World Cup: II serija

Taip jau gavosi, kad šį kartą tema – futbolas ir transportas. Štai jums du Pasaulio čempionatui skirti reklaminiai veiksmai, kurių metu rinktinių transporto priemonės buvo arba naikinamos, arba gražinamos.

Pirmiausia – prancūzų Adidas skyriaus performansas, kurio metu buvo grubiai ir tiesiogiai sunaikintas Prancūzijos rinktinės autobusas. Būtent šį autobusą Prancūzijos rinktinė naudojo praeito Pasaulio čempionato metu Pietų Afrikoje. Spėju, ne vienas dar pamenate, kad tas čempionatas Prancūzijai buvo išskirtinai nesėkmingas. Rinktinė pasižymėjo ne žaidimu, o vidiniais konfliktais. Iš pradžių už ginčus su treneriu namo buvo išsiųstas Anelka, o vėliau prieš “streikavo“ ir kiti žaidėjai. Konfliktus matė daugybė žmonių, nes kai kurie iš jų vyko atvirų treniruočių metu. Adidas nusprendė atlikti okultistinį autobuso sunaikinimą tam, kad ta blogoji praeito čempionato komandinė dvasia išnyktų ir Prancūzijos rinktinė į Braziliją iškeliautų vieninga ir pasirengusi pergalėms. Ar šis sportbačių gamintojo vudu ritualas prancūzams padės – pamatysime jau greitai.

2014-88

Kitas atvejis – linksmesnis. Visame pasaulyje žymus brazilų gatvės menininkų (tai yra, grafiti meistrų) duetas Os Gemeos (beje, kažkada lankęsis ir Lietuvoje) dirbo savaitę ir sunaudojo 1200 skardinių dažų tam, kad savo piešiniais padengtų visą Brazilijos rinktinės lėktuvą. Būtent juo brazilai skraidys po Pasaulio čempionato miestus. Dailininkai kalba, kad piešiniai ant lėktuvo simbolizuoja įvairiataučius ir įvairiaspalvius šios šalies gyventojus. O štai meno pardavėjai jau skaičiuoja, kiek tas lėktuvas kainuos po pasaulio čempionato, primindami, kad šių menininkų darbai aukcionuose pardavinėjami už šešiaženkles sumas. Visos nuotraukos – junior lago/UOL, skolinau jas iš designboom. Daugiau nuotraukų ir filmą apie projektą galite rasti čia.

2014-86

2014-852014-87

2014-89

Reklama

3 Responses to “World Cup: II serija”


  1. 3 p.o.p 2014-06-02 16:20

    dėkui, gal ir daugiau lėktuvų dažytojų atsiras:) aišku, brazilai mandriau čia viską atliko.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

  • 1,185,717 hits
Reklama