World Cup: IV serija

Važiuojam toliau. Praeita PČ reklamos serija buvo apie sportbačius. Šį kartą – apie dainas. Viršuje jūs galite pažiūrėti oficialų Pasaulio čempionato Brazilijoje “himną“, kurį atliko amerikonų reperis Pitbull ir brazilė Claudia Leitte. Rašau kabutėse, nes daina susilaukė daugiau kritikos nei pagyrų. Žmonės kalbėjo, kad vaizdo klipas sulipdytas iš nuvalkiotų stereotipų apie Braziliją. Nepatiko žmonėms ir tai, kad pagrindinis vaidmuo atiduotas amerikonui.

Pasktarąjį priekaištą reikėtų priimti su tam tikrom išlygom, nes čia pat turime kitą pavyzdį. Tiksliau – du pavyzdžius. Ir abu juos atliko Shakira. Taip, gal ir galima sakyti, kad Kolumbijoje gimusi ir su futbolininku Gerard Pique Barselonoje gyvenanti dainininkė yra mažesnė “amerikonė“, nei Pitbull – Floridoje, pabėgėlių iš Kubos šeimoje gimęs vyrukas. Tačiau galima įtarti ir ką kitą – tiesiog Shakira turi daugiau charizmos, o ir jos dvi Pasaulio čempionatams skirtos dainos yra geresnės (savo personalinės nuomonės čia nereikšiu, nes tokios muzikos nei mėgstu, nei klausau).

Kaip ten bebūtų, išleidus eterin šio čempionato himną, iškart buvo prisiminta praeito čempionato Pietų Afrikoje dainą, kurią būtent ir atliko Shakira. Štai ji – imkit ir prisiminkit.

Ši daina – ypatinga. Tęsiant praeitame poste pradėtą peržiūrių Youtube skaičiavimą, siūlyčiau atkreipti dėmesį į tai, kiek kartų buvo peržiūrėta Shakiros daina. Skaičius pritrenkiantis – beveik 700 milijonų. Tai yra aštuntas rezultatas visame pasaulyje. Daugiau nei milijardą peržiūrų Youtube turi tik du video klipai. Neabejotinai ši daina yra ir didžiausias visų laikų Pasaulio čempionatų hitas.

Kaip jau supratote, šiemet Shakiros dainuoti naujos dainos PČ nepakvietė. Tačiau ji vis tiek naują dainą sudainavo ir, smarkiai kritikuojant Pitbull gabalą, labai greitai padarė jį į vienus vartus.

Pitbull daina kol kas pažiūrėta 55 milijonus kartų. Maždaug tiek Shakira surinko per pirmą savaitę nuo dainos pasirodymo. Tuo tarpu dabar jos peržiūros greit pasieks 70 milijonų. Taip pat geresnis ir Shakiros dainos teigiamų-neigiamų įvertinimų santykis (tokios mažos rankytės po peržiūrų skaičiumi). Beje, ši Shakiros daina taip pat reklaminė – pristatoma kartu su prancūzišku jogurtu “Activia“ (žinomu ir mums) ir turinti tikslo padėti Pasaulinei maisto programai (World Food Programme).

Štai tokios muzikinės kovos. Jas galima užbaigti vieno prancūzų daininko klipu. Šis jaunuolis, pravarde Woodkid, pareiškė, kad naujasis Shakiros klipas yra jo 2011 metų vaizdo klipo plagiatas. Ar taip iš tikro yra – galite nuspręsti patys. Faktas, šis “konfliktas“, kurio nė viena pusė pernelyg neeskalavo, minėtam pracūzui garantuotai pridėjo vieną kitą milijoną peržiūrų. Ir gerai – nes tai, ką sukūrė jis yra panašiau į muziką iš visų, kurias čia jums parodžiau.

Reklama

7 Responses to “World Cup: IV serija”


 1. 1 voleur 2014-06-04 15:55

  na kiek matau su pitbuliu tai lopez dar dainuoja :) o šiaip tai daina tokia nieko gero sakyčiau :)

 2. 2 p.o.p 2014-06-04 16:05

  nepadėjo ta lopez pitbuliui, panašu:)

 3. 3 Sigma 2014-06-04 17:56

  Aš asmeniškai negaliu klausyti nei sekundės to, kas susiję su Pasaulio ar Europos čempionatais. Tai taip lėkšta ir košmariškai neskoninga, o dar kai prisideda tie neįtikėtino kvailumo video klipai, tai išvis tragedija. Vienintelis dalykas, kuris mielai susiklausė, tai buvo 2002 čempionato himnas, kurį sukūrė Vangelis. Na, nors ne virbalas ausyje :) https://www.youtube.com/watch?v=pcbGxT7nG60

 4. 4 Mental 2014-06-05 00:27

  Dainos dainom ,o dabar gal nieks nesupyksit jeigu i savo vietines naujienas paziuresim, Ogi Rimkevicius pasirodo hat trickus musti gali ne tik A lygoj, bet ir 1-oje lygoje: http://penalty.lt/i-lygoje-a-rimkeviciaus-hat-trickas/
  Taigi idomus dalykas, po puikaus sezono Alygoj, klajoniu po uzsienius, ir grizimas i pati dugna? Na negi jis praso milijonu ir verciau losia pusvelciui 1oje lygoje, nei kad eina i padoresni A lygos klubeli. Nes manau mielai ji priglaustu, bent 3 komandos is A lygos, kurios sugebetu alga sumoket laiku.

 5. 5 p.o.p 2014-06-05 09:08

  senos žinios:) apie tai jau prieš kurį laiką buvo padiskutuota. faktas, I lygoje lošia tikrai daug žmonių, kurie dar visai neseniai po A lygą lakstė. Tačiau net jei mums atrodo, kad vakarykštis A lygos žaidėjas turėtų ir šiandien A lygoje žaisti, matyt, yra kitaip. Greičiausiai A lygos komandų trenerias kitoks vaizdas piešiasi. Juk, pvz., tas pats Urbšys šiemet už Šilą laksto – teoriškai juk ir jis galėtų kokiam Granite lošt. Manau, visi šie žmonės A lygoje nežaidžia tikrai ne dėl to, kad niekas nepastebėjo, kaip jie tyliai į I lygą persikėlė.

 6. 6 Mental 2014-06-05 12:48

  Beje Urbsys kiek zinau turejo pasiulymu is A lygos klubu, bet Silas pasiule geras salygas, na ir arciau namu :)))
  Rimkevicius juk tikrai pajegus zaidejas, nebent atgyjantis Kaunas jam taip pat geras salygas pazadejo.

 7. 7 pupo 2014-06-05 16:56

  Is interviu su Rimkevičium:

  – Ar „Stumbro“ pasiūlymas buvo vienintelis prieš sezoną?

  – Ne. Susidomėjimą rodė nemažai A lygos komandų. Konkretų pasiūlymą pateikė Marijampolės „Sūduva“, tačiau nepavyko susitarti dėl sąlygų. Esu dar dalyvavęs Izraelio klubo peržiūroje.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,885 hits
Reklama