Laukiam: Sūduva – Atlantas

Savaitė be Sūduvos futbolo pralėkė greitai, tačiau atrodo, kad nuo paskutinės pergalės prieš Trakus praėjo amžinybė. Tai yra netiesa, todėl ir siūlau mintijimą apie vakaro dvikovą pradėti nuo to įstabaus savaitgalio prisiminimo. Beje, lygos pateiktame video labai aiškiai matomas ir Trakų žaidėjas, smagiai spyręs butelį link Sūduvos Sakalų. Na bet ko gero Lietuvos futbolo drausmės sargams tokios smulkmenos nerūpi. Svarbu, kad nemėtytų butelių į teisėjus.

Per pirmus 4 antro rato turus mūsų komanda surinko 9 taškus. Neblogai – ypač prisiminus, kad per visą pirmą ratą buvo sugraibyta vos 11. Tačiau Sūduvos šį kartą laukia ko gero sudėtingiausios šio rato rungtynės. Atlantas nėra ta ant sparnų lakstanti komanda, kokia buvo pernai. Pernai į auksą Atlantas kabinosi dėl to, kad buvo vienintelė komanda dukart nugalėjusi Žalgirį (neskaitant, aišku, Sūduvos pergalės paskutiniame ture).

Šiemet Atlantas ypatingų sparnų nerodo, Žalgiriui tiesioginėse dvikovose nusileidžia, buksuoja rinkdamas lygiąsias, tačiau lošia ko gero stabiliausiai lygoje (pamiršus Žalgirį ir Dainavą). Dėl to, sezoną pradėjęs gal ir neįspūdingai, tačiau pamažu didindamas apsukas vis tik nusikapstė iki antros vietos, kur kolei kas sėdi pakankamai tvirtai (turiu omeny tai, kad Kruoja kol kas su Žalgiriu dar nežaidė). Atlantas šiemet pralošė du kartus ir abu – Žalgiriui.

Tiesa, į pralaimėjimų ir pergalių skaičių kol kas labai dairytis nereikia – šiemet komandos taip dažnai lošia lygiom, kad šis statistinis parametras yra mažumą iškrypęs. Taip penktą vietą kol kas užimantis Ekranas turi keturiais taškais mažiau nei Atlantas, tačiau pralaimėjęs yra tiek pat kartų – du. Sūduva kol kas yra ketvirtoje vietoje ir turi 5 pralaimėjimus. Daugiau už Sūduvą lygoje pralaimėjo tik lentelės dugno komandos – Šiauliai ir Dainava. Septintoje vietoje esantys Trakai turi tik 3 pralaimėjimus.

Sūduva antrą ratą lošia labai dailiai, tačiau mums vis dar vaidenasi, kad kiekviena nauja pergalė – atsitiktinumas. Po labai sunkaus pirmojo rato mums sunkoka patikėti, kad sezono pradžios nesąmonės baigėsi ir Sūduva pasiekė tą lygį, nuo kurio ir derėjo pradėti sezoną. Matysim, kaip čia bus šį kartą. Tikri galime būti tik dėl vieno dalyko – pasistumdymų lentelėjo garantuotai bus ir po šio turo. Sėkmės!

Reklama

24 Responses to “Laukiam: Sūduva – Atlantas”


 1. 1 Remis 2014-05-20 09:08

  Galima sakyti, jog Atlantui nerealiai pasisekė, kad traumą gavo E.Razulis. Jį pakeitęs aštuoniolikmetis R.Krušnauskas demonstruoja, kaip turi žaisti tikras puolėjas. Per penkias rungtynes, kai žaidė startinėje sudėtyje, neįmušė tik Žalgiriui. Kai tuo tarpu E.Razulis mušė tik Dainavai, o kitais atvejais varžovų vartininkai galėdavo lengviau atsikvėpti, pamatę rinktinės puolimo siaubą aikštėje :)

 2. 2 Kuzma SS 2014-05-20 09:18

  Bus sunku. Bet laimėsim, neabejoju!
  Sėkmės!

 3. 3 p.o.p. 2014-05-20 09:38

  Remi – nu tai Atlantas ir pernai tuo garsus buvo – iškrenta koks “patyręs vilkas“, o vietoj jo įleistas jauniklis dar labiau plešosi ir dar daugiau naudos atneša.

 4. 4 /// 2014-05-20 10:09

  Turbut Suduvai didesnis minusas geros formos Broko praradimas, nei Atlantui Raziulio nebuvimas

  • 5 Kuzma SS 2014-05-20 14:11

   Nebūkit pesimistai – adekvačioje situacijoje tikrai nėra tik privalumai priešininkui, ir tik trūkumai mūsiškiams. Mūsų Broko praradimas, ir galimybės Šoblinskui suteikimas taip pat gali būti didelis pliusas

  • 6 carlos 2014-05-20 15:04

   razulio nebuvimo, manau, visiems jau aišku, kad jos atlanto minusas….

 5. 7 p.o.p. 2014-05-20 10:38

  negaliu solidžiai apie Raziulį atsiliept – man jis niekada neatrodė ypatingas puolėjas. Atlantui rimtesnė netektis šiandien bus Gnedojaus ir Žarskio diskvalifikacija.

  o štai Sūduvos atveju vienas saugas nėra didelė bėda, nes, žinia, Sūduva tų saugų visą vežimą turi. Tai vieno iškritimas – šansas kitam. Aišku, gaila, kad Brokas vos ne pora mėnesių nežais. Tačiau Gvildys kalba apie tai, kad šiandien greičiausiai šį sezoną “debiutuos“ Šoblinskas.

 6. 8 Mental 2014-05-20 11:45

  Brokas turejo gera forma, daug naudos labai nese, netektis tikrai nemenka, nepaisant to kad turime saugu, bet siuo metu atrode turbut geriausiai is tu saugu.
  Man idomu kokia taktika rinksis Atlantas, neteko 2 savo svarbiu gyneju. Tad zinant Suduvos pajeguma iseinant i kontraatakas , ar anie nebus atsitrauke ir leis Suduvai megint kazka isgimdyt susispaude savo puseje. O Suduvai pozicinis zaidimas niekad nebuvo parankus, todel as speju kad siandien aiksteje vel pamatysime Marko, kuris zino kaip poziciskai reikia puolima organizuoti.

 7. 9 griezhtas 2014-05-20 12:01

  Del gyneju tai Atlantas vel suteiks sansa kokiem pasirodyti alkaniems zaidejams ir lakstys anie greiciau uz gniedoju.
  O dabartines formos Brokas didele netektis, viena yra jo greitis, antra fizine jega (gynejai nenustudmdo, o ir ginantis pravercia), plius ukiski smugiai i vartus, plius dar pyktis ir agresija. Ruso nors techniskesnis, bet letesnis ir silpnesnis, Baranovskis …. butu geras jei pataikytu i vartu plota.
  Andelkoviciu bus galima leisti i pabaiga, kai nebus ka prarasti, o ir priesu gynejai pavarge.

 8. 10 p.o.p. 2014-05-20 12:32

  na Russo mano manymu – mušta korta. Kol kiti šūdą malė sezono pradžioje, jis atrodė visai neblogai. Bet dabar – akivaizdžiai nuo kolegų atsilieka. Su Trakais tas labai matėsi – bėga gal ir greitai, bet pasai kreivi ir pavėluoti, o ir tos technikos nėra tiek, kad lengvai priešininkus apeitų. Baranovskis ir tas dažniau apibėga. Bet jei Šoblinskas padoriai sugrįš, tai bent vienas iš tų, kurie dabar atraminiais lošia galės judėt į priekį ar į kraštą.

 9. 11 griezhtas 2014-05-20 12:57

  Aisku Gvildi barem uz eksprimentus, bet man butu labai idomu pamatyt kaip Kovasevicius atrodytu krasto saugo vietoje, kelis sykius ji labai efektingai, buvo nudumes i prieki. Tik kad i gynyba vietoje jo nebutu ka statyt.

 10. 12 p.o.p. 2014-05-20 12:59

  aha, ir aš norėjau apie tai užsimint. ne tik kad smagiai į priekį buvo nulėkęs, bet ir matėsi, kad pats visai neblogai jaučiasi. ir pasą aštresnį, nestandartinį moka atlikt. tiesą pasakius, gynyboje serbas vis viena vidutiniškai atrodo. tai gal prasmingiau būtų Snapkauską ar Daukšą naudot.

 11. 13 Remis 2014-05-20 15:14

  Jokių alkanų į gynybos centrą Atlantas neleis. Bus du iš šio trejeto: Jokšas, Bartkus, Kazlauskas.

 12. 14 p.o.p. 2014-05-20 15:20

  na tai reiškia, bus kitur alkanų:)

 13. 15 griezhtas 2014-05-20 15:36

  Remi, del bangos zaidimo taures finale susidare vaizdas, kad banga lose “valdiskai“ (palyginimui prisiminus, kad ir paskutines cempionato varzybas su zalgiriu), be draskymusi. Povandeniniai susitarimai ar bangos motyvacijos krize?

  • 16 Remis 2014-05-20 16:32

   Mano akimis, sužaidė tipiškas Bangos rungtynes. Kiek kitaip nei lygoje žaidė Žalgiris, todėl ir galėjo atrodyti, kad vienaip buvo žaidžiama lygoje, o kitaip taurėj. Jei lygoje su Banga Žalgiris ėjo drąsiai į priekį ir Banga juos gana sėkmingai gaudė, tai taurės antram kėlinyje vilniečiai atsitraukė ir laukė, ką Banga parodys. O kad Banga ne ką gali parodyti prieš besiginančias komandas, jau įrodė ir Sūduva, ir Atlantas, kai Banga kamuolį gerokai ilgiau valdė nei varžovai, o nieko įspūdingo paskutiniuose 20 metrų nepadarydavo. Toks gyvenimas :)

  • 17 Carlos 2014-05-20 17:23

   Tai aišku sutartos rungtynės arba teisėjus arba zaidejus kitaip prieš banga zalgiriui be šansų

 14. 18 p.o.p. 2014-05-20 17:03

  spėčiau, kad nuo to, kaip Banga susitvarkys su šiandienine duobele ir priklausys galutinė šios komandos vieta. Nes po smarkios sezono pradžios užėjo šioks toks psichologinio “perdegimo“ štilis. Manau jis ir taurės finalui atsiliepė. tokia gan natūrali reakcija į netikėtai sėkmingą pirmą ratą.

  • 19 Remis 2014-05-20 17:54

   Dar yra magiškasis perėjimų langas. Bent jau prieš sezoną investuotojai skundėsi tuo, kad nesutampa Lietuvos ir Rusijos bei Ukrainos sezonai, tai dalies norimų žaidėjų negalėjo pasikviesti, o pasikvietė tuos, kas laisvi buvo. Bet kaip ir su bet kuriais kitais investuotojais Lietuvoje – kol kažkas neįvyko, tol negali žinoti, kaip bus. Tai jau parodė ir Alytaus naujieji savininkai, ir Sarsanija, kuris žadėjo pasitelkti rimtų užsieniečių startuojant Europoje. Matyt tai darys per tą vienintelę dieną, kai pas mus atsidarys langas, o Europos lygai bus paskutinė paraiškos pateikimo diena :)

 15. 20 kitas Juozas 2014-05-20 21:04

  na kaip jums tas ryžiko sugalvotas atlanto įvartis?

 16. 21 griezhtas 2014-05-20 21:10

  Labai norejo tai sugalvojo. Siaip si karta maziau pikta nei Slyvos atveju, nes slyva kai nori, gali gerai suteisejaut ir ta jo raudona kortele ir tencingumas visas varzybas kvepejo korupcija. Cia matosi, kad siaip nekompetetingas ir grybaujantis teisejas, galejo nugrybaut i bet kuria puse.

 17. 22 p.o.p. 2014-05-20 21:31

  Per teliką gan aiškiai matėsi, kad Šoblinskas kabino Atlanto žaidėją. Tiesa, kabino netyčia – panašiau buvo, kad tiesiog užlipo ant jo. Ten nebuvo kokios nors ryškesnio gynybinio veiksmo – tiesiog vienas stabtelėjo, o kitas sustoti nespėjo. Taip, kad greičiau ten pražanga buvo, nei nebuvo. Nors, aišku, kartais už tokius dalykus pendelio ir neduoda. čia jau solidesni taisyklių žinovai galėtų pasisakyt.

 18. 23 p.o.p. 2014-05-20 21:33

  juokinga šioje situacijoje yra tik tai, jog komanda, kurios oficialūs atstovai ko gero labiausiai mėgsta kalbėti apie visokio plauko korupciją, šį kartą patys galėtų būti tokių šnekų taikiniu:) ypač turint omeny net ne pendelį, o raudoną Bagdanavičiui, kuri iš esmės ir paskandino Sūduvos galimybes kaip nors situaciją pakeisti.

 19. 24 kitas Juozas 2014-05-20 21:35

  juokingas tas pendelis, nes atlanto žaidėjas net nežiūrėjo ir neturėjo galimybių į vartus žiūrėt jis tiesiog išbėginėjo iš baudos aikštelės, o kad griūt reikėjo tai savaime suprantama, baudos aikštelėj visada reikia griūt, bet kad teisėjas pasimovė ant tokios “pražangos“ tai tik parodo kai kurių teisėjų lygį lietuvoj


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,872 hits
Reklama