Laukiam: Sūduva – Kruoja

Buvę Sūduvos žaidėjai muša I lygoje.

Po kelių savaičių pertraukos sugrįžti nėra lengva. Visada taip būna. Tačiau kaip taisyklė pakanka vienerių rungtynių ir visokie niekai (kaip, pavyzdžiui, Pasaulio čempionatas) iškart pasimiršta. Per šią pertrauką dauguma A lygos komandų veikė tai, ką per tokias pertraukas yra įpratę veikti – atostogavo ir tylėjo. Todėl ir mums nelabai yra ką pasakyti. Tikiuosi, Sūduvos ligoniai pasveiko – ir Činiką, ir Kovačevičių mačiau po Marijampolę vaikštinėjančius miesto šventėje. Tai, kad dėl kortelių negalės lošti Chvedukas jau seniai buvo aišku. Žodžiu, kad nebūtų taip ilgu laukti rytojaus rungtynių, galim pažiūrėt, kaip įvarčius I lygoj mušė du buvę Sūduvos žaidėjai. Video viršuje. O rytojaus žaidimą, kaip supratau, rodys ne tik stadione ir internetu, bet ir per teliką.

12 Responses to “Laukiam: Sūduva – Kruoja”

1. 1 DZHIT 2014-06-09 16:30

Pabūsiu Orakulas šioms rungtynėms. Spėju 3:1 Sūduva laimi, Sūduvoje muša: Radzinevičius, Šoblinskas, Russo.
    O kas apie rungtynes, tai reikia tikėtis gražių rungtynių, daugiau žiūrovų, geros nuotaikos :) Ir….pergalės :)

2. 2 Mental 2014-06-09 19:53

Pergale mums butu labai svarbi, juolab kad ir Atlantas gan netiketai prasileido nuo Siauliu. Tai apsilosus Kruoja iskart persokam per 2 varzovus, zinoma cempionatas dar ilgas ir tu netiketumu bus manau ir musu stovykloje, tik tikiuosi labai mazai…

3. 3 niekas 2014-06-10 14:27

4. 4 p.o.p 2014-06-10 14:41

na ir puiku. o jei dar į kokį Šilą persikels – gal ir normaliai žaist pradės. kiek gi galima ant atsarginių suolo sėdėt.

5. 5 Varvalas 2014-06-10 15:04

dabar už gautas šaibas supirks visus brazilus, nepatekusius į rinktinę :)

6. 6 edmaz 2014-06-10 20:27

ziaurus zaidimas :(

7. 7 M 2014-06-10 20:56

Nieko cia ziauraus. Tiesiog Kruojai uzteko apie 10 musu tragisko zaidimo gynyboje, o tada daryk ka nori – niekaip tokio autobuso nepramusi. Galejome daugiau is toli pasaudyt, bet yra kaip yra. Gal pries Dainava atsigriebsim.
    O Kruoja suzaide labai protingai, butent taip, kaip ir reikia pries Suduva zaisti.

8. 8 Bucas 2014-06-10 21:49

kaip teisingai pastebėjo Kesminas, Sūduva grajino, bet kažkokios kibirkšties trūko.Čia jis taip gražiai pasakė.o šiaip tai žaidimas tikrai liūdnas buvo

9. 9 DZHIT 2014-06-10 23:39

Chvedo nėra- nėra Sūduvos :) Paprasta :) Lauksim geresnių laikų. Sužaidėme taip kaip leido varžovas. Patiko Russo žaidimas, nors ir nieko kaip ir nesukurė, bet davė aštrumo.

10. 10 silpnai 2014-06-11 00:12

labai šiandien žaidimas. Skroblas visiškai išjungė Grigaravičių iš žaidimo, aikštės vidurys visiškai praloštas. Eliošius maudė ir murkdė kaip tik norėjo, Beniušis visus aukštus kamuolius susirinkinėjo ir numetinėjo. Radzinevičius žaidė be kamuolio išvis. Pralaimėtas vidurys, pralaimėti krašai, pralaimėtos rungtynės. Chveduko labai trūko, daug klaidų viduryje, daug kvailai prarastų kamuolių. Kaip sakė Kesminas, šiandien Kruoja tiesiog buvo geresnė ir pergalės visiškai nusipelnė. Viską pasako pirmas smūgis į vartų plotą 73 min.

11. 11 jlk 2014-06-11 04:45

Taip nykiai Suduva seniai nezaide. Ir vel kelyja atsistojo sunkiai ikandamas Kruojos barjeras. Pagirti galima nebent Bartku ir Ruso. Aiskiai truko lyderio komandoje. Prarasti l svarbus taskai

12. 12 Tadas 2014-06-11 08:46

Nepamenu kada po pertraukos Sūduva gerai sužaistų. Taip pat nepamenu kada prikvietus tiek daug žiūrovų į rungtynes, jos būtų išloštos.