Sausio sąskaitos

 .
Bangos žmonės gelbėja klubą.

LFF nupiešė A lygos kontūrus

Pirmojo šių metų mėnesio sąskaitas suvedinėti gal ir kiek vėloka, tačiau gyvenimas retokai paklūsta kalendoriaus diktatūrai. Dar vakar galėjom tik galvas kraipyti galvodami, kokias komandas šiais metais A lygoje matysim. O štai šiandien jų sąrašas, LFF bosams susimylėjus, tapo pakankamai aiškus. Sakyčiau, pastarųjų metų rekordas – iki čempionato pradžios liko beveik trys savaitės, o mes jau žinome A lygos sudėtį! Tokių stebuklų senokai nebuvo.

Pirmame licenzijų dalinimo raunde leidimus kovoti dėl Lietuvos čempiono vardo gavo tik 5 klubai. Tarp jų – tik 3 A lygos senbuviai: Atlantas, Kruoja ir mūsiškė Sūduva. Kiti du – Utenis ir Kauno Spyris. O štai šiandien buvo praneštas likusių komanų sąrašas: Žalgiris, Klaipėdos Granitas, Trakai, Šiauliai ir Kauno Stumbras. Štai ir viskas.

Galutinai paaiškėjo, kad Lietuvos futbole bent laikinai nelieka visus Nepriklausomybės laikų A lygos čempionatus sužaidusio Panevėžio Ekrano, Gargždų Bangos ir kažkur Pietų Europoje pasiklydusios Dainavos. Štai taip kapitalistinis maras surijo tris klubus, kurie per savo istoriją Lietuvos futbolui padovanojo daug gražių akimirkų. Belieka viltis, kad šie atvejai bus paskutinės nemokšiškos vadybos ir grubių valdymo klaidų Lietuvos futbole aukos. Gal vis tik baigsis šiltinė, kuri per paskutinius 5-7-erius metus į purvą niurkė ir padorius klubus, ir visokius neaiškios kilmės benkartus.

Žiūrint į LFF pranešimą įdomu ir tai, kad Panevėžyje, atrodo, futbolo apskritai nebeliko, nes pernai I lygoje lošusi Baltija jokių popierių federacijai taip pat nepateikė. Užtat I lygoje matosi dar viena Kauno komanda – pamažu aukštyn lipantis FBK Kaunas. I lyga apskritai tapo panašesnė į Vakarų Lietuvos čempionatą – kone pusė tai lygai pritaikytų klubų žaidžia Lietuvos vakaruose (Šilutė, Palanga, Kretinga, Kelmė, Telšiai, Tauragė).

  Visi 2014 m. Sūduvos įvarčiai – neblogas sezono priminimas. 

Sūduvos žaidimai

O štai mūsų komanda, seniai visus popierinius reikalus sutvarkiusi, kol kas su būriu kitų Lietuvos klubų treniruojasi Kipre – ten, kur į lauką šiuo metu be palto galima išeit. Ką puikiai rodo kaip niekad gausiai komandos transliuojami video filmai ir nuotraukų galerijos.

Kad ir kaip bevartytum, Sūduvos pasirengimas kol kas skamba itin optimistiškai. Komandos sudėties lapą oficialiame tinklapyje net apžiūrinėti smagu. Pirmiausia džiugina keturi veidai trenerių eilutėje. Nerijus Stepanauskas, net ir jis gavo pagalbininką.

Komanda po praeito sezono prarado labai mažai žaidėjų. Neliko Činiko, Russo, Kdouh ir į Stumbrą iškeliavusio Snapkausko. Tačiau rimtesnės įtakos žaidimui turėjo tik pirmieji du. Naujokai kol kas taip pat „pliusiniai“.

Kornelijus Timofejevas iš Ekrano yra pliusas – jei Džiugas Bartkus sugebėjo sužaisti visas iki vienos pernykštes rungtynes, tai nebūtinai reiškia, kad ir šiemet jam pavyks padaryti tą patį. Edvardas Tamulevičius iš to paties Ekrano garantuotai bus padoresnė parama Radzinevičiui nei pernai buvo Kdouh.

Saugų būrys kaip visada Sūduvoje pats didžiausias. Iš saugų Sūduva pilną komandą galėtų sudaryt. Matysim, kaip čia mūsų treneriai su tokiu būriu saugų suksis, nors sakyti, kad žaidėjų per daug ko gero tik Lietuvoje mėgstama. Ir jei Sūduvos vyriokai geltonas ir raudonas korteles rinks tuo pačiu tempu kaip pernai – laiko aikštėje gaus visi. Nepaisant saugų kiekio, nedrįsčiau teigti, kad Vaidotas Šilėnas buvo komplektuotojų klaida. Kad ir kaip bevartytum, krūvą sezonų Žalgiryje praleidęs žmogus negali būti nenaudingas.

Vienintelis skurdokas yra gynėjų būrelis, kuris neteko Činiko ir Snapkausko, o pastiprintas kol kas nebuvo. Šnekos apie tai, kad Šilėnas krašto gynėju galėtų palošti niekam tikusios, nes ir pats Šilėnas neslepia, kad saugu žaisti jam yra smagiau. Tiesa, neseniai buvo pranešimų ir apie tai, kad Kipre Sūduva mėgina solidesnio amžiaus serbų gynėją Nikolą Prebiračevičių, kuris išbandęs ne vieną Balkanų čempionatų vidutinioką.

Puikus futbolo.tv pokalbis su naujuoju Sūduvos treneriu. 

Štai tokios pagrindinės sausio ir pusės vasario naujienos. O pabaigai – jei dar nematėte – siūlau pažiūrėti futbolo.tv parengtą pokalbį su Aleksandaru Veselinovičiumi. Man patiko ne tik pokalbis. Man patiko ir Sūduvos treneris. Tačiau tuo nieko nenustebinsiu – treneris, kuris sugeba parodyti, jog mato toliau nei provincijos tvoros, visada sulauks mano pagarbos.

71 Responses to “Sausio sąskaitos”


 1. 1 Remis 2015-02-10 10:12

  Formaliai Utenis ir Spyris dar nėra A lygoje. Licencija yra tik licencija, o ne automatinis leidimas į aukštesnę lygą. O gal Vykdomasis komitetas ims ir pasakys – ai tiek to, tebūna šiemet 8 komandos :)

 2. 2 p.o.p. 2015-02-10 10:39

  aišku visko gali nutikt:) tačiau iš to, kokie ponai lankėsi Spyrio sezono uždarymo šventėje galima spręsti, kad už borto ši komanda palikta nebus:) o tada jau gaunasi 9 komandos ir kažin ar tie patys ponai norės turėti tokį kreivą komandų skaičių.

  kaip bebūtų, panašu į tai, kad pusę lygos sudarys komandos, apie kurias prieš 5 metus mažai kas žinojo.

 3. 3 Remis 2015-02-10 10:48

  pop, esi optimistas, kalbėdamas apie 5 metus. dar 2012 metais I lygoje nebuvo nei Spyrio, nei Stumbro, nei Utenio, nei Kl.granito :)

 4. 4 Tbx 2015-02-10 11:41

  Snapkauskas į Stumbrą perėjo, o ne į Šiaulius

 5. 6 griezhtas 2015-02-10 13:59

  Labiausiai gaila tai Alytaus, kad netures komandos nei A lygoj, nei I lygoje, nors ir turi gera stadiona ir dideli ziurovu lankomuma.
  Lygiai taip pat nesuprantama, kam Kaunui dvi komandos, nes ziurovu Kaune niekad nebuvo, net FBK laikais susirinkdavo tik keli simtai.

  • 7 Marijus 2015-02-10 14:26

   Auska gal bus priimta į I lygą, kad ir be licencijos. Trečiadienį sužinosim :) Kauno komandos per kelis sezonus išsigrynins. 3 klubų Kaunui daugoka, kažkuris vienas ilgainiui užsilenks

 6. 8 rimvill 2015-02-10 16:03

  Viskas su komanda gerai, tik neramina varžovų pasirinkimas draugiškoms rungtynėms. Kad ir Kipre komanda žaidžia tik su jaunimo komandomis neišimtis ir AEK Larnaca. Pagrindas šios komandos žais ryt šalies čempionate. Sūduviškiai grįžę namo likus savaitei iki čempionato t.y. vasario 21 d. ir vėl žais su I lygos klubu. Rimčiausiais varžovas draugiškų rungtynių cikle buvo suvalkai. Nors buvo galima susitikt ir su Marijampoleje stovyklavuse Levadia. Ir aplamai 6 draugiškos varžybos pasiruošimui – mažoka.

 7. 9 p.o.p. 2015-02-10 16:44

  na bet naujas formatas užtat:) anksčiau lošdavo daugiau ir varžovai padoresni būdavo, bet čempionato startas jau kelis sezonus – tragiškas. gal šiemet bus kaip sykis atvirkščiai:)

 8. 10 p.o.p. 2015-02-10 16:57

  dar biš LFF piaro, iš kurio aiškėja tik tai, kad visos ligšiolinės kovos su lažybomis dėl rezultatų yra muilo burbulai: http://www.lff.lt/lt/article/lff_kovoje_su_nesaziningu_zaidimu_talkins_kriminaline_policija

 9. 13 Diviriks 2015-02-10 23:17

  Jo, pasirengimas vyksta įdomiai, draugiškų rungtynių “Sūduva“ žaidžia bene mažiausiai iš visų A lygos komandų. Vis tik koreliacijos tarp sužaistų draugiškų varžybų skaičiaus ir rezultatų sezono pradžioje “Sūduvos“ atveju neįžvelgiu, nes pirmoji čempionato dalis mūsiškiams visada būna sunki. Pernai ar užpernai žaidė lyg ir nemažai – ir kas iš to? Gal tik prie Liubšio, pamenu, sezono pradžia buvo smagi, tačiau visi gerumai pasibaigė, kai iš maniežo buvo pereita į lauką.
  Na, dar būtų puiku, kad sūduviai įveiktų pirmųjų rungtynių su “Žalgiriu“ kompleksą, nes treji metai iš eilės gauname nepadoriais rezultatais, o po to sėdame į duobę.

  Treneris paliko įspūdį, įdomus, intelektualus, supranta futbolo kultūrą. Tikėkimės, jog ne tik gražiai kalba, bet ir moka dirbti, nes visi žinome ir puikiai jaučiame, kad “Sūduvos“ futbole yra užkoduota kažkokia idėja, kuri gal ir yra graži, bet niekada iki galo nebūna įgyvendinama. Rezultatų prasme.

  Gal šis žmogus sugebės?

 10. 14 p.o.p. 2015-02-11 10:40

  panašu, kad iš tikro dar nėra aiškus A lygos komandų sąrašas:)

  http://www.fkekranas.lt/naujienos/priezastys-kodel-ekranas-turetu-zaisti-a-lygoje

 11. 15 p.o.p. 2015-02-11 10:52

  tuo tarpu Sūduva pasirašė sutartį su vidurio gynėju iš Serbijos Nicola Prebiračevič ir šiandien turėtų lošti draugiškas su Rusijos aukščiausios lygos klubu: http://fksuduva.lt/

 12. 16 p.o.p. 2015-02-11 10:55

  o štai ir trumpas filmukas apie Sūduvos naujoką: https://www.youtube.com/watch?v=7xd0C1teVcs

 13. 17 p.o.p. 2015-02-11 17:35

  tai Ekrano A lygoje nebus. Taip pat pranešta, kad I rato rungtynes Sūduva kovo 1 dieną loš su Kruoja. Atrodo, svečiuose: http://www.futbolo.tv/straipsniai/2014-metai/naujienos/ekranas-prie-suskilusios-geldos-smscredit-lt-a-lygoje-trys-naujokai

 14. 18 w 2015-02-11 18:34

  tai galima penkmečio planą įvertint – iš trijų 2009 priimtų naujų komandų (Tauras, Banga ir Kruoja) tik pastaroji sugebėjo išlikti ir pakilti gana aukštai, beje, net buvau pamiršęs, kad jie 1 lygoj tada liko tik 10ti (!).
  Dabar vėl trys naujos, gal statistika bus geresnė, galima pradėt lažintis, kuri komanda pirma nudus.

  • 19 Marijus 2015-02-11 19:45

   Spyris silpniausiai iš naujokų atrodo. O šiaip Granito perspektyva labai neaiški IMHO

 15. 20 p.o.p. 2015-02-11 22:28

  Dar viena krūva naujienų – Sūduva pralošė Uralui 1:5, bankę mušė Radzinevičius, o Kornelijus Timofejevas patyrė traumą. Taip pat Sūduva paskelbė šiek tiek daugiau žinių apie naują komandos narį iš Serbijos: http://fksuduva.lt/?p=10129

 16. 21 rolas73 2015-02-11 23:46

  2009 4 naujokai buvo. dar ir atletas

 17. 22 rimvill 2015-02-12 12:44

  Tvarkaraščio sudarinėtojai eilinį kartą pjauna grybą, nes pirmas dvi rungtynes “žiemą“ Sūduva žais išvykoje lauke, nors turi galimybe žaisti manieže. Įdomu, kur Kruoja priims Sūduvą? Panevėžį?

  • 23 Remis 2015-02-12 13:23

   Kodėl pjauna grybą? Jei taip burtai sukrito, tai po to tik pačios komandos gali sutarti apsikeisti namai-svečiai skirtinguose ratuose. Tik kaži kas norės važiuoti į Marijampolės maniežą ir duoti Sūduvai papildomą pliusą. O Kruoja šiaip ar taip treniruosis Panevėžyje dar kurį laiką, tai ko nežaisti toje pačioje aplinkoje.

  • 24 Favoritas 2015-02-12 13:35

   Ir gerai, daugiau varžybų stebėsim stadione, o ten ir orkestras gražiau žiūrisi :)

 18. 25 rimvill 2015-02-12 13:41

  Tai kad lyga deklaruoja viską daranti dėl žiūrovų. O žaisti ant sniego ir dar kitam mieste pliusų nematau.

  • 26 Actas 2015-02-12 14:41

   Nelabai to sniego bus. Prognozuoja dienomis apie +5+8, o naktį apie 0. Retai bebūna ant Lietuvos rūsti žiema su sniego iki kelių.

 19. 27 p.o.p. 2015-02-12 18:00

  šiaip tai briedas Marijampolės stogo neišnaudot. Sūduvos pranašumas šiuo atveju – mistinis, nes abi komandos dabar sėdi Kipre, o paskui – abi treniruosis “ant gumų“. Juolab, kad visas lietuviškas futbolas prasideda ir baigiasi ant plastmasės. Tad kad ir kokia būtų temperatūra – vis viena smagiau tokį metų laką po stogu lošt.

  O burtai – vis viena nėra šimtaprocentiniai. Vis viena išlygų juose yra – pvz., juk numatyta sąlyga, kad Kauno, Klaipėdos ir Vilniaus komandos neloštų savo mieste tą pačią dieną. Tad įvedus dar vieną išlygą – pasaulis neapsiverstų.

  Iš kitos pusės – koks skirtumas.

  • 28 triuksmas 2015-02-12 21:44

   tai gal tą patį turą, o ne tą pačią dieną? nes dieną kada lošti klubai kaip suprantu patys nusistato, Žalgiriui šiuo atveju susigalvojo, kad žiūrovams palankiausias metas yra pirmadieniai…

  • 29 Remis 2015-02-12 22:29

   Na, futbolininkai tvirtina, kad žaisti po stogu ir žaisti atviram lauke yra žiauriai didelis skirtumas. Va iš čia ir “Sūduvos“ pranašumas atsiranda.

 20. 31 niekas 2015-02-13 11:34

  2015 m. “SMScredit.lt A lygos“ čempionato I ir II turo tvarkaraštis:

  I turas

  Vasario 28 d. (šeštadienis)
  13:00 Kauno „Stumbras“ – „Šiauliai“
  15:00 Klaipėdos „Atlantas“ – „Trakai“

  Kovo 1 d. (sekmadienis)
  13:00 Kauno „Spyris“ – „Klaipėdos granitas“
  15:00 Pakruojo „Kruoja“ – Marijampolės „Sūduva“

  Kovo 2 d. (pirmadienis)
  19:30 Vilniaus „Žalgiris“ – Utenos „Utenis“

  II turas

  Kovo 7 d. (šeštadienis)
  12:00 Kauno „Stumbras“ – Marijampolės „Sūduva“
  14:00 „Šiauliai“ – Kauno „Spyris“

  Kovo 8 d. (sekmadienis)
  13:00 „Klaipėdos granitas“ – Vilniaus „Žalgiris“
  15:00 Utenos „Utenis“ – Klaipėdos „Atlantas“

  Kovo 9 d. (pirmadienis)
  18:30 „Trakai“ – Pakruojo „Kruoja“

 21. 32 p.o.p. 2015-02-13 15:39

  o, ačiū.

 22. 33 Diviriks 2015-02-13 22:42

  Ką gi, gynybos grandyje turėsime nemažai serbų :)

  Marko Zivkovic pagal transfermartk kainas bus bene didžiausią vertę rinkoje turintis A lygos žaidėjas. Būtų puiku, kad ir patikimai rungtyniautų,

  Kokios jūsų mintys? Ar balkaniška futbolo mokykla atneš ramybės gynyboje? Ar šie legionieriai tik užims vietinių žaidėjų (Isodos, Bagdės) vietą aikštėje?

 23. 34 M 2015-02-13 23:13

  Pagal jo istorija galima manyti, kad zaidejas neblogas. Be to, kadangi mums truko krasto gyneju, sis transferas yra sveikintinas. O siaip manau, kad Bagdanavicius savo vieta turetu issaugoti (nemanau, kad Kovacevicius uz ji geresnis), bet Isoda, panasu, sansu gaus nedaug (jeigu net draugiskose pries Wigry i aikste neisbego).

 24. 35 vaska 2015-02-14 10:18

  Laupäev, 14.02.2015 kell 12:00
  Marijampole
  Kontrollkohtumine

 25. 36 Varvalas 2015-02-14 14:58

  http://futbolo.tv/ – Sūduva į pirmąją vietą išsiveržė; žr. lentelę :)

 26. 37 Anonimas 2015-02-14 15:41

  taip atrodys galia cempijonato

 27. 38 Ramūnas 2015-02-15 11:26

  Bet ta stovykla kaip balaganas kažkoks. 3 rungtynės iš kurių dvi su kažkokiom jaunimo komandom. Neapleido jausmas, kad nesudirbta ten ant kokybiško planavimo ten

 28. 39 Tbx 2015-02-15 11:31

  užtenka palyginti kokioje vakar aikštėje žaidė Sūduva ir kokioje Žalgiris :)

 29. 40 rimvill 2015-02-15 11:47

  Rašė kad 15 d. su šveicarais žais, o žaidė 14 d. Totalus bardakas

 30. 42 p.o.p. 2015-02-15 17:49

  chm, manau, kad nėra čia ko daug parintis. akivaizdu, kad Sūduvos stovykla buvo labiau apie treniruotes ant žolės nei apie draugiškas rungtynes. akivaizdu, kad šiuo klausimu nieko doro Sūduvos vadybininkai nesugebėjo nuveikt – toks jausmas, kad apskritai jokio plano nebuvo. Tiesiog žaisdavo su tais, kurie taip pat nelabai turėjo su kuo žaist.

  O kad jau nuo tokio taško pradėjom – tai ir nėra didelio skirtumo nei su kuo, nei kada lošė. bet kokiu atveju, toji išvyka yra naudingesnė už treniruotes po stogu ir žaidimus su pažįstamais A lygos vidutiniokais ar I lygos komandomis – juk visos padoresnės irgi bastėsi šiltuose kraštuosse.

 31. 43 M 2015-02-15 19:21

  Taip, pakeisti aplinka ir treniruotis lauke yra didelis pliusas, bet zaisti draugiskas rungtynes pries padoraus lygio komandas turetu buti treniruociu stovyklos prioritetas. Paprasciausiai i Lietuva stipresniu komandu tikrai neprisikviesime, tad reikia isnaudoti proga esant treniruociu stovykloje. I Kipra juk nemazai komandu suvaziuoja ir kazkokiu budu Kruoja, Atlantas, Zalgiris sugebejo susiorganizuoti draugiskas pries normalius klubus, o mums, matyt, ir pries jaunima pazaisti uztenka…
  Kita vertus, jeigu komanda gerai prades sezona (pvz, pergale pries Kruoja, kas butu didelis pasiekimas), mums turbut nelabai bus idomu, su kuo ten draugiskos buvo zaidziamos.

 32. 44 p.o.p. 2015-02-15 20:28

  na aš čia pusiau juokavau – mūsų komandai išvyka į užsienio šalį yra jau didelis įvykis. jei tai taps kasmetine tradiciją – po trejų-ketverių metų jau bus galima ir apie padoresnius varžovus pagalvot.

  iš kitos pusės – viskas juk nuo trenerio ir klubo vadų požiūrio priklauso. nes jei esminis tikslas – tiesiog pasitreniruoti ant žolės ir “pamontuoti“ komandos tarpusavio santykius – tai pakanka ir tiek, kiek yra šiemet. nieko ypatingesnio gal ir nereikia – turint omeny, kad Sūduva be lietuviškų medalių jokių kitų tikslų šiais metais kaip ir neturi.

 33. 45 vedras 2015-02-15 20:52

  Tai jeigu tikslas žolė, tai tikslas prastas. Po dviejų savaičių teks užmiršti žolę ir kraustytis į daržinę.

  • 46 triuksmas 2015-02-16 13:49

   gal ir nereikės, vilniuje bent jau lauek žais (kad ir ant dirbtinės), marijampolėje išskyrus jus pačius įtariu irgi nieks nežais, o iki trečio turo gali oras jau ir normalus pasidaryti…

 34. 48 rimvill 2015-02-18 13:03

  iš I lygos informacijos:
  Kitame Lietuvos kampely gerus priešsezoninius rezultatus demonstruoja Mariaus Bezykornovo treniruojama FK Lietava, kuri Vilniuje 5:1 sutriuškino FC Tiumenas-MRU ir šeštadienį susikaus išvykoje su Sūduva Marijampolė

 35. 49 p.o.p 2015-02-18 13:14

  chm, nu jo, kietas priešininkas:) o va Žalgiris lygiom sulošė su rusų Uralu, kuriam mūsiškiai drūčiai pralošė

 36. 50 rimvill 2015-02-18 15:26

  Žalgiris žaidė su Uralu kurio sudėtyje lakstė jaunimas nežaidę tą pačią dieną vykusių varžybų su kinais. Tai lyginti komandų pajėgumą – sunku.

  • 51 oprst 2015-02-18 23:07

   Žalgiris žaidė su pagrindu. Prieš korėjiečius lošė vaikai.

 37. 52 p.o.p 2015-02-18 16:34

  aišku, tada kitas reikalas

 38. 53 nutritas 2015-02-18 20:14

  Žalgiris žaidė su Ural pagrindu, Sūduva žaidė su vaikais. Sūduvos varžovai pasiruošime apskritai kažkokie nesuprantami.

 39. 55 Anonimas 2015-02-18 22:12

  Kruoja jau be trenerio

  • 56 griezhtas 2015-02-19 09:09

   Kitaip ir negalejo but, nes tas treneris niekur ilgiau nei 3 menesius nedirbes, o geru treneriu po keliu menesiu niekas neismeta.

 40. 57 bronius 2015-02-19 02:35

  Abi – ir Žalgiris, ir Sūduva žaidė su pagrindu. Nes pagrindas ir yra Kipre, o Uralo jaunimas sėdi namuose Sibire ir karts nuo karto sužaidžia ten draugiškas.

 41. 59 hm 2015-02-20 13:20

  Atrodo atėjo nesamoningų rungtynių laikų pabaiga. Savaitgaliais rungtynės prasideda po pietų, šiokiadieniais nuo 18 iki 19.30 h. Su tuo ir sveikinu visus, pagaliau ir aš galėsiu į kokias rungtynes nueiti :)

  • 60 Wayn 2015-02-20 13:39

   O tu atidžiau panagrinėk tvarkaraštį.

  • 61 Favoritas 2015-02-20 13:48

   Normalus tvarkaraštis. Greitai peržiūrėjau, tai Marijampolėj anksčiausiai žaisim 16:00 spalio mėn, dar pora kartų 17:00val (ir čia visais atvejais savaitgaly), o kiti laikai 18:00 ir vėliau. Šis tvarkaraštis man labai priimtinas!
   Išvykose yra ir įdomesnių laikų. Kodėl nežinau, bet su Marijampole tai viskas ok :)

 42. 62 Anonimas 2015-02-20 15:46

  Na taip. Žiūrint iš Sūduvos varpinės laikai gal ir neblogi (namų varžybų).
  Bet pažiūrėjus į kitas varžybas, tai lenda į akis keisti sprendimai.
  IV turas vyks savaitės viduryje. Trys varžybos prasideda 17v, vienos 15 v. Kas jas žiūrės?
  VII turas dvi varžybos darbo dieną 15,30 ir 16.30.
  Žalgiris vienas varžybas plieks 21v (šiaip vėloka :) )
  XXXIII turas penktadienis 14v. grajus.

  Blyn, galvojau daugiau pasitaikys tokių užgrybavimų. Šiaip ar taip, įprastai besidarbuojančiam žmogėnui nueit į tokias varžybas nėra vilčių. Nemažai varžybų darbo dieną prasideda 17,30 ar 18 v.
  Kitą vertus, vasarą visi mačai nukelti į vakarą. Tas yra gerai, nereikės baseino temptis į stadioną.

  Taip yra iš žiūrovo perspektyvos.

 43. 63 Wayn 2015-02-20 15:46

  Na taip. Žiūrint iš Sūduvos varpinės laikai gal ir neblogi (namų varžybų).
  Bet pažiūrėjus į kitas varžybas, tai lenda į akis keisti sprendimai.
  IV turas vyks savaitės viduryje. Trys varžybos prasideda 17v, vienos 15 v. Kas jas žiūrės?
  VII turas dvi varžybos darbo dieną 15,30 ir 16.30.
  Žalgiris vienas varžybas plieks 21v (šiaip vėloka :) )
  XXXIII turas penktadienis 14v. grajus.

  Blyn, galvojau daugiau pasitaikys tokių užgrybavimų. Šiaip ar taip, įprastai besidarbuojančiam žmogėnui nueit į tokias varžybas nėra vilčių. Nemažai varžybų darbo dieną prasideda 17,30 ar 18 v.
  Kitą vertus, vasarą visi mačai nukelti į vakarą. Tas yra gerai, nereikės baseino temptis į stadioną.

  Taip yra iš žiūrovo perspektyvos.

 44. 64 Favoritas 2015-02-20 17:54

  Draugiškos rungtynės Kėdainiuose baigėsi. “Nevėžis“ 0:3 “Sūduva“. Įvarčius pelnė Audrius Brokas, Mindaugas Grigaravičius ir Markas Kardokas.

  Net Kardokas iššovė :D

 45. 65 mindaugas 2015-02-21 15:26

  sveiki noriu paklaust ar suduva jau pardavineja abonementus 2015 metu sezonui?jai taip kokia kaina?ieskojau suduvos tinklapy bet neradau

 46. 66 as 2015-02-21 21:39

  Tai kai suzaide su Lietava???? negi niekas nezino…

 47. 68 Anonimas 2015-02-23 12:33

  Išeisi, pop, iš wordpress’o ar baigsi veiklą?

 48. 69 p.o.p 2015-02-23 13:52

  cha, ale ir pastabus gi ponas:) paprašysiu dar mažumėlę kantrybės – dienos kitos:) bet viskas bus gerai:)

 49. 70 abc 2015-02-23 23:55

  Russo i Spyri/Zalgiris

 50. 71 Anonimas 2015-02-25 11:10

  Sdv.lt


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits