28: BANGA 1:3 SŪDUVA

2014-144

Ar kada nors esate matę ką nors baisesnio, nei šiandieninės Sūduvos ir Bangos rungtynės? Na, Bangos chebra gal ir galėjo būti matę, tačiau mums tokio futbolo pamatyti iki šiol tekdavo labai retai. Net pirmo-antro rato žaidimai prieš Dainavą buvo smagesni. Tuomet žaisdavo vaikų komanda, kuri stengėsi, tačiau prieš vyrus šansų mažai turėdavo. Kita komanda paprastai rūpindavosi savo statistikos gerinimu padoraus rezultato ribose (šią taisyklę pažeidė tik dvi komandos – Banga ir Atlantas).

Šiandien gi žaidė dvi komandos, kurių žaidėjams viskas šiame čempionate yra pochuj. Aišku, daugumos Bangos žaidėjų “pochuj” buvo didesnis nei mūsiškių. Tačiau mūsiškių pochujizme dramatizmo yra žymiai daugiau. Bangos dainelė – sudainuota. Ir naują dainelę Banga galės pradėti greičiausiai tik po to, kai į klozetą bus nuleisti visi naujieji “investuotojai”, kurie sugebėjo prarasti net ir įprastą Bangai šeštąją vietą. Esu tikras, kad šiandieninės Bangos futbolininkams yra visai nesvarbu, kelintą vietą komanda užims po šio čempionato. Neskaitant vieno kito vietos jaunuolio ir profesionalo Zagursko, Bangos žaidėjams nelabai rūpi ir konkrečių rungtynių baigtis.

O va iš Sūduvos aš tikėjausi kitokio požiūrio. Vyliausi, kad komanda mėgins pakelti sau ir mums nuotaiką, įmušdama dešimt įvarčių. Panašiai, kaip buvo nutikę prieš keletą metų žaidžiant su panašaus pajėgumo Atlantu. Tikėjausi, kad loš piktai, agresyviai, greitai ir gumą tempti pradės tik įmušę kokias šešias bankes. Su dabartine Banga taip lošti buvo galima. Buvo galima šią komandą šluote nušluoti. Ne dėl to, kad Banga nemoka lošti futbolo – keletą fragmentų Banga sulošė neblogai. Tačiau likusį laiką Bangai į viską buvo nusispjauti.

Sūduva nieko naujo mums neparodė. Sūduva žaidė trečio rato stiliumi. Nebuvo įdomių kombinacijų, nebuvo dailių atakų. O juk Bangos gynėjai iš esmės stovėjo visas rungtynes – tik imk ir lošk sieneles aplink juos. Tiesą pasakius, nebuvo net padoresnių kontratakų – tokių, kokias mūsų komanda dar neseniai puikiai mokėjo rengti. Kone kiekviena Sūduvos ataka prasidėdavo kamuolio atmetimu atgal. Visi Sūduvos įvarčiai – abejingo Bangos gynėjų žaidimo rezultatas. Tiesą pasakius, dvi gražiausias atakas šiose rungtynėse surengė būtent Banga. Po vienos iš jų įvartį sau įsimušė Snapkauskas, o po kitos – vos vos neįmušė Ševčiukas. Laža.

Štai jums ir atsakymas į neseniai užduotą klausimą – gali Sūduva šiais metais dar kokį stebuklą iškrėst ar jau nebe? Šiandien patys Sūduvos žaidėjai mums kuo aiškiausiai parodė, kad jokių stebuklų jiems jau nebereikia. Audrius Ramonas, panašu, stebukladariu taip pat neketina būti. Gražu, kad žaidėjai po įvarčio bėga pasiglebesčiuoti su naujuoju “treneriu-netreneriu”. Tačiau, kai lošiant prieš tokią komandą kaip Banga, naujasis treneris nutarė sodinti ant suolo vienintelį atakuojantį ir kuriantį saugą Vaskelą ir vietoje jo leisti aikštėn gynybinį Činiką, taip ir norėjosi šaukti “Ramonai, ar pablūdai!!!???!!!”. Kodėl ne tą ispaną? Ir kodėl ispaną vietoje Radzinevičiaus, o ne Kardoką? Juk prieš Dainavą Kardokas žaisdavo? Trumpai tariant, Ramonas taip keitimais sujaukė Sūduvos futbolą, kad paskutines dešimt minučių net nejauku žiūrėti buvo. Atvirai pasakius, net nebūčiau davęs 100 proc. už Sūduvos pergalę.

Žodžiu, galvojau, kad mūsų stovykloje dar nėra viskas taip šūdina, kaip galėjo pasirodyti po rungtynių su Dainava ir Granitu. Žinau, kad raudoti nėra ko – mūsų bėdos nėra tokios fundamentalios kaip Ekrano, Bangos ar Dainavos. Mūsų “tragedija” – suvokimas, kad dar neseniai vienu iš lietuviško futbolo lyderių buvęs klubas per pora sezonų tapo lentelės vidutinioku, lošiančiu buką “lentelės vidurio” futbolą. Jei atvirai – net baisu pagalvoti apie kitą savaitgalį laukiantį žaidimą su Žalgiriu.

58 Responses to “28: BANGA 1:3 SŪDUVA”


 1. 1 apakes 2014-09-20 20:27

  gaila Bangos fanų, tokį šou žiūrėti mažai malonumo, pagarba komentatoriui, kad sakė viską kaip vyko.

 2. 2 ol 2014-09-20 20:34

  Jei ne Stioshka ir kiti rusai, kurie padarė fixa, Suduvai galėjo ir nebūti trijų tašku. Turbūt pačios nykiausios a lygos rungtynės, kurias stebejau šy sezoną

 3. 3 griezhtas 2014-09-20 21:02

  Suduvos zaidimas buvo visiskai nuviliantis. Neliko, net to greito perejimo i atakas, vietoj to kaip suprantu buvo sugalvota daryti visa zaidima per Vaskela, o Vaskela parode, kad vezti zaidima jis nera pajegus. Be to su letu poziciniu zaidimu nieko tu a lygoj neprigazdinsi.
  Zodziu vaizdas toks kad isejo Gvildys – grizo sanatorija ir nulis teigiamo pokyciu.
  Jeigu ne Bangos legionieriu lazybos, pabaiga butu buvus gerokai liudnesne…

 4. 4 Anonimas 2014-09-20 21:37

  Visiskai neapgalvotas sprendimas buvo siuo metu atleisti Gvildi, koks tikslas? Isgelbetojo tai nera, nebent ateitu visu giriamas Dambrauskas ir pakeltu zaidima i neregetas aukstumas. negana to kad Gvildys turejo tik Ramona, kuris yra vartininku treneris, tai dabar pasiliko vien tik Ramonas. Apie kazkokias schemas ir taktikas nera ka kalbeti, o tai jau vien pasimate varzybose su Banga. Dabar visi zais taip kaip ismano, kiekvienas savaip… Taigi jei norejo kazkokio sukretimo ir dar gelbet sezona, tai treneri reikejo mest anksciau, pries tai intensyviai ieskant pamainos. Bijau kad tai ka dabar pamateme, bus iki pat sezono galo, o sitaip Suduva praras ne viena ziurova…Vaskela sakyciau pelnytai pasodino, nes net su siandienine Banga jis normaliai nepratempe viso kelinio…Stai kas nutinka, kai sukirsina komanda su treneriais, ir pasilieka pavieniai zaidejai, galbut ir grybavo Suduva, bet bent jau buvo komanda. O dabar galim paraudot, kad belikus suzaist viena rata, atleido treneri ir paverte komanda buriu lakstanciu begalviu.

 5. 5 Anonimas 2014-09-20 23:47

  Gal galit paaiškint, kodėl ant pusės komandos žaidėjų marškinėlių neliko sumedos logotipo?

 6. 6 M 2014-09-21 00:35

  Idomus pastebejimas. Ant kai kuriu zaideju marskineliu is tikro Sumedos logotipas kazkoks stipriai isblukes ir vos iziurimas (Radzineviciaus pvz). Kazkokios konspiracijos cia vyksta :)

 7. 7 voleur 2014-09-21 03:14

  Na kaip sakant žaidimas pasimiršta po truputį, lieka tik rezultatai :) aš jau beveik ir pamiršau gerą žaidimą, pamenu tik galutinį rezultatą kuris nebuvo prizinė vieta. Šiemet irgi neduočiau premijos gvildžiui už …5 vietą(ekranas turi tik teorines viltis aplenkti mus kaip ir mes atlantą), žaidimas sutinku momentais buvo gražus, bet nei skambių pergalių buvo( lff taurėje iškritom, a lygos prizininkais netapome, uefa.. ech net nežaidėm), ir dėl to “nuostabaus“ žaidimo į stadioną tikrai nepradėjo eit 2000 žmonių. Ateičiai kažko apčiuopiamo trenerukas tikrai mums nepaliko, momentais skridom, bet vistiek kritom į ššš. Priminkit kada turėjom rezultatą? (prizinę vietą ar uefa praėjome kokius šiaurės airius?)…

 8. 8 jlk 2014-09-21 07:20

  Tikejausi kad po pastaruju ivykiu klube pakils zaideju dvasia ie Banga bus sutriuskinta graziam stiliuje. Teko nusivilti. Galvoju gal Ramonas koki rasteli turejo…

 9. 9 Remis 2014-09-21 09:45

  Spėju, kad A.Ramonas vadovaus Sūduvai iki sezono galo. Antram kėlinyje kai kuriuos kaimyninės šalies žodeliais motyvavo galiausiai pradėti žaisti. Apskritai nelabai šiose rungtynėse buvo norinčių žaisti. Per abi komandas gal dešimt žmonių surinktum.

 10. 10 Anonimas 2014-09-21 11:58

  Nzn kiek cia tiesos, bet po europos ejo kalbos, kad zalgiris po sezono su zubu issiskirt nori, tai kazin ar jusu mylimas valdelis i ten nepatrauks. :)

 11. 11 asadas 2014-09-21 12:00

  Nzn kiek cia tiesos, bet po europos ejo kalbos, kad zalgiris su zubu po sezono nori skirtis. Tai kazi ar jusu mylimas valdelis i ten neisvyks. :)

  • 12 carlos 2014-09-21 14:02

   žalgiris nenori,zubas nori ir valdelis nepatrauks….

   • 13 asadas 2014-09-21 16:52

    Esmes tai nekeicia. Beveik neabejoju, kad pirmiausia dairysis i lietuvi :)

 12. 14 griezhtas 2014-09-21 19:12

  Dambrauskui butu kvailiausias imanomas pasirinkimas eiti treneriauti zalgrio seneliu namams. Seniu zaisti jis jau nepamokys (seniai patys viska geriau uz visus moka), o lyderyste ir psichologinis uzvedimas dabartiniu metu nera jo stipriausia puse. Plius NM i trenerio darba kisasi kelis kart daugiau nei VM.

 13. 16 Anonimas 2014-09-21 22:18

  Dambrauskui nebutu kvailiausias pasirinkimas, jeigu kas tik suteiktu toki sansa. Labai ribota rinka Marijos zemeje, o i normalios futbolo salies rinka jam prasimust sansu taip pat nedaug.
  Zalgiris pradejo susirinkineti senolius, nes uz tiek pinigu gero uzsienio jaunimo nenupirksi, o Lietuvoj tiesiog nera. Tad galima megint su minimaliomis islaidomis uzsiaugint savo jaunima, arba imti vietines lygas su Lietuvos geriausias futbolistais, nors ir senstelejusiais. Ir cia velgi galima kalbet apie komandu poziuri i ateiti, klubo strategija ir panasius dalykus, kurie deja pas mus neegzistuoja.

 14. 17 griezhtas 2014-09-22 12:28

  Nesutinku, kad turi griebt bet koki sansa. Jam reikia jaunos komandos, dar ne visiskai sugadintos, kuria dar galima ismokyti zaisti futbola. Be to su jauna komanda galima issauti ir issokti virs teoriniu galimybiu. O ka kaip treneris gali padaryti su zalgiriu, zalgiris pagal sudeti ir pavardes turi imt A lyga net ir be trenerio, tai treniruojant toki zalgiri atsiranda tik galimybes susikompromituoti, issauti buna tik vienas sansas per metus ir tas sansas 99 proc priklauso nuo burtu.

 15. 18 Varvalas 2014-09-22 13:24

  bliamba, jau nervinat daugiau kaip pusę komentarų rašinėdami apie tą vieną trenerį. Kam to reikia?

  Šįmet varžyboms baigti jokio kviestinio iš toliau trenerio nereikia. Užteks ir Ramono. Kam reikia dar “sudirbti“ vieną trenerį? Jo reikia ieškoti naujam sezonui.

  Dabar būtų idealu, kad Ramonui laikinai talkintų (arba atvirkščiai) koks nors vietinis nenusenęs treneris. Manau, kad tokiu treneriu galėtų būti Larčenka, kuriam Sūduvos komanda yra artima įvairiais požiūriais. Tik reikėtų prie jo titulų pridėti žodelį “laikinas“, kad žmogus nebūtų pernelyg įpareigotas aiškintis ir teisintis dėl kitų asmenų sušikto sezono.

 16. 19 Lukas 2014-09-22 21:21

  O tai kur portugalas dingęs?

 17. 20 p.o.p 2014-09-22 21:27

  Lukai, kur tu buvai? Portugalo seniai jau nėra. Galbūt ir buvo mini-planas jį ateityje pagrindiniu treneriu padaryt, bet kažkas fundamentaliai nesuveikė.

  O Varvalas – teisingai šneka. Tik sunku patikėti, kad Sūduvoje kas nors į tą pusę ką nors galvotų. Kažkaip vietiniai treneriai mūsų vadams pasitikėjimo nekelia. Juk pora sezonų komandoje dirbo Dvarecką, bet dingo ne mažiau tyliai nei portugalas.

  Žodžiu, labai įdomu kaip klubas išpainios šitą mazgą, kuris susipynė lygioj vietoj – kai atrodė, tik imk ir laimėk eilinius medalius komandos istorijoje.

 18. 21 sapalas 2014-09-23 08:59

  Ramonas talkininką gavo – Vitkų. O jauni treneriai dirbantys centre nesutiks, nes jie turi savo nuomone ir pagal valdžios dūdelę nešoka. Tokie yra ir Dvareckas ir Larčenka. Tai idėjiniai žmonės su savo vizija ir dideliu žinių bagažu, ką įrodo ir jų treniruojamų vaikų rezultatai. Larčenkos 98m. pastovūs čemponatų prizininkai, o ir dabar dauguma U-18 jo auklėtinių, apie Dvarecko man atrodo 2001 gimimo iš vis patyliu. Tai daukartiniai šalies čempionai savo amžiaus gruėje, todėl aukoti stabilų darbą dėl “vienadienio“ projekto jie tikrai nesiims. O ir ačiū niekas nepasakys.

  • 22 akva 2014-09-25 16:48

   Jeigu ką, Dvareckas 2001 metus perėmė iš Ramono brolio. Jau tie vaikai buvo paruošti pergalėms :)

 19. 23 p.o.p 2014-09-23 09:07

  apie ką ir kalba.

  o kas tas vitkus? wikipedija sako, kad Rimas Vitkus iš marijampolės yra socdemų partijos narys ir krepšinio teisėjas.

  ar čia kalba eina apie Giedrių Vitkų, kuris komandoje šmėžavo dar Pankratjevo ir Jarmalavičiaus laikais? tą apie kurį FK Sūduvos svetainė rašo, kad yra Marijampolės apskrities futbolo federacijoje (didelėmis raidėmis) atsakingas už vaikų ir masinį futbolą? tai gal dabar Marijampolės apskrities (didelėmis raidėmis) gyventojai ims masiškai į stadioną eit?

 20. 24 Diletantas 2014-09-23 11:51

  Giedrius bus įtrauktas tik todėl, kad turi A licenciją. Dalyvavimas nebūtinas.

 21. 25 jlk 2014-09-23 12:36

  Siam etapui geriausiai butu varvalo varijantas. Bet.. Ir Larcenka ir Dvareckas nera geruose santykiuose, svelniai tariant, su tuo kur muzika uzsakineja

 22. 26 Varvalas 2014-09-23 12:46

  tai dėl privalomų formalumų tuo “įrašytu“ treneriu tegul būna bet kas … Svarbu, kad tas bet kas netaptų realiu komandos treneriu.

  Larčenką paminėjau kaip gabų trenerį (gal net žiniomis nenusileidžiantį čia apkalbamam buvusiam Ekrano treneriu), tačiau suprantu, kad jis tose pareigose galėtų sėkmingai dirbti tik iš esmės reformavus klubo valdymo struktūrą, metodus ir kt. Gaunasi parodoksali situacija: vietiniai treneriai, turintys trenerių išsilavinimą, netreniruoja suaugusiųjų komandos, nes nemato prasmės. Tuomet atvyksta iš kitur praktikai – gelbėtojai, iki tol nepasiekę jokių treniravimo rezultatų (pvz. Vencevičius, Pankratjevas, Gvildys). Tiesa, apie Pankratjevo darbą Sūduvoje turiu daugiau teigiamą, negu neigiamą nuomonę. Jam supuolė daug nepalankių aplinkybių (Maciulevičiaus trauma, “indėno“ simuliacija“, perėjimas nuo sutvarkytos gynybos prie “totalaus“ futbolo).
  Na, patys “prisivirė“, tegul patys ir kabina tą košę. Ką čia mokysi. Reikėtų pirmiausia pradėti ne nuo trenerių skyrimo, bet nuo elementarios vadybos pamatų kūrimo. Švedkausko šventa vieta dar ilgai bus tuščia?

 23. 27 Diletantas 2014-09-23 13:32

  Dėl Švedkos atleidimo- sekantis žingsnis, naujame nesėkmių ruože, bus komandos vairuotojo atleidimas- padės?- kažin, bet vadukas garą nuleis, o viešoje erdvėje bus galima formuoti opiniją, kad ieškoma išeities iš susidariusios situacijos…
  Lažybose dėl naujo administracijos vado-direktoriaus posto statyčiau už oro balionų entuziastą.

 24. 30 niekas 2014-09-23 16:51

  Iš aukščiau geriau matyti

 25. 31 p.o.p 2014-09-23 17:55

  o matėt – LFF taurėj Šilas rodo Sūduvai kaip reik prieš Trakus lošt:)

  • 32 carlos 2014-09-23 18:27

   reiktų sūduvai tik aikštę savo neatpažįstamai suniokot, kad tokį žaidimą propaguoti…

 26. 33 p.o.p 2014-09-23 18:13

  obana – per pratęsimą berods Urba trrečią bankę Trakams kala:)

 27. 35 Remis 2014-09-23 18:27

  p.o.p., turi omenyje, kad Trakus kaip riterius reikia atvilioti į pelkę ir uždaužyti? :)

 28. 36 Varvalas 2014-09-23 18:28

  Šaunuoliai – Šilas!!! Ir dabartinę Sūduvą nupūstų …

 29. 37 griezhtas 2014-09-23 18:35

  Silas apgyne suvalkijos garbe ir atkersijo uz pernyksti pazeminima :)
  O siaip saunuoliai, gerai atstovejo pries pavardes ir CV.

 30. 38 p.o.p 2014-09-23 18:38

  pelkė ar ne pelkė – koks skirtumas. istorijai tokie niuansai nerūpi. pvz., pernai Sūduva pralošė Trakams taip pat aikštėje, kuri nebuvo tobula. ar nuo to Sūduvos pralaimėjimas netapo mažiau sensacingas? ar komanda, pretenduojanti į sidabro medalius neturėtų nugalėt penktos I lygos komandos bet kokiomis sąlygomis?

  • 39 carlos 2014-09-23 18:46

   tai nieks ir nesako,kad neturėtų, bet būtent tokį žaidimo “modelį“ tik tokioje aikštėje ir pritaikysi…kai kryžiuočius į pelkę įviliojo ir užtalžė :)

 31. 40 p.o.p 2014-09-23 18:59

  na pvz pernai sezono pabaigoje prie lemiamas rungtynes su Banga Marijampolėje nuėjo tokia audra, kad aikštė buvo keturiskart blogesnė nei šiandieninėse rungtynėse – kas buvo žymiai patogiau Bangai. Tačiau niekas nebūtų supratęs, jei Sūduva tas rungtynes būtų pralošusi. ai, bet ką čia mes ginčijamės dėl niekų:)

  • 41 carlos 2014-09-23 22:52

   kiek prisimenu bangai jos ten labai lemiamos nebuvo :)

  • 42 Remis 2014-09-24 08:39

   Na jau, tada Marijampolėje buvo tokia situacija, kuri niekam nepalanki (nebent kas vaikystėje vandensvydį buvo lankęs). Šilo aikštė, palyginus su ana, vakar buvo tiesiog nuostabi. Daugmaž tokiomis būna nemaža dalis Lietuvos futbolo aikščių spalio pabaigoje – lapkričio pradžioje.

   • 43 Diviriks 2014-09-24 11:05

    Kadangi buvau tose varžybose ir gyvai mačiau visą tą peklą, galiu pasakyti, jog šiek tiek perdedi. Tiesiog likus keletui minučių iki rungtynių Marijampolėje prakiuro dangus taip, kad akimirksniu užtvindė aikštę. Užlyta gausiai, todėl toks tvanas būtų užtvindęs bet kokią aikštę, net ir pačią geriausią. Mano galva, rungtynių inspektorius galėjo, o gal ir privalėjo šiek tiek nukelti varžybų pradžią, nes antrame kėlinyje, suveikus drenažo sistemai, baseino, didelės dalies balų beveik nebeliko. Jei netiki, siūlau peržvelgti rungtynių santrauką : https://www.youtube.com/watch?v=chq2fg-gfyc

    Kazlų Rūdoje buvo tikras dirvonas, skirtingus dalykus lygini, Remi :)

   • 44 Remis 2014-09-24 11:22

    Tai žiūrėjau aš tas rungtynes. Pirmame kėlinyje ten absoliučiai nieko nebuvo panašaus į futbolą. Realiai tokioje situacijoje rungtynės apskritai turėtų būti nukeliamos į kitą dieną, bet pas mus visi ir visur taupo pinigus. O Kazlų Rūdoje buvo standartinis lietuviškas dirvonas, kuris su drenažu turi taip pat bėdų, nes neturėtų būti tokių balų viduryje aikštės.

   • 45 akva 2014-09-25 16:53

    Negi negėda rašyt tokį briedą, kad Kazlų Rūdoje aikštė buvo gera? Tragedija

 32. 46 /// 2014-09-24 12:27

  tai sekančiam etape yra tikimybė ir Suvalkijos derbiui, o kadangi jau tikriausiai bus dvejos rungtynės tai ir išsiaiškintų kieno dirvonai geresni

 33. 48 Ramūnas 2014-09-24 14:01

  O kada nusimato kito etapo burtai?

 34. 49 griezhtas 2014-09-24 16:03

  Kazlu stadionas neturi problemu su drenazu… nes tiesiog jo ten nera ir niekada nebuvo. Ten kokiais 1990 suarta, islyginta ir uzseta buvusi laukine pieva. Iki tol stadionas buvo, ten kur dabar stovi maksima. Nuo kokiu 90 iki 96 skersai dar ejo takas, bet kai is rusu karinio dalinio buvo susiveikti “mozaikiniai“ tvoros segmentai ir uztverta aplink tvora – takas nunyko. Kazkur tuo metu pirma syki istorijoje atsirado tribunos su suolais is viengubo pjovimo neobliuotu lentu…
  Po kiek metu prasidejo Kazlu futbolo krize ir po stadione ivykusio arkliu konkuro varzybu (kai buvo kanopomis isdrapalinta veja) kelis metus stadionos pieva isvis nebuvo priziurima – paversta ozku ganykla ir sunu sikykla (toks vaizdas susidare einant pro stadiona).
  O tada kokiais 2011-2012 prasidejo futbolo atgimimas ir Silo kelias i slove :)

 35. 50 p.o.p 2014-09-24 16:29

  ir viskas čia yra cool. Trakų stadionas pernai tikrai nebuvo geresnis. Išlipo į A lygą – ir štai – lošia normaliam stadione. Ar nuo to geriau Trakų futbolo mylėtojams – kitas klausimas. Galų gale, kiek susidaro įspūdis, pvz, Pakruojo stadikas irgi ne ką tobulesnis.

 36. 51 griezhtas 2014-09-24 16:39

  As irgi sakau, kad svarbiausia, kad butu zaidziamas futbolas ir eitu ziurovai. Kas is kauno dariaus ir gireno stadiono, jeigu nera komandos kuri jame zaistu

 37. 52 Actas 2014-09-25 09:35

  Purvo futbolas yra visai atskira sporto rūšis. Kam dabar futbolistams liepti žaisti kitą sporto rūšį?? Reikia kuo plačiau kloti sintetines aikštes ir ne kitaip.

 38. 54 p.o.p 2014-09-25 13:54

  nepasisekė, taip sakant:) o va Kazlų Rūdos Šilui – labai pasisekė:)

 39. 55 griezhtas 2014-09-25 14:30

  Del kazlu sios sekmes neaisku… mockiskes pries tai taures etape ismete jonavos lietava, o lietava kelias dienas pries tai patvarke sila 4-2.
  Be to iskart atsiranda rizika tinkamai nusiteikti.

 40. 56 Remis 2014-09-25 14:53

  Lietava nusivežė į taurės rungtynes moksleivius, nes Lietava kiekvienais metais taurėj dalyvauja tik todėl, kad tai privalomas reikalas I lygai.

 41. 57 Remis 2014-09-26 14:41

  MRU stiprinasi prieš rungtynes su Sūduva – http://www.twomenas.lt/?p=3311


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 406 hits