Laukiam Bangos: atvažiuos ar ne?

2014-98

Chm, tokios situacijos mūsų komanda ko gero dar niekada nebuvo. Laikrodis tiksi, o už poros dienų vyksiančių rungtynių klausimas kybo ore. Internetas šiuo klausimu tyli ir šnekos kol kas vyksta tik šiame bloge. Jau anksčiau buvo kalbų apie tai, kad Bangoje trūksta pinigų. Buvo žinių ir apie kažkokius jungtinius UEFA ir LFF patikrinimus, vykdomus šiame klube dėl kelių įtartinų rungtynių. Įdomu, kad apie tai rašė didžioji žiniasklaida, kuri klausinėjo LFF pareigūnų. Tačiau LFF svetainėje pranešimų apie šį įdomų atveju matyti neteko. Nei apie patį patikrinimą, nei apie jo rezultatus ar išvadas.

Dabar gi šnekama apie tai, kad Bangos žaidėjai protestuoja, nebesitreniruoja ir būtent dėl to gali nebevažiuoti į Marijampolę per Jonines. Tuo tarpu Bangos svetainė pasakoja apie savo vaikų treniruotės, o Bangos feisbukas – apie artėjančius UEFA varžybų burtus, kurie nutiks jau rytoj. Beje, Bangos feisbukas cituoja vieno mūsų bičiulio pasvarstymus, tad ir mes juos galima pasiskaityti.

Greičiausiai šiandien nieko tikro nesužinosime. Oficialių pranešimų bus gauta nebent rytoj. Jei oficialūs kanalai tylės ir rytoj, tai ko gero reikš, kad Banga į Marijampolę atvažiuos. Klausimas bus tik kokia Banga. Ar ta, kuri per pirmą ratą užėmė antrą vietą lygoje, ar panašesnė į paskutinius Dainavos atvejus. O minčių kyla įvairių. Ir apie LFF požiūrį į licenzijavimo klausimus, kurie vienu metu lyg ir buvo griežtoki, tačiau pastaraisiais metais akivaizdžiai atsipalaidavo. Aišku, tiesa ir ta, kad šį faktą greičiau įrodo Dainavos, o ne Bangos atvejis. Bangos atvejis – akivaizdžiai sudėtingesnis.

Juk komanda puikiai gyveno kokius 4-5 mėnesius. Optimistiškai ir džiugiai. Atrodė, kad pagaliau bus įveiktas amžinas šio klubo prakeiksmas ir užlipta gerokai aukščiau nei įprastinė šeštoji vieta. Tiesa, bėdos prasidėjo jau antrame rate. Jei pažiūrėtume antro rato rezultatus, tai Banga jį sulošė tiesiog tragiškai. Blogiau už Bangą antrame rate pasirodė tik Dainava – Alytaus komanda surinko tris taškus, o Banga – šešis. Kadangi oficialių žinių apie padėtį Bangoje kol kas nėra, tai ir nepradėsiu svarstyt, kad ten galėjo nutikti. Iš šalies žvelgiant, atrodo, kad Gargždų klubas pateko į naujų investuotojų spąstus, kurie, panašu, pasirodė ne tokie patikimi, kaip buvo manoma iš pradžių. Štai čia yra liūdniausias dalykas. Juk Banga iki šiol buvo vienas stabilesnių klubų – niekada neturėjo didelių biudžetų, nerodė išskirtinių rezultatų, tačiau ir tokių duobių, kokios ištikdavo kitus panašios situacijos klubus (Tauras, Dainava, Šiauliai) Gargžduose nebūdavo. Toks dalykas, kaip žaidėjų inicijuotas treniruočių ar rungtynių boikotas Bangoje buvo neįsivaizduojamas.

Ką gi. Belieka laukti naujų žinių. Jei jų turite – pasidalinkit.

51 Responses to “Laukiam Bangos: atvažiuos ar ne?”


 1. 1 Remis 2014-06-22 12:19

  pop, eini delfio “žurnalistų“ keliu – padarei naujieną iš vieno anoniminio komentatoriaus parašytos informacijos. Dabar tie patys delfiai pasigaus ir padarys tai pasaulinio masto sensacija :)

 2. 2 p.o.p 2014-06-22 12:21

  skirtumas tik tas, kad man – galima, o jiems – ne:))) beje, nelabai tikiu, kad didieji didžiųjų žiniasklaidos priemonių žurnalistai skaito šį blogą. antra, kiek rodo blogo istorija, koks 80 proc čia pasirodančių gandų pasitvirtina. beje, lygiai taip pat būtų juokinga lyg niekur nieko rašyt rungtynių anonsą – tarsi nieko nebūtų nutikę.

  • 3 Remis 2014-06-22 12:25

   Bet gi pats ir nežinai, ar nutiko kas nors, ar nenutiko :)

   • 4 anonimas#2 2014-06-22 12:38

    tad ar gali patvirtinti, kad viskas gerai, ar visgi “nei patvirtinsi, nei paneigsi“? :)

   • 5 Remis 2014-06-22 12:44

    O ar eilinis komandos gerbėjas gali ką nors pasakyti, kas ir kaip vyksta? Toks jausmas, kad čia aš valdau/treniruoju/administruoju klubą. Mano, kaip klubo atstovo spaudai, paskutinė darbo diena buvo 2012 metų lapkričio 11 diena.

 3. 6 Tomas 2014-06-22 12:39

  Atvažiuos ta banga, nėra ko jaudintis :)

 4. 7 p.o.p 2014-06-22 12:39

  jo, tiesa. bet futbole gandai – svarbus informacijos šaltinis. tik ten, kur futbolas yra svarbus, juos skubama paneigti ar patvirtina. o pas mus – visa tai mažai kam rūpi. juk buvo pakankamai laiko, kad ką nors šiuo klausimu pasakytu banga, sūduva ar net a lygos svetainė. deja, gandai, kylantys vienišo blogerio straipsnio komentaruose lietuviško futbolo didžiūnams nerūpi.

  tiesą pasakius – niekam nerūpi. prasidėjus šiai diskusijai blogo lankokumas neišaugo į pasakiškas aukštumas.

  o, matai, Remi, man šis klausimas yra gan aktualus. mat aš ketinu nuvažiuot kokius 300 km, kad šias rungtynes gyvai pamatyčiau. todėl ir būtų įdomu sužinoti, kaip yra iš tikro.

 5. 8 p.o.p 2014-06-22 12:50

  Remi, o gal gali pakomentuot štai tokį dalyką – radau twitteryje kažkokią Bangą, kalbančią, berods, ispaniškai – https://twitter.com/Banga_Official

  Naudoja Gargždų Bangos ženklą, futbolą lyg ir žaidžia, o kur – sunku suprast.

  • 9 Remis 2014-06-22 12:59

   Pagal tai, kaip atrodo, tai ne kitaip, kaip Bangos dukterinė komanda, apie kurią Gargžduose niekas nieko nežino :)

 6. 10 Boleslovas 2014-06-22 12:57

  Treneriai lyg ir renka komandą.. anoji nuo Dainavos veikiausiai per daug nesiskirs. Aišku, dar šimtą kartų viskas gali pasikeisti.

 7. 11 Diviriks 2014-06-22 13:34

  Vertinant Bangos žaidimą (būtent žaidimą, be paskutinių žinių apie šią komandą), ši vienuolikė galutinai “sulūžo“ po taurės finalo. Futbolas nuobodus, jokio aštrumo puolime, startinė sudėtis gal ir nieko, bet nėra lygiaverčių žaidėjų ant atsarginių suolelių. Staponka pavargo :) Banga sugebėjo išpūškuoti pirmą ratą, taurės pusfinalį – ir viskas, pasaka baigėsi, neatlaikė krūvių.

  Nežinau, galbūt tokį žaidimo kokybės kritimą veikė ir kitos priežastys, bet, jeigu tai tiesa, tai nežinau jau kelintą kartą tenka pavirkauti dėl chaoso Lietuvos futbolo klubuose.

 8. 12 p.o.p 2014-06-22 14:07

  o jei dar pridėsime treniruočių nelankymą protesto vardan ir vos ne sąmoningą pralaimėjimą visiems iš eilės (ką galėtum įtart) prieš pat žaidimą Europos lygoje – tuomet galima kalbėt apie dalykus, kurie išeina net ir už finansinių klausimų. Galbūt Banga ir negalėtų tikėtis EL keliaut iki grupių etapo, tačiau, sėkmingai burtams susiklosčius, pirmojo rato Banga tikrai galėjo viltis peršokt bent į antrą etapą. tačiau su dabartiniu nusiteikimu – net ir kokią Liuksemburgo komandą būtų nelengva nugalėt. tiesą pasakius, tai ko gero nauja spalvą lietuviškų futbolo bankrotų istorijoje, nes iki šiol lyg ir būdavo suvokiama, kad teisė sužaisti Europos turnyruose yra svarbesnė nei vieno ar dviejų mėnesių atlyginimas.

 9. 13 p.o.p 2014-06-22 14:12

  aišku, galima ir dar žibalo į sąmokslo teorijas įliet:) žvelgiant į situaciją, kurioje šiandien yra labiausiai rusiško kapitalo remiami klubai (Atlantas ir Banga), gal net galima kalbėti apie iš tos šalies atkeliaujantį lietuviško futbolo sabotažą:) juk yra toks jausmas, kad šiedu klubai, tiek daug vilčių teikę sezono pradžioje, dabar ant kažkokių peilių ašmenų balansuoja.

  o tada galima žiūrėt dar toliau ir atkreipt dėmesį į būrį Pirmos lygos klubų, kurie šiais metais tvarkosi netikėtai sėkmingai ir profesionaliai. ir pagalvot apie tai, kad po poros metų (o gal net ir kitame sezone) A lyga gali radikaliai skirtis nuo to, ką matome šiandien. Gal ir vėl nutiks kažkoks radikalus jėgų perstumdymas lietuviškame futbole? Toks, koks vyko tais laikais, kai A lygon sugrįžo Tauras, Banga, kai atėjo Kruoja, o FBK rato klubai vienas po kito dingo iš eterio.

 10. 14 Remis 2014-06-22 14:25

  pop, gal jau sustok šioj vietoj, nes pasileidai fantazijos laukais tiek toli, kad sunku ką ir bekomentuoti.
  Kokie dar sąmoningi pralaimėjimai? Banga pasimovė ant komplektavimo spragų. Ir tai matėsi gerokai anksčiau, nei Divriks įvardytas taurės finalas. Kol gynyba buvo geležinė ir truputį sėkmė šypsojosi, tol buvo rezultatas. Kai sėkmė nusisuko, neliko rezultato, nes su gera gynyba gali atstovėti 0:0, bet norint laimėti – reikia mušti įvarčius.
  Koks dar antras kvalifikacijos etapas? Nebent būtų nereali sėkmė ir gautum kokią Daugpilio “Dauguvą“. Visais kitais atvejais nei Bangai, nei Atlantui beveik nėra apie ką svajoti. Ar reikia priminti, kaip pernai Sūduvai baigėsi pirmas etapas, būnant skirstytų pusėj?
  Iš kitos pusės – koks dar bankrotas? Ekrano skolos kokius 4-5 kartus didesnės ir dar po teismus tampomasi, o lyg jokių bankrotų neskelbia.
  Be to, ryt atsiveria perėjimų langas – vienus paleidai, kitų prisikvietei. Tradicinė lietuviška praktika.

 11. 15 Bukas 2014-06-22 14:35

  Remi, o tu rimtai manai, kad paleidi žaidėjus ir jiems algų nereikia sumokėti kurios liko skolose? Kur čia tokia praktika taikoma? Ekrane?

  • 16 Remis 2014-06-22 14:43

   Klubų vardų neminėsim, bet jų buvo ne vienas :) O esmė yra tokia: arba nutrauki sutartį greituoju būdu, sutardamas dėl mažesnės skolos, ir keliauji į kitą klubą, arba droži per oficialius skundus LFF ir dusiniesi dar porą mėnesių besiginčydamas, ar yra ir kokia yra ta skola.
   P.S. Nemanau, kad viena ar kita bus Bangos atveju, nes baubą iš vieno komentaro nupiešė didesnį, nei jis realiai yra :)

 12. 17 p.o.p 2014-06-22 15:40

  Remi, nagi nereikia čion visko taip asmeniškai priimt. Gal mažumą ir nusišneku, bet ne taip kaip koks LFF prezidentas per savo interviu:) iš kitos pusės – tokia jau šio blogo tradicija – prinarplioti pačių keisčiausių scenarijų iš tos skurdžios informacijos, kuri yra pasiekiama žmonėms, neturintiems ryšių klubuose ir federacijoje. tiesą pasakius, nematau tame nieko blogo. nes tai yra dalykai, kuriuos eiliniai fanai laisvai galėtų svarstyti ir, manau, svarsto. apie sūduvą panašių diskusijų čia dešimtis kartų yra buvę. visų tokių diskusijų pagrindas yra vienas ir elementarus – kadangi oficialūs atstovai kaip taisyklė tyli iki paskutinės minutės (o kartais ir po jos), tai yra įmanoma bet kokie, net ir labiausiai fantastiniai scenarijai. ir nuo to, kad tu bandai bendrom frazėm juos paneigt, mažiau tikėtinais jie netampa.

  visi sprendimai, kuriuos mini ko gero įmanomi ir ne vieno klubo yra taikomi. paliūdėti galima nebent dėl to, kad iki šiol Banga lyg ir išvengdavo panašių duobių.

 13. 18 Remis 2014-06-22 16:00

  pop, čia ne asmeniškai priimu, o tiesiog siūlau neįsibėgėti ir nenulėkti ne ton pusėn, kaip kad su A lygos transliacijų finansavimo klausimu nutiko.
  Kitas dalykas, nereikia perdėm idealizuoti Bangos. Problemų buvo praktiškai visais sezonais nuo pat klubo atnaujinimo. Tikriausiai praleidai pro akis, kad Banga ir 2012, ir 2013 metais buvo tarp tų kelių klubų, kuriems dėl įsiskolinimų būdavo draudžiama registruoti naujus žaidėjus (aišku, ši LFF bausmė sezono pabaigoje yra tokia pat parodija, kaip ir kova su sutartom rungtynėm). Galiausiai tie įsikolinimai būdavo padengiami. Kol kas nematau priežasčių, kad taip nenutiktų ir šįkart. Tiesiog (kaip rašiau prie ankstesnio pranešimo) toks Lietuvos futbolo klubų gyvenimas. Ir, deja, niekas nesikeičia jau daugybe metų.

 14. 19 jlk 2014-06-22 16:00

  Pop viska teisingai surase o remio demagogiski komentarai nepridengia tikruju Bangos problemu priezasciu..Rusiskas biznis yra rusiskas.

 15. 20 p.o.p 2014-06-22 16:08

  kaip visada – tiesa yra kažkur “tarp“. Remio demagogu tikrai nevadinčiau. kad ir baigėsi jo oficialios pareigos klube prieš keletą metų, tačiau jo žinios yra gilesnės nei daugumos mūsų. niuansas yra tik toks, kad ne viską gali iki dugno viešai bloguose aptarinėt. mano gi niuansas yra tas, kad nieks negali uždraust diskusijos vardan fantazuot iki pat kosmoso:)

 16. 21 p.o.p 2014-06-22 16:12

  beje, galim pasidžiaugt, kad Ekranas mūsų labui Kruoją patvarkė:)

 17. 22 Labiausiai 2014-06-23 00:53

  įstrigo Popo pasakymas apie pirmą lygą ir gerą situaciją bei profesionalumą joje. Pirma lyga yra tragedija, kas ten vyksta – klaiku. Pavyzdžių daug, Baltija futbolo košmaras, užtenka apsilankyti stadione, viską pats suprasi. Kitas pavyzdys – Stumbro Šilo rungtynės.

 18. 23 Kristjonas 2014-06-23 02:45

  Būtų įdomu išgirst plačiau apie I lygą, nes apie ją informacijos, kad ir gandų lygio, pagauti sunku.

 19. 24 Anonimas 2014-06-23 03:26

  O tiesa pasakius Suduvai svarbiausia 3 taskai, jeigu komanda neatvyktu ir mums uzskaitytu pergale, as visai nepykciau. Nebutu azarto, nebutu grazaus reginio, bet Suduva privalo siekti rezultato bet kokia kaina. Jeigu butu tai su kas antra cempionata komanda, kuri sugalvotu neatvykti, tai butu kur kas blogiau, o dabar pasiimt taskelius uz dyka…kodel gi ne…
  Apie visa bendra Lietuvos situacija yra graudu ir kalbeti. Ir apie 1a lyga, ir apskritai apie Alyga. Taip mes sakome , kad yra skirtumas, nes viskas buvo daroma tokiu principu lyg gyventume akmens amziuje. Bet kas yra padaryta per tuos 20 daugiau nepriklausomybes metu,speju tik daugiau reklamos ir kalbu. O is tu kalbu nieko gero ir neivyko. Taip reklamavo kad rodys varzybas per televizija, o pacias varzybas nugruda i toki laika, kad net su savim veziojantis sileli, gali nepavykt paziuret. Juk mes civilizuoti zmones, tai turime kazkiek integruotis i Europa, bet iki jos mums dar toli.
  Vienu metu kai turejome Lietuvos vadinama jau auksine karta su Stankevicium paciam zydejime, Danilevicium ir dar keletu neblogu futbolininku, kurie sugebejo prasimusti i kosminio lygio komandas, kurie niekad nebus Lietuvoje. Ir ka toji karta nuveike? Ar praejome bent viena atranka sekmingai? Ogi ne, o po ju smukome tik dar labiau. Ir dabar paziurejus i Lietuvos rinktine optimiztu netrykstu, tas pats Suduvoje zaides Barovskis, vel paimtas i rinktine, tikrai neatrode toks pats geras kaip pries 2-3 metus, ar koks Beniusis, kuriam jau bresta laikas i pensija iseiti. tad jeigu renkamasi is tokiu zaideju, tai perspektyvu visiskai nesimato, nei tarp zaideju, nei tarp treneriu, nei apskritai tarp visa musu futbola priziurinciu, administruojanciu instituciju, kurios viska pradeda nuo pinigeliu skirstymo, kuriu tikrai nera mazai. Lietuvoj futbolas niekad nebuvo populiarus ir jam neskiriama pakankamai demesio, nes mes lyg ir krepsini turime…ir tai viena is priezasciu kodel pasauly populiariausia sporto saka, niekada neissivystys i toki lygi, kad turetume kluba kuris galetu pakovot su kokiu austru redbuliumi.

 20. 25 p.o.p 2014-06-23 10:05

  sunku pasakyt, kaip ten su ta I lyga. bent jau prieš prasidedant žaidimams atrodė, kad bent keli klubai visai neblogai tvarkosi – ir su pasauliu bendrauja, ir ima žaidėjus, kurie laisvai galėtų ir A lygoje palakstyt. gali būti, kad ir čia buvo daugiau šnekų negu realybės.

  o kas liečia Lietuvos futbolą apskritai – neabejotinai mums nėra jokių šansų artimiausius 10-20 metų. ispanai gal ir prapylė šį čempionatą kiaurai, tačiau kitą kartą turės naują komandą, kuri ir vėl galės savo laimėjimų siekt. skaičiau, kad į šią ispanų rinktinę nepateko bent 5 jauni žaidėjai, kurių vertė futbolo rinkoje yra ne mažesnė nei 15 mln eurų.

  ir netgi ne šalies dydyje ar turtingume čia yra esmė – ir šiam Pasaulio čempionate yra rinktinių, kurioms Lietuva nenusileidžia nei dydžių, nei pragyvenimo lygiu. Sistemos ir strategijos trūkumas – štai didžiausias Lietuvos peilis.

  Pastaraisiais metais atrodė, kad kažkokia viltis jau pradeda šviestis – kalbu apie tuos -niolikmečius, kurie keliavo į Anglijas, Italijas ir Vokietijas. Deja, praėjo pora metų ir iš jų visų normaliai girdinis nebent Spalvis. Tačiau ir jis kol kas lošia toli gražu ne elitiniame čempionate. O tai, kad žmonės prasibrauna iki pagrindinės sudėties suolo, kaip žinia nieko nereiškia. Mūsiškis Švedkauskas, kuris rodėsi tuoj tuoj į Romos vartus stos, ir tas šį sezoną berods trečioje lygoje praleido.

  Tokios trajektorijos ir rodo mūsų jaunimo, netgi perspektyviausio, beviltišką parengimą. Jeigu juos padorios komandos kviečia – vadinasi, turi talento ir perspektyvos. O jei į tas komandas patekę kažkur išgaruoja – vadinasi, neturėjo nei įgūdžių, nei pakankamai psichologinio stuburo, kad išliktų mirtinos konkurencjos sąlygomis.

 21. 26 /// 2014-06-23 13:32

  Žalgiriui – Zagrebo Dinamo, turbūt ne geriausias variantas

 22. 27 p.o.p 2014-06-23 13:42

  sakyčiau – variantas kaip variantas. ne Barcelona, ir ne Manchester City. žaisti galima. aišku, jei galvoji vien tik apie pinigus, tai geriau jau gaut kokius diegus iš futbolo pakraščių, kuriuos galėtum tikėtis lengvai aplošt, o tada jau laukt rimtesno varžovo kitame etape.

  tačiau liūdniausia būna, kai mūsiškiai gauna kokia eilinę komandą iš Skandinavijos, lošiančią konkretų, funkcinį futbolą. Tokių nei nugalėsi, nei komandos metraštin įsirašysi. O Zagrebo Dinamo – vis viena klubas su istorija ir vardu. O tai reiškia, kad mieste bus didesnė šventė. Ir nemanau, kad Dinamo yra galingesnis klubas, nei pernai Žalgirio peršokti lenkai.

 23. 28 Varvalas 2014-06-23 14:18

  Tai ką? Banga antradienį taupo nevažiuodama į Marijampolę, kad galėtų nuplaukti valtelėmis į Airiją?

 24. 29 p.o.p 2014-06-23 14:53

  va tai tau – burteliai iš tikro kaip niekad sėkmingi. galės dabar tris savaites žurnalistai kalbėtis apie istorinį šansą pamatyti visas keturias LT komandas II eurožaidimų etape:) jei tik, aišku, nebus pratęsta nauja Lietuvos futbole “boikotų“ tradicija.

 25. 31 M 2014-06-23 14:54

  burtai EL zaisiantiems klubams neblogi, bet zinant dabartine ju forma, ko gero, tik is Ekrano galima kazko padoresnio tiketis.

 26. 33 p.o.p 2014-06-23 15:21

  na ir sėkmės Gyčiui. bent normaliai pažaist gaus.

 27. 34 Varvalas 2014-06-23 15:25

  perskaičiau interviu – tik neatsimenu, kada šitas puolėjas mušė nemažai įvarčių (kaip teigiama interviu)?

 28. 35 griezhtas 2014-06-23 15:58

  man rodos i savo vartus buvo kelis ikales. O siaip gal zaizdamas salia samusiovo isizais, kazkada Urba gi puse sezono puse velnio gynesi.

 29. 36 p.o.p 2014-06-23 17:05

  Kažkada, tai yra prieš pora metų, jis visiškai padoriai atrodė. Pamenu, dar džiaugėmės, kad pagaliau į pagrindą persikėlė. Tada buvo trauma, paskui keletas beviltiškų rungtynių ir iš pagrindo užtikrintai išstūmė Isoda.

 30. 37 salikas 2014-06-23 18:45

  urba savo laiku visada puleju lose , tik atejus jarmalaviciui buvo nugrustas i gynyba

 31. 38 p.o.p 2014-06-23 19:25

  bet čia už dublerius ane? nes pagrindinėj komandoj tai puolėju jo lošiant neteko matyt.

 32. 39 nu 2014-06-23 21:34

  įdomu su Banga kaip ten ryt bus, net jei ir atvažiuos Sūduva laimės, nes nesitreniravusi komanda, kuri psichologiškai yra nuliniame lygyje, nieko negalės pasiekti.

 33. 40 Anonimas 2014-06-23 21:39

  Taip jau pas mus buna, kad nesitreniravusi komanda buna atvaro ir nukala kokius Cempionus. Kruoja pries sezona ar treniravosi? Turbut savaite pries biski pabegiojo su 7-8 futbolininkais.

 34. 41 p.o.p 2014-06-23 22:22

  yep, galima prisimint ir tą pačią Kruoją prieš pora metu – irgi buvo klausimas – atvažiuos ar ne. o atvažiavo ir eilinį kartą Sūduva ant menčių paguldė.

 35. 43 Boleslovas 2014-06-23 23:06

  Rytoj pažadėjo sumokėt už kovą. Jei sumokės, tai važiuos; jei ne – tai ne.

 36. 44 Remis 2014-06-23 23:53

  Boleslovas matyt vykdo suplanuotą akciją apkvailinti Sūduvos gerbėjus. Kitaip tų vėjų paaiškinti negalėč :)

 37. 45 Boleslovas 2014-06-24 09:04

  Šitoj akcijoj Remi vėjas esi tu. Nori paneigti, kad Banga nesitreniravo? kad Bangos rusai norėjo palikti komandą, bet neužteko pinigų bilietui? kad komanda negali susisiekti su prezidentu?

  Vakar pats treneris skambino žaidėjams ir pažadėjo mėnesio algą. Šiandien visi sėdo į autiką ir išvyko. Bet tai nekeičia fakto, kad komanda beveik savaitę nesitreniravo.

 38. 46 Remi 2014-06-24 10:06

  Nepridenginėk komandos, kuri ne tik algų nemoka, bet ir žaidėjų apdraust nesugeba.

  • 47 Remis 2014-06-24 10:22

   Beje, apie draudimus reiktų kalbėti atskirai ir visos Lietuvos klubų atveju. Kaži, ar yra nors vienas klubas, kuris apdraudžia savo žaidėjus taip, kad gavus traumą, būtų ne tik suteikiamos medicinos paslaugos, bet ir apmokamas laikas, kai nežaidžia. Tikiuosi skirtumą tarp skirtingų draudimo rūšių ir jų kainos suvoki.

 39. 48 Remis 2014-06-24 10:13

  Boleslovai, o ar tai ne vėjas buvo, kad iš pradžių muši būgną, jog neatvažiuos, o galiausiai paaiškėja, kad sėdo ir išvyko. Va pop patikėjo tavo šnekomis, parašė tekstą ir dar galvojo, ar jam apskritai verta važiuoti į Marijampolę.
  Kitus dalykus net sunku komentuoti, nes čia iš serijos VBS. Norint šiaip sau sėsti į lėktuvą, pamojuoti ranka ir po to tikėtis gauti transferą, reikia, kad įsiskolinimas viršytų 60 dienų.

 40. 49 Boleslovas 2014-06-24 10:46

  Viename iš komentarų rašiau, kad turbūt viskas dar pasikeis šimtą kartų ir dar rašiau, kad gali neatvažiuoti (o ne neatvažiuos). Ir tai visiškai nepanaši serija į VBS.

  Nes ne VBS sakė, o pats mačiau, kad treniruotėse nėra pagrindo žaidėjų.

  • 50 Remis 2014-06-24 10:52

   Tik viena tavo citata: “Popai, jei planuoji rašyt apie tai, kaip Sūduvai reiks žaist su Gargždais – gali to nedaryt. Banga neatvyks“.
   Daugiau nebediskutuosiu.

 41. 51 Anonimas 2014-06-24 15:00

  mazai atveju buve kad komanda apskritai neatvyktu. Bet Boleslovas panasu ziniu turi nemaziau nei kad tu Remi. No offence
  bet kuriuo atveju komanda apzaista, kaip ir turejo but, 3 taskai paimti ir visa kita jau nemusu bedos. Svarbiausia kad atvaziavo ir kovojo. Ekranas juk irgi ruosesi jau bankrutuot, bet nesubankrutavo, jeigu tokios kalbos sklinda, tai turbut ne is turgaus.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits