaravičiaus) išskirtinės kokybės gynyboje kažin ar gali tikėtis. Ir taip dar pusėtinai tvarkėsi.

  Jei kraštuose būtų galėję stovėt Činikas (įdomu, kokia jo būklė?) ir Bagdanavičius būtų buvę ramiau.

 12. 16 p.o.p. 2014-05-07 10:24

  tarp kandidatų į gražiausio balandžio mėnesio įvarčio autorių – Audrius Brokas. Nors šansų laimėti tą konkursą Audrius kažin ar turi – ko gero jam teks palaukti kol gražiausius gegužės mėnesio įvarčius rinks:)

  http://www.futbolo.tv/reportazai/2014-metai/a-lyga/varciai/graziausio-smscredit-lt-a-lygos-balandzio-m-nesio-varcio-rinkimai

 13. 17 griezhtas 2014-05-07 11:03

  Sutinku, kad Chvedukui tinka zaisti po puoleju, ten jo energija, tiek greitis, tiek nuolatinis gyneju terorizavimas labai naudingas. Ir Vaskela vakaryksteje pozicijoje neblogai grojo, aisku gynybinimas veiksmams jam truksta tiek mases, tiek igudziu, bet kiek galejo tiek stengesi ir gintis.

 14. 18 Varvalas 2014-05-07 11:04

  o tai kur jūs matote tuos išrinktus gražiausio įvarčio laureatus? Rinkti leidžia, o rezultatus įslaptina. gal aš ir nemoku ieškoti, bet ir be tų “ieškojimų“ turiu ką veikti.

 15. 19 p.o.p. 2014-05-07 11:07

  nu Varvalai – tau, panašu, teks kompiuterį keist, nes futbolo.tv kažin ar planuoja artimiausiu laiku taip pakoreguot savo svetainę, kad visi aparatai ją vienodai suvoktų:) rezultatai po video ir Brokas, kaip nebūtų keista, visai neblogai ten atrodo:)

 16. 20 p.o.p. 2014-05-07 11:14

  Apie Vaskelą. Sutinku, kad jis ir vakar lošė pakankamai gerai. Tačiau bent jau man matėsi, kad atraminio saugo kūrybinės funkcijos jam nėra lengvos. Kiek lošdamas labiau priekyje prieš Bangą jis nuolat sėkmingai mėtė kamuolius priekin, tiek vakar dažnokai pasiėmęs kamuolį savo pusėje kažkaip sutrikdavo, imdavo aplink suktis, kol galų gale atmesdavo kamuolį kokiam Isodai ar Ugge. Aišku, žaidėjis jis pakankamai sumanus, tad gal mažumą laiko toje pozicijoje palošęs ir perprastų atraminio saugo veiklos subtilumus.

  Tačiau yra kitas niuansas – šneka ėjo, kad Šoblinskas jau mėgins už dublerius palošt, vadinasi – greitu laiku jį ir pagrinde pamatysim. Tad atraminio saugo vieta pagaliau gaus žmogu, kuriam komandoje ir skirta ta vaidmenį atlikt. Vadinasi, Vaskela greičiausiai negaus pakankamai laiko, kad toje pozicijoje apsiprastų.

  Iš kitos pusės – Chvedukas yra toks žmogus, kuris ir gynybon pastatytas turi noro ir sveikatos priekin palakstyt.

  Aišku, visos šios šnekos mažumą beprasmės – tokie gilūs niuansai prasideda. Faktas yra vienas – Chvedukas pamažu ima lošti kaip žvėris. Nesvarbu, kur jį treneris pastatytų, jau kelintas rungtynes yra vienas matomesnių komandos žmonių.

  Ūmesnis klausimas yra apie Andelkovičių. Čia jau Sūduva varo savo stilium – pagriebia laisvą gerą žaidėją per daug negalvodami ir tada nebežino ką su juo daryti.

 17. 21 griezhtas 2014-05-07 11:51

  Na yra variantas, kad gal kazka vasara parduos, kad ir Chveduka, jei toliau zveriskai varys, be to jam jau pats laikas butu plaukti i platesnius vandenis ar Broka, kad ir toliau progresuotu, tada atsiras vietos dabar ant suolo paliktiems zaidejams. Viliuosi, kad vistik buvo pamastyta apsipirkinejant :)

 18. 22 p.o.p. 2014-05-07 12:05

  tiesą pasakius, man biš gaila, kad buvo nuspręsta imti nelabai tinkamus užsieniečius (ką parodė pirmas ratas) vietoj to, kad pasidairyt lietuvių, kurių prieš šį sezoną “rinkoje“ buvo ne taip ir mažai.

 19. 23 Diviriks 2014-05-07 12:24

  Praeitas sezonas daugeliui Sūduvos jauniklių buvo adaptacinis. Belieka pasidžiaugti, jog Isoda, Bagdanavičius, Kiselevskis neblogai įsiliejo į komandą ir tapo pilnaverčiais žaidėjais. 5 marijampoliečiai + vienas iš Vilkanų startinėje sudėtyje (jei nėra diskvalifikacijų ar traumų) – gaunasi pusiau suvalkietiška komanda. Tai džiugina. :)

  Kalbant apie vidurio saugus, Ponas pop nepaminėjo Kiselevskio. Sugrįžus Šoblei ir serbui ši grandis taps konkurencinga. Galvoju taip: Chvedukas, Kiselevskis, Šoblė užims atraminių saugų pozicijas (kažkuriam teks sėdėti ant suolo), o Vaskela ir Anelkovičius dalinsis laiką žaisdami “po puolėjo“ pozicijoje. Pažymėtina, jog Russo taip pat yra AM pozicijos žaidėjas. Bet veikiausiai šis futbolininkas taps pakaitiniu Brokui, Baranovskiuj ar Grigaravičiui, nes paskutiniu metu italas visai nesižiūri.

  Dėl Andelkovičiaus visokių minčių kyla. Vis tik manyčiau, kad tokio lygio žaidėjas anksčiau ar vėliau parodys, ko yra vertas. Tad nepaisant visų prieštarų, kurios mums kyla matant šio futbolininko nesėkmingą žaidimą sezono pradžioje, reikia šiek tiek palūkėti, jog objektyviai vertinti. Ne tiek daug jis gavo žaisti.

 20. 24 griezhtas 2014-05-07 12:40

  Andelkoviciui reiketu tik pakeisti poziuri i save. Per tuos kelis pasirodysmus jis dave visiem suprast, kad jis yra auksciau likusios komandos ir dare tai kas jam patinka. Kai tik jis nuspres tapti Komandos nariu ir daryti tai ko reikia komandai, tada viskas susitvarkys.
  Kaip ir Vaskela is pradziu kol ar tai sarmatijosi, ar tai tingejo ir buvo mazai naudos is jo, bet kaip pradejo rodyt pastangas, draskytis kartu su visais pasirode ir jo naudingumas.

  Beje ar pastebejot, kad komanda istempia visas varzybas gana aukstu tempu t.y. nebeliko sanatorinio laiku atributo, kai nuo 70 min zaidejai vos velka kojas.

  • 25 Draugas 2014-05-07 17:20

   Taip pastebejau, bet juk ir pernai metu sezona geruoju periodu Suduva visad laike auksta tempa. Tai reiskia gerai pasirengusi fiziskai komanda, ir lygiose varzybose laimi tie kas turi daugiau jegu :)

 21. 26 p.o.p. 2014-05-07 12:45

  Tame ir yra dilema. I ratą žaidimas niekam nėjo, Gvildys kiekvienoms rungtynėms parengdavo sudėties siurprizų, stumdė ir mainė visus iš eilės. Tai kaip ir nebuvo to laiko, kad naujokai normaliai galėtų įsijungt – jei pirmas šūvis būdavo geras, tai ir kitose rungtynėse laiko gaudavo. Vaskela daugiau laiko gavo irgi iš bėdos – dėl to, kad serbas “sirguliavo“, o saugai turėdavo praleist rungtynes dėl kortelių. Gavo ir pradėjo žaisti.

  Dabar gi komanda pradėjo groti, tad kyla nauji klausimai. Ar verta ardyt dabartinę komandą įvedant serbą? Ar nesubyrės tas namukas ir vėl? Juk jei Andelkovičius eina aikštėn, kažkas turi likti ant suolo – Kiselevskis, Chvedukas ar Vaskela. O dar tuoj Šoblinskas sugrįš. Va ir gaunasi nesąmonė – turi vieną geresnių pastarųjų metų įžaidėjų ir leidi jį pabaigoje 15-20 min.

  Sakyčiau, reikia itin išmintingo ir futbolo psichologiją išmanančio trenerio, kad visus šiuos mazgus išpainiot. Nežinau ar Gvildys toks yra. Tačiau esu tikras, kad jis nerizikuos vėl eksperimentuot vien tam, kad Andelkovičių pagaliau į žaidimą įvestų.

 22. 27 Lukas 2014-05-07 13:32

  pop, dėl balsavimų futbolo.tv. taip, rezultatus parodo, kai prabalsuoji po video. bet jei nori pažiūrėti senesnius balsavimus, turi eiti ir ieškoti tarp galybės video kelių konkrečių video naujienų, o tai nepatogu. Nejau jiems sunku bent jau padaryti rubriką “Balsavimai“, kur papildomai įkristų visos tos video naujienos. pertvarkyt puslapio visai nereikia, čia tik naują rubriką įkelti į meniu reikia

 23. 28 Varvalas 2014-05-07 14:06

  Jakub Wilk (Žalgiris) – 008000%, Audrius Brokas (Sūduva) – ff0000%, Ernestas Veliulis (Klaipėdos Granitas) – c0c0c0%, Vytautas Lukša (Trakai) – ffcc00%, Nerijus Mačiulis (Kruoja) – 0000ff% Turime 12 CP, nepriklausomus vieno nuo kito, įvairiomis operacinėmis sistemomis ir skirtingus interneto ryšio operatorius, bet geriausiu atveju rodo šiuos neiššifruojamus ženklus.

 24. 30 p.o.p. 2014-05-07 14:21

  man irgi visada viskas ok, tik su telefonu bėdų būna. vienžo, kol kas Broko įvartis yra trečias, po Veliulo ir Mačiulo.

 25. 31 p.o.p. 2014-05-07 14:24

  Beje, Carlos – kažkaip aptingai????? Jau beveik mėnuo praėjo nuo paskutinio įrašo???

 26. 33 /// 2014-05-07 14:52

  Jei vakar būtų teisėjevęs Slyva, Vaskėla jau antrą minutę būtų išvytas iš aikštės

 27. 34 p.o.p. 2014-05-07 15:27

  aha, net pamiršau tą niunsą – panašu, kad Sūduvos žaidėjams reikia pamoką pravest apie tai, į kokį aukštį kojas kilnot:) aišku, Vaskelos atvejis artimesnis Pilibaičio-Chveduko, nei Snapkausko-Wilko. Bet – tiesa – žiūrint jautėsi stiprus deja vu:)

 28. 35 kitas Juozas 2014-05-07 21:32

  ir vėl žalgirio lygiosios. atrodo vienintelė sūduva nemoka žaist su žalgiriu:)

 29. 36 Draugas 2014-05-07 21:38

  As nezinau ar cia Trakai tokie kieti ar Zalgiris kazkoki kompleksa isivares. Bet stebejau varzybas, tai panasu kad lose 2 apylyges komandos.

 30. 37 voleur 2014-05-07 22:23

  pažiūrėsim savaitgalį tų trakų lygį :))

 31. 38 p.o.p. 2014-05-07 22:45

  čia yra “Žalgirio efektas“. Šiauliai bei Granitas taip pat su Žalgiriu lygias ištempė.

  • 39 Kuzma SS 2014-05-08 10:18

   Nėra tas Žalgiris kažkas ypatingo. Taip, šiek tiek stipresnis už visus kitus šiemet, tačiau bent jau Sūduva tikrai gali ne tik lygiom sužsaist, bet ir laimėt. Žinoma, jei, nebus raudonų kortelių, ar nežinojimo ką daryt, kai per anksti įmuši jiems.
   O šiam momentui svarbiausi – Trakai. Nemanau, kad reiktų pakilti į euforiją po gana “nesunkaus“ laimėjimo prieš Šiaulius. Nors mūsiškiai dau kart sulošė kaip iš natų, tačiau reikia nepamiršt, kad viena to priežasčių – Šiauliai nesugebėjo perskaityt ir sutrukdyt. O vat Trakai šiuo požiūriu labiau pasiruošę. Kiek – pamatysim sekmadienį.
   Bet kuriuo atveju, neabejoju kad laimėsim!

 32. 40 Draugas 2014-05-07 23:59

  Na bet Trakai siandien isties galingai atrode. Kiek progu geru turejo pelnyt ivarti. Tiesa pasakius visai simpatiska zaidima parode Traku komanda.
  O Banga link savo vietos atrodo pradeda kelia. Ziurejau varzybas ir Bangos, labai kvailai pralosta, vartininkas gryba uzpjove kaip reikiant, na ir gamtos stichija si kart Atlanto puseje buvo

 33. 41 krize 2014-05-08 01:10

  Donce gal gryzta i suduva , kad su treningu musiskiu mieste buvo pastebetas ?

 34. 42 sargenas 2014-05-08 08:53

  Kažką girdėjau, bet iš labai nepatikimų šaltinių.

 35. 43 Varvalas 2014-05-08 10:47

  antru treneriu bus – šaltinis rimtas, bet ne V.M., tai …

 36. 44 p.o.p. 2014-05-08 11:28

  ……..??????
  kaip kraują kaitina tos marijampolietiškos paslaptys – kaip senais gerais laikais:)))) gaila, kad Budraitis nebefunkcionuoja – anais laikais, čia tokių užuominų paskaitęs tuoj klubo prezidentui paskambindavo:)

 37. 45 griezhtas 2014-05-08 12:04

  Nzn, Donce kazkokio psichologiniu, fiziniu ar taktiniu paruosimu suduvos laikais neblizgejo. Tai net nezinau ar cia geros zinios

 38. 46 Varvalas 2014-05-08 12:19

  blogiausiu atveju galės saugu pažaisti – jų tik dešimt turime :) Bus matyti, ką jis čia veiks. Kad tik “Šilas“ ar Švyturys neperpirktų :)

 39. 47 griezhtas 2014-05-08 12:36

  Silas turi Vike ir Samusiova taip, kad treneriu ten uztenka

 40. 48 Draugas 2014-05-08 13:03

  Na jeigu bus 2 treneriu vistiek bus lengviau gvildziui ar ne? kazkokiu darbu perims gal, nemanau kad butu blogiau

 41. 49 Lukas 2014-05-08 13:24

  Na, peržiūrėjau Vaskelos smūgį koja į galvą. Situacija su Snapkausku ir Wilku analogiška, net ir čia kraujas buvo paleistas. Tik va čia geltona kortelė.

 42. 50 Anonimas 2014-05-08 13:33

  Teisėjas varžybose su Šiauliais dar teisinosi – “Taigi tik geltona“ ar pan. :)

 43. 51 Sveiki 2014-05-08 14:10

  Gal ir kvailas klausimas ir ne į temą, bet gal atsakys jei kas žino- tokiom dienom kaip ši – kai ištisai lyja, o treniruotis vistiek reikia, tai kur sūduva treniruojasi, lauke ar manieže?:) nes kaip ir ne šaltasis sezonas, kad manieže treniruotųsi, o kitos komandos kai neturi maniežo tai lauke vargsta?:) apšvieskit

 44. 53 bekas 2014-05-08 17:53

  tie vyrukai kurie kovos ykarstyje kojas per aukstai pakilnojo palyginus su S emberu sventi, tas padla vakar baltarusiui jau po svilpuko su sipais tycia y pautus lese. Vyt kokiom 7 rungtynem, nes 2 pasirodoper mazai buvo

 45. 55 p.o.p. 2014-05-08 18:50

  Keista, kad teisėjas ten nieko neparodė, nors man pasivaideno, kad daugiau baltarusio vaidybos ten buvo, nei rimto reikalo.

  • 56 Draugas 2014-05-08 22:03

   Nesvarbu kiek vaidybos, ta vietele kaip zinom jautri :)))

  • 57 Boleslovas 2014-05-10 11:49

   Pamatytumei jo kojos virsutine dali (ne pautus) – tada pamatytum ar ten vaidyba, ar ne.

 46. 58 voleur 2014-05-08 19:11

  na vadink kaip nori faktas kad šlykščiai elgiasi, žemo lygio žaidėjas net negaliu jo pavadint futbolininku

  • 59 Lukas 2014-05-08 19:43

   o ką ne futbolininkas? tai ir jis elgiasi pagal šios šakos pavadinimą “foot ball“, t.y. koja per kiaušus.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,717 hits
Reklama